Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#22926 2015-07-17 07:51

Re: Valgau, šiuo metu

AVlB rašė:

gino rašė:

nykstys

rolka78 rašė:


hgh trenas bolda deca winis ir viskas be testo.Sunku.Dar galvoju aminkiu kokiu gal pajungt.Kaip manot?Reiktu jusu kaip specelistu patarimo.Aciu is anksto.

Chuj cia ta nyksti kelt, lievas bajeris kazkoks...

man tavo klausimas nuskambejo kaip bajeris,tAi ir atsakas atatinkamas smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#22927 2015-07-17 09:08

Re: Valgau, šiuo metu

Ernestas rašė:

AVlB rašė:

Maistas yra macros. Kaip jus netingit gamintis tokiu cacienku nesuprantu. :-)

taip geriau springti sausais ryziai ir krutinele ir mintyse nuolat pistis ( bleeeeee kada sekmadienis?? kada pagaliau susipisiu ta jobana kebaba ir busiu linksmas ? )
vietoi toi,kad skaniai gamintumetes normalu maista smile o po to po visu kebabu verkiat,kad utiutiu riebalas tik ir teauga ( nu cia tik seip leptelejau, nuo vieno ten kebabo nieko nebus big_smile ) zodziu esme supratai smile

as vistiek manau kad cia psichologines problemos jei tai tu negali dziaugtis maistu jo tipo kazkaip garziai tipo skaniai sau nepasidares, kapoju jau nzn kiek laiko vistos papa, dazniausiai ant garu gaminta be prieskoniu ir kaskart  su pasimegavimu as ji sukertu, ir nesiekiu ten kazkokiu nudziuvimu kaip Ernestas, paprasciausiai man taip yra skanu, taip kad kas tiknka vienam nereiskia kad tik ir kitam, pritarsiu Rolkai kad tokiose postose, tikrai pastoviai nesamones rasai kad tipo visi cia kencia sausa vista esdami ir springdami sausais ryziais ir telaukdami savaitgalio kada suest koki kebaba. peace not war

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#22928 2015-07-17 10:39

Re: Valgau, šiuo metu

zvalgas rašė:

Ernestas rašė:

AVlB rašė:

Maistas yra macros. Kaip jus netingit gamintis tokiu cacienku nesuprantu. :-)

taip geriau springti sausais ryziai ir krutinele ir mintyse nuolat pistis ( bleeeeee kada sekmadienis?? kada pagaliau susipisiu ta jobana kebaba ir busiu linksmas ? )
vietoi toi,kad skaniai gamintumetes normalu maista smile o po to po visu kebabu verkiat,kad utiutiu riebalas tik ir teauga ( nu cia tik seip leptelejau, nuo vieno ten kebabo nieko nebus big_smile ) zodziu esme supratai smile

as vistiek manau kad cia psichologines problemos jei tai tu negali dziaugtis maistu jo tipo kazkaip garziai tipo skaniai sau nepasidares, kapoju jau nzn kiek laiko vistos papa, dazniausiai ant garu gaminta be prieskoniu ir kaskart  su pasimegavimu as ji sukertu, ir nesiekiu ten kazkokiu nudziuvimu kaip Ernestas, paprasciausiai man taip yra skanu, taip kad kas tiknka vienam nereiskia kad tik ir kitam, pritarsiu Rolkai kad tokiose postose, tikrai pastoviai nesamones rasai kad tipo visi cia kencia sausa vista esdami ir springdami sausais ryziais ir telaukdami savaitgalio kada suest koki kebaba. peace not war

Teisybe visiska.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#22929 2015-07-17 11:51

Re: Valgau, šiuo metu

ko cia sokat ant ernestuko? big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#22930 2015-07-17 11:56

Re: Valgau, šiuo metu

Pelesis rašė:

ko cia sokat ant ernestuko? big_smile

ar ernestuka soka ant visu? big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#22931 2015-07-17 12:12

Re: Valgau, šiuo metu

zaliasss rašė:

Pelesis rašė:

ko cia sokat ant ernestuko? big_smile

ar ernestuka soka ant visu? big_smile

as ramus kaip belgas smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#22932 2015-07-17 12:33

Re: Valgau, šiuo metu

Aš manau, kad valgymas yra vienas iš paprasčiausių ir tuo pačiu didžiausių gyvenimo malonumų, tad tikrai man negaila skirt keliom minutėm daugiau laiko pasigamint skaniau nei paprastą papą griaužt pliką smile aš nesakau, kad valgydami pliką krūtinėlę su ryžiais jūs tai darot vos ne vemdami, bet tai yra vien dėl to jog esat prie to pripratę smile kaip priprantama valgyt visiškai be druskos taip ir pripranti prie tokio maisto smile bet sakykit ką norit, męs pasigaminę skaniai,valgom tikrai su didesniu malonumu ir tuo labiau mėgaujamės, nors jums ir be skonio (mūsų akim žiūrint) valgyt gerai smile

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-07-17 12:35)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#22933 2015-07-17 12:57

Re: Valgau, šiuo metu

pauliakas88 rašė:

Aš manau, kad valgymas yra vienas iš paprasčiausių ir tuo pačiu didžiausių gyvenimo malonumų, tad tikrai man negaila skirt keliom minutėm daugiau laiko pasigamint skaniau nei paprastą papą griaužt pliką smile aš nesakau, kad valgydami pliką krūtinėlę su ryžiais jūs tai darot vos ne vemdami, bet tai yra vien dėl to jog esat prie to pripratę smile kaip priprantama valgyt visiškai be druskos taip ir pripranti prie tokio maisto smile bet sakykit ką norit, męs pasigaminę skaniai,valgom tikrai su didesniu malonumu ir tuo labiau mėgaujamės, nors jums ir be skonio (mūsų akim žiūrint) valgyt gerai smile

butent smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22934 2015-07-17 13:09

Re: Valgau, šiuo metu

http://s13.postimg.org/vtprtukgj/image.jpg

http://s2.postimg.org/6yxjxydut/image.jpg

Paskutinį kartą taisė uzsivedes (2015-07-17 13:13)

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#22935 2015-07-17 13:34

Re: Valgau, šiuo metu

pauliakas88 rašė:

Aš manau, kad valgymas yra vienas iš paprasčiausių ir tuo pačiu didžiausių gyvenimo malonumų, tad tikrai man negaila skirt keliom minutėm daugiau laiko pasigamint skaniau nei paprastą papą griaužt pliką smile aš nesakau, kad valgydami pliką krūtinėlę su ryžiais jūs tai darot vos ne vemdami, bet tai yra vien dėl to jog esat prie to pripratę smile kaip priprantama valgyt visiškai be druskos taip ir pripranti prie tokio maisto smile bet sakykit ką norit, męs pasigaminę skaniai,valgom tikrai su didesniu malonumu ir tuo labiau mėgaujamės, nors jums ir be skonio (mūsų akim žiūrint) valgyt gerai smile

cia kaip mano zmona sako kad as nesveikas, gal istikruju, kad galiu kimst cepsedamas su pasitenkinumu viska be nieko ir tapati kasdien, kai ji jau trecia diena tapati valgo jau be malonumo, nu bet jei man labai skanu taip big_smile turbut tikrai cia su manim kazkas negerai hmmalaus

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#22936 2015-07-17 13:34

Re: Valgau, šiuo metu

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22937 2015-07-17 13:39

Re: Valgau, šiuo metu

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22938 2015-07-17 13:43

Re: Valgau, šiuo metu

zvalgas rašė:

pauliakas88 rašė:

Aš manau, kad valgymas yra vienas iš paprasčiausių ir tuo pačiu didžiausių gyvenimo malonumų, tad tikrai man negaila skirt keliom minutėm daugiau laiko pasigamint skaniau nei paprastą papą griaužt pliką smile aš nesakau, kad valgydami pliką krūtinėlę su ryžiais jūs tai darot vos ne vemdami, bet tai yra vien dėl to jog esat prie to pripratę smile kaip priprantama valgyt visiškai be druskos taip ir pripranti prie tokio maisto smile bet sakykit ką norit, męs pasigaminę skaniai,valgom tikrai su didesniu malonumu ir tuo labiau mėgaujamės, nors jums ir be skonio (mūsų akim žiūrint) valgyt gerai smile

cia kaip mano zmona sako kad as nesveikas, gal istikruju, kad galiu kimst cepsedamas su pasitenkinumu viska be nieko ir tapati kasdien, kai ji jau trecia diena tapati valgo jau be malonumo, nu bet jei man labai skanu taip big_smile turbut tikrai cia su manim kazkas negerai hmmalaus

Tai lipk ant scenos.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#22939 2015-07-17 13:44

Re: Valgau, šiuo metu

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#22940 2015-07-17 13:53

Re: Valgau, šiuo metu

uzsivedes rašė:

zvalgas rašė:

pauliakas88 rašė:

Aš manau, kad valgymas yra vienas iš paprasčiausių ir tuo pačiu didžiausių gyvenimo malonumų, tad tikrai man negaila skirt keliom minutėm daugiau laiko pasigamint skaniau nei paprastą papą griaužt pliką smile aš nesakau, kad valgydami pliką krūtinėlę su ryžiais jūs tai darot vos ne vemdami, bet tai yra vien dėl to jog esat prie to pripratę smile kaip priprantama valgyt visiškai be druskos taip ir pripranti prie tokio maisto smile bet sakykit ką norit, męs pasigaminę skaniai,valgom tikrai su didesniu malonumu ir tuo labiau mėgaujamės, nors jums ir be skonio (mūsų akim žiūrint) valgyt gerai smile

cia kaip mano zmona sako kad as nesveikas, gal istikruju, kad galiu kimst cepsedamas su pasitenkinumu viska be nieko ir tapati kasdien, kai ji jau trecia diena tapati valgo jau be malonumo, nu bet jei man labai skanu taip big_smile turbut tikrai cia su manim kazkas negerai hmmalaus

Tai lipk ant scenos.

Jei pakankamai nors ir uzlips. Ne jum aiskint ka jam daryt.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22941 2015-07-17 14:05

Re: Valgau, šiuo metu

AVlB rašė:

uzsivedes rašė:

zvalgas rašė:


cia kaip mano zmona sako kad as nesveikas, gal istikruju, kad galiu kimst cepsedamas su pasitenkinumu viska be nieko ir tapati kasdien, kai ji jau trecia diena tapati valgo jau be malonumo, nu bet jei man labai skanu taip big_smile turbut tikrai cia su manim kazkas negerai hmmalaus

Tai lipk ant scenos.

Jei pakankamai nors ir uzlips. Ne jum aiskint ka jam daryt.

Is kur tu cia toks axujenas atsiradai? Gynejas utiutiu

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#22942 2015-07-17 14:15

Re: Valgau, šiuo metu

Man tai keisti tie pasakymai "skaniai pasidarom", o va jūs, kai paprastai, kaip bet kas padaro, tai jau kažkas neskanaus big_smile Mane tai utiutiu kai prideda visokių prieskonių, visokių papildomų produktų kur reikia kur nereikia, bet va utiutiu, gražiau atrodo, ir tipo skaniau. Man kaip jau ir sakė irgi skaniausia išsivirt paprastą vištos kulšį ir valgyt plėšant tiek šiltą tiek šaltą.. Taip kad nereik čia skiest va aš pasidarau ale skaniai bet tavo to skaniai kai kas iš vis į burną įsidėt negalėtų..
O kas liečia sceną tai aš turbūt daugiausia ant jos esu lipęs nei čia esantys.. Dažnai visokiuose koncuose grodavau ir tt, dabar jau rečiau..

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#22943 2015-07-17 14:21

Re: Valgau, šiuo metu

igndnp rašė:

Man tai keisti tie pasakymai "skaniai pasidarom", o va jūs, kai paprastai, kaip bet kas padaro, tai jau kažkas neskanaus big_smile Mane tai utiutiu kai prideda visokių prieskonių, visokių papildomų produktų kur reikia kur nereikia, bet va utiutiu, gražiau atrodo, ir tipo skaniau. Man kaip jau ir sakė irgi skaniausia išsivirt paprastą vištos kulšį ir valgyt plėšant tiek šiltą tiek šaltą.. Taip kad nereik čia skiest va aš pasidarau ale skaniai bet tavo to skaniai kai kas iš vis į burną įsidėt negalėtų..
O kas liečia sceną tai aš turbūt daugiausia ant jos esu lipęs nei čia esantys.. Dažnai visokiuose koncuose grodavau ir tt, dabar jau rečiau..

Sakau kur tas tešlainis matytas man big_smile

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-07-17 14:24)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#22944 2015-07-17 14:26

Re: Valgau, šiuo metu

pauliakas88 rašė:

igndnp rašė:

Man tai keisti tie pasakymai "skaniai pasidarom", o va jūs, kai paprastai, kaip bet kas padaro, tai jau kažkas neskanaus big_smile Mane tai utiutiu kai prideda visokių prieskonių, visokių papildomų produktų kur reikia kur nereikia, bet va utiutiu, gražiau atrodo, ir tipo skaniau. Man kaip jau ir sakė irgi skaniausia išsivirt paprastą vištos kulšį ir valgyt plėšant tiek šiltą tiek šaltą.. Taip kad nereik čia skiest va aš pasidarau ale skaniai bet tavo to skaniai kai kas iš vis į burną įsidėt negalėtų..
O kas liečia sceną tai aš turbūt daugiausia ant jos esu lipęs nei čia esantys.. Dažnai visokiuose koncuose grodavau ir tt, dabar jau rečiau..

Sakau kur tas tešlainis matytas man big_smile

1. Čia ne aš, matyt savęs neatpažįsti kai tabletę kokią užsimetęs buvai?
2. Man čia net ne muzika. Ir kas tokio š klauso nesuprantu ir nesuprasiu.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#22945 2015-07-17 14:38

Re: Valgau, šiuo metu

uzsivedes rašė:

AVlB rašė:

uzsivedes rašė:


Tai lipk ant scenos.

Jei pakankamai nors ir uzlips. Ne jum aiskint ka jam daryt.

Is kur tu cia toks axujenas atsiradai? Gynejas utiutiu

ta pati pagalvojau big_smile kas cia per do isiveises big_smile

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#22946 2015-07-17 15:06

Re: Valgau, šiuo metu

cia pizdabolas bus grizes simtas proc

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#22947 2015-07-17 17:44

Re: Valgau, šiuo metu

1kg šašlyko ir vėliau avižos+šilauogės+bananai+kokoso drožliu dėl kvapo big_smile (būtu ir braškiu su ananasais dar bet kažkas suvalgė....) smile prieš trefke šios dienos nugaros. nykstys

http://s28.postimg.org/6v4a09l9l/20150717_162806.jpg


http://s27.postimg.org/928w2a27j/20150717_174031.jpg

Paskutinį kartą taisė DayZ (2015-07-17 17:45)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#22948 2015-07-17 18:00

Re: Valgau, šiuo metu

faini bliudai big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#22949 2015-07-17 18:08

Re: Valgau, šiuo metu

pravenieniniai big_smile

Neprisijungęs

 
DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#22950 2015-07-17 18:08

Re: Valgau, šiuo metu

Pelesis rašė:

faini bliudai big_smile

Tarybiniai big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net