Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#1 2015-09-03 22:51

Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Sveiki, si trumpa pasisakyma  paskatino parasyti kito forumiecio pasisakymai apie tai kiek kulturistai gali samoningai  pasiekti naturaliai.  http://www.kulturizmas.net/forumas/t232 … turaliai/1

Saves nepriskiriu kulturistams – mano treniruotes funkcinesir sveikatinimo , as nesiekiu nei  priaugti raumenunei iskelti maximaliai dideliu svoriu. Nesu tipinis pavyzdys,todel  Ivairoves  delei  kaip pavyzdi itrauksiu ir dar viena –moteriskos lyties  kulturiste(jei tiksliau fitnesiste).

Pirmiausia Disclaimer-
As nesiulau jokiu paslaugu, nieko nereklamuoju ir nieko nenoriu “prastumti”, nenoriu pasigirti “koks as krutas” , amne nereikai demesio, as nesiekiu sukelti kazkokiu konfiltu karstu diskusiju ir po to pikdziugiskai stebeti kaip visi pjaunasi. Tiesiog pastebejimai ir atsvara  kitai nuomonei.

Dabar apie kulturistus is psichologines puses. Visada apie juos turejau savo nuomone.  Labai didelis procentas kulturistu turi didesniu  ar  mazesniu kompleksu bei  psichloginiu problemu susijusiu su kunu ir saviverte(teisingumo delei pasakysiu kad didele dalis populiacijos, apie  ~40% turi  didesniu ar mazesniu bedeliu bet siuo atveju kalbam apie tas bedas del kuriu norima atrodyti isskirtinai)
Pagrindiniai bruozai (nebutinai visi pas visus)
1)Jegos kultas( augimas ,brendimas aplinkoje,kartais seimoje,  kurioje jega,agresija priskiriama prie esminiu vertybiu) Toks zmogus viska supranta per jegos ir smurto prizme,  Jei zaidime “protu karai” Cakas norisas nezinoti  atsakymo ir prasuktu suktuka laidos vedejui kad paskaytu, mums visiems butu ziauriai juokinga. Isskyrus juos. Jiems gali pasirodyti juokingas nebent suktukas, ar kaip vedejas kenta veidu I stala-  bet ne pats faktas. Nes normalu atsakyma gauti jega jei “nein ismastyti”.
2)Kompleksai, pagrinde  nepilnavertiskumo ir savivertes ,is to sekantys saves as vaizdo sutrikimai. Tokie savo buitineje ar darbineje aplinkoje  tik tada jauciais jaukiai  ir patogiai jei aplinkiniams  kai yra isskirtiniai  ir  sukelia baime, pasigerejima raumenimis, ar kitus jusmus del ko jie jauciais saugiau ir drasiau.  Tokie ligusitai rupiansis avo forma- teko 2h nakties  sulaukti sakmbuciu kad 46-47cm “ranka krenta”, ka daryt, taip  pat  jie visada sau atrodo maziukai, nes ju dievukai (ronie coleman ar bet kas kitas) yra ju tobulumo virsune

3) “Apolonai”  - ju tikslas (nebutinai vienintelis)  suzaveti moteris,  daznai labai daug demesio skiria pilvo presui, rankoms ir (kartais –jei auga- krutinei)  kurie atrodo dar didesni and savo elegantisku garnio koju. 

Profesioanalai , dazniausiai turi tu apciu bedu , bet  per ilga tema butu kalbeti kodel  tik vienetai tampa cempionais.

Yra dar kelios klasifikacijos, bet jos tokios retos kad ne neverta gaisti laiko aprasant. 

Kaip atpazinti kulturista ivairiose aplinkose? Prekybos centre laukdami eileje (apolonai pamte moteri, kiti siaip kitiems vyrams)  jie butinai sulenkia bicepsa  ir buna tokioje nepatogioje padetyje. Troleibuse sugalvoja ivairiu laikymosi uz rankenu pozu ,kuriu paprastas ergonomiskas zmogus ne nesugalvotu, Papludimyje deginasi/demonstruojasi  atsistoje,atsisede,atsigule  visiskais nepatogioje anatomiskai zmogui  pozoje. 

Su kulturistais bendrauju jau 20 metu, per ta laika susiformavo butent tokie pozymiai.  Veliau sia nuomone patvirtinau giliau  ir asmeniskai buityje ,apsigyvenes su kulturiste. Be abejo to jai nesakau, man tai netrukdo, todel gyvenam ilgai  ir laimingai, amen.  smile 

Kodel ta izanga?  Tam kad nepyktumete ant siu minciu autoriaus. Jei supykote, reiskia kazkuriame punkte atradote save, supykote del jusu apnuoginimo ir  noresite igelti temos autoriui. Nepykite, raskite jegu atleisti uz si sventvagiska tusciazodziavima,asmeniskai  man kulturistai patinka- tai idomi nepakartojama  ir idomi visuomenes lastele, dziaugiuosi kad jus esate ir dziaugiuosi budamas kartu ,salia jusu. 

Taigi, nuo lanku prie javu.  Naturalai galima  atrodyti daug geriau nei stathemas ir kiti Zuikio nuotraukose. Beje net nesu tikras ar tai naturalai, todel nesakau kad  tai yra naturalai.   NEPASITIKIU KA SAKO ZMONES AR ZUIKIS, todel nedesiu jokiu foto is interneto, tik tas kurias dariau pats.  Tai bus bent sioks toks  “tyrimas su isvadomis” o ne paveiskliuku  rinkinys.
I “tyrima” negaliu itraukti nei vieno zmogaus kuriuos  pazytu sporto klubuose  ir kurie teigia esantys naturalai. Sakyti galima daug ka.  Taciau I tyrima galiu itraukti zmones su kuriais gyvenu, ir zinau kad jie nieko nesleptu  nuo manes. O tokiu zmoniu yra tik trys
1) Mano kamabriokas  studentavimo laikais ir geriausias draugas mokyklos laikais- mes kartu uzaugome, 6 metus  gyvenome viename kamabryje, sportuodavome kartu.



2) Mano antroji puse- atitinka lygiai tokius pat  reikalavimus

3) As.  Nebesiplesiu, viskas aprasyta cia- jei tik moderatoriai visko neistryne, nes po audru musio nemazai zuikio pasisakymu istryne tikiuosi info nebus fragmentiska del to   http://www.kulturizmas.net/forumas/t236 … unuoliai/1

Mano kamabriokas. tikras genetinis freakas(ne raumenu mases o fiziniu galimybiu riba- ugis 173, svoris 82kg.


http://s29.postimg.org/9m3lzkcvn/Untitled.jpg

http://s18.postimg.org/400f8dipx/Untitlesd.jpg


http://s18.postimg.org/q0grp01dx/image.jpg

Priaugo apie 15% gryno raumens. Nuo pirmuju treniruociu menesiu raumenys kaip raketa sove I virsu. Be jokiu papildu ir net  treniruotes jo buvo nesunkios. Stambus dilbiai, lieknas liemuo.  be abejo as ji itruakiau I begima ir cia manes lauke antras sokas - 80kg raumenu kalniukas pasirodo  gali begti 10km 35min. be sistemingu treniruociu, be saves kankinimo.  Karta sakau nubegt siand 30km.  uz 2 su puse val gryzo, sako ai nebegsiu daugiau tokiu ilgu distanciju  kelius maude pabaigoj. O as galvojau akd jis aprke pravaiksciojo.  Niekada  nesu  jo aplenkes, kad ir kaip besistengiau. Not a chance.    Tai tikru tikriausio hibridinio atleto pavyzdys. net baisu isivaizduoti kas butu jei jis butu nuosekliai stipriais dirbes sporto saleje. Siuo metu aktyviai  nebesportuoja, zmona  uzaugino 10kg, bet abejoju ar net dabar ji aplenkciau begime.  Tiesiog jis geresnis atletas. Genetiskai. Jis ne tik naturalas bet dar net nera vartojes papildu.  Tai irodo kad tikrai  ne visiem reikia papildu.

Mano antroji  puse . Priaugo apie 10-12 % grynu raumenu ,  165cm 53kg Sporto stazas 5 metai, po 2 metu dalyvavo fitness europos ir pasaulio cempionatuose, atitinkamai uzimtos 1 ir antra vieta . Raumenu nebuvo, nuo saldumynu ir kepsniu buvo uzsideje riebalu. Vaizdas pries sporta-

http://s11.postimg.org/k17kuvwkf/Ausra_pries_sporta_ir_pries_dieta.jpg

vaizdas po 2 metu-

http://s7.postimg.org/t0xnyvo93/varzybos_50kg.jpg

vaizdas si sausi-

http://s2.postimg.org/jas6mnndh/Ausra_salej_55kg.jpg

Merginos  pamciusios kaip ji daro bicepsus ir kaip i juos priplusta krauja zuri i ja lyg i koki freak'a. Vyru zvilgsniai  kai ji padaro 12  svariu pristraukimu  ar 25 atsispaudimus nuo lygiagreciu (ypac jei sportuojam parke )   atrodo dar baisiau. Bet kaip jau sakiau jai tas patinka - gazdinti isskirtinumu. smile

Ji naturale,  epizodiskai vartoja (nesitemingai kaip ka ipilu - BCAA, gliutamina, kreatina) papildus.  Kaip mergina treniruotese issikrauna tikrai  stipriai , nebijo saves “drozti”  Siaip ne taip  ikalbinau begioti, jau du metus begioja,pusmaratoni nuvynioja per 1h 50min.  Ji sau mazyte, ir nori dar daugiau raumenu,ypac  nugaros(rankos ir krutine gerai isvystyti,)  ir dalyvauti kulturizmo klaseje . Tai reiskia visiskaia anturalu dalyka-  kad reikes steroidu.  Kadangi ji yra gydytoja puikiai zino visus AS salutinius reikalus.Nesikisu.Pasakiau  kad  gerai  pagalvotu ir tiek, bet  jei reikes palaikysiu.   

Nemanau  kad mano buves kambariokas ar as savo geriausiais laikais esame  pasieke savo genetine “siena” - jis nebuvo atsidaves treniruotems saleje 100% , as net nesu kulturistas-  nukrite raumenys ruosiantis  maratonams  man jokia tragedija.  Sunku  save objektyviai ivertint bet  manau musu abieju raumenine mase didesne nei tu   naturalu is foto(mano dar if bodyfat apie 13-15% svyruoja- nesu labai liesas- begimas labai skatina apetita).

“Tyrimo” isvada- galima atrodyti geriau nei Zuikio pteisktos  foto. Taip nevisiems. Taip, ne per metus laiko. Ir greiciausiai net nebutina vartoti papildu(as vartoju epizodiskai  jauciu skirtuma/efekta, bet galbut kiti nejaucia ar jo nera)  BET GALIMA PASIEKTI GERU REZULTATU NATURALIAI. Jei dekinga genetka galima priaugti apie 15%  gal net daugiau gryno raumens(jis tikria nelygus nuo metano ar kurso isdidejusios mases ,jungiamojo audinio saskaita ir tt)  nuo savo sauso svorio (~7%BF)  TIEK UZTENKA ISSISKIRTI IS MINIOS.   Tiems megejams ,nesiruosiantiems varzyboms, kuriems tai nepavyskta  mano patarimas- mielieji, sportuokite toliau ir “svariai” sunkumu kilnojimo metu padideje raumenys tai  tik mazyte matoma nauda,  be jos yra gausybe kitu geru “dalyku”  kurie vyksta jusu kune.



P.S. Atsiprasau uz kambarioko foto kokybe( fotografuota 2002m, kitos foto  stop kadras is video filmuko ~2005), tiap apt atisprasau uz svepla rasyba ir technines klaidas ir pradingusius minties vingius- spausdinu greitai, neskaitydamas ,  laptopo klaviatura mazas,, bet laikas didele vertybe,kuria stengiuos taupyti

Paskutinį kartą taisė 42km (2015-09-03 22:54)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#2 2015-09-03 23:01

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

nepamirškim bloody istorijos.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2015-09-03 23:04

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

galima galima ir vel su tuo galejimu. kiek galima? eikit ir darykit o ne myzciokit kas kiek gali ir kiek galima. galetojai ir toliau svajoja ir svajos kiek galima..

Neprisijungęs

 
Russian Gold
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2015-01-29
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4 2015-09-03 23:19

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Idomiai cia sukasi pas tave ta tema. Staff geras postas, visi viska galetu, bet utiutiu uzuot eja ir dare guli ant sofkes ir lempas sneka..

Kol taip neatrodai - neskaitau, kad kazko pasiekes sporte.

https://www.google.co.uk/search?q=lazar … B4JnVTM%3A

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5 2015-09-04 07:43

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Russian Gold rašė:

Idomiai cia sukasi pas tave ta tema. Staff geras postas, visi viska galetu, bet utiutiu uzuot eja ir dare guli ant sofkes ir lempas sneka..

Kol taip neatrodai - neskaitau, kad kazko pasiekes sporte.

https://www.google.co.uk/search?q=lazar … B4JnVTM%3A

Lazar Angelov.... big_smile turbut tada daug pasaulyje pagal tave nieko nepasiekusiu.... Nemates as tavo foto, bet veidrodis irgi labai daznai apgaulingas buna big_smile

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#6 2015-09-04 08:18

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

laba diena, nelabai supratau kam buvo skirtas Russian Gold postas? Jei ne stradforsyrui o man tai galiu atsakyti.  As  nesu kulturistas, o Lazar Angelov nera sportininkas.Tai toks teiginys-klausimas mazu maziausiai atrodo keistas.   

Sportas tai tokia cikline (ar  kartais acikline)  veikla kuriuoje sportininkas treniruojasi su tikslu dalyvauti  varzybose ir pasiektu  tam tikra rezultata( iskelti kuo didesni svori, numesti ieti, nusokti i toli ir tt na dar sakykim pademonstruoti plastika, lankstuma -menine gimnastika,is bedos  fitnesas, turintis meniniu elementu- bet vistiek vertinama estetika)  Treniruotes planuojamos taip  kad varzybu metu sportininkas butu geriausios funkcines formos ir parodytu geriausia rezultata.    Kulturistai neatitinka nei vieno nei kito(kai kurie net nualpsta ant podiumo)   Kulturizmas labiau meno saka.  Kaip tapyba, lipdymas is molio, puodu ziedimas(tikkad  menininkai palyginus su kitais menininkais labai pikti kartais pasitaiko smile )  Taip, nei as nei stradforsyras greiciausiai  nesame geresni menininkai nei Lazaras.

Paskutinį kartą taisė 42km (2015-09-04 08:22)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#7 2015-09-04 08:56

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Idomus postas... bet tie visi kociotojai del moteru ar kompleksu anksciau ar veliau meta ,bent kiek as zinau,turi kaifuot nuo sporto ir varyt del saves ,o ne del kitu,siekt savo tikslu.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8 2015-09-04 10:43

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

42 km. As tavo antra  puse asmeniskai pazystu smile))
daug patarimu davus yra ir t.t
Lietuva nedidele smile)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#9 2015-09-04 11:02

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Ponas Maratone, apie ką mes kalbam...
Tavo draugas, kaip pats sakai, yra genetinis freeeeeekas . Anomalijos egzistuoja. Būna žmonės gimsta ir su trimis rankomis, bet nepulsim aiškinti, kad kiekvienas gali turėti tris rankas, nes "va, mano draugas turi", ar ne? Per didelis HGH ar testo kiekis organizme yra tokia pat liga, kaip jų nepakankamumas. Aš nesistengiau papasakoti pasakas, kad kažkur Zimbabvėje gyvena 50cm bickės natūralas, o pamėginau parodyti ko galima realiai tikėtis iš sporto.

Dabar dėl to genetiško freekiškumo. Mes gyvenam iliuzijoje, kad galim objektyviai vertinti aplinką, bet mūsų sąryšis su aplinka ir yra mūsų tiriamas subjektas, todėl mes to vertinti objektyviai negalime iš principo. Dabar lietuviškai: žmonos dulkinasi su kaimynais ir vyrui sako, koks jis fainas, draugas iš namų pavogia senovinę monetą ir kitą dieną kviečia žaisti poolą. Mums yra meluojama ir mes nieko negalim dėl to padaryti, tai kodėl AAS tema yra kitokia? Visi esam girdėję istorijų, kai kažkas žegnojasi, kad nieko nevartoja, o vėliau išlenda yla iš maišo. Jei su žvake nestovėjai, tai neverta ir kryžium gulti. Žmonės nori būti pripažinti. Visi mes kaip mėnulis, turim tamsiąją pusę, kurios niekam nerodome. Na, nebent esi motina Teresė. Gal ji tokios pusės neturi. Nežinau.

Dabar dėl netikėjimo, kad 42km yra natūralas. Taip, mano yra tokia nuomonė. Nesuprantu, kodėl žmonės viską priima taip diskrečiai. Nėra forma kažkokia žomijai nepasiekiama, bet aš tiesiog asmeniškai manau, kad būtent šis žmogus buvo kažkada kažką užkrimtęs. Tai toli gražu ne faktas, bet tik nuomone paremta keliais pastebėjimais:

1) 2009 metais svoris 64kg. Tai parodo, kad žmogus nėra genetiškai "apdovanotas".
2) Amžius. Nežinau kiek, bet ne 20. Testas ir HGH kiekis organizme gražiai krenta su metais.
3) Žmogus bėgioja ilgas distancijas, t.y. periodiškai kūne vyksta katabolizmo reakcijos, kurios tik dar labiau stabdo raumenų augimą.

Aš pats prieš pirmą kart paragavęs testo dar buvau suvalgęs 1 buteliuką stanozololo. Buvau jaunas, kvailas ir man padarė įtaką draugas, kuris pats ištisus metus aiškino, koks jis natty. Faktas, kad nuo buteliuko nepasikeičiau ir vėliau net pats galvojau, kad esu naturalas, nors techniškai taip ir nebuvo. Jei aš pats save buvau įtikinęs, tai kitus įtikinti yra kur kas paprasčiau. Tipo TRT'šnikai save chemikais vadina? Taigi naturalu testa tik atstato. Nu gal biški daugiau... Tai ką?

Galiu klysti dėl 42km, nes čia toks subtilus atvejis (ne bloodyzero), bet dėl to nesiparinu.

Žodžiu, sėkmės visiems sporte.
Galėkit, tikėkit, neverkit smile

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#10 2015-09-04 12:15

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Na Mr. Burbulas,  jei is to zmogaus kuri pazysti vardas is A raides tai tas pats smile

Zuiki, mazu kazkur  busiu suklydes su skaiciukais. trumpas reziume- buvau 15 metu 77kg, apie sportus dar nezinojau, nuejes is sale isspaudziau 67kg, gryzes pasiamtavau bicepsa kaip dabar pamenu  bicepsas buvo 36cm smile , krutine neblogai parasikalusi. ji tiesiog isaugo.  tais apciais metais  isoperavo paveluota apendicita su zarnu gangrena. ispjove nemaza kieki zarnu. va tada ir sukudau. ir stipriai.   sportuoti pradejau TIK  16kos. geros (geriausios) formos buvau 2002,  2007 2012 pradzia  kitais laikotarpiais nepaisant kad sportuoju saleje sveriu maziau, apimtys mazesnes. nesiamtuoju bet matau veidrodyje.  Svoris gana stipriai svyruoja.

Del uzvalgymo- nebesigincysiu. gaila sugaisto laiko . Kambariokas genetinis freakas, as kaip  suprantu irgi nenormalus (arba apgavikas)  mano antra puse irgi kaip moteris naturale  raumens turi. zodziu freakai  gal truakia kitus freakus.  esmes tia nekeicia- daug galima apsiekti naturaliai.  tikria ne tiek kiek deklaruoja vyrukais su  46cm rankom ir visa sezona bunantys su  6% BF be tir ne tiek kiek zuikio nuotruakose.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#11 2015-09-04 12:43

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Man uzteko pamatyt nuotrauka. Tas pats tas pats wink

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#12 2015-09-04 12:45

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

MrBurbulas rašė:

Man uzteko pamatyt nuotrauka. Tas pats tas pats wink

Is uzpakalio atpazinai?smile))
Superine moteriske.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#13 2015-09-04 13:06

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

A koks skirtumas is kur smile

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#14 2015-09-04 14:55

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

42km rašė:

daug galima apsiekti naturaliai.  tikria ne tiek kiek deklaruoja vyrukais su  46cm rankom ir visa sezona bunantys su  6% BF be tir ne tiek kiek zuikio nuotruakose.

Visiskai pritariu, smile aisku daugiau nei durna tiketis pasiekti Angelov forma naturaliai, ar lipti ant scenos  su sunkiasvoriais ir sekmingai padaryt karjera, cia kaip ir visame likusiame profesionaliame sporte nelabai ko pasieksi be farmokologijos isikisimo, bet sportuojant megejiskai, savo malonumui, mano nuomone galima pasiekti gana padoria formair naturaliai smile

Paskutinį kartą taisė 4Fun (2015-09-04 14:56)

Neprisijungęs

 
N1ke
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-22
Žinutės: 150
Atsiliepimai: 0

#15 2015-09-04 20:21

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

4Fun rašė:

42km rašė:

daug galima apsiekti naturaliai.  tikria ne tiek kiek deklaruoja vyrukais su  46cm rankom ir visa sezona bunantys su  6% BF be tir ne tiek kiek zuikio nuotruakose.

Visiskai pritariu, smile aisku daugiau nei durna tiketis pasiekti Angelov forma naturaliai, ar lipti ant scenos  su sunkiasvoriais ir sekmingai padaryt karjera, cia kaip ir visame likusiame profesionaliame sporte nelabai ko pasieksi be farmokologijos isikisimo, bet sportuojant megejiskai, savo malonumui, mano nuomone galima pasiekti gana padoria formair naturaliai smile

Kiek laiko sportuoji? Manau prasportavus 3-4 metus naturaliai pagaliau supranti kad ne viskas vyksta taip kaip atrodo, anksciau ar veliau sustoji arba tiesiog dingsta motyvacija nes niekur kaip ir nejudi o stovi vietoje, tada i pagalba ateina farma ir tu vel judi i prieki su didele motyvacija smile

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#16 2015-09-04 20:48

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

N1ke rašė:

4Fun rašė:

42km rašė:

daug galima apsiekti naturaliai.  tikria ne tiek kiek deklaruoja vyrukais su  46cm rankom ir visa sezona bunantys su  6% BF be tir ne tiek kiek zuikio nuotruakose.

Visiskai pritariu, smile aisku daugiau nei durna tiketis pasiekti Angelov forma naturaliai, ar lipti ant scenos  su sunkiasvoriais ir sekmingai padaryt karjera, cia kaip ir visame likusiame profesionaliame sporte nelabai ko pasieksi be farmokologijos isikisimo, bet sportuojant megejiskai, savo malonumui, mano nuomone galima pasiekti gana padoria formair naturaliai smile

Kiek laiko sportuoji? Manau prasportavus 3-4 metus naturaliai pagaliau supranti kad ne viskas vyksta taip kaip atrodo, anksciau ar veliau sustoji arba tiesiog dingsta motyvacija nes niekur kaip ir nejudi o stovi vietoje, tada i pagalba ateina farma ir tu vel judi i prieki su didele motyvacija smile

Sportuot pradejau gal nuo 13-14 metu, pradzia buvo  3-4 metai baidariu irklavimas, turedavom vasara po 2 treniruotes i diena ant vandens plius visokie mini krosiukai po 5-6km, pavasari, rudeni, po viena ant vandens, kadangi salta jau budavo ir mokykla aisku trukde, ziema eidavom i sporto sale, baseina, krosai ir t.t, tai sporto rutina iaugo i krauja, tada isejus is baidariu irklavimo pradejom su draugais vaikscioti i gym 4-5 metai, tada su pertraukom sportavau kolegijoje, ir meciau ipusejus diploma, iki dabar big_smile zodziu niekada nebuvau labai jau uzsivares ir sportuoju megejiskai, savo malonumui, nes kaip ir dauguma cia esanciu paiilsiu moraliskai gym'e smile dabar galvoju nusipirkti savo baidare atsivezti i NO, nes cia daug graziu fiordu ir kai pamatau lygu lyg stikla vandeni labai didele nuostalgija baidariu irklavimui smile taigi mano tikslas nera buti kulturistu, turbut todel ir skirias musu poziuris i farma smile

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#17 2015-09-05 16:06

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

N1ke rašė:

Kiek laiko sportuoji? Manau prasportavus 3-4 metus naturaliai pagaliau supranti kad ne viskas vyksta taip kaip atrodo, anksciau ar veliau sustoji arba tiesiog dingsta motyvacija nes niekur kaip ir nejudi o stovi vietoje, tada i pagalba ateina farma ir tu vel judi i prieki su didele motyvacija smile

Viskas yra taip  kaip atrodo. Bet  ne taip  kaip piesia komiksu knygelese ar rodo kulturistu varzybose. Tiesiog reikia  daugiau dometis zmogaus anatomija, fiziologija o ne youtube filmukais su kokiais naturalais kaip KALI muscle.   

Motyvacija gali dingit tik profesionaliam sportininkui -jei  as  toks buciau ir mano rezultatai  nebegeretu , nelaimeciau varzybu(=negauciau algos),susinervinciau ir isvis gal depresija apimtu.   Mano motyvacija sportuoti sporto saleje -sveikata. As is vis  stengiuos kad  mano darbiniai svoriai kuo maziau didetu- sveikatingumo tikslais  sportuojant daug naudingiau dideli kruvi duoti su maziais svoriais. Ateina i sporto klubo vidutiniokai su 1-2metu stazu ,uzsideda 80kg ant stangos ir spaudzia. Apsilimo jokio, liemuo isriestas, peciu lankas pakeltas- tai  puiki peties sanario traumavimo treniruote. Taip dirbant neuzilgo ateina ir dideli darbiniai svoriai  ir tendiinopatja su  tendinoze.   Arba ignoruoja raumenu  antagonistu jegos balansa bei  poveiki sanariu priklausiniams.    Nu nesu as sutikes sveiku "megeju" ir tiek. Profesionalasi net daznai  neturi  tiek letiniu traumu ir ligu kaip megejai.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#18 2015-09-06 21:41

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Sveikas,
Nagi pasidare ir man cia idomu,ka turejai omenyje sakydamas duoti dideli kruvi su mazu svoriu?ta prasme kelti daugiau bet su maziau?nes pats kazkur su 80kg dirbu ant krutines,stazas apie du metai,vidutiniokas sakyciau...tiesa technika kaip ir zinau, nugara ir peciai savo vietoje, bet sakai reiketu mazinti visgi svorius?

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-09-06 21:42)

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#19 2015-09-06 22:07

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Na krutines (kaip ir nugaros) baziniai pratimai labai provokuoja itraukti pagalbiniu raumenu. kuo didesnis svori uzsikrauni ant pvz stangos spaudimo gulint tuo daugiau pagalbiniu raumenu itrauki. Nugaros atveju tai nera kazkaip labai zalinga (tik tiek kad dilbiai,ir rankos nuima dali kruvio) taciau krutines atveju  keliama "is ypo" su daugumos raumenu pagalba. Na ir ausku  sustipreja  stambieji peciu lanko ir krutines r., o RC raumenys lieka silpni, ko pasekoje pakinta zastikaulio isitatymo padetis ir   dirginamos susgysles.

Kelti reikia  i tiek pat kartu kiek kelei ar kiek nori- zodziu nuo tikslu treniruotes. Bet skiriasi technika- pratimas daromas LETAI, neatmusinejant nuo krutines ir tuo paciu  neuzlaikant virsutineje fazeje -kad raumuo nepailsetu. Jei po stangos spudimo jauti peciu ir virsutines dalies  verzima- reiskia technika tobulintina, jei pratimo metu labais tipriai suverzia krutine o  atsikelus  peciai nespazmuoti OK.  Cia aisku kulturizme, trikoveje ar powerliftinge dirbama kiek  kitaip.  P.S. Visais neseniai sporto klube vaikinukas priejo ir sako treneri kad daryt- labai dideja spaudimo rezultatai, ar nesusivarysiu sanariu. Sakau parodyk - padare su 100kg 10pakartojimu butent su visosm isvardintom klaidom. kai parodziau kaipd daryti nustebo kad su 80kg  neina apdaryti daugiau nei dare su 100. Ir krutine pradejo skaudet po treniruociu.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#20 2015-09-06 22:13

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

42km rašė:

Na krutines (kaip ir nugaros) baziniai pratimai labai provokuoja itraukti pagalbiniu raumenu. kuo didesnis svori uzsikrauni ant pvz stangos spaudimo gulint tuo daugiau pagalbiniu raumenu itrauki. Nugaros atveju tai nera kazkaip labai zalinga (tik tiek kad dilbiai,ir rankos nuima dali kruvio) taciau krutines atveju  keliama "is ypo" su daugumos raumenu pagalba. Na ir ausku  sustipreja  stambieji peciu lanko ir krutines r., o RC raumenys lieka silpni, ko pasekoje pakinta zastikaulio isitatymo padetis ir   dirginamos susgysles.

Kelti reikia  i tiek pat kartu kiek kelei ar kiek nori- zodziu nuo tikslu treniruotes. Bet skiriasi technika- pratimas daromas LETAI, neatmusinejant nuo krutines ir tuo paciu  neuzlaikant virsutineje fazeje -kad raumuo nepailsetu. Jei po stangos spudimo jauti peciu ir virsutines dalies  verzima- reiskia technika tobulintina, jei pratimo metu labais tipriai suverzia krutine o  atsikelus  peciai nespazmuoti OK.  Cia aisku kulturizme, trikoveje ar powerliftinge dirbama kiek  kitaip.  P.S. Visais neseniai sporto klube vaikinukas priejo ir sako treneri kad daryt- labai dideja spaudimo rezultatai, ar nesusivarysiu sanariu. Sakau parodyk - padare su 100kg 10pakartojimu butent su visosm isvardintom klaidom. kai parodziau kaipd daryti nustebo kad su 80kg  neina apdaryti daugiau nei dare su 100. Ir krutine pradejo skaudet po treniruociu.

O mažas darbinis svoris ar sukels tokį organizmo atsaką, kaip sukelia dideli svoriai? Ne. Tai aišku galima techniškai tvarkingai daryt krūtinę su 40 kg, arba galima varyt su 80, kiek mažiau tvarkingai. Klausimas ar su 40 kg augsi labiau? Ne.

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#21 2015-09-06 22:33

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Neprivalges rašė:

42km rašė:

Na krutines (kaip ir nugaros) baziniai pratimai labai provokuoja itraukti pagalbiniu raumenu. kuo didesnis svori uzsikrauni ant pvz stangos spaudimo gulint tuo daugiau pagalbiniu raumenu itrauki. Nugaros atveju tai nera kazkaip labai zalinga (tik tiek kad dilbiai,ir rankos nuima dali kruvio) taciau krutines atveju  keliama "is ypo" su daugumos raumenu pagalba. Na ir ausku  sustipreja  stambieji peciu lanko ir krutines r., o RC raumenys lieka silpni, ko pasekoje pakinta zastikaulio isitatymo padetis ir   dirginamos susgysles.

Kelti reikia  i tiek pat kartu kiek kelei ar kiek nori- zodziu nuo tikslu treniruotes. Bet skiriasi technika- pratimas daromas LETAI, neatmusinejant nuo krutines ir tuo paciu  neuzlaikant virsutineje fazeje -kad raumuo nepailsetu. Jei po stangos spudimo jauti peciu ir virsutines dalies  verzima- reiskia technika tobulintina, jei pratimo metu labais tipriai suverzia krutine o  atsikelus  peciai nespazmuoti OK.  Cia aisku kulturizme, trikoveje ar powerliftinge dirbama kiek  kitaip.  P.S. Visais neseniai sporto klube vaikinukas priejo ir sako treneri kad daryt- labai dideja spaudimo rezultatai, ar nesusivarysiu sanariu. Sakau parodyk - padare su 100kg 10pakartojimu butent su visosm isvardintom klaidom. kai parodziau kaipd daryti nustebo kad su 80kg  neina apdaryti daugiau nei dare su 100. Ir krutine pradejo skaudet po treniruociu.

O mažas darbinis svoris ar sukels tokį organizmo atsaką, kaip sukelia dideli svoriai? Ne. Tai aišku galima techniškai tvarkingai daryt krūtinę su 40 kg, arba galima varyt su 80, kiek mažiau tvarkingai. Klausimas ar su 40 kg augsi labiau? Ne.

Ziurint i koki laiko tarpa ziuri, taip darydamas gali uzsikirsti kelia toliau tobuleti, tai yra patirti kokia trauma ir tada arba baigsis tavo rezultatai isvis arba vargsi visa likusi gyvenima, o tada ziurek tas su mazesniais svoriais dirbes saus per sona tau smile aisku sneket lengva, bet savo ego apeiti ir nugalet save jau sunku

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#22 2015-09-06 22:41

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Neprivalges rašė:

[ O mažas darbinis svoris ar sukels tokį organizmo atsaką, kaip sukelia dideli svoriai? Ne. Tai aišku galima techniškai tvarkingai daryt krūtinę su 40 kg, arba galima varyt su 80, kiek mažiau tvarkingai. Klausimas ar su 40 kg augsi labiau? Ne.

Nesukels, nes tiesiog jau per mazas svoris zmogui kuris isspaudzia 100kg. Grubiai teoriskai  apie 15-20% nuo darbinio svorio. jei darysi taisyklingai pastebesi akd sumazinus svori 15%  darant taisyklingai  nepavyksta padaryt daugiau nei su didensiu svoriu netaisyklingai. esminis rodiklis savijauta- turi " plesti" krutine, o ne peciu lanka ,tricepsa.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#23 2015-09-06 22:57

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Na pvz man " plesia" darant. Nu ir kas? jau vietoj koki metai stoviu tuo paciu svoriu.

Neprisijungęs

 
tomys24
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-08
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 1

#24 2015-09-07 00:44

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

MrBurbulas rašė:

Na pvz man " plesia" darant. Nu ir kas? jau vietoj koki metai stoviu tuo paciu svoriu.

kokiu svoriu?😁

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#25 2015-09-07 07:35

Re: Kokia forma galima pasiekti naturaliai- 3 zmoniu istorija

Kadangi nezinau kas klausia- "kaciokas" ar powerlifteris -tai KOKS  svoris "stovi"? Kuno svoris  ar darbinis svoris?  Ir koks  tas "stovintis" svoris, koks stazas, koks buvo pradinis kuno/darbinis  svoris, jo dinamika. ir ar vartoji AS?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net