Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Gabija
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-28
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2006-11-28 20:51

4 dienų programa merginai

Sveiki, zinau kad moteru ir vyru treniruotes labai skiresi, bet nezinojau kur dar kreiptis pagalbos del programos sudarymo. Esu ~170cm ugio, sveriu 55kg,sportuoju apie 6men, turiu truputuka nepageidautino lasinuko ant presiuko hmm taip kad programa galetu buti daugiau ryskinimuisi smile isanksto dekui smile

Paskutinį kartą taisė Gabija (2006-11-28 21:23)

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#2 2006-11-29 02:34

Re: 4 dienų programa merginai

Koks Lasinuko?ant pilvuko?juk svoriukas santykinai su ugiu yr per mazas,as nieko tada nesuprantu:)na o treniruociu grafikas tinka net pats paprasciausias,kuriame reikia daryti kardio treniruotes,nes tada geriausei dega lasinukas.

Neprisijungęs

 
Gabija
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-28
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2006-11-29 13:10

Re: 4 dienų programa merginai

nesakau, kad turiu pilva, bet mazas riebalinins sluoksnis yra, jis ir gadina visa vaizda hmm priedo as dar lankau aeorobika tai nemanau, kad papildomai reiktu daryti kardio treniruotes. Del sios prezasties ir noriu programos su svoriais "gelezimi" smile

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#4 2006-11-29 16:44

Re: 4 dienų programa merginai

Hmmm, man ish karto kyla klausimas: kiek tau metu? Pagal savo duomenis turetum buti netgi gerokai liesoka... Tam tikras riebalu sluoksniukas pas moteri butinai turi buti (min. 12% kumo mases), antraip turesi sveikatos problemu... Neimanoma visa laika buti "varzhybines" formos.

Neprisijungęs

 
Gabija
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-28
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5 2006-11-29 17:37

Re: 4 dienų programa merginai

esu astuoniolikos metu, ugis gal 2cm mazesnis nei 170 smile zinau, kad turi but kazkiek lasinuko, bet pas mane pilvo srityje tikrai jo perdaug sad

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#6 2006-11-30 13:43

Re: 4 dienų programa merginai

Jei kalbėsim apie kūno masės indeksą - artėji prie minimalaus - jau galima mitybos sutrikimų rizika, vidutinis liesumas.
Jei apie programą - nepasiūlysiu, bet gal pabandyk jogą. Aš pati pilvo preso sritį (man aktualu vadinamasis apatinis presas) nesusitvarkau nei kardio, nei lėtu pratimų darymu, nei dideliu pakartojimų skaičiumi, nei teisingu kvėpavimu, o jogos asanos labai padeda. Bet - visi esam labai skirtingi - jei man gerai - nereiškia, kad Tau bus gerai.

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#7 2006-11-30 18:52

Re: 4 dienų programa merginai

Gabija, dar viena minti turiu... Yra toks variantas, kai riebaliuku mergina turi lyg ir permazhai, bet ant pilvo susidaro nedidelis "ratukas" del kai kuriu rubu... Jei neshioji stipriai klubus aptempianchius drabuzhius (o ypach pazhemintu liemeniu), virsh virshutinio krashto gali susiformuoti ratukas. Atrodys, kad riebaliuku yra perdaug, o ishties ju yra ganetinai mazhai... Gal ne riebaliukus tirpint reikia, o garderoba atidzhiai perzhiuret?

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#8 2006-12-08 21:31

Re: 4 dienų programa merginai

O visa gyvenima ten yra ant pilvuko "neprasytas svecias"?jei taip tai gal tau ygimta kauptis ant pilwuko tam dalykui?nes pasitaiko sutrikimu ,

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net