Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#4376 2015-07-09 20:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

per nugaros vidury darant atsilenkimus ar tiesima presui sutraska nugaros vidury lyg kaulas trintusi ,  kame beda gali but? kita diena nuvargusi nugara labai jauciasi

Neprisijungęs

 
Mantuqas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2015-05-30
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#4377 2015-07-10 07:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

Daktare,daktareli...turiu beda per musu lietuvos daktarus......Kazkada ziauriai smarkiai kritau sonu ant peties...Nuejau pas daktarus matesi tik patinimas tai saken ieko nera,bet praejus laikui nemazam,patinimas dingo, bet liko raktikaulio vietoje iskiles gumbas,o tas gumbas ten ryskiai kaulas, dbr pavz darau pratimus ir pati pirma ranka kuri pradeda skaudet ar ziauriai tempti,tai ta ant, kurios kritau, tai kiek suprantu cia nera sansu niekaips issigydyti tik daryti operacija,taip?

Neprisijungęs

 
Jonas99
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-08-25
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4378 2015-07-10 17:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, tai va, yra problema, kad pradėjo skaudėti kairį petį. Prieš metus darant atsispaudimus pajutau skausmą petyje, tai daugiau jų nedariau kol nepraėjo, bet prieš savaitę nuėjau į salę ir darant štangos spaudimą labai pradėjo skaudėti. Dar vis nepraėjo. Gal žinote kas gali būti?

Neprisijungęs

 
LHC
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-12-02
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#4379 2015-07-17 00:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

sweiki,yra tokia problema,kartais kaii tupi kelije pasijaucia gana nemalonus ir stiprus skausmas,tik daugmas pritupus iki pilno pritupimo kaskur,ir kai pasijaucia skausmas,tai tuo momentu net savu svorio pritupti neina,nes skauda,jau nera ka kalbeti apie pritupumus su stanga.
o kai nebuna skausmo,galiu daryti pilna treniruote kojoms be jokiu sunkumu,ir neina pastebeti jokios tendencijos kada gali suskausti.buvau pas sporto daktara,jis nieko nemate,net ir rengene.
kas gali buti cia?

Neprisijungęs

 
haido
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-21
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#4380 2015-07-19 21:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Turiu toki klausima, ar pavartojus susta deca ar imanoma jog kelienuose susikauptu vanduo? nes man taip ir ivyko, tik nzn ar nuo susta decos, ar cia tik sutapimas, nes daktarai dare begale tyrimu, nieko neranda. kiek zinau susta deca apie puse metu organizme buna, man jau praejo apie 5 menesius, ir skysciu like lb nedaug jau, tai ir idomu butu suzinot, ar nuo to gali but ar ne?

Neprisijungęs

 
Povilasx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-24
Žinutės: 142
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4381 2015-07-28 01:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas , ką manai apie papildą Raw Powder Phenibut?  Emexas pardavinėja  , mažiną stresą , gerina miego kokybę , daug kas užsienio rinkai patenkinti šiuo produktu , kokia tavo nuomonė ?

http://shop.fitsport.lt/papildai-miegui … enibut-100

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#4382 2015-07-31 11:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, man yra plise labrum glenodaile ir reikes operacijos kad ji sujungti, kiek manai gijimas laiko truks ir po kiek laiko galesiu i sportus po truputi grizt?

Neprisijungęs

 
frenkis25
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-31
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#4383 2015-07-31 16:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveikas. norejau pasiterauti kaip dabar man pradeti sportuot nuo ko pradet ir kaip geriau butu smile pas mane buvo operuotas raktikaulis ir buvo sausgisles trukusios, tai jau viskas sugijo noretusi toliau uzsiminet sportu , bet net nezinau nuo ko ir kaip pradet smile gal kokiu patarimu putu galima gaut smile is anksto dekoju smile

Neprisijungęs

 
Exel
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-10-11
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#4384 2015-07-31 17:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Kas galėtų būt blogai, darant spaudima su štanga gulint, kai baigu pratima pradeda traukti kakla priekyje, ilgai neužtrunka tai. Kas galėtų būt ? Tai jau nepirma kart

Neprisijungęs

 
TNN
TNT palikuonis
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 300
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4385 2015-08-01 11:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, ar vartojant kreatina gali padideti plaukuotumas?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#4386 2015-08-01 18:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

TNN rašė:

Sveikas, ar vartojant kreatina gali padideti plaukuotumas?

gali ypac ant delnu big_smile

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#4387 2015-08-01 18:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

rolka78 rašė:

TNN rašė:

Sveikas, ar vartojant kreatina gali padideti plaukuotumas?

gali ypac ant delnu big_smile

nykstysnykstysnykstys

Neprisijungęs

 
deividasggx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-03
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#4388 2015-08-03 10:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki sportomedike, katik pradejau sportuoti tam, kad sustiprinti raumenis bei igauti siokia tokia forma, taciau turiu dvi didelias problemes su sveikata. Pirmoji tai butu auksto laipsnio trumparegyste -8 o kita juosmens bei kaklo lardoze. Pasidarias esu rengena tai isvadose raso ``  kaklo srityje iprasta fiziologine lordoze su nezimiai susiaurejusia C4/5 tarpu, isvada C4/5 diskoze, o juosmens srityje iprasta fiziologine lordoze, tarpslanksteliniai tarpai L3/4/5 nezymiai susiaureje, dengiamuju ploksteliu skleroze. Isvada: Spodilioze L3-5. Taigi mano klausimai butu tokie.
1 Kokie pratimai, tempimai butu tinkami koreguoti nugaros problemas bei i kurios raumenu grups reiketu labiau koncentruotis kad mazetu nugaros lardozs?
2. Ar su tokio laipsnio trumparegyste isviso galima sportuoti nerizikuojant savo akimis.?
3. Ar galiu turetu ateityje labai dideliu problemu su tokia nugara tuo atveju jei deja negaleciau pakankamai sportuoti del akiu ir taip nestiprinant savo kuno.
4. Mano atveju kas geriau butu dviracio minimas ar begimas darant kardio.
5. Jei vis del to svoriu kilnojimas man negalimas, plaukimas lieka geriausia iseitis ?

Buciau labai dekingas, kad atsakytumete ir dekoju uz jusu sugaista laika smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#4389 2015-08-04 14:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

frenkis25 rašė:

sveikas. norejau pasiterauti kaip dabar man pradeti sportuot nuo ko pradet ir kaip geriau butu smile pas mane buvo operuotas raktikaulis ir buvo sausgisles trukusios, tai jau viskas sugijo noretusi toliau uzsiminet sportu , bet net nezinau nuo ko ir kaip pradet smile gal kokiu patarimu putu galima gaut smile is anksto dekoju smile

Sveikas frenki big_smile Krc nueini i olimpa pasiimi hantelius ir sportuoji big_smile maziau rukai ir bus fsjo normalno big_smile

Neprisijungęs

 
fNk
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-27
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#4390 2015-08-10 09:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,

kaip susidoroti su skausmu kelyje po raisciu plysimo? Opercija buvo pries metus, reabilitacija buvo ziema. Dabar sportuoju, bet tenka ir futbola zaisti. Tai pojuciai futbolo metu ir kita diena tiesiog nemalonus. Ar cia praktikos reikalas? Ta prasme, kad turi priprasti koja ar visada skaudes? Turiu itvara, bet jis siek tiek varzo judesius. Ka galetumet parekomenduot, ar pasidalinti?

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#4391 2015-08-10 16:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,

Jau kurį laiką jaučiu skausmą kaklo srityje, pagrinde lenkiant į vieną pusę, spėčiau kad yra įsitempę/pertempti kaklo raumenys. bet taip pat skauda paspaudinėjus patį kaklą (maždaug ties paskutiniu slankseliu, ties juo, šonuose ties juo) jaučiasi įtemptos tos vietos. Jei neklystu, kaip galėčiau juos atpalaiduoti? O jei klystu, kokia dar problema galėtų būti?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4392 2015-08-11 22:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

mng_log rašė:

turiu beda, rieso gangliona wink jau antras atsiurbimas skyscio buvo. klausimas mano toks butu, ar praejus 2 sav, galiu vel aktyviai imtis darbiniu svoriu salej? ar dar eiti papildomai i kokia fizioterapija, poilsis ir pan? man truputi sokas, negaliu net pagalvoti, kad savaite laiko nenueisiu atidirbt, nes grieztai disciplinos laikausi.

kitas klausimas, siuo metu spragsi kelias (be skausmo) ir pradejo skaudet klubo sanarys. Ar man panikuoti smile) ? ar papaktu pagerti gliukazamino 1,5 mg 4 x diena?

Velyvas atsakymas, taciau letine trauma turint galima apdirbti raumenis patausojant traumuota vieta... kelio sanario traskejimas be skausmo gydymo kaip ir nereikalauja, taciau klubo skausma jau reikia ziuret...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4393 2015-08-11 22:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

zookyto rašė:

per nugaros vidury darant atsilenkimus ar tiesima presui sutraska nugaros vidury lyg kaulas trintusi ,  kame beda gali but? kita diena nuvargusi nugara labai jauciasi

traska klubinio juosmens raumens patrauktas stuburas. Pratimas, kurio metu taip traska, tau netinkamas ir zalojantis tavo stubura. Kol kas vienu lygiu palengvink pratima...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4394 2015-08-11 22:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Mantuqas rašė:

Daktare,daktareli...turiu beda per musu lietuvos daktarus......Kazkada ziauriai smarkiai kritau sonu ant peties...Nuejau pas daktarus matesi tik patinimas tai saken ieko nera,bet praejus laikui nemazam,patinimas dingo, bet liko raktikaulio vietoje iskiles gumbas,o tas gumbas ten ryskiai kaulas, dbr pavz darau pratimus ir pati pirma ranka kuri pradeda skaudet ar ziauriai tempti,tai ta ant, kurios kritau, tai kiek suprantu cia nera sansu niekaips issigydyti tik daryti operacija,taip?

reiktu ziuret...gali buti, kad raktikaulis panires...padetu raktikaulio isjudinimas - mobilizacija, taip kad nevelu eiti pas gera speca... smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4395 2015-08-11 22:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jonas99 rašė:

Sveiki, tai va, yra problema, kad pradėjo skaudėti kairį petį. Prieš metus darant atsispaudimus pajutau skausmą petyje, tai daugiau jų nedariau kol nepraėjo, bet prieš savaitę nuėjau į salę ir darant štangos spaudimą labai pradėjo skaudėti. Dar vis nepraėjo. Gal žinote kas gali būti?

skausmo priezasciu daug gali buti. reiktu ziuret gyvai. Galbut raumeninis disbalansas arba jau yra ir paties sanario kokia truktura pasidevejusi...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4396 2015-08-11 22:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

LHC rašė:

sweiki,yra tokia problema,kartais kaii tupi kelije pasijaucia gana nemalonus ir stiprus skausmas,tik daugmas pritupus iki pilno pritupimo kaskur,ir kai pasijaucia skausmas,tai tuo momentu net savu svorio pritupti neina,nes skauda,jau nera ka kalbeti apie pritupumus su stanga.
o kai nebuna skausmo,galiu daryti pilna treniruote kojoms be jokiu sunkumu,ir neina pastebeti jokios tendencijos kada gali suskausti.buvau pas sporto daktara,jis nieko nemate,net ir rengene.
kas gali buti cia?

greiciausiai menisko pazeidimas, kurio paprastame rentgene nesimato. Reikia atlikti magnetinio rezonanso tyrima ir bus aisku. Tada reikia spresti del operacijos...Jei trukdo gyvent, reikia operuot... bet pirmiasia tyrimas!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4397 2015-08-11 22:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

haido rašė:

Sveiki. Turiu toki klausima, ar pavartojus susta deca ar imanoma jog kelienuose susikauptu vanduo? nes man taip ir ivyko, tik nzn ar nuo susta decos, ar cia tik sutapimas, nes daktarai dare begale tyrimu, nieko neranda. kiek zinau susta deca apie puse metu organizme buna, man jau praejo apie 5 menesius, ir skysciu like lb nedaug jau, tai ir idomu butu suzinot, ar nuo to gali but ar ne?

negaleciau atsakyti i tavo klausima, nes su hormonais reikalu neturiu.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4398 2015-08-11 22:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Povilasx3 rašė:

Sveikas , ką manai apie papildą Raw Powder Phenibut?  Emexas pardavinėja  , mažiną stresą , gerina miego kokybę , daug kas užsienio rinkai patenkinti šiuo produktu , kokia tavo nuomonė ?

http://shop.fitsport.lt/papildai-miegui … enibut-100

amino rugstis ir tiek...stresa mazina teisingas sportas, kokybiskas miegas, ir stimuliantu ribojimas... nuomone: neutralus.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4399 2015-08-11 22:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

buda rašė:

Sveikas, man yra plise labrum glenodaile ir reikes operacijos kad ji sujungti, kiek manai gijimas laiko truks ir po kiek laiko galesiu i sportus po truputi grizt?

8-12 sav. minimum...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4400 2015-08-11 23:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

frenkis25 rašė:

sveikas. norejau pasiterauti kaip dabar man pradeti sportuot nuo ko pradet ir kaip geriau butu smile pas mane buvo operuotas raktikaulis ir buvo sausgisles trukusios, tai jau viskas sugijo noretusi toliau uzsiminet sportu , bet net nezinau nuo ko ir kaip pradet smile gal kokiu patarimu putu galima gaut smile is anksto dekoju smile

pradek nuo nedideliu svoriu...progresuok po 5-10% per savaite... skausmas - pozymis, kad padauginai kruvio. Po kruvio pasaldyk operuota vieta. Tempimo pratimai judesiu amplitudes atgavimui - labai svarbu, tad akcentuoj gera apsilima ir atvesima. Sekmes!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net