Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#26 2015-09-12 14:38

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Neseniai profesionaliam  sportininkui(beje ne kulturistui)  suplanuotas 35 000eur 2 etapu  kursas.

o as galiu skraidyti ir moku teleportuotis

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#27 2015-09-12 14:50

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Vegitas rašė:

AVlB rašė:

Vegitas rašė:

Avib o tai nax tu nesauni o tik rasai cia pievas? Sakai kad gailisi tai negi tu irgi nori gailetis kad nesovei jau 16? As asmeniskai bandysiu dasikapstyt iki savo naturaliu lubu ir man tai atrodo zymiai idomesnis procesas nei sauti ir judeti kazkokiom bangom su neaiskiom pasekmem ir pan. Nesmerkiu tu kurie sugeba dirbt, mokytis, laikytis dietos, ruostis varzyboms, dirbt salej, jiem saut galima! Sitie zmones nors turi valios! Bet jei esi grybas nieko nekeliantis, tingintis daryt valgyt, krapstantis nosi salej ir galvoji kad sterai pades tau tapt kazkuo, tai tu tik grybas.

As su tavim neturiu ka kalbet. Is kur tu zinai kad man ne 16?..
Kalbejau apie vyresniojo amziaus pavyzdzius, o ne paauglius.
Su laiku sausiu(pokolkas turiu galimybes, bet ir turiu smegenu, suvokiu kad per jaunas), ir tokiem myzniam kaip tu irodysiu kad tikrai nera kazkoks blogas dalykas ka minejo Staffas, kad darant su galva viskas iseina normaliai. Tik yra skystakiausiai kurie po kursu prisgalvoja problemu ir pripucia burbulu, prisidengia farma.
Kazko matos uzsigavai, kad putos bega is nasru, as tik per daug aukstai kad kazka cia diskutuot su tavim x)

https://www.reddit.com/r/bodybuilding/c … _have_any/

O cia rimtesnis community ir ju 'regrets of using roids'. Paskaitykit, kam idomu raw info, o ne delfio straipsniu tipo rasymas,

Nieko tu neirodysi ir nieko tu nepadarysi, man del to nei silta nei salta nes as ta zinau big_smile

As jaunesnis uz tave 7m ir jau arteju prie taves, neskaitant tavo ispistos powerliftines technikos x)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#28 2015-09-12 16:43

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

AVlB rašė:

Vegitas rašė:

AVlB rašė:


As su tavim neturiu ka kalbet. Is kur tu zinai kad man ne 16?..
Kalbejau apie vyresniojo amziaus pavyzdzius, o ne paauglius.
Su laiku sausiu(pokolkas turiu galimybes, bet ir turiu smegenu, suvokiu kad per jaunas), ir tokiem myzniam kaip tu irodysiu kad tikrai nera kazkoks blogas dalykas ka minejo Staffas, kad darant su galva viskas iseina normaliai. Tik yra skystakiausiai kurie po kursu prisgalvoja problemu ir pripucia burbulu, prisidengia farma.
Kazko matos uzsigavai, kad putos bega is nasru, as tik per daug aukstai kad kazka cia diskutuot su tavim x)

https://www.reddit.com/r/bodybuilding/c … _have_any/

O cia rimtesnis community ir ju 'regrets of using roids'. Paskaitykit, kam idomu raw info, o ne delfio straipsniu tipo rasymas,

Nieko tu neirodysi ir nieko tu nepadarysi, man del to nei silta nei salta nes as ta zinau big_smile

As jaunesnis uz tave 7m ir jau arteju prie taves, neskaitant tavo ispistos powerliftines technikos x)

As dar ne metu nesportuoju maugli big_smile prie ko tu arteji? Savo fantazijose tu arteji turbut prie mr olympia big_smile

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#29 2015-09-12 17:31

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Vegitas rašė:

AVlB rašė:

Vegitas rašė:


Nieko tu neirodysi ir nieko tu nepadarysi, man del to nei silta nei salta nes as ta zinau big_smile

As jaunesnis uz tave 7m ir jau arteju prie taves, neskaitant tavo ispistos powerliftines technikos x)

As dar ne metu nesportuoju maugli big_smile prie ko tu arteji? Savo fantazijose tu arteji turbut prie mr olympia big_smile

Aha, registravais 2006, 9 metus bendravai su kolektyvu cia, nusprendei pries metus sportuot. Grybaaas

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#30 2015-09-12 17:50

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

AVlB rašė:

Vegitas rašė:

AVlB rašė:


As jaunesnis uz tave 7m ir jau arteju prie taves, neskaitant tavo ispistos powerliftines technikos x)

As dar ne metu nesportuoju maugli big_smile prie ko tu arteji? Savo fantazijose tu arteji turbut prie mr olympia big_smile

Aha, registravais 2006, 9 metus bendravai su kolektyvu cia, nusprendei pries metus sportuot. Grybaaas

Tau imest fotkiu kaip as 2006 atrodziau tai yra kai buvau 17-18 3-4 metais jaunesnis nei tu dabar? big_smile sportuoju as visa gyvenima, gelezi kilnot pradejau 14 ar 15 nez, bet daug visko buvo nesportavau istisai ir geriau ir rukiau zodziu suda maliau lygiai kaip tu dabar, siai dienai skaitau kad rimtai sportuoju 10+ menesiu. wink

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#31 2015-09-12 19:09

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Kam ir kodel reiketu vartoti AS? - 
1)    Asmenims kuriu sveiakta ir ateitis jiems nera tokia svarbi kaip dabartis, ir sugebantiems objektyviai tai ivertinti duotoju momentu.
2)    Vyrams virs 60metu,ypac sportuojantiems,  AS gali zenkliai  pagerinti gyvenimo kokybe,savijauta  ir priversti pasijusti 15-20metu jaunesniais.

Tikiuosi kad sis postas,isgelbes bent kelis jaunuolius pasirengusius “sauti”

3) Hipogonadizmo atveju

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#32 2015-09-12 19:12

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Atsakymas Stradforshire. Kiek AS varototoju pazystate asmeniskai kad kazkokias isvadas pateikiate?  As apie 40. Tai realus zmones, nevadovelinia. Ir nelabai as klausai ka jie sako,kaip jauciasi-tai subjektyvu. Ju tyrimai pasako kur kas daugiau. Todel ir remtis diskusijoje galima tyrimais o ne subjektyviais asmeniniais potyriais. Kas butu jei ateitu pas gydytoja kursuojantis ir akytu- jauciuos gerai arba jauciuos blogai. Gydytojas neuzraso i diagnoze sito- jis tiesiog  daro tyrimus,is kuriu spredzia apie sportininko sveiakta.

Taciau jei idemiai paskaitytumet mano teksta pamatytumet kad nera jokiu “sauni dekos pizdiec” ir kitu radikaliu issireiskimu. As nei smerkiu nei skatinu.

1.    skaiciai ne pievos ,o gana tikslus. jei reikai tiksliau galiu aprasyt formule 75 kg zmogus su 15% BF ir 42% Raumens, gryno raumens turi  31kg.Po 5 metu kursu jis sveria 100kg BF 22%, ir 43% raumens (43kg)  . Tai butu vidutinis,tipinis  steroidu poveikis gryno raumens prieaugiui. Zinoma tai priklauso nuo genetikos, treniruociu bet vidurikis kazkur toks.
2.    Po kursu  naturaliai raumenys ne nebeaugs o augs leciau nei kad augtu isvis nekursavus. Tai ne tas apts. Taciau jei 20meciu netenkina anturalus raumens augimas kai manot ar tenkins dar mazesnis po kurso. Zinoma kad ne.
3.    Reprodukcine funkcija nera ON/OFF. yra tokie  dalykai akip spermatozoidu skaicius ml, ju judrumas,  % kraujo pripludimas i akytkuni(erekcijos kokybe), erekcijos trukme, pakartotine erekcija  iskart po akto. Ne kulturizmo forumuose sita tema gvildenti, ir ne mums vyrams vertint pajegumus,o antrosioms pusems.
       
Mane farma domina, ne todel kad esu naturalas  ar nenaturalas ar vegetaras, ar dar kas o todel kad tai   dalis mano ir mano antrosios  puses darbo. Neseniai profesionaliam  sportininkui(beje ne kulturistui)  suplanuotas 35 000eur 2 etapu  kursas.   Ne visi sportininkai vartoja AS ne gydytoju prieziura,kai kurie atlieka daug tyrimu, tuos tyrimus galima panaudoti apibendrinant kas vyksta organizme.  Forumas tam ir skirtas- dalintis informacija. Kazkodel jei kokia sakinio dalis uzkabina kazkoki konkretu zmogu,jis jauciasi iskaudintas ir uzsipuola minciu autoriu. Manau tia normalu, tik tiek kad  neutresiu visada laiko atakyti i tokius mano teiginiu-neiginius. Bet kokiu atveju aciu  Stradforshire uz nuomone ir mintis.

Jei pazisti tiek daug realiai kursuojanciu zmoniu ir turi ju visus tyrimus, tai galetum ir aprasyt viena kita forume idomesni atveji, atsistatyma, kursa, visa tyrmu eiga ir t.t.

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#33 2015-09-12 20:20

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Vegitas rašė:

AVlB rašė:

Vegitas rašė:


As dar ne metu nesportuoju maugli big_smile prie ko tu arteji? Savo fantazijose tu arteji turbut prie mr olympia big_smile

Aha, registravais 2006, 9 metus bendravai su kolektyvu cia, nusprendei pries metus sportuot. Grybaaas

Tau imest fotkiu kaip as 2006 atrodziau tai yra kai buvau 17-18 3-4 metais jaunesnis nei tu dabar? big_smile sportuoju as visa gyvenima, gelezi kilnot pradejau 14 ar 15 nez, bet daug visko buvo nesportavau istisai ir geriau ir rukiau zodziu suda maliau lygiai kaip tu dabar, siai dienai skaitau kad rimtai sportuoju 10+ menesiu. wink

Tai viskas aiskiau iskart, kad pries tai sportavai. Drisciau teigt, kad alkoholis ir  narkotikai(pvz paime amfos savo PR kalsit repsams 100%) ar rukymas sportui stipriai nekenkia jei su saiku. Turim forume naturala, su auskarais idomiose vietose, kuris megsta marihuana(skamba nekaltai, kakutis rimtas) ir patusint, isgert retkarciais. O atrodo, na... Neblogai. Tai cia ner galbut ner toks blogis:))

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#34 2015-09-13 19:24

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Atsakymas Stradforshire. Kiek AS varototoju pazystate asmeniskai kad kazkokias isvadas pateikiate?  As apie 40. Tai realus zmones, nevadovelinia. Ir nelabai as klausai ka jie sako,kaip jauciasi-tai subjektyvu. Ju tyrimai pasako kur kas daugiau. Todel ir remtis diskusijoje galima tyrimais o ne subjektyviais asmeniniais potyriais. Kas butu jei ateitu pas gydytoja kursuojantis ir akytu- jauciuos gerai arba jauciuos blogai. Gydytojas neuzraso i diagnoze sito- jis tiesiog  daro tyrimus,is kuriu spredzia apie sportininko sveiakta.

Taciau jei idemiai paskaitytumet mano teksta pamatytumet kad nera jokiu “sauni dekos pizdiec” ir kitu radikaliu issireiskimu. As nei smerkiu nei skatinu.

1.    skaiciai ne pievos ,o gana tikslus. jei reikai tiksliau galiu aprasyt formule 75 kg zmogus su 15% BF ir 42% Raumens, gryno raumens turi  31kg.Po 5 metu kursu jis sveria 100kg BF 22%, ir 43% raumens (43kg)  . Tai butu vidutinis,tipinis  steroidu poveikis gryno raumens prieaugiui. Zinoma tai priklauso nuo genetikos, treniruociu bet vidurikis kazkur toks.
2.    Po kursu  naturaliai raumenys ne nebeaugs o augs leciau nei kad augtu isvis nekursavus. Tai ne tas apts. Taciau jei 20meciu netenkina anturalus raumens augimas kai manot ar tenkins dar mazesnis po kurso. Zinoma kad ne.
3.    Reprodukcine funkcija nera ON/OFF. yra tokie  dalykai akip spermatozoidu skaicius ml, ju judrumas,  % kraujo pripludimas i akytkuni(erekcijos kokybe), erekcijos trukme, pakartotine erekcija  iskart po akto. Ne kulturizmo forumuose sita tema gvildenti, ir ne mums vyrams vertint pajegumus,o antrosioms pusems.
       
Mane farma domina, ne todel kad esu naturalas  ar nenaturalas ar vegetaras, ar dar kas o todel kad tai   dalis mano ir mano antrosios  puses darbo. Neseniai profesionaliam  sportininkui(beje ne kulturistui)  suplanuotas 35 000eur 2 etapu  kursas.   Ne visi sportininkai vartoja AS ne gydytoju prieziura,kai kurie atlieka daug tyrimu, tuos tyrimus galima panaudoti apibendrinant kas vyksta organizme.  Forumas tam ir skirtas- dalintis informacija. Kazkodel jei kokia sakinio dalis uzkabina kazkoki konkretu zmogu,jis jauciasi iskaudintas ir uzsipuola minciu autoriu. Manau tia normalu, tik tiek kad  neutresiu visada laiko atakyti i tokius mano teiginiu-neiginius. Bet kokiu atveju aciu  Stradforshire uz nuomone ir mintis.

Numesk reference

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#35 2015-09-14 08:04

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Reference- musu. Ne  "numesti" o  nuskanuoti  reiktu. O kas neaisku ar neatitinka su pacio praktika? 

Beje klausimas. Ar imanoma forume turetis svariu temu? t.y tema apie konkrecia problema ar specializuotai diskusijai (siuo atveju apie steroidu vartojimo perspektyvos) Nes kiek paskaiciau visos temos,iskaitant maniskes nuo temos gvildenimo pereina prie asmeniskumu, santykiu aiskinimusi ir tt. I dauguma zinuciu net nezinau ka atsakyti- pvz teleportacija(??) ir pan. 

Kokia nauda apie kazka rasyti jei veliau kas uzejes net nesupras kur ko ieskoti. Turetu buti informatyvios temines zinutes, blevyzgos apie nieka, santykiu aiskinimaisi, "garo nuleidimas" galetu tureti tvarkinga savo skilti,kurioje butu galima siomis temomis diskutuoti iki valios.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#36 2015-09-14 08:59

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Tai nzn, nuskanuok. Realiai idomu paskaityt, kuo remiesi teigdamas, kad va tiek procentu raumens lieka, nes kolkas matau tik subjentyvų poziurį.
Del teleportacijos norėta pasakyt, kad 36k vertės kursas yra labai menkai tikėtinas.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#37 2015-09-14 10:36

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

nenugalimas rašė:

42km rašė:

Kam ir kodel reiketu vartoti AS? - 
1)    Asmenims kuriu sveiakta ir ateitis jiems nera tokia svarbi kaip dabartis, ir sugebantiems objektyviai tai ivertinti duotoju momentu.
2)    Vyrams virs 60metu,ypac sportuojantiems,  AS gali zenkliai  pagerinti gyvenimo kokybe,savijauta  ir priversti pasijusti 15-20metu jaunesniais.

Tikiuosi kad sis postas,isgelbes bent kelis jaunuolius pasirengusius “sauti”

3) Hipogonadizmo atveju

Na realiai, hipogonadizmo atveju galima sakyti, kad tu ne "sausi", o gydysies, ten gi dozes visaki kitokios, negu mase augiant...sitoje temoje manau labiau bus/yra snekama apie As vartojima augimo tikslams, o ne sveikatos gerinimo...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#38 2015-09-14 10:38

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

nuskanuok ir nusiusk asmeniskai zuikiui ir jis patvirtins ar tu tiesa sakai ir viesai atsiprasys uz tai kad vadina tave melagiu. ir dar morku jascika duos.

as kolkas matau kad cia tik sudmalyste vyksta. bet gal dar pasikeis viskas

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#39 2015-09-14 11:27

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Ok nuskanuosiu kai bus noro ir laiko. Kokreciai kokiu duomenu  nori? Kuno kompozicijos santykiniu matvaimu(naudojant talpumines varzos metoda),kaliperio,antopometrijos? Ar uzteks keliu sportininku atitinkanciu vidurkius ar nori visos imties?  kuo daugiau info reikai tuo labiau nepazadu to padaryti greit.  Jei konkreciai domina tyrymo/edukaciniai tikslais galima susitikt, uz atlygi pasidalinciau visa informacija(su salyga kad nebus viesinama)  As cia ateinu laisvalaikiu ir tikrai neketinu i 3 zodziu sakinyje  klausimus visada atsakineti puse a4 formato puslapio tekstais. Visi is sia bendruomene interkatyvia forma   geranoriskai atnesam tiek kiek norim ir kada norim.

Del 35KEUR kursu-nekomentuosiu. Suzinotu  kas per zmogus, ypac kokia sporto sak sportuoja  greit pasklistu po visokius delfius.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#40 2015-09-14 11:38

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Tai kad pasakoji subjektyvią, asmeninę nuomonę, kuri yra paremta garbės žodžiu, o, apskritai,  iš šalies tokios kalbos apie "raumens išliekamumą" atrodo, kaip visiška pieva.

Ir taip, nesakyk, kad jis toks. Iškart jei kažkieno "koja" forume parašo, kad kažkas kursuoja - tai automatiškai patenka į delfį smile

Aš irgi galėčiau pasakyti, kad mačiau, kaip Meilutytė hgh varė, bet nepasakosiu, nes nenoriu sugadinti žmogui karjeros. Supranti, ims iš manęs interviu visokie sport-magazine.co.uk ir t.t.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#41 2015-09-14 11:41

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

MrBurbulas rašė:

42km rašė:

Atsakymas Stradforshire. Kiek AS varototoju pazystate asmeniskai kad kazkokias isvadas pateikiate?  As apie 40. Tai realus zmones, nevadovelinia. Ir nelabai as klausai ka jie sako,kaip jauciasi-tai subjektyvu. Ju tyrimai pasako kur kas daugiau. Todel ir remtis diskusijoje galima tyrimais o ne subjektyviais asmeniniais potyriais. Kas butu jei ateitu pas gydytoja kursuojantis ir akytu- jauciuos gerai arba jauciuos blogai. Gydytojas neuzraso i diagnoze sito- jis tiesiog  daro tyrimus,is kuriu spredzia apie sportininko sveiakta.

Taciau jei idemiai paskaitytumet mano teksta pamatytumet kad nera jokiu “sauni dekos pizdiec” ir kitu radikaliu issireiskimu. As nei smerkiu nei skatinu.

1.    skaiciai ne pievos ,o gana tikslus. jei reikai tiksliau galiu aprasyt formule 75 kg zmogus su 15% BF ir 42% Raumens, gryno raumens turi  31kg.Po 5 metu kursu jis sveria 100kg BF 22%, ir 43% raumens (43kg)  . Tai butu vidutinis,tipinis  steroidu poveikis gryno raumens prieaugiui. Zinoma tai priklauso nuo genetikos, treniruociu bet vidurikis kazkur toks.
2.    Po kursu  naturaliai raumenys ne nebeaugs o augs leciau nei kad augtu isvis nekursavus. Tai ne tas apts. Taciau jei 20meciu netenkina anturalus raumens augimas kai manot ar tenkins dar mazesnis po kurso. Zinoma kad ne.
3.    Reprodukcine funkcija nera ON/OFF. yra tokie  dalykai akip spermatozoidu skaicius ml, ju judrumas,  % kraujo pripludimas i akytkuni(erekcijos kokybe), erekcijos trukme, pakartotine erekcija  iskart po akto. Ne kulturizmo forumuose sita tema gvildenti, ir ne mums vyrams vertint pajegumus,o antrosioms pusems.
       
Mane farma domina, ne todel kad esu naturalas  ar nenaturalas ar vegetaras, ar dar kas o todel kad tai   dalis mano ir mano antrosios  puses darbo. Neseniai profesionaliam  sportininkui(beje ne kulturistui)  suplanuotas 35 000eur 2 etapu  kursas.   Ne visi sportininkai vartoja AS ne gydytoju prieziura,kai kurie atlieka daug tyrimu, tuos tyrimus galima panaudoti apibendrinant kas vyksta organizme.  Forumas tam ir skirtas- dalintis informacija. Kazkodel jei kokia sakinio dalis uzkabina kazkoki konkretu zmogu,jis jauciasi iskaudintas ir uzsipuola minciu autoriu. Manau tia normalu, tik tiek kad  neutresiu visada laiko atakyti i tokius mano teiginiu-neiginius. Bet kokiu atveju aciu  Stradforshire uz nuomone ir mintis.

o ka daryt jei tavo naturalus testas 5 moliai , bet sportuot ir turet "kazka" norisi ? ir seip gyvent kaip VYRUI. ?

Esu menkas zemes kirminas bet  butu labai malonu kad atsakytumet.
Pagarbiai

Mr.Burbulas.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#42 2015-09-14 12:03

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

MrBurbulas rašė:

MrBurbulas rašė:

42km rašė:

Atsakymas Stradforshire. Kiek AS varototoju pazystate asmeniskai kad kazkokias isvadas pateikiate?  As apie 40. Tai realus zmones, nevadovelinia. Ir nelabai as klausai ka jie sako,kaip jauciasi-tai subjektyvu. Ju tyrimai pasako kur kas daugiau. Todel ir remtis diskusijoje galima tyrimais o ne subjektyviais asmeniniais potyriais. Kas butu jei ateitu pas gydytoja kursuojantis ir akytu- jauciuos gerai arba jauciuos blogai. Gydytojas neuzraso i diagnoze sito- jis tiesiog  daro tyrimus,is kuriu spredzia apie sportininko sveiakta.

Taciau jei idemiai paskaitytumet mano teksta pamatytumet kad nera jokiu “sauni dekos pizdiec” ir kitu radikaliu issireiskimu. As nei smerkiu nei skatinu.

1.    skaiciai ne pievos ,o gana tikslus. jei reikai tiksliau galiu aprasyt formule 75 kg zmogus su 15% BF ir 42% Raumens, gryno raumens turi  31kg.Po 5 metu kursu jis sveria 100kg BF 22%, ir 43% raumens (43kg)  . Tai butu vidutinis,tipinis  steroidu poveikis gryno raumens prieaugiui. Zinoma tai priklauso nuo genetikos, treniruociu bet vidurikis kazkur toks.
2.    Po kursu  naturaliai raumenys ne nebeaugs o augs leciau nei kad augtu isvis nekursavus. Tai ne tas apts. Taciau jei 20meciu netenkina anturalus raumens augimas kai manot ar tenkins dar mazesnis po kurso. Zinoma kad ne.
3.    Reprodukcine funkcija nera ON/OFF. yra tokie  dalykai akip spermatozoidu skaicius ml, ju judrumas,  % kraujo pripludimas i akytkuni(erekcijos kokybe), erekcijos trukme, pakartotine erekcija  iskart po akto. Ne kulturizmo forumuose sita tema gvildenti, ir ne mums vyrams vertint pajegumus,o antrosioms pusems.
       
Mane farma domina, ne todel kad esu naturalas  ar nenaturalas ar vegetaras, ar dar kas o todel kad tai   dalis mano ir mano antrosios  puses darbo. Neseniai profesionaliam  sportininkui(beje ne kulturistui)  suplanuotas 35 000eur 2 etapu  kursas.   Ne visi sportininkai vartoja AS ne gydytoju prieziura,kai kurie atlieka daug tyrimu, tuos tyrimus galima panaudoti apibendrinant kas vyksta organizme.  Forumas tam ir skirtas- dalintis informacija. Kazkodel jei kokia sakinio dalis uzkabina kazkoki konkretu zmogu,jis jauciasi iskaudintas ir uzsipuola minciu autoriu. Manau tia normalu, tik tiek kad  neutresiu visada laiko atakyti i tokius mano teiginiu-neiginius. Bet kokiu atveju aciu  Stradforshire uz nuomone ir mintis.

o ka daryt jei tavo naturalus testas 5 moliai , bet sportuot ir turet "kazka" norisi ? ir seip gyvent kaip VYRUI. ?

Esu menkas zemes kirminas bet  butu labai malonu kad atsakytumet.
Pagarbiai

Mr.Burbulas.

Pvz, kad mane užkalbinti tai riekia būti bent 30+ nmol/l testo sąvininku. Nematau prasmės kitaip gaišti laiko. Ką galima kalbėti su kitokiais žmonėm? Tipo "labas, na, ar verkei vakar per filmą"?  Ar "tau irgi sunku užlipti laiptais į 3 aukštą?

Neprisijungęs

 
42km
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-28
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 2

#43 2015-09-14 13:35

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Vyrai vyrai. Pristabdom arklius. As nezinau kaip  suprantamai isprest ar paaiskint ko jus klausiat. Arba Klausejas nemoka suformuluot klausimo arba atsakytojas nesugeba


MrBurbulas rašė:

Esu menkas zemes kirminas bet  butu labai malonu kad atsakytumet.
Pagarbiai
Mr.Burbulas.

Trumpas atsakymas- kreiptis i gydytoja kuris sudarys gydymo plana. Toliau skirta ne Burbului.  As nelabai zinau kaip vesti diskusija su zmonems  kuriems testoteronas  matuojamas nmol/l. Cai tas pats kas dietologui diskutuoti su uzkalniu kuris dietologui sako baltymai-jega.  Testosterono kiekis siaip skaiciuojamas isvedus santyki su tam tikru  lytini hormona surisanciu  baltymu, tik tada gali zinoti “laisvo” teststosterono kieki.Interpretuoti rezultatus, skirti gydymo plana gali specialistas, o ne kulturizmo forumo nariai.   

Zuikis13 rašė:

Tai kad pasakoji subjektyvią, asmeninę nuomonę, kuri yra paremta garbės žodžiu, o, apskritai,  iš šalies tokios kalbos apie "raumens išliekamumą" atrodo, kaip visiška pieva.

Ir taip, nesakyk, kad jis toks. Iškart jei kažkieno "koja" forume parašo, kad kažkas kursuoja - tai automatiškai patenka į delfį smile

Aš irgi galėčiau pasakyti, kad mačiau, kaip Meilutytė hgh varė, bet nepasakosiu, nes nenoriu sugadinti žmogui karjeros. Supranti, ims iš manęs interviu visokie sport-magazine.co.uk ir t.t.

Zmogau, ar tau teko bendrauti su ja  ar pazysti ja kad taip kalbi?   As namie turiu jos plaukimo kepuraite ,su kuria ji laimejo 4 aukso medalius ir kuria ji padovanojo uz pastangas/pagalba /darba su ja.  Uzsidedu pries maratona. Nes zinau kiek ji ideda pastangu.  Nepagarba nusipelnusiam, tegu ir jaunam sportininkui garbes juodintojui nedaro.

P.S.
Leiskit atspesiu-sekantis zingsnis bus –atsiusk nuotrauka , nes netikim?  Ok prisegu iskart nes atsakymo daugiau neberasysiu- sudie forume,kazkaip atrodo kad ne cia papuoliau .Tiesiog norejau pasidalinti patirtimi su forumo nariais, bet is triju temu visos trys nutrolintos teleportacijomis ir “irodyk koks tu kietas”  lankomis.




http://s8.postimg.org/cg6129rkx/zuikiui.jpg

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#44 2015-09-14 13:43

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Vyrai vyrai. Pristabdom arklius. As nezinau kaip  suprantamai isprest ar paaiskint ko jus klausiat. Arba Klausejas nemoka suformuluot klausimo arba atsakytojas nesugeba


MrBurbulas rašė:

Esu menkas zemes kirminas bet  butu labai malonu kad atsakytumet.
Pagarbiai
Mr.Burbulas.

Trumpas atsakymas- kreiptis i gydytoja kuris sudarys gydymo plana. Toliau skirta ne Burbului.  As nelabai zinau kaip vesti diskusija su zmonems  kuriems testoteronas  matuojamas nmol/l. Cai tas pats kas dietologui diskutuoti su uzkalniu kuris dietologui sako baltymai-jega.  Testosterono kiekis siaip skaiciuojamas isvedus santyki su tam tikru  lytini hormona surisanciu  baltymu, tik tada gali zinoti “laisvo” teststosterono kieki.Interpretuoti rezultatus, skirti gydymo plana gali specialistas, o ne kulturizmo forumo nariai.   

Zuikis13 rašė:

Tai kad pasakoji subjektyvią, asmeninę nuomonę, kuri yra paremta garbės žodžiu, o, apskritai,  iš šalies tokios kalbos apie "raumens išliekamumą" atrodo, kaip visiška pieva.

Ir taip, nesakyk, kad jis toks. Iškart jei kažkieno "koja" forume parašo, kad kažkas kursuoja - tai automatiškai patenka į delfį smile

Aš irgi galėčiau pasakyti, kad mačiau, kaip Meilutytė hgh varė, bet nepasakosiu, nes nenoriu sugadinti žmogui karjeros. Supranti, ims iš manęs interviu visokie sport-magazine.co.uk ir t.t.

Zmogau, ar tau teko bendrauti su ja  ar pazysti ja kad taip kalbi?   As namie turiu jos plaukimo kepuraite ,su kuria ji laimejo 4 aukso medalius ir kuria ji padovanojo uz pastangas/pagalba /darba su ja.  Uzsidedu pries maratona. Nes zinau kiek ji ideda pastangu.  Nepagarba nusipelnusiam, tegu ir jaunam sportininkui garbes juodintojui nedaro.

P.S.
Leiskit atspesiu-sekantis zingsnis bus –atsiusk nuotrauka , nes netikim?  Ok prisegu iskart nes atsakymo daugiau neberasysiu- sudie forume,kazkaip atrodo kad ne cia papuoliau .Tiesiog norejau pasidalinti patirtimi su forumo nariais, bet is triju temu visos trys nutrolintos teleportacijomis ir “irodyk koks tu kietas”  lankomis.

Pasilik...realiai esi vienas is nedaugelio sitam forume, kuris realiai protauja, o ne tik patrolint i foruma uzbega...


http://s8.postimg.org/cg6129rkx/zuikiui.jpg

Pasilik...realiai esi vienas is nedaugelio sitam forume, kuris realiai protauja, o ne tik patrolint i foruma uzbega...
Truksta cia tokiu. Labai.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#45 2015-09-14 13:52

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Taigi viskas cia ok su tavo tema vieni pritaria tau pvz as, kiti ne, o dar kiti nesupranta ka tu nori pasakyt, neissifruoja informacijos teisingai smile tai klausimas man idomus ar tu kursu  kaina tokia del to nes antidopingo kontrole negaletu nieko aptikt ar kazkas kito? Pats chemijoj nesigaudau tai klausimas gali but ir kvailas smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#46 2015-09-14 13:56

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Trumpas atsakymas- kreiptis i gydytoja kuris sudarys gydymo plana. Toliau skirta ne Burbului.  As nelabai zinau kaip vesti diskusija su zmonems  kuriems testoteronas  matuojamas nmol/l. Cai tas pats kas dietologui diskutuoti su uzkalniu kuris dietologui sako baltymai-jega.  Testosterono kiekis siaip skaiciuojamas isvedus santyki su tam tikru  lytini hormona surisanciu  baltymu, tik tada gali zinoti “laisvo” teststosterono kieki.Interpretuoti rezultatus, skirti gydymo plana gali specialistas, o ne kulturizmo forumo nariai.

Man labiausiai aktualu sita dalis...seip tie, kas islieka cia forume, arba uzsiaugina stora skura ir nejaucia to trolinimo, bei nekreipia demesio, arba isvis nustoja rasyti ir tik tyliai skaito big_smile del gydymo plano...problema ta, kad realiai bent jau as neradau gydytoju, kurie bent pradetu ta plana daryti arba apsiimtu kazka daugiau gilinits, apart tai imk susta ir bus ok...matuojam per tyrimus testa ir moliais, taipogi naudajma buitine formule apskaiciuoti LAI, daugiau paprastiems zmonems nelabai ka ir bepridarysi, kiek zinau jei ir daro atskira LAI tyrima jis brangus ir ne bet kur gausi...ne esme, problema, kad po kolkas forumuose info apie tokius dalykus yra daugiau, negu pas musu gydytojus galvose...cia gal kiek I sona jau nukrypau, bet esme ta pati - sprendimas gali buti AS ir tuo ir anuo atveju...seip siulyciau tiesiog ignorinti erzinancius postus ir tiek, diskutuoti apie tai, kam skirta sita tema, o ne kazka irodineti, vistiek didele dalis darys savaip, na o del likusiu bent siokia tokia nauda bus smile ne kas diena cia galima pasiskaitineti normalios info, reikia jos ieskoti pastoviai smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-09-14 13:59)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#47 2015-09-14 14:30

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

42km rašė:

Vyrai vyrai. Pristabdom arklius. As nezinau kaip  suprantamai isprest ar paaiskint ko jus klausiat. Arba Klausejas nemoka suformuluot klausimo arba atsakytojas nesugeba


MrBurbulas rašė:

Esu menkas zemes kirminas bet  butu labai malonu kad atsakytumet.
Pagarbiai
Mr.Burbulas.

Trumpas atsakymas- kreiptis i gydytoja kuris sudarys gydymo plana. Toliau skirta ne Burbului.  As nelabai zinau kaip vesti diskusija su zmonems  kuriems testoteronas  matuojamas nmol/l. Cai tas pats kas dietologui diskutuoti su uzkalniu kuris dietologui sako baltymai-jega.  Testosterono kiekis siaip skaiciuojamas isvedus santyki su tam tikru  lytini hormona surisanciu  baltymu, tik tada gali zinoti “laisvo” teststosterono kieki.Interpretuoti rezultatus, skirti gydymo plana gali specialistas, o ne kulturizmo forumo nariai.   

Zuikis13 rašė:

Tai kad pasakoji subjektyvią, asmeninę nuomonę, kuri yra paremta garbės žodžiu, o, apskritai,  iš šalies tokios kalbos apie "raumens išliekamumą" atrodo, kaip visiška pieva.

Ir taip, nesakyk, kad jis toks. Iškart jei kažkieno "koja" forume parašo, kad kažkas kursuoja - tai automatiškai patenka į delfį smile

Aš irgi galėčiau pasakyti, kad mačiau, kaip Meilutytė hgh varė, bet nepasakosiu, nes nenoriu sugadinti žmogui karjeros. Supranti, ims iš manęs interviu visokie sport-magazine.co.uk ir t.t.

Zmogau, ar tau teko bendrauti su ja  ar pazysti ja kad taip kalbi?   As namie turiu jos plaukimo kepuraite ,su kuria ji laimejo 4 aukso medalius ir kuria ji padovanojo uz pastangas/pagalba /darba su ja.  Uzsidedu pries maratona. Nes zinau kiek ji ideda pastangu.  Nepagarba nusipelnusiam, tegu ir jaunam sportininkui garbes juodintojui nedaro.

P.S.
Leiskit atspesiu-sekantis zingsnis bus –atsiusk nuotrauka , nes netikim?  Ok prisegu iskart nes atsakymo daugiau neberasysiu- sudie forume,kazkaip atrodo kad ne cia papuoliau .Tiesiog norejau pasidalinti patirtimi su forumo nariais, bet is triju temu visos trys nutrolintos teleportacijomis ir “irodyk koks tu kietas”  lankomis.




http://s8.postimg.org/cg6129rkx/zuikiui.jpg

Nesuprantu, kas su tavim negerai...  Aš paklausiau iš kur tokia info, kad raumenų lieka 7-15% ir tiek, o čia melodrama prasideda. Rimtai įdomu. Nes šiaip viskas turėtų priklausyti nuo startinės pozicijos. Pasodink kompiuterasta, kuris gyvenime nėra laikęs hantelio ar mergos triusikų rankose, ant 10 sav sustos kurso ir aš esu beveik įsitikinęs, kad jis galės išsaugot beveik visus gainsus (atmetus "vandenį" ir t.t.). O pirmam poste liko nepastebėtas toks "dramblys kambaryje".
Ir šiaip Vegito (kuris apie AAS nieko nežino ir kiekviename farmos poste tai pabrėžia) klausimas visai neblogas ir pačiam įdomu. Ar kaina susidaro šaudant pharma grade HGH po 30 IU? smile

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-09-14 14:30)

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#48 2015-09-15 16:38

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Čia aš biškį į šoną su klausimu, bet jei panaudoji prohormonų kursą mažą, tai jau taip pat skaitos nenatūralus sportininkas?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#49 2015-09-15 17:12

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

derype rašė:

Čia aš biškį į šoną su klausimu, bet jei panaudoji prohormonų kursą mažą, tai jau taip pat skaitos nenatūralus sportininkas?

Nzn, svarbu turbut laikytis <1g/sav taisyklės.

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#50 2015-09-15 17:19

Re: Steroidu vartojimo perspektyva

Apsiverke, emoquitino. big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net