Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2015-05-02 22:15

Metusiūjų rūkyti klubas!

Ilgai ieškojau informacijos kaip rūkymas trigdo sportuojančio žmogaus sveikatą ir sporto rezultatus, informacijos begalė, viena pats faktas kad sportuojančio žmogaus plaučių funkcija yra geresnė ir nuodų pralaidumas į plaučius yra žymiai geresnis nei nerūkančio, baltymo ardymas... Apetito blokavimas, ir taip toliau. Pats mečiau rūkyti be jokios realios pagalbos. Ir sunkiais momentais neradau niekur jokios istorijos kaip atsilaikyti prieš rūkymą, tą norą, sunku paaiškinti bet tuo metu atsirandantis narkotiko noras yra labai stiprus, daug stipresnis nei noras... nemoku apibūdinti, po šios narkotinės priklausomybės pažabojimo aš supratau keletą dalykų:
* Kodėl narkomanai gali padaryti realiai betką, nors aš vartojau kiek silpnesnį narkotiką nikotiną, jaučiausi prastai, net neitariu ką patiria patyres narkomanas.
* Kodėl taip sunku mesti rūkyti, nes visų pirma nikotino mes atsikratome iš kūno didžiają dalį virš 90proc.  per keletą valandų, tačiau mūsų įprotis, automatinis mechanizmas, taip kaip keliam štangą juk tą darėm šimtus kartu tiesą? Ar susimastom kadanors apie smiliaus piršto padėtį? Mums tai papraščiausiai neaktualu. Kuomet automobiliu važiuodami perjungiam pavarą, mes nesusimastom kiek laiko laikom sankabą išmintą, tiesą? Tai darom automatiškai, taip pat ir rūkymas, na o dabar apsisukam!Pabandykit keldami štangą apgalvoti pirštų padėtis. Arba smagiausias patyrimas nuo mechaninės pavarų dėžės pereikim prie automatinės!!! Kairė koja pradžioj yra tarsi svetimkūnis, atrodo žinai kad su ja geriau nieko nedaryt, bet... pyst! ant stabdžių nykstys tipo sankabą mūsų automatinis mechanizmas išmynė. Kartą vos neiššoko draugas per priekinį langą, kai prie automato prisėdau pirmą kartą. Na bet šį kartą ne apie tai.

Skaičiau puikaus autoriaus knygą Alen Carr Lengvas būdas mesti rūkyti Knygos skaitymas/parsisiuntimas [ SPAUSTI

Bandžiau ir naujos pradžios išgirtą ir pripažintą moksliningų programą. Nauja pradžia programa [ SPAUSTI ]

Nuostabus video suteikes man šiek tiek jėgų pirmosiomis akimirkomis!


Mesti rūkyti bandžiau begales kartų.

Žinote kodėl sukūriau šitą temą?

Nes metant rūkyti man trūko palaikymo... Niekur jo nepavyko rasti, man nereikėjo kad kažkas kartotų koks aš vargšas, kaip man neva sunku ir bla bla bla... Man reikėjo teigiamos emocijos, gebėjimo pamatyti save teigiamai būnant nerūkančiuoju. Pagalbą atradau žinot kur? ŠITAM FORUME. Aš skaičiau, skaičiau... kaskarta kai užsimanydavau to dvokiančio reikalo... Aš atsiversdavau vis naują ir naują temą forume. Bet tai buvo sudėtinga, visą tą laikotarpį jaučiau trūkumą tos emocijos, sportas taip pat daug pridėjo jėgų sunkiausiomis akimirkomis. O visgi rūkiau 7 metus!

Aš noriu padėti kitiems kurie mes rūkyti, sakykim šita tema gali ir turi būti pagalba tiem kam jos reiks.

Trumpai kaip tu jausies metes rūkyti, nevyniojant į vatą, prie pradedant atmink kad tai tikrai verta rezultato!
1. Pirma diena, kaip šuo be vietos, ratais kvadratais.
2. Čia ir pradėsim kai pradeda šalintis mūsų draugas nikotinas.. prasideda pirmieji laužymai, toks noras užtraukti, atrodo visur kur eini ką be darai tu mielai parūkytum, susikaupimas nulinis, ne žmogus o šlapias skuduras, man buvo įpatingai sunku dėl mano darbo specifikos, kurioj reikia greitai atlikinėti operacijas rankomis.. Akimirkom maniau "Arba parūkau arba einu namo velniop iš čia... nieko man nereikia blin, duokit parūkyt.." prastūmiau tą dieną.
3. Šiek tiek lengviau, galūnės pilnos sunkiūjų metalu neutral jautiesi visiškai nurautas, nesuprastas, tegu eina visi na... ir nebelenda į akis. Veidas pilnas emocijų.
4. Aplinkiniai pastebi kad tu nerūkai, tipo gal neturi tai mes labai geri draugai imk pasinuodyk! Šeip ne taip atsispyriau visoms pagundoms.. Keista net pačiam buvo, kankinamas abstinencijos atsisakiau šito "nuostabaus pasiūlymo".. utiutiu im beast!
5. Rytą pradedu su maistu!!! Čempiono pusryčiai, pora kiaušinių, dribsniai su pienu, kava su sausainiais ir žuvų taukų šaukštas huh (Niekada nevalgydavau ryte, kava cigaretė ir į darbą) Diena visai lengva atrodo kad noras rūkyti užeina tik kaip juodas debesis trumpam laikui 5 - 10 min. porą kartų į dieną, atlaikai ir potraukio nebūna.
6. Pradėjau planuot maistą, reguliuot mitybą, išnaudokim apetitą gainsams! Į diena porą juodų debesų po dešimt minučių. Jaučiuosi labai gerai, kišenėsę švilpauja smulkūs eurai, valgau riešutus stolt
7. Į dieną užeina vienas noras, apetitas stabilizavos, vis dar aplanko noras, bet tik vakare vienas.

o toliau jau nebesureikšminau savo nerūkančiojo gyvenimo, savijauta pagerėjo, skonis atsigavo, apribojau labai lengai kavą, du puodeliai per parą pati ta norma. Seniau įkaldavau 6 - 7 stiprios kavos. Šiuo metu kovoju su nesamoningu maistu, tokiu kaip traškučiai, gazuoti gėrimai ir pan. Riboju, ir keičiu sveikais įpročiais. hanteliai

Už sutaupomus pinigus namuose įsirengdinėju lėtai salę sportui namuose. Atrodo kad jau betrūksta tik hantelių!

Po metimo rūkyti pradėjau labiau džiaugtis gyvenimu ir kitaip vertinti savo kūna.

Būtų įdomu kitų metusiūjų istorijos,ko trūko, kas padėjo, gal sugebėtume sukurti kažką kas užtikrintų 100proc.  metimo sėkmę iš metusiūjų istorijų!?

Paskutinį kartą taisė derype (2015-05-02 22:18)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#2 2015-05-02 22:36

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

kiek laiko neberukai?

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2015-05-02 22:40

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Šį mėnesį 8 dieną bus pusė metų. 6 Mėnesiai!

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#4 2015-05-02 22:46

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Kazkaip sako, kad nereikia skaiciuot - tiesiog sakyt, kad as tiesiog neberukau, neskaiciuoju, nes niekada planuoju nerukyt ir tie skaiciai kaip ir utiutiu man smile nes daznai grizta vel rukyt tada kai pasijaucia stiprus - ai va, meciau, jauciuos puikiai, parukysiu prie kompanijos ir vel toliau neberukysiu - yeah, right wink

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#5 2015-05-02 22:55

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

uzsivedes rašė:

Kazkaip sako, kad nereikia skaiciuot - tiesiog sakyt, kad as tiesiog neberukau, neskaiciuoju, nes niekada planuoju nerukyt ir tie skaiciai kaip ir utiutiu man smile nes daznai grizta vel rukyt tada kai pasijaucia stiprus - ai va, meciau, jauciuos puikiai, parukysiu prie kompanijos ir vel toliau neberukysiu - yeah, right wink

Bandžiau mesti begales kartų, skaičiuoju tai ne kiek nerūkau, o pergalės akimirką. Na o dėl tų prie kompanijos ir pan. deja, narkotikų negalima vartoti dėl kompanijos ar "tik vieną" arba esi narkomanas, arba nevartoji narkotikų. Paprasta, labiausiai gaila kad aš visada būsiu metusiuoju rūkyti o ne nerūkiusiu, ir viskas dėl kaip tu sakei "kompanijos"... nuo to ir prasidėjo.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#6 2015-05-02 22:56

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

kas tiem žmonėm yra big_smile kažkokį mokslą lygioj vietoj padarė... Vieną dieną nustojau rūkyt ir viskas, 7 metus po pakelį smeigdavau. Jibanutsa big_smile knygos, kramtoškės, pleistrai kažkokie...

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#7 2015-05-02 23:43

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

lolardas rašė:

kas tiem žmonėm yra big_smile kažkokį mokslą lygioj vietoj padarė... Vieną dieną nustojau rūkyt ir viskas, 7 metus po pakelį smeigdavau. Jibanutsa big_smile knygos, kramtoškės, pleistrai kažkokie...

Na matai, žmonių organizmai yra labai salyginai skirtingi tam tikrai atvėjais, gyvenimo tempais, ir aplinkom, kas vienam lengva kitam sunku ištiesu gal net ne dėl jo pačio kaltės ir pan. p.s. Džiaugiuosi dėl taves. stolt

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#8 2015-05-03 09:22

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

20 metu prarukyta is mano puses, jau pusanrtru metu kazkur kaip nerukau. atejo toks metas kai supratau kad utiutiu man to reikia, vien tik minusai, jokiu pliusu.
buvo bandyta mesti ir anksciau, nicorete guma kramciau, knygas skaiciau,utiutiu niekas nepadejo, nors turiu pripazinti alan carr knyga gana idomi paskaityti. zaidimas tie visi pakaitalai ir veikalai.
cia niekas is salies nepades, kol pats neisisamoninsi kad tau to nereikia, rukysi kaip rukes. kaip pavyzdys mano senelis visa gyvenima ruke, viena koja nupjove, paskui antra vistiek iki mirties ruke, yra apie ka susimastyti...

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#9 2015-05-03 10:20

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Globetrotter rašė:

20 metu prarukyta is mano puses, jau pusanrtru metu kazkur kaip nerukau. atejo toks metas kai supratau kad utiutiu man to reikia, vien tik minusai, jokiu pliusu.
buvo bandyta mesti ir anksciau, nicorete guma kramciau, knygas skaiciau,utiutiu niekas nepadejo, nors turiu pripazinti alan carr knyga gana idomi paskaityti. zaidimas tie visi pakaitalai ir veikalai.
cia niekas is salies nepades, kol pats neisisamoninsi kad tau to nereikia, rukysi kaip rukes. kaip pavyzdys mano senelis visa gyvenima ruke, viena koja nupjove, paskui antra vistiek iki mirties ruke, yra apie ka susimastyti...

Juokingiausia yra tai, kad tam kad pradėtume rūkyt mes įdedam begalę darbo, nes juk iš pat pradžių kosinam, bet vistiek, iš lėto savinamės nuodą kad nekosintume, kad būtume kieti, ir pan. Koks juokingas paradoksas, o po to dar daugiau darbo įdedam mesdami.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#10 2015-05-03 10:25

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

derype rašė:

Globetrotter rašė:

20 metu prarukyta is mano puses, jau pusanrtru metu kazkur kaip nerukau. atejo toks metas kai supratau kad utiutiu man to reikia, vien tik minusai, jokiu pliusu.
buvo bandyta mesti ir anksciau, nicorete guma kramciau, knygas skaiciau,utiutiu niekas nepadejo, nors turiu pripazinti alan carr knyga gana idomi paskaityti. zaidimas tie visi pakaitalai ir veikalai.
cia niekas is salies nepades, kol pats neisisamoninsi kad tau to nereikia, rukysi kaip rukes. kaip pavyzdys mano senelis visa gyvenima ruke, viena koja nupjove, paskui antra vistiek iki mirties ruke, yra apie ka susimastyti...

Juokingiausia yra tai, kad tam kad pradėtume rūkyt mes įdedam begalę darbo, nes juk iš pat pradžių kosinam, bet vistiek, iš lėto savinamės nuodą kad nekosintume, kad būtume kieti, ir pan. Koks juokingas paradoksas, o po to dar daugiau darbo įdedam mesdami.

af-ri-ka lol

Neprisijungęs

 
rycka017
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2015-07-27
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#11 2015-09-22 17:21

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Visala laika maniau kad man bus neymanoma mest rukyt smile bet prisiverciau pradet eit y sale ir sakiau mesiu rukyt tai va motyvacija buvo ir neberukau 2 men smile bet kartais dar ziauriai noris parukyt smile) pasistengiu nukreipt mintis kur kitur ir pasimirsta tuom syk tas noras ... smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#12 2015-09-22 18:35

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Iš savo patirties galiu pasakyt tiek, kad vienintelis būdas tikrai mest, tai yra vadinamas cold turkey, t.y. surūkai paskutinę ir viskas. Jokių gumų, pleistrų, kitų pakaitalų. Vienintelis realus būdas.
Kitas dalykas, reikia visada būt atsargiam ir jeigu jau metei, tai taškas. Nėra vienos nekaltos cigaretės. Pačiam buvo, kad nerūkiau apie 3 mėn, bet paskui tiesiog pasitaikė bloga diena, kažkaip susidėjo taip emocijos, kad vieną surūkiau. Na ir ką, atrodo nieko nenutiko? Bent jau toks jausmas. Toliau sėkmingai nerūkiau apie mėnesį. BET kadangi kartą progai užklupus jau pasakiau 'taip' cigaretei, tai tą patį padariau ir po to mėnesio. Po to po savaitės. Ir net nepajunti kai vėl grįžti prie pakelio-pusantro per dieną. smile Nes jei jau esi rūkęs anksčiau, tai visai kas kitą nei žmogui, kuris pradeda pirmą kartą. Kas tik pradeda, tai gali ir kelis metus rūkyt po pusę pakelio per dieną ar mažiau, bet jei jau esi buvęs rūkantysis ir rūkei gausiai, tai net nuostabu kaip greit gali grįžt prie sau įprastų skaičių...
Na ir paskutinis dalykas tai viskas yra 90% galvoje, ta menka fizinė priklausomtbė jau realiai po savaitės max išnyksta arba lieka labai silpna.. Bet psichologinė yra tokia, kad ir po pusės metų gali užklupti, tam tikroje situacijoje. Ir vienintelis būdas yra nepasiduot jai. Tas nervina, nes atrodo meti ir viskas, bet nėra taip paprasta. Nors šiaip viskas priklauso nuo galvos švarumo, jei 100% nusprendi kad to nenori, tai bus lengva. smile Jei bent kiek dvejoji, tada prasideda smagumas. hmm

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#13 2015-09-22 18:45

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

psichologine priklausomybe tikrai stipri issivysto. pirmus tris menesius nustojus, nakti sapnuodavau kad rukau, ir atsibusdavau alsuodamas lyg duma traukciau... tongue

Paskutinį kartą taisė Globetrotter (2015-09-22 18:46)

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#14 2015-09-22 21:03

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

derype rašė:

uzsivedes rašė:

Kazkaip sako, kad nereikia skaiciuot - tiesiog sakyt, kad as tiesiog neberukau, neskaiciuoju, nes niekada planuoju nerukyt ir tie skaiciai kaip ir utiutiu man smile nes daznai grizta vel rukyt tada kai pasijaucia stiprus - ai va, meciau, jauciuos puikiai, parukysiu prie kompanijos ir vel toliau neberukysiu - yeah, right wink

Bandžiau mesti begales kartų, skaičiuoju tai ne kiek nerūkau, o pergalės akimirką. Na o dėl tų prie kompanijos ir pan. deja, narkotikų negalima vartoti dėl kompanijos ar "tik vieną" arba esi narkomanas, arba nevartoji narkotikų. Paprasta, labiausiai gaila kad aš visada būsiu metusiuoju rūkyti o ne nerūkiusiu, ir viskas dėl kaip tu sakei "kompanijos"... nuo to ir prasidėjo.

Arba gali vadintis sveikuoliu.
Taip pat kaip Anoniminiai alkoholikai save laiko alkoholikais, o kiti alkoholikai mete gerti save gali laikyti blaivininkais.
Cia paciam pasirinkti.
Pazystamas yra buves narkomanas, tai save laiko ir narkomanu ir alkoholiku, bet as ji jau laikyciau prie blaivininku/sveikuoliu. Nes 3 metus nei geria, nei ka kitka vartoja. sportuoja del saves, prisiziuri mityba.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#15 2015-09-22 21:14

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Globetrotter rašė:

psichologine priklausomybe tikrai stipri issivysto. pirmus tris menesius nustojus, nakti sapnuodavau kad rukau, ir atsibusdavau alsuodamas lyg duma traukciau... tongue

jo jo man irgi taspats sapnavosi kad rukau ir keikiu save kad paluzau ir vel rukyt pradejau big_smile

Neprisijungęs

 
LinasCH
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-09-27
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 1

#16 2015-09-27 21:22

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Mečiau iškart, taip sakant cold turkey, rūkiau 13 metų, po 2 pakelių į dieną raudono Marlboro. Dabar beveik metai nerūkau ir nesinori smile

Neprisijungęs

 
AsLinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-09-08
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#17 2016-01-07 15:11

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

rukiau 12 metu. Snd jau 4 menesiai ir 6 dienos kai metes esu smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#18 2016-01-07 15:12

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

mldc, dar rukysi big_smile

Neprisijungęs

 
Sigis30
Naujas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2014-08-08
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#19 2016-05-28 13:03

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Sveiki.Palei pirmą variantą aš taip pat mečiau rūkyti.Buvau tikrai užkietėjęs rūkorius,nes rūkiau 20 metų.Dienos norma apie 1 pakelį nuodų.Buvau tikras nikotino vergas,dabar laimingas esu jau kažkurtais apie 3,5 metų.Tai nuostabus jausmas,kai esi priklausomas nuo to kas tau tikrai naudinga ir sveika.Dabar tik turiu geležies nepakankamumą kūnui smile Sportui,tai buvo didžiulis pliusas,nebereikia 2 valandos prieš sportą neberūkyti ir laukti dar valandą po sporto kad galėčiau pagaliau užsirūkyti.Taip darydavau nes maniau kad elgiuosi tinkamai.Atsistatė kvėpavimas,maisto grafikas sunormalėjo,nevalgydavau ryte,tik kava ir cigaretė būdavo pusryčiai.Taigi,Allen Carr knygutė atvedė mane į protą,pamačiau gyvenimą kitomis spalvomis.O kad visi žmonės praregėtų ir taptų tik sportui priklausomi.Tiesa tai ne vienintelė knygutė kurią perskaičiau iš Allen Carr kolekcijos.Visiem galiu palinkėti,nerūkykite,nešvaistykite brangaus laiko niekams.Sportas turi prasmę,ką atiduosi grįš dviguba nauda atgal.Ne veltui yra sakoma,sportas-sveikata. wink

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#20 2016-05-28 15:56

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Knyga tikrai paveikė 4 mėnesiams pamenu. Tada per vieną vakarėlį pagalvojau, aš metęs, nieko neatsitiks. Tas neatsitiks tik dažnėjo ir vėl grįžo rūkymas.

Db parūkau retai, bet būna, dažniausiai per darbo "teambuilding"'us vieną kitą užtraukiu, bet tai vistiek tai skaitos, kad rūkau.

Vienas patarimas - jei metėte ir paslydote su viena cigarete po 2 ar 4 mėn, nepradėkite tik savęs graužti, nes tai toookia kančia. Tiesiog toliau nerūkykite.

Neprisijungęs

 
Liucija
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 144
Atsiliepimai: 0

#21 2016-06-01 15:40

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

7-8metus rukiau, paskutini pusmeti kiekviena pirmadieni vis meciau ir meciau. big_smile bet vat atejo tas lemtingas pirmadienis viena diena big_smile pusmetis kaip nerukau. big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#22 2016-06-01 15:43

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Stafo draugas labai daug rūkė. Ta prasme po 3 pokelius į dieną kažkur. Staigiai metė ir organizmas neadaptavosi. Ilgai nesikankino. Po 2 sav numirė.

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2016-06-01 15:44)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#23 2016-06-01 16:18

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Zuikis13 rašė:

Stafo draugas labai daug rūkė. Ta prasme po 3 pokelius į dieną kažkur. Staigiai metė ir organizmas neadaptavosi. Ilgai nesikankino. Po 2 sav numirė.

jei rimtai, tai nieko staigiai negalima daryt, reikia easy viską smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#24 2016-08-09 14:46

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Rukiau ir as kokius 6-7m su pertraukom. Taip kazkodel net nzn.. prie saikos,paskui jau be saikos. Praeita ziema darbe taip galva suspaude,vps namo grizau,galvojau tuoj mirsiu. Pasirodo sinusai uzsikise, pasakiau cigaretem cbb ir grizau prie sporto. Nuo nauju nerukau ir gyvenimas dabar toks koks jis ir turetu buti! Sveikinimai visiems metusiems! big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#25 2016-08-09 15:09

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Menuo laiko jau big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net