Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#51 2015-05-18 23:23

Re: before - after (dnp)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3k9j0lniV1rqn80jo1_500.gif

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#52 2015-05-19 06:28

Re: before - after (dnp)

Va va, haters gonna hate. Bloody tu irgi gali bent pasakyt kad su farma ir viskas, arba tyrimus numesk visus ir irodysi, o dabar kaip celka. Volframe amputuokis jei nori, su tokiom kalbom parodai kad visiskai iq <0. Po dnp nereik atsistatymo ne tam, lad organizmo neatstatysi, o tam, kad tu nieko nesupisi ka atstatynet reiktu. Xuli farma vartojat ir lengvu keliu einat? 10metu pasportuokit normaliai ar valios neuztenka? Pacukai, ptfu.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#53 2015-05-19 09:07

Re: before - after (dnp)

BloodyZero rašė:

igndnp rašė:

Aš žinau, kam naudojamas ir pan. Na dėl to žalojimo sau juk tą patį klausimą gali užduot.. Nebereklamuosiu (nors ir nedariau to), visur yra pliusai ir minusai.
Jis pavojingesnis už kitus prepus, bet po jo nelieka šalutinių, po dnp nebereikia nieko vartot, kad atstatyt organizmą.

Kiekvienam savo. Dabar grįšiu po kokio pusmečio. Kuo mažiau forume sėdi tuo daugiau padarai, nes čia užsiblevyzgojus tai taip viskas ir lieka. Syja.

Azuolynas berods rase del kenksmingumo. Tai, kai susipisi organizma tai jau jauciu ir nera tiesiog su kuo ji atstatinet. Kaip sakant zala jau visam laikui, kad ir dabar nematai...Kepi gi is vidaus su situ dnp...

Pabandyk kada ziurkiu nuodu, gal irgi utiutiu svoriui numest bus.

Pz toks lasiakas buvai. Sunku labai numest bent su kazkiek paderinta mityba ir sporto rezimu? Ieskai Easy way out...

Pats sedi ant ximkes niolikinis budamas. Jis kazka peza apie zalosljimasi.. kenksminguma.. oibblet. Prikolistas smile)

Neprisijungęs

 
Pizdauskas
Homo
Registravosi: 2015-05-12
Žinutės: 374
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#54 2015-05-19 09:13

Re: before - after (dnp)

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:

igndnp rašė:

Aš žinau, kam naudojamas ir pan. Na dėl to žalojimo sau juk tą patį klausimą gali užduot.. Nebereklamuosiu (nors ir nedariau to), visur yra pliusai ir minusai.
Jis pavojingesnis už kitus prepus, bet po jo nelieka šalutinių, po dnp nebereikia nieko vartot, kad atstatyt organizmą.

Kiekvienam savo. Dabar grįšiu po kokio pusmečio. Kuo mažiau forume sėdi tuo daugiau padarai, nes čia užsiblevyzgojus tai taip viskas ir lieka. Syja.

Azuolynas berods rase del kenksmingumo. Tai, kai susipisi organizma tai jau jauciu ir nera tiesiog su kuo ji atstatinet. Kaip sakant zala jau visam laikui, kad ir dabar nematai...Kepi gi is vidaus su situ dnp...

Pabandyk kada ziurkiu nuodu, gal irgi utiutiu svoriui numest bus.

Pz toks lasiakas buvai. Sunku labai numest bent su kazkiek paderinta mityba ir sporto rezimu? Ieskai Easy way out...

Pats sedi ant ximkes niolikinis budamas. Jis kazka peza apie zalosljimasi.. kenksminguma.. oibblet. Prikolistas smile)

big_smile big_smile toks gyvenimas, Burbulai, nesikarsciuok

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#55 2015-05-19 09:30

Re: before - after (dnp)

Skirtumas tame, kad visa farma yra sukurta žmogui naudot (ne raumenim augint, bet bent jau žmonėm big_smile), o DNP yra industrinis chemikalas ne žmogaus naudojimui. + Tradicinė farma labiau skirta fizinėm problemo spręst, kurių nuo tam tikros ribos neapeisi (šiaip noras būt nenatūraliai dideliu irgi psichologinė problema, bet čia ginčytis galima ar problema ar natūralus noras būt didesnių nei aplinkiniai patinai big_smile) , o DNP labiau psichologinėm problemom (žmogus nesugeba kontroliuot savęs valgant) kompensuot.

Čia jums rinktis ar verta bandyt į save dėt chemikalą, kuris nuo 1938 m. paskelbtas kaip netinkamas žmogui smile Problemai, kurią norit su DNP išspręst, tiesiog reikia ūgdyt savikontrolę ir discipliną ir mažiau valgyt, tokie įgūdžiai persiduos visuose tavo gyvenimo veiklose, ne tik valgyme. O jeigu perskystas charakteris, tai tada vistiek dideli šansai, kad neužilgo grįš tas svoris ir taip loši rusišką ruletę metai iš metų kol galiau prieisi neišvengiamą galą big_smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#56 2015-05-19 09:34

Re: before - after (dnp)

O cia tik tas tabletes kramte ir daugiau nieko? Ar dar ir dietos laikes + sportavo? Kad ir kaip tu tuos 15+ kg per 3 savaites numestum, ir arkliui aisku kad organizmui cia ne I nauda smile o realiai as tokiu zmoniu nesuprantu kur prue 50% bf nesugeba numest vien dieta smile cia yra tik tinginyste ir apsileidimas, jokie nax genai hujenai ar sirdys, tingus bevaliai smile

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2015-05-19 09:39)

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#57 2015-05-19 09:51

Re: before - after (dnp)

Vegitas rašė:

O cia tik tas tabletes kramte ir daugiau nieko? Ar dar ir dietos laikes + sportavo? Kad ir kaip tu tuos 15+ kg per 3 savaites numestum, ir arkliui aisku kad organizmui cia ne I nauda smile o realiai as tokiu zmoniu nesuprantu kur prue 50% bf nesugeba numest vien dieta smile cia yra tik tinginyste ir apsileidimas, jokie nax genai hujenai ar sirdys, tingus bevaliai smile

Koks dar sportas gali but taip drastiskai krentant svoriui??? Priedus pesticidu big_smilebig_smile gal ir buvo kelios trenkes... Leisgyvio vaiduoklio, besisukiojancio tarp trosu, pavidale.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#58 2015-05-19 11:14

Re: before - after (dnp)

Tipo tas raketinis kuras skrandžio neėda? Viskas ok?

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#59 2015-05-19 12:24

Re: before - after (dnp)

Aizen rašė:

Tipo tas raketinis kuras skrandžio neėda? Viskas ok?

Ignas sako, kad jam nieko needa, DNP kaip vitaminai sueina big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#60 2015-05-19 13:00

Re: before - after (dnp)

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:

igndnp rašė:

Aš žinau, kam naudojamas ir pan. Na dėl to žalojimo sau juk tą patį klausimą gali užduot.. Nebereklamuosiu (nors ir nedariau to), visur yra pliusai ir minusai.
Jis pavojingesnis už kitus prepus, bet po jo nelieka šalutinių, po dnp nebereikia nieko vartot, kad atstatyt organizmą.

Kiekvienam savo. Dabar grįšiu po kokio pusmečio. Kuo mažiau forume sėdi tuo daugiau padarai, nes čia užsiblevyzgojus tai taip viskas ir lieka. Syja.

Azuolynas berods rase del kenksmingumo. Tai, kai susipisi organizma tai jau jauciu ir nera tiesiog su kuo ji atstatinet. Kaip sakant zala jau visam laikui, kad ir dabar nematai...Kepi gi is vidaus su situ dnp...

Pabandyk kada ziurkiu nuodu, gal irgi utiutiu svoriui numest bus.

Pz toks lasiakas buvai. Sunku labai numest bent su kazkiek paderinta mityba ir sporto rezimu? Ieskai Easy way out...

Pats sedi ant ximkes niolikinis budamas. Jis kazka peza apie zalosljimasi.. kenksminguma.. oibblet. Prikolistas smile)

Toliau sau bandykit irodyt, kad ant xemijos sedziu big_smile Linksmi kentai. utiutiu ir trosus bicui tampydami visu trefkiu metu suda pramalat ir rezus tik su chemija padaryt galintys man prota utiutiu bando...va cia tikrieji forumo prikolistai, bulbule.

Puse jusu vps sedit veidus uzslepe arba po apskritai ne savo avatarais ir bandot irodinet kaip pasaulis juda. Ja jibal as ant tokiu zmoniu.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#61 2015-05-19 13:13

Re: before - after (dnp)

Už viską reikia mokėti. Nori gerai atrodyti - turi mokėti sveikatos kaina. Skirtumas tik tas, kad skiriasi preparatų naudos/žalos santykis. Kam ką naudoti yra individualus reikalas priklausomai nuo tikslų. Neteiskit žmogų, pagal savo gyvenimo poreikius.  Į akis krenta tik "moralės paieškos". Kultūrizme visi vartoja ką tik gali, bet viens į kitą pabaksnoti pirštais visuomet nori. Tipo "o , tu sintoli leidiesi, reiškia, tu esi netikras". Rimtai? Toks jausmas, kad nustojus leistis farmą nesumažėsi. Kai sako, kad negi pilvą negalėjai numesti su sportu ir su treniruotėm, tai toks jausmas, kad bandoma pateisinti savo paties lipimą ant adatos, tipo "aš pasiekiau maximumą, norėjau progresuoti ir bla bla". Va jei nepasieki maksimumo, tai esi silpnavalis ir šiapi loxas. Man būtų įdomu sužinoti kiek čia forume yra žmonių, kurie pradėjo vartoti preparatus pasiekę savo " maksimuma". Ir bijau, kad arba vienetai arba išvis tokių nėra.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#62 2015-05-19 14:11

Re: before - after (dnp)

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:


Azuolynas berods rase del kenksmingumo. Tai, kai susipisi organizma tai jau jauciu ir nera tiesiog su kuo ji atstatinet. Kaip sakant zala jau visam laikui, kad ir dabar nematai...Kepi gi is vidaus su situ dnp...

Pabandyk kada ziurkiu nuodu, gal irgi utiutiu svoriui numest bus.

Pz toks lasiakas buvai. Sunku labai numest bent su kazkiek paderinta mityba ir sporto rezimu? Ieskai Easy way out...

Pats sedi ant ximkes niolikinis budamas. Jis kazka peza apie zalosljimasi.. kenksminguma.. oibblet. Prikolistas smile)

Toliau sau bandykit irodyt, kad ant xemijos sedziu big_smile Linksmi kentai. utiutiu ir trosus bicui tampydami visu trefkiu metu suda pramalat ir rezus tik su chemija padaryt galintys man prota utiutiu bando...va cia tikrieji forumo prikolistai, bulbule.

Puse jusu vps sedit veidus uzslepe arba po apskritai ne savo avatarais ir bandot irodinet kaip pasaulis juda. Ja jibal as ant tokiu zmoniu.

tu musu daunais ir (ar) dalbajobais nelaikyk.  Ne visi  cia tik pradeje sportuot ir su ruzvais akiniais sedi ziuri i angelovo fotke ir galvoja kad va po metu busiu toks.
pasportuoji daug metu ir matai kad  cia grikiai su pupom  jau nebepades smile))
Ka tu snargly gali pasakyt apie mano treniruotes ju net nemates ?
Ir kuo  mano suvokimas pasauliui pasikeis kai uzsidesiu savo( atvaizdo turiu minti) avatara?? Kiauras mastymas. Nekitaip.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#63 2015-05-19 14:39

Re: before - after (dnp)

Nepailstantis požiūris "bandykit sau įrodinėt". Čia tas pats, kas pasakoti, kaip plikom rankom nudobei baltąjį lokį ir du vilkus smile Juokinga iš šono. Man tik klausimas kyla ar žmogus taip ilgai trolina ar realiai su galva negerai. Visko būna. Iškart užbėgsiu už akių - neturiu nieko prieš neįgalius žmones. Jei trolina tai smagu, nes aš ir pats su humoro jausmu draugauju. Dėl to, kartais, ir sakau, kad su Bloodziu galėčiau būt gerais draugeliais smile Bet tik su sąlyga, kad trolina smile

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-05-19 14:40)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#64 2015-05-19 14:58

Re: before - after (dnp)

Zuikis13 rašė:

Nepailstantis požiūris "bandykit sau įrodinėt". Čia tas pats, kas pasakoti, kaip plikom rankom nudobei baltąjį lokį ir du vilkus smile Juokinga iš šono. Man tik klausimas kyla ar žmogus taip ilgai trolina ar realiai su galva negerai. Visko būna. Iškart užbėgsiu už akių - neturiu nieko prieš neįgalius žmones. Jei trolina tai smagu, nes aš ir pats su humoro jausmu draugauju. Dėl to, kartais, ir sakau, kad su Bloodziu galėčiau būt gerais draugeliais smile Bet tik su sąlyga, kad trolina smile

Prikolas tame, kad prikolo nera. Zuiki, esu visiskai sveikas zmogus, bent jau protiskai tai tikrai big_smile utiutiu...nu realiai as nezinau kaip jus ka irodinet reikia, kad daeitu jums i galva, kad as nekursuoju ir neesu kursaves. Ta prasme realiai...

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#65 2015-05-19 15:02

Re: before - after (dnp)

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Nepailstantis požiūris "bandykit sau įrodinėt". Čia tas pats, kas pasakoti, kaip plikom rankom nudobei baltąjį lokį ir du vilkus smile Juokinga iš šono. Man tik klausimas kyla ar žmogus taip ilgai trolina ar realiai su galva negerai. Visko būna. Iškart užbėgsiu už akių - neturiu nieko prieš neįgalius žmones. Jei trolina tai smagu, nes aš ir pats su humoro jausmu draugauju. Dėl to, kartais, ir sakau, kad su Bloodziu galėčiau būt gerais draugeliais smile Bet tik su sąlyga, kad trolina smile

Prikolas tame, kad prikolo nera. Zuiki, esu visiskai sveikas zmogus, bent jau protiskai tai tikrai big_smile utiutiu...nu realiai as nezinau kaip jus ka irodinet reikia, kad daeitu jums i galva, kad as nekursuoju ir neesu kursaves. Ta prasme realiai...

tu esi durnas del to, kad galvoji, kad kazkam kazka reikia irodinet smile
kol tu kazka irodinesi, tol ramybes nebus. pora menesiu neirodinek nieko ir atsibos visiems ta tema. o dabar mato, kad skaudziai reaguoji, tai ir linksminasi smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#66 2015-05-19 15:05

Re: before - after (dnp)

SenasSportas rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Nepailstantis požiūris "bandykit sau įrodinėt". Čia tas pats, kas pasakoti, kaip plikom rankom nudobei baltąjį lokį ir du vilkus smile Juokinga iš šono. Man tik klausimas kyla ar žmogus taip ilgai trolina ar realiai su galva negerai. Visko būna. Iškart užbėgsiu už akių - neturiu nieko prieš neįgalius žmones. Jei trolina tai smagu, nes aš ir pats su humoro jausmu draugauju. Dėl to, kartais, ir sakau, kad su Bloodziu galėčiau būt gerais draugeliais smile Bet tik su sąlyga, kad trolina smile

Prikolas tame, kad prikolo nera. Zuiki, esu visiskai sveikas zmogus, bent jau protiskai tai tikrai big_smile utiutiu...nu realiai as nezinau kaip jus ka irodinet reikia, kad daeitu jums i galva, kad as nekursuoju ir neesu kursaves. Ta prasme realiai...

tu esi durnas del to, kad galvoji, kad kazkam kazka reikia irodinet smile
kol tu kazka irodinesi, tol ramybes nebus. pora menesiu neirodinek nieko ir atsibos visiems ta tema. o dabar mato, kad skaudziai reaguoji, tai ir linksminasi smile

Buvau apsiramines, nekreipiau demesio...bet ne, vis tiek prisikabina. Visada realiai ir principe tie patys big_smile

Del sito durnas? Gal ir durnas, nesigincysiu big_smile Tiesiog, gal siek tiek principo reikalas uz tiesa kovot. Tiesiog nepernesu, kai primeta kazkokia susigalvota nuomone, pagrista kazkokiom „spelionem“. Kol nekursuoju - aciu nereikia man etiketes kursuojancio primetinet.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#67 2015-05-19 15:08

Re: before - after (dnp)

Patariu nesureikšmint situacijos, čia tiesiog forumas ir nieko daugiau, išvis nieko daugiau. Dar įrodinėt čia kažką reikia, utiutiu gi yra.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#68 2015-05-19 15:09

Re: before - after (dnp)

Bliudi, jei aš būčiau toks gamtos apdovanotas tai nepatingėčiau ir nueičiau išsitirti testą, kitus hormonus ar dar ką. Juk įdomu, kodėl tu geresnis už 100% pasaulio populiacijos ar tavęs šis klausimas nedomina? Ir kitas, seniau aptartas dalykas, kodėl neužsiemi sportu iš kurio tu galėtum susikrauti pinigus ir iki senatvės nedirbti? Čia tokios dvi mintys, kurios mane grąžina į žemę ir parodo, kad pasaulis vis dar sukasi teisingai smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#69 2015-05-19 15:13

Re: before - after (dnp)

Zuikis13 rašė:

Bliudi, jei aš būčiau toks gamtos apdovanotas tai nepatingėčiau ir nueičiau išsitirti testą, kitus hormonus ar dar ką. Juk įdomu, kodėl tu geresnis už 100% pasaulio populiacijos ar tavęs šis klausimas nedomina? Ir kitas, seniau aptartas dalykas, kodėl neužsiemi sportu iš kurio tu galėtum susikrauti pinigus ir iki senatvės nedirbti? Čia tokios dvi mintys, kurios mane grąžina į žemę ir parodo, kad pasaulis vis dar sukasi teisingai smile

Todel nes nuo mazu dienu man buvo kalta i galva, kad jei nori uzsidirbti - mokaisi, istoji i univera, baigi ir eini dirbt. O ne kazkokie sportai, kurie gali baigtis trauma ir panasiai. Apskritai as juk sportu tik nuo 14-15 uzsieminet pradejau...

Rinktis sporto saka? Pvz kokia? Kai pas mane supista osteochondropatija ir nuo didesnio prasibegiojimo jau man jiems kaput yra.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#70 2015-05-19 15:22

Re: before - after (dnp)

Bet tikrai įdomu kiek testo pas Bliūdi. bus koks 50nmol/l, turbūt. Natūraliai žinoma.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#71 2015-05-19 15:23

Re: before - after (dnp)

Volframas rašė:

Bet tikrai įdomu kiek testo pas Bliūdi. bus koks 50nmol/l, turbūt. Natūraliai žinoma.

Neturetu realiai barzdos all over the place augt pas mane, jei tarkim aukstas testas butu labai?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#72 2015-05-19 15:26

Re: before - after (dnp)

BloodyZero rašė:

Volframas rašė:

Bet tikrai įdomu kiek testo pas Bliūdi. bus koks 50nmol/l, turbūt. Natūraliai žinoma.

Neturetu realiai barzdos all over the place augt pas mane, jei tarkim aukstas testas butu labai?

Nebūtinai, bet, kad testo daug tai faktas. Testo kiekis yra proporcingas raumens masei. O raumens pas tave laaabai daug, tai natūralu, kad ir testo turi būti dahera.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#73 2015-05-19 15:26

Re: before - after (dnp)

Zuikis13 rašė:

Bliudi, jei aš būčiau toks gamtos apdovanotas tai nepatingėčiau ir nueičiau išsitirti testą, kitus hormonus ar dar ką. Juk įdomu, kodėl tu geresnis už 100% pasaulio populiacijos ar tavęs šis klausimas nedomina? Ir kitas, seniau aptartas dalykas, kodėl neužsiemi sportu iš kurio tu galėtum susikrauti pinigus ir iki senatvės nedirbti? Čia tokios dvi mintys, kurios mane grąžina į žemę ir parodo, kad pasaulis vis dar sukasi teisingai smile

is tavo visu rasymu man isplaukia tokia tavo mintis - olimpiniu saku sportininkai naturalai ? smile) ar as klystu ?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#74 2015-05-19 15:31

Re: before - after (dnp)

Kano rašė:

Zuikis13 rašė:

Bliudi, jei aš būčiau toks gamtos apdovanotas tai nepatingėčiau ir nueičiau išsitirti testą, kitus hormonus ar dar ką. Juk įdomu, kodėl tu geresnis už 100% pasaulio populiacijos ar tavęs šis klausimas nedomina? Ir kitas, seniau aptartas dalykas, kodėl neužsiemi sportu iš kurio tu galėtum susikrauti pinigus ir iki senatvės nedirbti? Čia tokios dvi mintys, kurios mane grąžina į žemę ir parodo, kad pasaulis vis dar sukasi teisingai smile

is tavo visu rasymu man isplaukia tokia tavo mintis - olimpiniu saku sportininkai naturalai ? smile) ar as klystu ?

Dar siandien varciau Savicko nuotraukas ir vienoje, karinese uniformose su R. Vysniausku sedi. Ta pragooglinau, nes idomu kazkaip pasidare(apie didzbali irgi, nes nesveikai SELL'e prasinese)...nu tai ka. 1997 dopinga pagautas vartojantis.

Krc galutinai daejo su tais profesionalais/olimpieciais. Vartoja praktiskai visi, tik kad ne visus prigauna sad As tiek laiko realiai galvojau, kad ten visi svariai sportuoja, nes dopinga daro varzybu metu...pieva

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#75 2015-05-19 15:33

Re: before - after (dnp)

Olimpiniai naturalai :Dddd
Tu tikrai bukas ar apsimeti ? smile))

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net