Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10876 2015-06-28 15:41

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Branda pagal ji, jei teisingai supratau, yra kai turi neskusta barzda, marozo snuki, rysku sixpacka su gera krutine, va tada tu esi subrendes, daug pasiekes gyvenime ir gali kitiem gyvenmiska filosofija destyti.

Nu, hujį jis blet supranta, tas emigrantas iš Norvergijos.

Branda yra:
1.Būti nepataisomu chronium (iki tokio lygio kai jau reikia koduotis ir tus kodus nulaužinėt)
2.Bandytis ant savęs įvairius prepus iki tokio lygio, kad atchodai pareitų, nes kitaip huj jie veikia (Clenas ir DNP)
3.Vyriškame forume kelti piderastiškas foto ir poto loti ant homosexualų pačiam būnant ryškiu lateniniu gėjum.
4.Žmonai patyrus persileidimą pripist kaip tapkei.

Ir čia tik tai ką forume apie tave žinom. Taip, kad geriau, Chroniau, patylėk kai kalbama apie brandą.

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10877 2015-06-28 15:48

Re: Blevyzgos™ III dalis

Bet kokie jus nepatenkinti gyvenimu-kandziai, vos kas puolat i ka galima isikabint ir sukeliat visus zmogaus minusus ar klaidingus sprendimus. Kaip kad tas vargsas boulindo kamuolys. Nu ir kam to reik..

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10878 2015-06-28 15:48

Re: Blevyzgos™ III dalis

Beje, Pauliau, kaip sekas Norgej? Ka dirbi, ka baiges, kiek gauni? Gali i pm, smalsu

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10879 2015-06-28 16:06

Re: Blevyzgos™ III dalis


Matet?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#10880 2015-06-28 16:14

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volfai, išgelbėk paklydusią sielą! (dar viena)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#10881 2015-06-28 16:23

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

Beje, Pauliau, kaip sekas Norgej? Ka dirbi, ka baiges, kiek gauni? Gali i pm, smalsu

Ką aš žinau, neblogai sekas smile baigiau miškininkystę (galit juoktis jau), pinigai geri dirbant tam sektoriui, bet dar prieš univėra žinojau ko noriu iš gyvenimo, link to ir einama dabar... Dirbu tai CNC operatorium, programuotoju. Alga nei ten superinė kažkokia, bet ir ne kiekvienas tiek uždirba, kalbant ir apie norgus. Be virsvalandžių kažkas apie 2500euro į rankas.

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10882 2015-06-28 16:27

Re: Blevyzgos™ III dalis

Per akys, dziugu uz tave, galiu i svecius sekancia vasara? 😼

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10883 2015-06-28 16:31

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

Volfai, išgelbėk paklydusią sielą! (dar viena)

Šiam mėnesiui išgelbėtų sielų kvota jau pasiekta. Teks jam palaukt.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#10884 2015-06-28 16:42

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

Per akys, dziugu uz tave, galiu i svecius sekancia vasara? 😼

Nesitrink į draugus big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#10885 2015-06-28 18:43

Re: Blevyzgos™ III dalis

Ne, jei rimtai, Volfai, lygtais tu ir talkovnas bičas, ir mąstyti moki, bet kartais biški jau užlenki. Alkoholizmas yra liga ir iš to šaipytis nedera (bent mano nuomonė). Kad dnp naudoja ar cleną, tai uuu, kaip baisu. Tiek to, bet vat stumti ant žmogaus, kad įvykus persileidimui žmogus prisigėrė, tai čia yra jau pipiec. Tau gal taip yra buvę, kad žinai, kaip dera elgtis šioje situacijoje? Jei ne, tai keep your mouth shut. Man vienas žmogus yra pasakęs, kad jei ant ko nors stumi, tai turėk bent dvi priežastis kuo tu esi geresnis. Volfai, aš stipriai tavim nesidomėjau, bet ką tu iš ties prasmingo nuveikei gyvenime? Šunis iš prieglaudos gelbėjai? Senelių namuose savanoriu buvai? Gavai aukštojo mosklo diplomą pagal kurį dirbi ir neši naudą Lietuvai? Rimtai, ką tu tokio gero nuveikei be to, kad nuvažiavai į UK ir pakėlei biški fanieros? Ir tai, kad tau alkoholis nepatinka ir sportuoji - aš priskiriu prie "silpnokų" argumentų. Tiesa, nemanyk, kad aš stumiu. Išties norėčiau išgirst, kad tu fainas. Kad neturi nuodėmės tegul meta į mane akmenį.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10886 2015-06-28 19:23

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

Ne, jei rimtai, Volfai, lygtais tu ir talkovnas bičas, ir mąstyti moki, bet kartais biški jau užlenki. Alkoholizmas yra liga ir iš to šaipytis nedera (bent mano nuomonė). Kad dnp naudoja ar cleną, tai uuu, kaip baisu. Tiek to, bet vat stumti ant žmogaus, kad įvykus persileidimui žmogus prisigėrė, tai čia yra jau pipiec. Tau gal taip yra buvę, kad žinai, kaip dera elgtis šioje situacijoje? Jei ne, tai keep your mouth shut. Man vienas žmogus yra pasakęs, kad jei ant ko nors stumi, tai turėk bent dvi priežastis kuo tu esi geresnis. Volfai, aš stipriai tavim nesidomėjau, bet ką tu iš ties prasmingo nuveikei gyvenime? Šunis iš prieglaudos gelbėjai? Senelių namuose savanoriu buvai? Gavai aukštojo mosklo diplomą pagal kurį dirbi ir neši naudą Lietuvai? Rimtai, ką tu tokio gero nuveikei be to, kad nuvažiavai į UK ir pakėlei biški fanieros? Ir tai, kad tau alkoholis nepatinka ir sportuoji - aš priskiriu prie "silpnokų" argumentų. Tiesa, nemanyk, kad aš stumiu. Išties norėčiau išgirst, kad tu fainas. Kad neturi nuodėmės tegul meta į mane akmenį.

Jo čia my bad, per mažai keiksmažodžiu aš kartais pavartoju. Žmones tada linkę manyt, kad aš primetu čia kažkokį moralinį autoritetą koks anaiptol nesu. Tiesiog ne jam kažką aiškint apie tokius dalykus kaip subrendimas ar eilė kitų temų, kai jo suvokimas yra toks siauras kaip Jono stringų juostelė. Pala kaip ten Biblijoje sako? Išsimk pirmą rastą iš savo akies prieš bandydamas išimti šapą iš svetimos.

Ta situaciją buvo aptarta čia forume ir jei tavo galva pripist (o ne palaikyt iš būt šalia drauges/žmonos) tuo metu yra normalu, tai nu blet zjbs tau ir užuojauta antrai tavo pusei.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2015-06-28 19:23)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#10887 2015-06-28 20:07

Re: Blevyzgos™ III dalis

Krč kompleksuoti pedarai čia ir gaila kad tuoj tokių didžioji dalis bus. Va taip ir vakarų europa ištvirko, veisės veisės ir pasidarė jų pydarastiškumas kaip teisingi ir gerbiami dalykai.
Per daug jau ir taip nusiritau, kad tokiem rašiau kažką ir diskutuot bandžiau.

out

P.S Volframai, būdamas py.darastu ir toleruodamas visus iškrypelius nesi geresnis, ir tai nereiškia, kad daugiau gyvenime pasiekęs ar kažkokį suvokimą, bei mąstymą turi geresnį. Apskritai tau daug žemės apšikt reik kol galėsi man patart ar aiškint. Ko dar į kitą diskusiją įsikišai? Ar šikinės skylė per plati ir į visus reik ją kišti? Paskaityk pirma dėl ko ten buvo ir kaip. Žmogus sakė, kad aš toks ir anoks, ir kad dėl to taip yra, aš tada pasakiau viską priešingai sau, pagal jį tada viskas turi būt normaliai, toks žmogus turi būt normalus pagal jį..

Mytas ne tam, kad tu geresniu pasijaustum ar blogesniu, aš sakau faktą, kad tokie žmonės realiam gyvenime vengia su kuom nors susitikti, nes tik prie interneto ir klaviatūros gyvenimo pamokyti gali ir nuomonę išsakyti.

Viskas.

Paskutinį kartą taisė igndnp (2015-06-28 20:19)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#10888 2015-06-28 20:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

Ne, jei rimtai, Volfai, lygtais tu ir talkovnas bičas, ir mąstyti moki, bet kartais biški jau užlenki. Alkoholizmas yra liga ir iš to šaipytis nedera (bent mano nuomonė). Kad dnp naudoja ar cleną, tai uuu, kaip baisu. Tiek to, bet vat stumti ant žmogaus, kad įvykus persileidimui žmogus prisigėrė, tai čia yra jau pipiec. Tau gal taip yra buvę, kad žinai, kaip dera elgtis šioje situacijoje? Jei ne, tai keep your mouth shut. Man vienas žmogus yra pasakęs, kad jei ant ko nors stumi, tai turėk bent dvi priežastis kuo tu esi geresnis. Volfai, aš stipriai tavim nesidomėjau, bet ką tu iš ties prasmingo nuveikei gyvenime? Šunis iš prieglaudos gelbėjai? Senelių namuose savanoriu buvai? Gavai aukštojo mosklo diplomą pagal kurį dirbi ir neši naudą Lietuvai? Rimtai, ką tu tokio gero nuveikei be to, kad nuvažiavai į UK ir pakėlei biški fanieros? Ir tai, kad tau alkoholis nepatinka ir sportuoji - aš priskiriu prie "silpnokų" argumentų. Tiesa, nemanyk, kad aš stumiu. Išties norėčiau išgirst, kad tu fainas. Kad neturi nuodėmės tegul meta į mane akmenį.

Jo čia my bad, per mažai keiksmažodžiu aš kartais pavartoju. Žmones tada linkę manyt, kad aš primetu čia kažkokį moralinį autoritetą koks anaiptol nesu. Tiesiog ne jam kažką aiškint apie tokius dalykus kaip subrendimas ar eilė kitų temų, kai jo suvokimas yra toks siauras kaip Jono stringų juostelė. Pala kaip ten Biblijoje sako? Išsimk pirmą rastą iš savo akies prieš bandydamas išimti šapą iš svetimos.

Ta situaciją buvo aptarta čia forume ir jei tavo galva pripist (o ne palaikyt iš būt šalia drauges/žmonos) tuo metu yra normalu, tai nu blet zjbs tau ir užuojauta antrai tavo pusei.

Mes kalbam apie stresinę situaciją, kurioje žmonės dažnai elgiasi iracionaliai. Mums bepigu teisti. O kad forume čia vieni "captain america" tai man išties smagu.

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#10889 2015-06-28 20:21

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

Ne, jei rimtai, Volfai, lygtais tu ir talkovnas bičas, ir mąstyti moki, bet kartais biški jau užlenki. Alkoholizmas yra liga ir iš to šaipytis nedera (bent mano nuomonė). Kad dnp naudoja ar cleną, tai uuu, kaip baisu. Tiek to, bet vat stumti ant žmogaus, kad įvykus persileidimui žmogus prisigėrė, tai čia yra jau pipiec. Tau gal taip yra buvę, kad žinai, kaip dera elgtis šioje situacijoje? Jei ne, tai keep your mouth shut. Man vienas žmogus yra pasakęs, kad jei ant ko nors stumi, tai turėk bent dvi priežastis kuo tu esi geresnis. Volfai, aš stipriai tavim nesidomėjau, bet ką tu iš ties prasmingo nuveikei gyvenime? Šunis iš prieglaudos gelbėjai? Senelių namuose savanoriu buvai? Gavai aukštojo mosklo diplomą pagal kurį dirbi ir neši naudą Lietuvai? Rimtai, ką tu tokio gero nuveikei be to, kad nuvažiavai į UK ir pakėlei biški fanieros? Ir tai, kad tau alkoholis nepatinka ir sportuoji - aš priskiriu prie "silpnokų" argumentų. Tiesa, nemanyk, kad aš stumiu. Išties norėčiau išgirst, kad tu fainas. Kad neturi nuodėmės tegul meta į mane akmenį.

Jo čia my bad, per mažai keiksmažodžiu aš kartais pavartoju. Žmones tada linkę manyt, kad aš primetu čia kažkokį moralinį autoritetą koks anaiptol nesu. Tiesiog ne jam kažką aiškint apie tokius dalykus kaip subrendimas ar eilė kitų temų, kai jo suvokimas yra toks siauras kaip Jono stringų juostelė. Pala kaip ten Biblijoje sako? Išsimk pirmą rastą iš savo akies prieš bandydamas išimti šapą iš svetimos.

Ta situaciją buvo aptarta čia forume ir jei tavo galva pripist (o ne palaikyt iš būt šalia drauges/žmonos) tuo metu yra normalu, tai nu utiutiu utiutiu tau ir užuojauta antrai tavo pusei.

Mes kalbam apie stresinę situaciją, kurioje žmonės dažnai elgiasi iracionaliai. Mums bepigu teisti. O kad forume čia vieni "captain america" tai man išties smagu.

net ir tokioj situacijoj nematau prasmes svaigintis,tai problemu ar to streso nesumazins, geriau sviasia galva y viska ziuret, ir taip as patyres tokia situacija tai manau turiu teise pasireikst!?

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10890 2015-06-28 20:23

Re: Blevyzgos™ III dalis

Tu kompleksuotas. + cia vargu ar ya tikru pidaru, gerbiamas homofobe. Nekompleksuotui zmogui dzin tavo orientacija. Jei sirdis isimyli, kas gali uzdrauat meilei? Tu isimylejei zmona savo ir jei tau butu uzdraude mylet, kaip jaustumeis? Tai tas pats cia, tai tiesiog ta pati lytis, bet MEILE LIEKA MEILE. Aisku man kaip ir tau slykstu ziuret kaip du barzdoti diedai buciuojasi ar panasiai. Bet jei i viska pazvelgus is auksciau tai neutralus dalykas, jei jiems gerai kodel negali ir jums gerai but? Lai duodasi, kitu juk nevercia istot i ju gretas, kaip kad narkomanai.
Kaip mergina isimyli mergina taip ir vyras vyra. Nieko blogo, baugaus ar nenormalaus tame nematau jei placiau pazvelgus.

P.S. Is tavo tokio jaunatvisko veido, jei eitum su draugeliu, sugerovu galeciau teigt kad ten ne draugas, o sugyventinis:))

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10891 2015-06-28 20:29

Re: Blevyzgos™ III dalis

As pats jei ka ne homoseksualas, bet facebooke jei tureciau profilio nuotrauka pasidaryciau ja vaivorykstine kaip kiti!

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#10892 2015-06-28 20:38

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

As pats jei ka ne homoseksualas, bet facebooke jei tureciau profilio nuotrauka pasidaryciau ja vaivorykstine kaip kiti!

o kam?

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10893 2015-06-28 20:42

Re: Blevyzgos™ III dalis

Palaikyt santuoku igaliojima, paerzint marozus ir visus pazistamus homofobus big_smile

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#10894 2015-06-28 20:49

Re: Blevyzgos™ III dalis

įdomiausia bus tai, kad sakykim hipotetiškai tokias santuokas įteisins (manau po kokių 10 metų, gal ir greičiau), bet bus kita problema. įteisins civilines santuokas, tuo tarpu bažnytinę santuoką jiems sudaryti praktiškai be šansų. tikėtina, tada prasidės lobizmas Vatikane smile na bus įdomu stebėti iš šalies kaip seksis

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10895 2015-06-28 20:51

Re: Blevyzgos™ III dalis

Iteisinta juk jau visoj Amerikoj berods

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#10896 2015-06-28 20:51

Re: Blevyzgos™ III dalis

SexAndWhiskey rašė:

Iteisinta juk jau visoj Amerikoj berods

Bet ne pries Dieva

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#10897 2015-06-28 20:57

Re: Blevyzgos™ III dalis

Na Amerika yra Amerika, ne viskas ten gerai, ne į viską reiktų lygiuotis.
įdomi buvo popiežiaus pozicija, jis jau buvo pasisakęs homoseksualų naudai, tam reikalui net buvo sušauktas susirinkimas. darbotvarkėje buvo įtrauktas šis klausimas, bet kiek supratau tam nebuvo pritarta. faktiškai tam pritarti nėra jokių galimybių, nes tai iškreiptų kanonų teisę (nepaisant to, kad homo santykiai buvo visada ir bus visada).
na laukti ne daug, įdomu bus žiūrėti kiek laiko jiems prireiks pakeisti bažnytinę teisę.

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10898 2015-06-28 21:14

Re: Blevyzgos™ III dalis

Nu cia bbz, taip gyliai neknisu. Bet man jie nemaiso ir baimes jiems tikrai nereik. Tarp kitko numesiu pora vidosu gejaus kanalo, kaip klausia KAM TIE PARADAI ir t.t..

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#10899 2015-06-28 21:16

Re: Blevyzgos™ III dalis

Cia apie mano buvusi title ir profesija

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#10900 2015-06-28 21:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

pedalus ant lauzo!! ;D

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net