Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#76 2015-05-30 21:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Dėl muilo - labai geras. Bandęs, labai patiko, plauna gerai, nedžiovina. Nubian heritage. Turiu galimybę atvešti, tik kaina būtų didesnė.
Dėl įrankio - piguva iš aliexpress. išėmus iš dėžutės skustis netinkamas. Ašmenys visiškai nelaiko aštrumo dėl minkšto metalo. Paėmus į rankas pigumą iškart pajusi smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#77 2015-05-30 22:06

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Dėl muilo - labai geras. Bandęs, labai patiko, plauna gerai, nedžiovina. Nubian heritage. Turiu galimybę atvešti, tik kaina būtų didesnė.
Dėl įrankio - piguva iš aliexpress. išėmus iš dėžutės skustis netinkamas. Ašmenys visiškai nelaiko aštrumo dėl minkšto metalo. Paėmus į rankas pigumą iškart pajusi smile

sita yranki isgooglinau, klausimas apskritai apie cut throat razors buvo
pats gilioj vaikystej panaudojes esu, kai senelis mokino skustis su tokiu stolt

Paskutinį kartą taisė Globetrotter (2015-05-30 22:08)

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#78 2015-05-30 22:28

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Su cut throat'u skustis malonu, daugiau nieko. Sudėtinga ir labai imli laikui priežiūra. Labai lengva sugadint. Vargo daug daugiau nei malonumo smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#79 2015-05-30 23:25

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Uzduosiu ir as klausima - visa gyvenima skutausi su peiliukais, I rankas pateko dabar toks daiktas http://www.philips.lt/c-p/PT877_16/powe … o-peiliuku  bet arba as nemoku su ja skustis, arba mano seriai ne tokie, nes skutimasis uztrunka apie 15 minuciu ir reikia belekiek bruzinti, kad nuskustu, apie bakus jau nekalbu...kiek esu girdejes, sako kad odai apie pora savaiciu reikia priprasti prie masineles, bet jau menesis, o vistiek bruzinti reik taip pat...bandziau ir ratais sukti, ir tiesiais judesiais, peiliukai pakeisti, bet kaip lieka prigulusiu seriu taip lieka...gal tiesiog netinka sita apvali forma, gal reikia tos pailgos tokios, kaip kad Braun gamina?

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#80 2015-05-30 23:51

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

iparado rašė:

Uzduosiu ir as klausima - visa gyvenima skutausi su peiliukais, I rankas pateko dabar toks daiktas http://www.philips.lt/c-p/PT877_16/powe … o-peiliuku  bet arba as nemoku su ja skustis, arba mano seriai ne tokie, nes skutimasis uztrunka apie 15 minuciu ir reikia belekiek bruzinti, kad nuskustu, apie bakus jau nekalbu...kiek esu girdejes, sako kad odai apie pora savaiciu reikia priprasti prie masineles, bet jau menesis, o vistiek bruzinti reik taip pat...bandziau ir ratais sukti, ir tiesiais judesiais, peiliukai pakeisti, bet kaip lieka prigulusiu seriu taip lieka...gal tiesiog netinka sita apvali forma, gal reikia tos pailgos tokios, kaip kad Braun gamina?

sitie bruzintuvai niekam tinkami, rankiniai skutimosi irankiai daug pranasesni

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#81 2015-05-30 23:52

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Globetrotter rašė:

iparado rašė:

Uzduosiu ir as klausima - visa gyvenima skutausi su peiliukais, I rankas pateko dabar toks daiktas http://www.philips.lt/c-p/PT877_16/powe … o-peiliuku  bet arba as nemoku su ja skustis, arba mano seriai ne tokie, nes skutimasis uztrunka apie 15 minuciu ir reikia belekiek bruzinti, kad nuskustu, apie bakus jau nekalbu...kiek esu girdejes, sako kad odai apie pora savaiciu reikia priprasti prie masineles, bet jau menesis, o vistiek bruzinti reik taip pat...bandziau ir ratais sukti, ir tiesiais judesiais, peiliukai pakeisti, bet kaip lieka prigulusiu seriu taip lieka...gal tiesiog netinka sita apvali forma, gal reikia tos pailgos tokios, kaip kad Braun gamina?

sitie bruzintuvai niekam tinkami, rankiniai skutimosi irankiai daug pranasesni

nori pasakyti zmones veltui moka po 100-200 euru uz juos? ar ca butent tas Philipso modelis niekam tinkamas? rankiniai gal ir tinkamesni, su jais greiciau, bet kaina irgi savo duoda smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#82 2015-05-31 10:21

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Asmeniskai meginau bent 5 skirtingus tipus tu masineliu, po visu alergija ir isbertas veidas savaitei, ar nuo bruzulinimo, ar nuo ko nzn, bet thanks no smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#83 2015-05-31 12:19

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Smagu, kad kyla klausimai ir vyrams norisi kokybiškesnio ir paprastesnio gyvenimo smile dar smagiau, kad į visus šiuos klausimus yra logiški atsakymai.
Barzdaskutę galima prilygint žoliapjovei - jei žolė ilgesnė ir suguldyta - peilis kerta ten kur pasiekia, brūžinsi per tą vietą ilgai, spausdamas - neišvengiamai ir žemę pakultivuosi, o žolės gabalai vistiek liks smile
Užbėgu klausimams už akių - kartridžai + putos iš flakono. Užtepi plaukus slidžiu marmalu su silikonu - realiai išlygini paviršių ir nuiminėji keliais peiliais spausdamas lygius sluoksnius to, kas papuola virš jų. Dažnai jei nenori nusidrožt kaklo gulintys plaukai ir lieka gulėti.
Tradiciniam skutime naudojamas šepetys ir juo daroma savos gamybos drėgna puta, kuri įtrinanama šepečiu į veidą. Ką tai duoda?
Visų pirma šepečio šeriais nuvalai visą likusį brudą nuo veido, bei "atkabini" negyvą veido odą. putoje esančios madžiagos drėkina ir minkština odą, kitos medžiagos užtikrina slidumą ir apsaugą. Į chemiją nesileisiu, sorry chebra, iš telefo rašau big_smile drėkinamas plaukas šiek tiek pailgėja, šepečio šerių pagalba putą tu pakiši po kiekvienu veido plaukeliu, o toliau juo masažuojant veidą puta toliau kyla ir plaukus pakelia (kalbam apie 0.0X mm skaičius, bet galutiniam rezultate tai turi milžinišką įtaką skutimosi kokybei). taigi - oda nuvalyta, minkšta, plaukas "ištemptas" į viršų minkštas - prabrauki lengvai efektyviu skustuvu be guminio buferio kaip kartridže - plauko nėbėra ir oda sveika smile
Gero likusio savaitgalio liaudis! Kils klausimų, rašykit - diskutuosim smile

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2015-05-31 12:20)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#84 2015-05-31 16:01

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Na supratau kad masinele teks padeti I sona smile ok, del peiliuku - iki siol naudojau tuos paskutinius Gillete match 4 fusion ar kazkas tokio...yra kokiu altermatyvu giletui ar ir toliau juos naudoti? kaip ten su tais altenkiamais skustuvais, old schoolas tiktai, naudos ner is jo? Nes kol turiu zema testa, tai skutuosi karta I savaite, bet dabar kai gaivinuosi, ziuriu kad seriai jau po dvieju dienu erzina, toliau jauciu kas diena reikes skustis, tai bankrutuoti galima perkant giletus pastoviai big_smile naudoju tik skutimosi geli, nepatinka kazkodel putos man...kaip suprantu naudojant ta sepetuka ir geli galima tepti ant veido, ne tik gatavs skutimos putas?

Neprisijungęs

 
sweden
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-17
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#85 2015-05-31 19:14

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Ką tik nusiskutau pagal anksčiau aprašyta buda: paplaukiui ,iš šono ir prieš plauką. Likau tikrai patenkintas,oda daug švelnesne,daug mažiau bruzinimo,nykštys kentacminui nykstys

Kad daugiau šitame forume butu savo srities profesionalu kurie noriai dalintųsi patirtimi.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#86 2015-05-31 20:41

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

man tai pvz kaikuriu vietu net neiseina svariai nuskusti skutant paplaukiui, tai tas "pries plauka" jau automatiskai gaudavosi

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#87 2015-05-31 21:05

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Reikes pasibandyti ir man pagal ta schema skustis, zesim kas gausis smile http://www.patikrintalaiko.lt/skustuvai … tuvas.html kaip toks daiktas? pagal cia esancius komentarus matau, kad tai yra daug geriau negu giletai visi, ir pigiau daug gaunasi...naudoja kas nors toki britivini koteli? ir dar toks dalykas - pas mane apgamu ten kur skutuosi barzda, nelabai iskile jie, bet vistiek...su giletais esu gal tik kelis kartus isipjoves, bet kraujas ilgokai bega, tai sitie britviniai skustuvai nepjaustys tu apgamu dar labiau?

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-05-31 21:10)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#88 2015-05-31 22:09

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

iparado rašė:

Reikes pasibandyti ir man pagal ta schema skustis, zesim kas gausis smile http://www.patikrintalaiko.lt/skustuvai … tuvas.html kaip toks daiktas? pagal cia esancius komentarus matau, kad tai yra daug geriau negu giletai visi, ir pigiau daug gaunasi...naudoja kas nors toki britivini koteli? ir dar toks dalykas - pas mane apgamu ten kur skutuosi barzda, nelabai iskile jie, bet vistiek...su giletais esu gal tik kelis kartus isipjoves, bet kraujas ilgokai bega, tai sitie britviniai skustuvai nepjaustys tu apgamu dar labiau?

dar ir kaip pjaustys kol iprasi, naudok gilletus ir nesuk galvos, nebent kisene neisnesa, nes britviniai daug pigiau iseina, kai ivaldysi skirtumo nejausi del pjaustymosi

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#89 2015-05-31 22:36

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Globetrotter rašė:

iparado rašė:

Reikes pasibandyti ir man pagal ta schema skustis, zesim kas gausis smile http://www.patikrintalaiko.lt/skustuvai … tuvas.html kaip toks daiktas? pagal cia esancius komentarus matau, kad tai yra daug geriau negu giletai visi, ir pigiau daug gaunasi...naudoja kas nors toki britivini koteli? ir dar toks dalykas - pas mane apgamu ten kur skutuosi barzda, nelabai iskile jie, bet vistiek...su giletais esu gal tik kelis kartus isipjoves, bet kraujas ilgokai bega, tai sitie britviniai skustuvai nepjaustys tu apgamu dar labiau?

dar ir kaip pjaustys kol iprasi, naudok gilletus ir nesuk galvos, nebent kisene neisnesa, nes britviniai daug pigiau iseina, kai ivaldysi skirtumo nejausi del pjaustymosi

Tame ir esme kad kai kas antra diena pradejau skustis, tie giletai eina kaip vejas, o pakuotes ju kosmosa kainuoja...

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#90 2015-05-31 23:26

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

iparado rašė:

Reikes pasibandyti ir man pagal ta schema skustis, zesim kas gausis smile http://www.patikrintalaiko.lt/skustuvai … tuvas.html kaip toks daiktas? pagal cia esancius komentarus matau, kad tai yra daug geriau negu giletai visi, ir pigiau daug gaunasi...naudoja kas nors toki britivini koteli? ir dar toks dalykas - pas mane apgamu ten kur skutuosi barzda, nelabai iskile jie, bet vistiek...su giletais esu gal tik kelis kartus isipjoves, bet kraujas ilgokai bega, tai sitie britviniai skustuvai nepjaustys tu apgamu dar labiau?

toks daigtas gerai odai nuo veido lupti:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#91 2015-06-01 08:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

sweden rašė:

Ką tik nusiskutau pagal anksčiau aprašyta buda: paplaukiui ,iš šono ir prieš plauką. Likau tikrai patenkintas,oda daug švelnesne,daug mažiau bruzinimo,nykštys kentacminui nykstys

Kad daugiau šitame forume butu savo srities profesionalu kurie noriai dalintųsi patirtimi.

dėkui už gerą žodį smile profesionalu savęs nelaikau, nes kol kas be moralinio pasitenkinimo kažkam pagelbėjus ir įsigijus ne klientą, o draugą, daugiau nieko iš to negaunu  big_smile šitoj vietoj irgi yra labai stipri komercija - rinka labai atsigauna, vyrai atsikanda šlamšto iš skarbonkių, todėl kasdien atsiranda kažkoks naujas produktas, kuris deklaruojama yra geriausias, marketingas daromas nebe su nuvaškuotu Ronaldo, o su kokiu sulauzyta norim regbininku languotais marskiniais. ir visi hipsteriai ant to kimba. jeigu ant etiketės dar kokia kaukolė, vikingas ar stumbras - vapšie pdza big_smile atsiranda naujos kompanijos gaminančios šepečius, bandančios paimti rinką pigesniais produktais - ir dažnai tokiose šalyse kaip Lietuva jom tai pavyksta, nes tradicijų nėra, informacijos irgi ne. o informacijos nėra, nes tai niekam neapsimoka - iš peiliukų neužsidirbsi, skustuvą žmonės nusiperka visam gyvenimui, šepetys tarnauja 3-15 metų. muilo ar kremo užtenka belenkiek laiko - aš asmeniškai nesu užbaigęs nei vieno, man jie tiesiog nusibosta - imu kažką naujo. ir visada atsakau už savo žodžius - todėl man reikia visą tą šūdą atfiltruot. vyrai mėgsta kokybę, ir mąsto biški kitaip nei moterys, todėl juos appiist gali 1-ą kartą, o tokio tikslo neturiu smile
tiesa, esu kelis kart su skutimosi peiliu ir rankšluoščiais draugelius per gimtadienius apskutęs, bet daugiau to nedarau, nes paskui abu sėdėjo visą likusį vakarą ir čiupinėjo sau veidą tylėdami big_smile padarius viską teisingai skirtumas iš tikrųjų yra toks didelis smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#92 2015-06-01 09:01

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

iparado rašė:

Reikes pasibandyti ir man pagal ta schema skustis, zesim kas gausis smile http://www.patikrintalaiko.lt/skustuvai … tuvas.html kaip toks daiktas? pagal cia esancius komentarus matau, kad tai yra daug geriau negu giletai visi, ir pigiau daug gaunasi...naudoja kas nors toki britivini koteli? ir dar toks dalykas - pas mane apgamu ten kur skutuosi barzda, nelabai iskile jie, bet vistiek...su giletais esu gal tik kelis kartus isipjoves, bet kraujas ilgokai bega, tai sitie britviniai skustuvai nepjaustys tu apgamu dar labiau?

įsipjauni nes su kartridžu nori švariai nusiskust ir spaudi. saugaus skustuvo spaust negalima - jo balansas ir svoris rankoj labai geras, leidi jį savo svoriu, o jis daro savo darbą smile merkur galvos 3-jų dalių skustuvuose yra tokios pat - viena galva uždarų šukų, viena atvirų. modelių daug, skiriasi tik rankenėlės, taigi šito skustuvo galva yra tokia pat kaip ir merkur 34c ir šitas pigesnis, nes ant jo nėra tokio "haipo" smile
apie 34c yra daug atsiliepimų pas užsienio pardavėjus, na kad ir čia (puslapio apačioj):
http://www.shaving-shack.com/merkur-34c … assic.html
švelnus, bet netgi tankiai barzdai efektyvus. inžinerija labai gera - britvutė įdedant gula tiesiai, nesimakaluoja, todėl kreivai nepriverši. galutinis metalo apdirbimas nėra aukščiausio lygio kaip pas džagerį, bet už tokią kainą nėra ko norėt. skutimosi kampo mokintis nereikia kaip su muhle r41 pvz kur agresyvumas priklauso nuo to, kokiu kampu laikai skustuvą - merkur arba skuta arba ne, todėl su juo gali atsipalaiduot smile jei skuta - girdėsi puikiai - skustuvai iš metalo puikiai rezonuoja skutimą, todėl jei toj vietoj nėra plaukų, skustuvas čiuos tyliai, jei yra - girdėsi kaip jie krenta smile merkur - patikimas, efektyvus įrankis, su kuriuo greit išmoksti skustis be nuostolių smile

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2015-06-01 09:02)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#93 2015-06-01 09:27

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

va,idomiai susiskaiciau smile o ka daryt su tankia kieta ir siurkscia barzda? is dalies vien del nepaklusnumo skutant tingiu skustis ir daznai vaikstau apsepes,nes barzdaskute nepaima visiskai svariai net ir dienos barzdos,o peiliukai,kad ir geri alergizuoja oda,o priedo nepasakyciau,kad nuskuta idealiai,net nusiskutes jauciu dygliukus,kuriuos gali bruzint dar simta kartu,bet vistiek lieka smile

Neprisijungęs

 
gohard
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-10-15
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 0

#94 2015-06-01 10:13

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Kentacmi, o cia vietoj galima nusipirkt skustuva, ar viska siustis internetu reikia?

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#95 2015-06-01 10:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

wopper rašė:

va,idomiai susiskaiciau smile o ka daryt su tankia kieta ir siurkscia barzda? is dalies vien del nepaklusnumo skutant tingiu skustis ir daznai vaikstau apsepes,nes barzdaskute nepaima visiskai svariai net ir dienos barzdos,o peiliukai,kad ir geri alergizuoja oda,o priedo nepasakyciau,kad nuskuta idealiai,net nusiskutes jauciu dygliukus,kuriuos gali bruzint dar simta kartu,bet vistiek lieka smile

kietai, šiurkščiai barzdai rekomenduoju atviras šukas - plaukas eina tiesiai ant peilio, dėl to kad prieky nėra safety bar'o po skustuvo ant odos lieka dar šiek tiek putos, todėl gali brūkštelėt per tą vietą antrą kart iš karto ir garantuotai nebeturėsi ta kryptim dyglių, o tuo pačiu nesudirginsi odos, nes ji vis dar bus apsaugota putų.
atviros šukos dažnai agresyvesnės nei uždaros, todėl kailiui skutimosi laiko prasme jos labiau tinka. merkur atviros šukos agresyvumas toks pat kaip ir merkur uždarų šukų, tik kaip sakiau jos turi tą savybę kad mažiau nubraukia putą prieš skustuvą ir plauką užmauni tiesiai ant peilio. pearl'as agresyvesnis uz merkur. amerikieciai importuoja pearl'o galvą deda savo rankenėlę, pavadina tai nasrais ir vos spėja juos spausdint:
http://www.amazon.com/RazoRock-Three-Pi … op?ie=UTF8
muhle pradedančiajam nesiūlau. smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#96 2015-06-01 10:44

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

gohard rašė:

Kentacmi, o cia vietoj galima nusipirkt skustuva, ar viska siustis internetu reikia?

jei Vilniuj gyveni, vakare po darbo iš anksto susitarus galima apžiūrėt viską vietoj smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#97 2015-06-01 12:52

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

iparado rašė:

Reikes pasibandyti ir man pagal ta schema skustis, zesim kas gausis smile http://www.patikrintalaiko.lt/skustuvai … tuvas.html kaip toks daiktas? pagal cia esancius komentarus matau, kad tai yra daug geriau negu giletai visi, ir pigiau daug gaunasi...naudoja kas nors toki britivini koteli? ir dar toks dalykas - pas mane apgamu ten kur skutuosi barzda, nelabai iskile jie, bet vistiek...su giletais esu gal tik kelis kartus isipjoves, bet kraujas ilgokai bega, tai sitie britviniai skustuvai nepjaustys tu apgamu dar labiau?

įsipjauni nes su kartridžu nori švariai nusiskust ir spaudi. saugaus skustuvo spaust negalima - jo balansas ir svoris rankoj labai geras, leidi jį savo svoriu, o jis daro savo darbą smile merkur galvos 3-jų dalių skustuvuose yra tokios pat - viena galva uždarų šukų, viena atvirų. modelių daug, skiriasi tik rankenėlės, taigi šito skustuvo galva yra tokia pat kaip ir merkur 34c ir šitas pigesnis, nes ant jo nėra tokio "haipo" smile
apie 34c yra daug atsiliepimų pas užsienio pardavėjus, na kad ir čia (puslapio apačioj):
http://www.shaving-shack.com/merkur-34c … assic.html
švelnus, bet netgi tankiai barzdai efektyvus. inžinerija labai gera - britvutė įdedant gula tiesiai, nesimakaluoja, todėl kreivai nepriverši. galutinis metalo apdirbimas nėra aukščiausio lygio kaip pas džagerį, bet už tokią kainą nėra ko norėt. skutimosi kampo mokintis nereikia kaip su muhle r41 pvz kur agresyvumas priklauso nuo to, kokiu kampu laikai skustuvą - merkur arba skuta arba ne, todėl su juo gali atsipalaiduot smile jei skuta - girdėsi puikiai - skustuvai iš metalo puikiai rezonuoja skutimą, todėl jei toj vietoj nėra plaukų, skustuvas čiuos tyliai, jei yra - girdėsi kaip jie krenta smile merkur - patikimas, efektyvus įrankis, su kuriuo greit išmoksti skustis be nuostolių smile

O tai kaip su apgamais? roll tai tu pats pardavineji skustuvus tokius kaip merkury?

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-01 12:53)

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#98 2015-06-01 13:25

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

teisingai skutantis, nespaudžiant, apgamo neįpjausi ir jis liks be plaukų. na nebent tokie kaip buna daugiau i ilgi islinde nei i ploti. as pats turiu apgamu ant veido, niekad nebuvo del to problemu. spuogai baltom galvom lieka nepaliesti, nusiskutus issispaudai jei nori. pries skutima isspausi liks vulkanas krastais i virsu - gali ir isipjaut ta vieta tada. del skustuvu atsakiau asmeniniu smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#99 2015-06-01 13:45

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

teisingai skutantis, nespaudžiant, apgamo neįpjausi ir jis liks be plaukų. na nebent tokie kaip buna daugiau i ilgi islinde nei i ploti. as pats turiu apgamu ant veido, niekad nebuvo del to problemu. spuogai baltom galvom lieka nepaliesti, nusiskutus issispaudai jei nori. pries skutima isspausi liks vulkanas krastais i virsu - gali ir isipjaut ta vieta tada. del skustuvu atsakiau asmeniniu smile

na, pas mane neiskile tie apgamai beveik, tai td neturetu buti bedu...reikes issbandyti toki skustuva, gal patiks, nes ekonomija turetu buti liuks, kaip uz tokia kaina...

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#100 2015-06-01 14:01

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

iparado rašė:

na, pas mane neiskile tie apgamai beveik, tai td neturetu buti bedu...reikes issbandyti toki skustuva, gal patiks, nes ekonomija turetu buti liuks, kaip uz tokia kaina...

jei neissindę kaip kankorėžiai, būna tokie, kur gali su pirštais paėmęs kaip balioną sukinėt, tikrai jų nepjaustysi smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net