Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#101 2008-07-25 16:22

Re: Ginekomastija

Buvau rases kitoj temoi, bet ten buvo off topic, tad ikelsiu cia:

Gynecomastija nuo padidinto estrogeno kiekio (progesterono gyno veikimo principas kitoks):

Dar karta kartojuosi. Liga reta kasdieniniame gyvenime, bet vartojant anabolinius/androgeniius steroidus (net ir tokiais kiekiais kaip pas tave - 500mg) tikimybe kad estrogeno disbalancas tave paveiks - LABAI didele. Priklausomai nuo to kaip tavo kunas tai toleruoja ir kokia vartojamu hormonu doze.

Veikia viskas taip:
Normalus testosterono:estrogeno balansas vyro kune 10:1, moters 1:10 (kiek atsimenu) vartojant testosterona tas 10, pakyla iki zymiai didesniu skaiciu, tad aromatizacijos hormonas bando islyginti ta disbalanca. Pavyzdziui jai testosterono bus 10 kartu daugiau, kurso metu, taipapt ir estrogenas pakils iki 10, o tai reiskia MOTERS LYGIO. Tad tokiu atveju paprastai turetu pradedi formuotis krutys (gynekomastija).
Mano minetasis AI (aromatizacijos slopintojas) liepia siam hormonui neatlikineti savo darbo, tad gali buti ramus del disbalanco.
Vartojant SERM'us (tamoxifen ar clomid) efektas toks: jie savo molekulem labai primena estrogeno hormona tad apgauna organizma sakydami - va estrogeno jau yra 10 nors pats tamoxifenas estroneninio efekto kunui neturi.
Vartojant SERM'us su nor-19 anaboliniais/androgeniniais steroidais (AAS) atsiranda kitos komplikacijos, bet apie jas nesiplesiu.

Tad dar karta pasikartosiu: disbalanco tikimybe 100%, ar tavo kunas iskart prades reguoti i padidejusi estrogeno kieki - niekas nezino.
Mano patarimas velgi - vartok be SERM'o, pradejus jautreti spenialiams (niesteti), tai pirmas pozymis gynecomastijos - pradek gerti po 20mg tamoxifen'o kol nustos.

Per savo pirma kursa (500mg test'o 12 savaiciu) apie 5 savaite taipogi jutau neispasakyta jautruma, net marskinelius devet nepatogu. Reikejo SERM'o pagalbos. Veliau viskas susitvarke.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-07-26 00:22)

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#102 2008-07-26 00:42

Re: Ginekomastija

good stuff antanai smile

Neprisijungęs

 
Esc
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-28
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#103 2008-08-29 23:12

Re: Ginekomastija

ar gerai supratau? vartojant sterus jei pradedi jaust ginekomastijos pozymius tai reik kasdien tamoxifena imt, o jei pozymiu nejauti tai profilaktiskai nereik?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#104 2008-08-30 01:07

Re: Ginekomastija

SERM'i (clomidas, tamoksifenas) vertingesni po kurso. Vartojant kurso metu gali pakenkti prieaugiui. Taipogi yra daug diskusiju ir atsiliepimu, kad vartojant tamoxifena (nolvadex) kartu su 19nor steroidais (nandrolone (deca), trenbolone) gali net padidinti gynekomastijos isivystimo tikimybe.

Kurso metu rekomenduojama slopinti pati aromatizacijos sukeleja aromatizacijos inhibitiniu (AI) vaistu pagalba. Vaistai kaip Letrozole (extremestane), Arimidex, Aromasin. Letro - pigiausias variantas kadangi net ir 0.25mg per diena doze tampa itin efektyvi . Bet verta pamineti, kad dauguma steroidu platintoju sio vaisto neturi.

Jai kursas be 19nor anaboliku ir jauciami ginekomastijos pozymiai - is bedos tinka ir nolvadex.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-08-30 01:32)

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#105 2008-08-30 08:06

Re: Ginekomastija

Antana5 rašė:

SERM'i (clomidas, tamoksifenas) vertingesni po kurso. Vartojant kurso metu gali pakenkti prieaugiui. Taipogi yra daug diskusiju ir atsiliepimu, kad vartojant tamoxifena (nolvadex) kartu su 19nor steroidais (nandrolone (deca), trenbolone) gali net padidinti gynekomastijos isivystimo tikimybe.

Kurso metu rekomenduojama slopinti pati aromatizacijos sukeleja aromatizacijos inhibitiniu (AI) vaistu pagalba. Vaistai kaip Letrozole (extremestane), Arimidex, Aromasin. Letro - pigiausias variantas kadangi net ir 0.25mg per diena doze tampa itin efektyvi . Bet verta pamineti, kad dauguma steroidu platintoju sio vaisto neturi.

Jai kursas be 19nor anaboliku ir jauciami ginekomastijos pozymiai - is bedos tinka ir nolvadex.

nolvadex geris nes estrogenus tik papukuose blokuoja smile o estrogenu lygis nesikeicia prieaugis gereja, taip kad nenurasinekit nolvos..

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#106 2008-08-30 12:50

Re: Ginekomastija

Na teigiama, kad zemas estrogenu lygis itakoja prieaugio kiekius neigiamai. Tamoksifenas SERM'as, Selective estrogen receprot modulator wink tai zinoma, kad jis veikia tik tam tikrus receptorius... selective wink

As asmeniskai daug didesnis letro fanas kurso metu ir ne veltui. (kiek domejaus jis taipogi teigiamai itakoja poerdidelius kiekius progesterono, tai geresnio dalyko vartojant progesterona pakelencius preparatus nera.)

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-08-30 12:52)

Neprisijungęs

 
vito
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-31
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#107 2008-08-31 17:02

Re: Ginekomastija

Sveiki, as budamas jaunas (ir kvailas) prisiklauses nesamoniu pavartojau metano, nzn kiek ten buvo, nedaug, bet man issivyste ginekomastija, ji nedidele, taciau yra. Neseniai suzinojau kas tai isvis ir kaip vadinas, tai buvo gal pries kokius 8 metus, dabar man 25, tad noriu paklausti ar tas tamoxifen man dabar padetu po tiek metu ar ne. Pas daktarus nebuvau nes nemaniau kad tai isvis liga, maniau riebaliukai ir tiek, nesu storas jei ka.

Neprisijungęs

 
abs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#108 2008-09-03 02:06

Re: Ginekomastija

vito rašė:

Sveiki, as budamas jaunas (ir kvailas) prisiklauses nesamoniu pavartojau metano, nzn kiek ten buvo, nedaug, bet man issivyste ginekomastija, ji nedidele, taciau yra. Neseniai suzinojau kas tai isvis ir kaip vadinas, tai buvo gal pries kokius 8 metus, dabar man 25, tad noriu paklausti ar tas tamoxifen man dabar padetu po tiek metu ar ne. Pas daktarus nebuvau nes nemaniau kad tai isvis liga, maniau riebaliukai ir tiek, nesu storas jei ka.

Nesigedink nueiti pas daktarus (endokrinologa), jie nusius tave pasidaryti tyrimus, nes visu pirma reikia issaiskinti, kokie sutrikimai sukele sia beda. Tai gali buti tiek androgenu ir estrogenu disbalansas, tiek hiperprolaktemija, t.y. padidejes prolaktino kiekis organizme, ko pasekoje yra slopinamas testosteronas. Hiperprolaktemija gali sukelti ivairiu raminamuju medikamentu, marichuanos vartojimas, taip pat tai gali rodyti esant hipofizes (hormonines liaukos, esancios galvoje) adenoma, taip pat agresyvia kruties ar plauciu vezio forma. Prolaktinas efektyviai yra slopinamas bromokriptinu. O esant padidejusiam estrogenu kiekiu, mano nuomone, vertetu pabandyti gydytis juodojoje rinkoje esanciais preparatais, tokiais kaip masteronas, provironas, nes, kiek girdejau, Lietuvos vaistinese tokiu preparatu negausi, taciau dar syki pasikartosiu, tai yra tik mano nuomone, jokiu budu nesiulau tau ju vartoti nepasitarus su daktarais.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#109 2008-09-04 00:21

Re: Ginekomastija

abs rašė:

vito rašė:

Sveiki, as budamas jaunas (ir kvailas) prisiklauses nesamoniu pavartojau metano, nzn kiek ten buvo, nedaug, bet man issivyste ginekomastija, ji nedidele, taciau yra. Neseniai suzinojau kas tai isvis ir kaip vadinas, tai buvo gal pries kokius 8 metus, dabar man 25, tad noriu paklausti ar tas tamoxifen man dabar padetu po tiek metu ar ne. Pas daktarus nebuvau nes nemaniau kad tai isvis liga, maniau riebaliukai ir tiek, nesu storas jei ka.

Nesigedink nueiti pas daktarus (endokrinologa), jie nusius tave pasidaryti tyrimus, nes visu pirma reikia issaiskinti, kokie sutrikimai sukele sia beda. Tai gali buti tiek androgenu ir estrogenu disbalansas, tiek hiperprolaktemija, t.y. padidejes prolaktino kiekis organizme, ko pasekoje yra slopinamas testosteronas. Hiperprolaktemija gali sukelti ivairiu raminamuju medikamentu, marichuanos vartojimas, taip pat tai gali rodyti esant hipofizes (hormonines liaukos, esancios galvoje) adenoma, taip pat agresyvia kruties ar plauciu vezio forma. Prolaktinas efektyviai yra slopinamas bromokriptinu. O esant padidejusiam estrogenu kiekiu, mano nuomone, vertetu pabandyti gydytis juodojoje rinkoje esanciais preparatais, tokiais kaip masteronas, provironas, nes, kiek girdejau, Lietuvos vaistinese tokiu preparatu negausi, taciau dar syki pasikartosiu, tai yra tik mano nuomone, jokiu budu nesiulau tau ju vartoti nepasitarus su daktarais.

Sauniai parasyta, bet yra siuokiu tokius netikslumu vertu paminejimo. Efektyviausias vaistas siuo metu gynekomastijos gydimui mano minetas Letrozole. Masteronas ir provironas veikia HPTA tai vertetu siu preparatu vengti ne kurso metu.
Taipogi, gal gali pakomentuoti kuom riemies minedamas paryskinta informacija, labiausiai domina tavo teigiamas neigiamas marihuanos efektas sukeliantis hormonu disbalanca.

Dekui.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#110 2008-09-04 08:49

Re: Ginekomastija

smile Alkoholis tai tikrai sukelia big_smile TAIP KAD PJANICY SU Moteriskais papais vaiksciosit wink

Neprisijungęs

 
Begedis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-03
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#111 2008-09-04 19:22

Re: Ginekomastija

o dumai ? roll vasara as ju vengiu, bet ziema, kaj augu man zoles salutinis poveikis saldytuva istustint vezha big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#112 2008-09-05 17:47

Re: Ginekomastija

utiutiu prisiskaiciau tai issigandau as cia tos gynekomastijos.As visa gyvenima toks su riebaliuku ir man chuinia atrodo, kad cia tik riebaliukas kaupiasi.Aisku cia pas mane tai labai mazai, tiesiog speniai nestangrus ir tiek, nei jie ten labai isbrinke, nei ka.Na kaip cia pasakius, truputi pabrinke tokie, bet nedaug.Paskaiciau cia sita tema ir issigandau.Ka man dabar daryt? As tai maniau, kad man cia del riebalo tiesiog ir viskas, nes riebalo pas mane yra visur.Steru nevartoju, man 17 metu.Verta nueit pas gydytoja ar palaukt pavasario kol reikes ryskintis ir numesiu ta riebala ir paziet kaip atrodys tada?As neatsimenu savo speniu kitokiu nei dabar, lyg jie visada tokie buvo :s

P.S. panasu i ta gynekomastija is vaizdo, tik kad lb mazai.Bet man lyg ir nedideja hmm

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-05 17:51)

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#113 2008-09-05 17:59

Re: Ginekomastija

<3 fitness rašė:

utiutiu prisiskaiciau tai issigandau as cia tos gynekomastijos.As visa gyvenima toks su riebaliuku ir man chuinia atrodo, kad cia tik riebaliukas kaupiasi.Aisku cia pas mane tai labai mazai, tiesiog speniai nestangrus ir tiek, nei jie ten labai isbrinke, nei ka.Na kaip cia pasakius, truputi pabrinke tokie, bet nedaug.Paskaiciau cia sita tema ir issigandau.Ka man dabar daryt? As tai maniau, kad man cia del riebalo tiesiog ir viskas, nes riebalo pas mane yra visur.Steru nevartoju, man 17 metu.Verta nueit pas gydytoja ar palaukt pavasario kol reikes ryskintis ir numesiu ta riebala ir paziet kaip atrodys tada?As neatsimenu savo speniu kitokiu nei dabar, lyg jie visada tokie buvo :s

P.S. panasu i ta gynekomastija is vaizdo, tik kad lb mazai.Bet man lyg ir nedideja hmm

Tai greiciausiai tik poodiniai rebalai. Man spenialiai taipogi praranda stangruma ir forma priaugus riebalu mases

Neprisijungęs

 
D3agle
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-06
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#114 2008-09-05 20:47

Re: Ginekomastija

viskas cia normaliai, nematau del ko butu galima nerimaut.

Neprisijungęs

 
Spartakas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-11
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#115 2008-09-11 00:44

Re: Ginekomastija

dunno rašė:

deadly* rašė:

Naturaliai rašė:

dar kurso nepradeja? as jau lyg ir uzbaiges!!!
ir ginekomastijos pozymiai vis ryskeja..
buvau poliklinikoi gavau siuntimo i onkologija.. poto pas chirurgus ir liaukinius visokius daktarus....
vienas chirurgas norejau pjaut!!!  maniau blogiausiu atveju bus gerai...
Bet sako pirma nueik pas (nepamenu kaip vadinas daktaras) kur liaukas ten tyra ir t.t pripudrino man jis smegenis kad cia brendimas....
sakau vaistu tamoksifeno ar dar ko... sako baik juokus BRENDIMAS praeis... buna tokiu kur ir nepraeina aisku.... sako tai kai turesi 22 ir panasiai ir jai labai trukdys tau galesi operacija pasidaryt plastine (5000-7000lt) xD neblogai ane? beje man 17 metu ... jau neuzkalnu ... keli men kaip bus 18.

Del tu vaistu prisnekejo kad lietuvoi tokiu vaistu nera,.... negalima.... lietuvoi tikria nera viastu antiestrogenu.,.. ju paskirtis kita sako....
Toliau sako nebent israsyt testosterono tableciu kad padaugetu organizme jo ... typo pades... poto vos nepasiunciau daktaro labai toli... po tokiu nesamoniu....

Susinervaves grizau namo.... primetat sako neturetum kriept i tai demesio .. mat kakutis praeis...

Nekreipt demesio.. as net prie ezero neinu dbr.... geda !!!! ka panos pagalvos.. buvo grazus kunas o dabar? .... speneliai isbrinke.... sakes zodziu....

Vaistinei antiestrogenu negavau....  nezinau ka daryt ;(

Patarkit chebra....

Sorry uz klaidas... labai skubejau.....


Is anksto didelis ACIU!!!

kelintas cia tavo kursas?

suprantu puikiai tawe, man ta pati problema , net prie ezero nueit negalejau, tiesiog geda , atrodo, kunas normalus , o krutine kokia?!? speneliai issipute kazkokie , na nebent kai susala, tada sustangreja... o siaip pas daktaraus eiti kazkaip nedrasu man.. nzn nenoriu... anksciau nesupratau kas cia man darosi , tad pradejau ieskot informacijos intike, radau kaika, supratau kas cia per liga, skaiciau, kad tai brendimo laikotarpiu tik ir turi praeiti , bet man 17metu jau beweik ir kazkaip darosi baisu, kad gali nepraeiti, tad nelb zn ka daryt..smile

na man po sustos ir decos kurso patare vartoti ,,PRAVIRON,, cia vaistai kurie pravalo ir padeda isvengti ,,ginekomastijos,,  po paskutinio sustos susileidimo galima iskart juos vartoti wink  .o siaip kiek teko girdeti del ,,ginekomastijos,, tai jai ji pasireiskiai realiai operacijos neisvengsi !!! gali sportuot nesportaves ,tikrai nepades !!! zinau kas jau daresi .

Neprisijungęs

 
Spartakas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-11
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#116 2008-09-11 00:53

Re: Ginekomastija

DivX* rašė:

Hi all noriu paklaust kas yra GINEKOMASTIJA?Ar tai kai krutine moteriska pasidaro nesu tikras tai noriu suzinot?Ir dar nuo ko atsiranda ? Pozymiai...

sportininkam atsiranda nuo steroidu tokiu kaip ,, sustanon ,, todel jai vartojat sustano reik po kurso iskarto gerti vaistus ,,Proviron (Proviron/mesterolon)
iprastai vartoti reik 2-4 tab. i diena .jis isvalo organizma ir padeda isvengti ,,ginekomastijos,,

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#117 2008-09-11 01:07

Re: Ginekomastija

Spartakas rašė:

DivX* rašė:

Hi all noriu paklaust kas yra GINEKOMASTIJA?Ar tai kai krutine moteriska pasidaro nesu tikras tai noriu suzinot?Ir dar nuo ko atsiranda ? Pozymiai...

sportininkam atsiranda nuo steroidu tokiu kaip ,, sustanon ,, todel jai vartojat sustano reik po kurso iskarto gerti vaistus ,,Proviron (Proviron/mesterolon)
iprastai vartoti reik 2-4 tab. i diena .jis isvalo organizma ir padeda isvengti ,,ginekomastijos,,

Dazniausiai verciau nekomentuoti, nei skleisti netikslia ir klaidinga informacija.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#118 2008-09-11 01:11

Re: Ginekomastija

Spartakas rašė:

dunno rašė:

deadly* rašė:


kelintas cia tavo kursas?

suprantu puikiai tawe, man ta pati problema , net prie ezero nueit negalejau, tiesiog geda , atrodo, kunas normalus , o krutine kokia?!? speneliai issipute kazkokie , na nebent kai susala, tada sustangreja... o siaip pas daktaraus eiti kazkaip nedrasu man.. nzn nenoriu... anksciau nesupratau kas cia man darosi , tad pradejau ieskot informacijos intike, radau kaika, supratau kas cia per liga, skaiciau, kad tai brendimo laikotarpiu tik ir turi praeiti , bet man 17metu jau beweik ir kazkaip darosi baisu, kad gali nepraeiti, tad nelb zn ka daryt..smile

na man po sustos ir decos kurso patare vartoti ,,PRAVIRON,, cia vaistai kurie pravalo ir padeda isvengti ,,ginekomastijos,,  po paskutinio sustos susileidimo galima iskart juos vartoti wink  .o siaip kiek teko girdeti del ,,ginekomastijos,, tai jai ji pasireiskiai realiai operacijos neisvengsi !!! gali sportuot nesportaves ,tikrai nepades !!! zinau kas jau daresi .

Turejau nemaza uzuomasga kurso metu. Yra keli efektyvus prevenciniai preparatai kuriuos deretu vartoti kurso metu ir naikinti (mazinti) jau susiformavusias liaukas.

Neprisijungęs

 
colemanas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-10-11
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#119 2008-11-03 23:02

Re: Ginekomastija

kokie tie prepratai?

Neprisijungęs

 
steras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Marijampolė
Registravosi: 2008-08-25
Žinutės: 131
Atsiliepimai: 0

#120 2008-11-03 23:36

Re: Ginekomastija

colemanas rašė:

kokie tie prepratai?

vienas is preparatu tai tamoxifen.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#121 2008-11-05 10:57

Re: Ginekomastija

pats bandau ir geriausias variantas i kursa imest masteron

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#122 2008-11-05 19:04

Re: Ginekomastija

Na tai ta pati provirona po 2tab galima itraukt kurso metu ir manau zenkliai sumazetu tikimybe pasigaut gyno smile pataisykit jei klystu smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#123 2008-11-05 19:14

Re: Ginekomastija

Dejavu rašė:

Na tai ta pati provirona po 2tab galima itraukt kurso metu ir manau zenkliai sumazetu tikimybe pasigaut gyno smile pataisykit jei klystu smile

provironas ir yra masteron tik oral. neklysti

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#124 2008-11-05 19:16

Re: Ginekomastija

Susta rašė:

Dejavu rašė:

Na tai ta pati provirona po 2tab galima itraukt kurso metu ir manau zenkliai sumazetu tikimybe pasigaut gyno smile pataisykit jei klystu smile

provironas ir yra masteron tik oral. neklysti

klysti

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#125 2008-11-25 02:13

Re: Ginekomastija

Vaidas14 rašė:

Na man irgi taspats (man 14m) jau tas trunka 2 metus, o gal galit pasakyti , jei nusipirkciau tu antie... kur panaikintu juos tai , koks galetu atsitikti tas salutinis poveikis ar jie saugus vartoti? Manau sia tema reiktu daugiau padiskutuoti

Aisku, kad nesaugus vartot TAU! Pamirsk visus tamoksifenus, provironus ir kitas nesamones, kai tau 14 metu tu net neturi teises galvoti apie ju vartojima! teisingai daktaras padare, kad neskyre jokiu vaistu, nes tau ju tikrai NEREIKIA. Pas mane pati buvo pabrinke papai tokio amziaus gal pora metu ir neaiskiu guziuku buvo, bet viskas dingo. Kai tau bus 18 galesi eit pas daktarus, o jei nedings iki 20, galvosi apie stiprius vaistus ir operacijas. Jei dabar pradesi kalt vaistus tai net neabejoju, kad ateity dar daugiau bedu turesi. Zinau, kad beda, bet turi pakentet dar kelis metus, per kuriuos greiciausiai savaime viskas issispres.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net