Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#11001 2015-06-29 15:24

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

Chizooka rašė:

"Geležiniai" argumentai Zuikio big_smile Kitos situacijos sulyginimas (šiuo atveju zoofilija, pedofilija) ir sugretinimas tam, kad padaryt originalų savo teiginį "svaresniu" smile Čia grynai kaip pavyzdis koks iš knygos apie klaidinga žmonių mąstymą, paskaityk apie fallacies, argumentavo klaidas ir pan. tikrai naudinga turėtų būt  smile

Kai homofobas sulygina homosexualizmą su pedofiliją ar kokiu kitų sexualiniu nusikaltimu, tai galima laikyti kaip jo pozicijos kapituliacija. Na, bet reikia ir juos suprast, sunku kai tavo pusėje nėra jokių legit argumentų.

Kapituliacija :DDD Bent pasijuokiau smile
Gerai. Tu teisus smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#11002 2015-06-29 15:30

Re: Blevyzgos™ III dalis

BloodyZero rašė:

zookyto rašė:

man neveikia galiu grama saut big_smile

Nu arba kukareku kofeinas arba jau nesveika tolerancija turi. Per daug irgi nera gerai utiutiu, reikia rast savo aukso viduriuka.

P.S. Kodel i AP neatrasai dude? big_smile

mane ir tos tabletes kofeino neveik4\e,kaldavau ir 2,vistiek tas pats big_smile atidaviau treneriui,jam ir jo drauge sake veikia ir puse,tai bent kazkam padejau big_smile

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#11003 2015-06-29 15:30

Re: Blevyzgos™ III dalis

wopper rašė:

nekalbu apie pykti jiems,nes pykti jausti galima ir gyvatei,kuri miske gyvena,o pats gyvenime jos gal net nematysi. tolerantiskumas manau isugdomas zmogui,o ne igyjamas gimus smile

Taip iš dalies galima sakyt, kad tolerancija išugdoma, nes žmogus į kitokį nei yra pats visada žiūrės įtartiniau, čia gali būt ir natūralus savisaugos instinktas išugdytas per daug tūkstančių metų. Bet vėlgi žmonės daugiau pasiekė negu dinozaurai, nes daugiau smegenų turėjo ir nebūtinai vien instinktais vadovavosi. Mano manymu kiekvienas žmogus, turintis kritinio mąstymo įgūdžių ir neribojantis savo minčių bijodamas paprieštaraut aplinkiniam ratui žmonių, giliau "pasikapstęs" po savo smegenis prieis išvada, kad toks pyktis yra bergždžiais reikalas, kuris ne tik, kad niekur neveda, bet dar ir tau pačiam gyvenimo kokybę blogina. Nebe laukiniai esam ir nebegalim mąstyt, kad kitoks=priešas, toks mąstymas į priekį neveda, savo mintis koncentruodami į tokias "problemas" nebematom tikrų žmonijos "vėžių", gal kažkam ir naudinga, kad paprastiem žmonėm gėjų vestuvės atrodo didžiausia problema smile Čia tik mano pamąstymai, nieko aš neteigiu, gale vitiek kiekvienas pats tu apsipręst.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#11004 2015-06-29 15:36

Re: Blevyzgos™ III dalis

Realiai volfo zodziuose daug tiesos, bet jis turetu tuomet ir zuikio nuomone toleruoti:)

Kiekvienas pasirenka, kas jam priimtina, o kas ne. I antikos laikus jus net neziurekit ir nesiremkit, tai laikais tokios savokos kaip VAIKAS net nebuvo, vaikas lyginamas vaikui (o ne kaip mazas zmogus) tik pora simtu metu, o antikos laikais pisdavo tuos vaikus tie patys garsiausi filosofai.

Cia pilstot xebra is tuscio i kiaura ir tiek. Nei vienas kito nuomone pakeisit, nei ka..

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11005 2015-06-29 15:38

Re: Blevyzgos™ III dalis

wopper rašė:

BloodyZero rašė:

zookyto rašė:

man neveikia galiu grama saut big_smile

Nu arba kukareku kofeinas arba jau nesveika tolerancija turi. Per daug irgi nera gerai utiutiu, reikia rast savo aukso viduriuka.

P.S. Kodel i AP neatrasai dude? big_smile

mane ir tos tabletes kofeino neveik4\e,kaldavau ir 2,vistiek tas pats big_smile atidaviau treneriui,jam ir jo drauge sake veikia ir puse,tai bent kazkam padejau big_smile

Ai man realiai uztenka is ju energijos bendrai ziurint. Kazkaip pigus papildas, nesiparinu ten nesioja lb ar tiesiog kad uztenka big_smile Kartais ir padauginu, daugiau ikalu, kai zinau, kad PB bandysiu ir panasiai big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#11006 2015-06-29 15:42

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

Volframas rašė:

Zuikis13 rašė:

Em... prieš kelis šimtus gal ir pamėtytų akmenim, bet jei žvilgtelsim dar seniau į antiką, tai visi jie ten buvo pedalai. Lygiagretinti civilizaciją ir pedalų toleranciją nėra pagrindo. Čia kalba eina apie visuomenėje susiformavusią nuomonę, kuri yra nesunkiai keičiama. Jei valstybei reikėtų - visi vaikščiotu su "anti GAY" vėliavomis. Primetamos tokios frazės, nuo kurių nei juoktis nei verkti. Geriausias yra: "jei labai myli, tai kodėl negalima? Ką, jie nežmonės?" Tokią logiką galima primesti ir zoofilams. Vat Petras labai myli ožkas, kodėl negali su ja susituokti? Jis ką, nežmogus? Ir pamėgink leptelt, kad čia gyvūnų kankinimas ar išnaudojimas tai gausi atsakymą "o kiaulės tvartuose nėra išnaudojamos/kankinamos?".
Jauti tikrąją paralelę:
Kas geriau vaikui: ar kad vaikas gyvena vaikų namuose kur didelė tikimybė, kad jį tvirkins, ar su dviem tėčiais?
Kas geriau kiualei: ar gyventi garde, kur ją kankina ir galop papjauna  ar su Petru lovoje, kur ji sulauks pilnavertišką senatvę?
Gal įkurkime zoofilų pagalbos liniją?

Šiuo metu lygybės sąvoką galima apibrėžti, kaip mažumos dominavimą, bet, toli gražu, ne kaip loginę lygybę. Kažkas visada primeta savo "vėrchą" ir tai tampa nauja "lygybės forma". Istoriškai viskas kartojasi. Vat dirbo draugo senelis JAV, užsidirbto ir grįžo į Lietuvą. Įsirengė ūkį. Atėjo stribai ir sako, kad lygybės nėra. Pakabino senolį ant medžio šakų, bet užtat 1945-1990 visi buvo lygūs lygūs. Paklauskit savo senelio pensininko ar sovietmečiu buvo lygybė. BUVO! Atkirs senolis. Tik retroperspektyviai galima vertinti pokyčius. Rodo telikas, kad rusai visus puola - reiškia puola. Rodo, kad pedalai gerai - matyt, gerai..
http://www.visionair.nl/wp-content/uplo … ing-TV.jpg

Aj nu nereikia tokių meilėjs-hujeilės argumentų kuriuos galima pritempinėt į kokią tik nori pusę, kuo mažiau emocijų tuo daugiau logikos ir racionalumo. Ir nu nėra čia labai didelės diskusijos dėl pilnaverčio homosexualų integravimo į visuomenę (palikim dabar tą įsivaikinimo klausimą ramybėje), nes visi pragmatiški argumentai yra tolerantiškos visuomenės pusėje.
O kas yra valstybė, Zuikį? Ne tu ir aš? Iliuminačiai? Masonai? Reptiloidai? Kas?

O kaip tau homosexualai primeta savo valdžia? Verčia su vyrais bučiuotis?
Tai nežiūrėk tu teliko, nafik tau ta koncentruota, kryptinga info? Internetu naudokis, tik žinoma ir ten reikia atsirinkinėt šaltinius, nes gali pataikyt ant kokio Pankos fb puslapio.

Demokratinėje, teisinėje valstybėje dauguma turi užtikrinti mažumų teises. Kitaip civilizuotame pasaulyje negali būti. Norime gyventi pagal vakarietišką standartą, bet nenorime atsikratyt savo sovietines mąstysenos...

Tikrai taip, visi pragmatiški argumentai tolerantiškos visuomenės pusėje nes Volframas taip pasakė. Tai - Volfo Žodis. Čia, kaip matau, beprasmiška aušint burną. Kaip sako mano profesorius "Ты прав как мое правое яйцо. Может чиут чиут правее."
Jei manai, kad valstybė turi rūpintis visomis mažumomis, tai gali mokėti už čigonų tabore suvartotą elektrą ir savivaldybės sąskaita deginamas malkas. Aš pabūsiu gūdus, neišprusęs 16 amžiaus čiabuvis. Tu žinai, kad lenkų/rusų mokyklos moksleiviams skiriamas didesnis finanasavimas nei lietuvių? Lygybe tu lygybe smile Et, greičiau ateitų europietiki standartai. Negrų kvartalai, mečetės rytais pažadinančios ritmingais Alah-akbar garsais. Jei pasiseks, tai gal vietoj Vokiečių gatvės turėsim china towną smile ech.. Belieka laikyti špygas.

Juokas juokais, bet Panką asmeniškai pažįstu (tiesa, kaip ir visus turbūt Lietuvos nacius). Politikierius ir tiek.

O kodėl tu manai, kad aš esu įtikėjęs į kažkokius absoliutus? Ar, kad aš kažkokią nuomonę iškaltą akmenyje turiu? Reikalas tas, kad tu nepateiki jokių argumentų.

Vėl tu iškreipi mano žodžius. Valstybė turi užriktinti teisę į lygias galimybes, o ne kažkokiam jobnutiem čigonam teisę į gyvenimą anarchijoje ar tautinių mažumų protegavimą. Matai čia jau nebėra ligybės.

O žinai kodėl Europa jų prisileido? Žinai, kad tai buvo darom tik dėl ekonominių paskatų? Žinoma jie tik nepagalvojo dar ir apie jų integravimą į visuomenę. Bet tikiu, kad Lietuva nepadarys tos pačios klaidos.

Homosexualus statistiškai paėmus dažiausiai bus produktyvus visuomenės narys. Juodčkis ar čigonas.... not so much. Bet man malonu, kad visgi kai kur mūsų nuomones sutampa.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#11007 2015-06-29 16:03

Re: Blevyzgos™ III dalis

Ne nu skaitau ir negaliu patikėti.. big_smile

Juk tai yra liga.. juos reikia gydyti, o ne jiem suteikt kažkokias teises.. Juk jie tie patys ligoniai kurie psichuškėj sėdi, tik jų daugiau ir jie koncentruotai į vieną tikslą nusitaikė.. Tas pats kas visi psichiniai ligoniai sugalvotų kad jie yra kunigaikščiai ir gali tratint palanges kokias ir pradėtų įteisint tai. Kaip jūs nesuprantat aš nežinau.. Čia ne prie ko meilė ar dar kas, čia liga kurią reikia gydyti, bet ji progresuoja ir tampa norma. Psichiniai ligoniai juk jums irgi nieko blogo nedaro, ir žmogžudžiai nieko nedaro jums.. Nedaro kol tai jūsų pačių nepaliečia. O kai paliečia, tai būna vėlu, bet kiti sako, čia atsitiktinumas, daugumai jie nieko nepadarė, ir visokių pasitaiko tarp visų... Ir taip ratas be galo sukasi.
Bet kai kuriems čia vėlu tai suvokti. Čia ne jokia homofobija ar dar kas. Čia tiesiog pasišlykštėjimas kad žmonės su psichine negalia rengia demonstracijas ir nori gyventi kaip normalūs žmonės. Tai načert ta valstybė ir demokratija? Visus ligonius paleidžiam, juk jie turi savo įsitikinimus visi, ir daugumai iš jūsų jie nieko blogo nepadarė.

Argumentai tavo volfai kad išsilavinę žmonės ten tolerantiški yra iš oro. Pažįstamų tarpe visi yra baigę aukštuosius, teisininkai, medikai, inžinieriai tie patys, programuotojai ir NEI VIENAS nepalaiko tų iškrypelių ir vadina juos tuom - kas jie yra - py-darai.

Ir tas urodų pasakymas, kad mes tokia pat visuomenės dalis kaip ir jūs yra daugiau nei apgailėtinas. Pagal tokius argumentus mes visi esam žudikai prievartautojai, nes tokių yra. Jūs tik daug rėkiat, vaikštot grupėm nes vienus jus sudaužytų. Palaikot viens kitą, internete laikinat postus kuriuos parašė tokie pat išsigimėliai, bet ateis laikas kai verksit. Ir duok proto tada jums atsiverst į žmones.

http://s25.postimg.org/sn397llan/10408834_10203216344048780_5930223538450254249_n.jpg

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#11008 2015-06-29 16:17

Re: Blevyzgos™ III dalis

Man įdomu ar tarp visų tų toleruojančių būtų bent vienas,kuris būtų nieko prieš jei jų sūnus būtų pe-dikas?

Paskutinį kartą taisė Julek (2015-06-29 16:17)

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#11009 2015-06-29 16:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

sveiki, zinot gal kas kokiu srotu vilniuj kad dirbtu ilgiau nei 18h?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11010 2015-06-29 16:28

Re: Blevyzgos™ III dalis

Julek rašė:

Man įdomu ar tarp visų tų toleruojančių būtų bent vienas,kuris būtų nieko prieš jei jų sūnus būtų pe-dikas?

Cia tokia situacija, kai negali nieko pasakyt, kol to realiai neivyko. Dabar gali sakyt taip ar anaip, kaip reaguotum, bet kol neivyko nieko negali zinot kokia bus reakcija.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#11011 2015-06-29 16:34

Re: Blevyzgos™ III dalis

athletic rašė:

Daug jis kainuoja. Aišku galėčiau daug plačiau parašyt, bet jei nemėgsti kavos ir nemoki tą skonį pajust, tai tau aparato nereikia. Prie kavos kiekio kuris mus šiandien taško, mes priprantam per 3sav maždaug.

Tai ir sako, kad mėgsta. Net ir ne gurmanas atskirs gerą kavą nuo blogos big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#11012 2015-06-29 17:07

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Ne nu skaitau ir negaliu patikėti.. big_smile

Juk tai yra liga.. juos reikia gydyti, o ne jiem suteikt kažkokias teises.. Juk jie tie patys ligoniai kurie psichuškėj sėdi, tik jų daugiau ir jie koncentruotai į vieną tikslą nusitaikė.. Tas pats kas visi psichiniai ligoniai sugalvotų kad jie yra kunigaikščiai ir gali tratint palanges kokias ir pradėtų įteisint tai. Kaip jūs nesuprantat aš nežinau.. Čia ne prie ko meilė ar dar kas, čia liga kurią reikia gydyti, bet ji progresuoja ir tampa norma. Psichiniai ligoniai juk jums irgi nieko blogo nedaro, ir žmogžudžiai nieko nedaro jums.. Nedaro kol tai jūsų pačių nepaliečia. O kai paliečia, tai būna vėlu, bet kiti sako, čia atsitiktinumas, daugumai jie nieko nepadarė, ir visokių pasitaiko tarp visų... Ir taip ratas be galo sukasi.
Bet kai kuriems čia vėlu tai suvokti. Čia ne jokia homofobija ar dar kas. Čia tiesiog pasišlykštėjimas kad žmonės su psichine negalia rengia demonstracijas ir nori gyventi kaip normalūs žmonės. Tai načert ta valstybė ir demokratija? Visus ligonius paleidžiam, juk jie turi savo įsitikinimus visi, ir daugumai iš jūsų jie nieko blogo nepadarė.

Argumentai tavo volfai kad išsilavinę žmonės ten tolerantiški yra iš oro. Pažįstamų tarpe visi yra baigę aukštuosius, teisininkai, medikai, inžinieriai tie patys, programuotojai ir NEI VIENAS nepalaiko tų iškrypelių ir vadina juos tuom - kas jie yra - py-darai.

Ir tas urodų pasakymas, kad mes tokia pat visuomenės dalis kaip ir jūs yra daugiau nei apgailėtinas. Pagal tokius argumentus mes visi esam žudikai prievartautojai, nes tokių yra. Jūs tik daug rėkiat, vaikštot grupėm nes vienus jus sudaužytų. Palaikot viens kitą, internete laikinat postus kuriuos parašė tokie pat išsigimėliai, bet ateis laikas kai verksit. Ir duok proto tada jums atsiverst į žmones.

http://s25.postimg.org/sn397llan/104088 … 4249_n.jpg

Ech aš taip ir žinojau... tie gėjai niekadėjai. Parodyk ant šitos lelės kur tave lietė:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/31/article-2711579-2024EC6D00000578-341_306x483.jpg

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#11013 2015-06-29 17:35

Re: Blevyzgos™ III dalis

Julek rašė:

Man įdomu ar tarp visų tų toleruojančių būtų bent vienas,kuris būtų nieko prieš jei jų sūnus būtų pe-dikas?

Kiekvienas žmogus norės, kad jo atžalai gyvenimas būtų kuo lengvesnis ir laimingesnis, jeigu galėtų rinktis, tai visi rinktusi heteroseksualų, krikščionį, baltaodį, vyrą, nes toks žmogus turės mažiausiai į jį nukreiptos nelogiškos neapykantos, kuri gyvenimą daro sunkesniu (ypač iki visiškos brandos) ir toks žmogus turi didžiausią šansą pasiekt maksimumą, bet viskas ne taip paprasta, pasirinkti negali, o sunkumai gali ir geresniu žmogumi padaryt. Jeigu taip ir atsitiktų kada, tai auginčiau ir mylėčiau, nes mano sūnus ir visiškai vienodai kas jį traukia, svarbiausia, kad būtų geras žmogus ir po savęs paliktų geresnį pasaulį. O tu tikriausiai išvytum iš namų? ir pilnai tikiu, kad taip padaręs save laikytum geresniu žmogumi, nei pvz. aš.

Jūs galvojat, kad man čia malonu jums prieštaraut, kai žinau, kad vistiek jūsų mąstymo nepakeisiu, jei patys to nenorėsit, o pabaigoj mane gėjum išvadinsit, nemėgstu ir aš būt nemėgiamas, bet viskas for the greater good big_smile Turėkit omeny, kad jūs patys sau gyvenimą bloginat nuolat galvodami kaip gėjus mušit ir forumuose putodamiesi, permaži esat, kad galėtumėt realiai kažką pakeist, patiems rinktis ar piktintis tuo kas neišvengiama (nes homoseksualai turi tikros motyvacijos keist visuomenę, kad juos priimtų tokius kokie yra, o priešininkai neapykantos, tikra motyvacija>neapykanta) ar priimt faktą, kad taip jau bus ir užsiimt savęs kaip žmogaus tobulinimu, o ne kitų auklėjimu. Savo vaikus auklėkit, jeigu teisingai viską darysit, tai jūsų vaikai užaugs tokie, kokie jūs norėsit ir gėjų paradai jų gėjais nepavers smile 

Perskaitykit čia tuo kelis mano postu's ir palygink su igndpn aukščiau esančiu, nejaugi tikrai galvojat, kad jis teisingesnį ir visuomenei naudingesnį požiūrį  į gyvenimą turi? big_smile Aišku iš poros post'ų negali tesingos nuomonės apie žmogų susidaryt, bet mąstymo kryptį gali. Tiku, kad žmogus gali būt geras, bet aplinka įskiepijo neigiamą požiūrį būtent šia tema, kitaip tariant nesugebėjo atsilaikyt prieš aplinkos spaudimą, vaikui labai lengva neapykantą įsikiepyt, tai jo kaltint gal ir nelabai reikėtų, o suaugusiam žmogui jau sunku keistis, nes jo aplinkiai žmonės iškart pastumtų į šoną už kitokį mąstymą būtent šia tema, retas kuris nori būt savo rato atsumtas smile Grįžtu aš prie sporto temų, užtenka čia blevyzgot big_smile

Paskutinį kartą taisė Chizooka (2015-06-29 17:51)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#11014 2015-06-29 18:10

Re: Blevyzgos™ III dalis

Pats pasakei, kad vaikui lengva įskiepyti neapykantą, taip pat lengva primesti, kas yra normalu ir gerai.
Jiems niekas netrugdė gyventi tai kodėl į viešumą eina? Kodėl jiem reikia kad visi būtinai žinotų, kas jie yra ir jau tik paskui jiem svarbu, kad į tai normaliai reaguotų.

Žmogus jei sako, kad tai liga ir kad juos gydyt reikia yra blogas nuo to? Tai gal kaip tik geras jis yra, nes nori, kad pasveiktų. Čia kaip skiepai, jie yra tam, kad liga neplistų, bet atsiranda kurie sako, kad jų nereikia, ir jie blogis tie skiepai yra. Tada atsiranda tokia mada, kuri palaipsniui pereina į normą.. Va tas pats su pyd*rais.

Tu man atsakyk kodėl tada psichinius ligonius laiko uždarytus? Kodėl jiems neleidžia reikštis ir paradų rengti? Kuom jie kitokie nuo šitų iškrypėlių? Nes jų mažiau?.. Ir kodėl girdis tik py*arai? Kodėl pvz lezbiečių aš nei matęs kad taip reikštūsi nei ką..

Kodėl jie rengia paradus, sako ko jie nori ir tai leidžiama nors tam prieštarauja 90proc visuomenės jei ne daugiau, o jeigu susirinktų grupė žmonių kurie reikštų norą žudyt py*arus tai jiems grėstų baudžiamoji atsakomybė? Kodėl vienų norai yra geri o kitų blogi? Ir blogi norai yra tų, kurių net daugiau? Ogi todėl, kad vakaruose aukštus postus užėmė šie utiutiu, ir bando tai primesti visiem, Lietuvoje politinė prostitucija vyrauja, todėl tai toleruojama. Bet tai nereiškia, kad tai gerai yra.

Beprasmiška diskutuoti su py*arais. Ir sakykit ką norit, Lietuvoje jūs pritarimo nesulauksit kad ir ką sakytumėte, kad ir ką bandytumėte ant kitų žmonių sakyt.. chroniai, stori, ir tt...

Kaip neseniai pasakė vegetaram, jok ir daržovės jaučia, ir turbūt dabar kai kurie idėjiniai mirs iš bado, taip ir ateis iškrypėlių eilė, kai ateis į valdžią vėl normalios orentacijos žmones ir arba pasveiks jie arba pravalys kaip virusą.

Volframai... vieną dieną aš tau parodysiu.

Paskutinį kartą taisė igndnp (2015-06-29 18:11)

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#11015 2015-06-29 18:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Tu man atsakyk kodėl tada psichinius ligonius laiko uždarytus?

Ne visus, va tu laisvas lakstai big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#11016 2015-06-29 18:21

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Pats pasakei, kad vaikui lengva įskiepyti neapykantą, taip pat lengva primesti, kas yra normalu ir gerai.
Jiems niekas netrugdė gyventi tai kodėl į viešumą eina? Kodėl jiem reikia kad visi būtinai žinotų, kas jie yra ir jau tik paskui jiem svarbu, kad į tai normaliai reaguotų.

Žmogus jei sako, kad tai liga ir kad juos gydyt reikia yra blogas nuo to? Tai gal kaip tik geras jis yra, nes nori, kad pasveiktų. Čia kaip skiepai, jie yra tam, kad liga neplistų, bet atsiranda kurie sako, kad jų nereikia, ir jie blogis tie skiepai yra. Tada atsiranda tokia mada, kuri palaipsniui pereina į normą.. Va tas pats su pyd*rais.

Tu man atsakyk kodėl tada psichinius ligonius laiko uždarytus? Kodėl jiems neleidžia reikštis ir paradų rengti? Kuom jie kitokie nuo šitų iškrypėlių? Nes jų mažiau?.. Ir kodėl girdis tik py*arai? Kodėl pvz lezbiečių aš nei matęs kad taip reikštūsi nei ką..

Kodėl jie rengia paradus, sako ko jie nori ir tai leidžiama nors tam prieštarauja 90proc visuomenės jei ne daugiau, o jeigu susirinktų grupė žmonių kurie reikštų norą žudyt py*arus tai jiems grėstų baudžiamoji atsakomybė? Kodėl vienų norai yra geri o kitų blogi? Ir blogi norai yra tų, kurių net daugiau? Ogi todėl, kad vakaruose aukštus postus užėmė šie urodai, ir bando tai primesti visiem, Lietuvoje politinė prostitucija vyrauja, todėl tai toleruojama. Bet tai nereiškia, kad tai gerai yra.

Beprasmiška diskutuoti su py*arais. Ir sakykit ką norit, Lietuvoje jūs pritarimo nesulauksit kad ir ką sakytumėte, kad ir ką bandytumėte ant kitų žmonių sakyt.. chroniai, stori, ir tt...

Kaip neseniai pasakė vegetaram, jok ir daržovės jaučia, ir turbūt dabar kai kurie idėjiniai mirs iš bado, taip ir ateis iškrypėlių eilė, kai ateis į valdžią vėl normalios orentacijos žmones ir arba pasveiks jie arba pravalys kaip virusą.

Volframai... vieną dieną aš tau parodysiu.

Nerodyk, savo turiu big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#11017 2015-06-29 19:15

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

igndnp rašė:

Pats pasakei, kad vaikui lengva įskiepyti neapykantą, taip pat lengva primesti, kas yra normalu ir gerai.
Jiems niekas netrugdė gyventi tai kodėl į viešumą eina? Kodėl jiem reikia kad visi būtinai žinotų, kas jie yra ir jau tik paskui jiem svarbu, kad į tai normaliai reaguotų.

Žmogus jei sako, kad tai liga ir kad juos gydyt reikia yra blogas nuo to? Tai gal kaip tik geras jis yra, nes nori, kad pasveiktų. Čia kaip skiepai, jie yra tam, kad liga neplistų, bet atsiranda kurie sako, kad jų nereikia, ir jie blogis tie skiepai yra. Tada atsiranda tokia mada, kuri palaipsniui pereina į normą.. Va tas pats su pyd*rais.

Tu man atsakyk kodėl tada psichinius ligonius laiko uždarytus? Kodėl jiems neleidžia reikštis ir paradų rengti? Kuom jie kitokie nuo šitų iškrypėlių? Nes jų mažiau?.. Ir kodėl girdis tik py*arai? Kodėl pvz lezbiečių aš nei matęs kad taip reikštūsi nei ką..

Kodėl jie rengia paradus, sako ko jie nori ir tai leidžiama nors tam prieštarauja 90proc visuomenės jei ne daugiau, o jeigu susirinktų grupė žmonių kurie reikštų norą žudyt py*arus tai jiems grėstų baudžiamoji atsakomybė? Kodėl vienų norai yra geri o kitų blogi? Ir blogi norai yra tų, kurių net daugiau? Ogi todėl, kad vakaruose aukštus postus užėmė šie utiutiu, ir bando tai primesti visiem, Lietuvoje politinė prostitucija vyrauja, todėl tai toleruojama. Bet tai nereiškia, kad tai gerai yra.

Beprasmiška diskutuoti su py*arais. Ir sakykit ką norit, Lietuvoje jūs pritarimo nesulauksit kad ir ką sakytumėte, kad ir ką bandytumėte ant kitų žmonių sakyt.. chroniai, stori, ir tt...

Kaip neseniai pasakė vegetaram, jok ir daržovės jaučia, ir turbūt dabar kai kurie idėjiniai mirs iš bado, taip ir ateis iškrypėlių eilė, kai ateis į valdžią vėl normalios orentacijos žmones ir arba pasveiks jie arba pravalys kaip virusą.

Volframai... vieną dieną aš tau parodysiu.

Nerodyk, savo turiu big_smile

Bet keistai čia Ignas, taip Volfai? Prieš žydrus eina, bet vis tiek noras rodyt yra... Tai kurioj jis pusėj?? (neįsižeisk Ignai, juokauju smile )

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#11018 2015-06-29 20:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

Nu jo... Jei jau gėjams leist legaliai tuoktis, tada reiktų žmogžudžiams leist legaliai žudyt smile super palyginimas smile ir taip mano 90+ % žmoniu big_smile
Įskiepyt neapykantą lengva, bet priverst manyt kad tau patinka vyrai, o ne moterys tai visai kas kita smile

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-06-29 20:25)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#11019 2015-06-29 20:40

Re: Blevyzgos™ III dalis

pauliakas88 rašė:

Nu jo... Jei jau gėjams leist legaliai tuoktis, tada reiktų žmogžudžiams leist legaliai žudyt smile super palyginimas smile ir taip mano 90+ % žmoniu big_smile
Įskiepyt neapykantą lengva, bet priverst manyt kad tau patinka vyrai, o ne moterys tai visai kas kita smile

visai kas kita,bet matant teti su teciu tai darant daug lengviau visa tai priimt kaip uz normalu akta,o ir taip siais laikais juk madinga viska isbandyt,tai kas cia blogo? big_smile
igno aisku argumentai irgi zudantys big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#11020 2015-06-29 20:44

Re: Blevyzgos™ III dalis

wopper rašė:

pauliakas88 rašė:

Nu jo... Jei jau gėjams leist legaliai tuoktis, tada reiktų žmogžudžiams leist legaliai žudyt smile super palyginimas smile ir taip mano 90+ % žmoniu big_smile
Įskiepyt neapykantą lengva, bet priverst manyt kad tau patinka vyrai, o ne moterys tai visai kas kita smile

visai kas kita,bet matant teti su teciu tai darant daug lengviau visa tai priimt kaip uz normalu akta,o ir taip siais laikais juk madinga viska isbandyt,tai kas cia blogo? big_smile
igno aisku argumentai irgi zudantys big_smile

Nu gali matyt ir manyt, kad tai norma smile bet jei turi storą mamą tai nereiškia, kad tave trauks storos mergos, nors tau ir bus tai norma smile

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#11021 2015-06-29 20:45

Re: Blevyzgos™ III dalis

pauliakas88 rašė:

wopper rašė:

pauliakas88 rašė:

Nu jo... Jei jau gėjams leist legaliai tuoktis, tada reiktų žmogžudžiams leist legaliai žudyt smile super palyginimas smile ir taip mano 90+ % žmoniu big_smile
Įskiepyt neapykantą lengva, bet priverst manyt kad tau patinka vyrai, o ne moterys tai visai kas kita smile

visai kas kita,bet matant teti su teciu tai darant daug lengviau visa tai priimt kaip uz normalu akta,o ir taip siais laikais juk madinga viska isbandyt,tai kas cia blogo? big_smile
igno aisku argumentai irgi zudantys big_smile

Nu gali matyt ir manyt, kad tai norma smile bet jei turi storą mamą tai nereiškia, kad tave trauks storos mergos, nors tau ir bus tai norma smile

Geras argumetas

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#11022 2015-06-29 20:46

Re: Blevyzgos™ III dalis

pauliakas88 rašė:

wopper rašė:

pauliakas88 rašė:

Nu jo... Jei jau gėjams leist legaliai tuoktis, tada reiktų žmogžudžiams leist legaliai žudyt smile super palyginimas smile ir taip mano 90+ % žmoniu big_smile
Įskiepyt neapykantą lengva, bet priverst manyt kad tau patinka vyrai, o ne moterys tai visai kas kita smile

visai kas kita,bet matant teti su teciu tai darant daug lengviau visa tai priimt kaip uz normalu akta,o ir taip siais laikais juk madinga viska isbandyt,tai kas cia blogo? big_smile
igno aisku argumentai irgi zudantys big_smile

Nu gali matyt ir manyt, kad tai norma smile bet jei turi storą mamą tai nereiškia, kad tave trauks storos mergos, nors tau ir bus tai norma smile

na bet bent trauks mergos,storos ar ne storos,cia jau kita kalba big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#11023 2015-06-29 20:52

Re: Blevyzgos™ III dalis

wopper rašė:

pauliakas88 rašė:

wopper rašė:


visai kas kita,bet matant teti su teciu tai darant daug lengviau visa tai priimt kaip uz normalu akta,o ir taip siais laikais juk madinga viska isbandyt,tai kas cia blogo? big_smile
igno aisku argumentai irgi zudantys big_smile

Nu gali matyt ir manyt, kad tai norma smile bet jei turi storą mamą tai nereiškia, kad tave trauks storos mergos, nors tau ir bus tai norma smile

na bet bent trauks mergos,storos ar ne storos,cia jau kita kalba big_smile

Nu gali traukt ir šlepą čiulpt smile nieko jau ta motina nepadarys big_smile

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#11024 2015-06-29 21:25

Re: Blevyzgos™ III dalis

http://www.part.lt/img/017359a8c34afb85ef2da9ec4851623a934.jpg
Pirma foto gan reali, bulke panasiai atrodau, bet kaip jie taip utiutiu isryskeja. Imanoma be farmos? Nemanau.... Ka jus manot? Zuiki?
Jei koki clena+bcaa, kad be farmos

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#11025 2015-06-29 21:39

Re: Blevyzgos™ III dalis

Čia primena tas fotkes, kur pirma padaro " PO "  , o paskui ėda belekiek, geria daug vandens ir atpalaiduoja visus galus. Galbūt klystu.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net