Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#26 2006-10-09 12:00

Re: Jackass....

To Jackass - sudėjimas pas tave normalus, tinkamas mano nuomone užsiaugint ryškų gražų raumenį, tai sėkmės ir toliau kočiot... Dar čia buvo komentaras, kad sau atrodai kūdesnis, nei kitiem - nu tai čia tiesa, nes savo kūną dažnai matai ir pripranti prie jo... Jei iškart uždėtų kas kokius 5 cm ant bico tai iškart pasijustų vaizdas smile, o kai per laiką tą užaugini, tai atrodo lyg visąlaik taip ir buvo smile Man atrodo ir visi profai tiek pripratę prie savo ,, spintinių " proporcijų, kad sau neatrodo ir tokie dideli...

Neprisijungęs

 
jackass...
Naujas dalyvis
Vietovė: alytus daznai
Registravosi: 2006-10-17
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#27 2006-11-28 14:25

Re: Jackass....

shtyrius rašė:

To Jackass - sudėjimas pas tave normalus, tinkamas mano nuomone užsiaugint ryškų gražų raumenį, tai sėkmės ir toliau kočiot... Dar čia buvo komentaras, kad sau atrodai kūdesnis, nei kitiem - nu tai čia tiesa, nes savo kūną dažnai matai ir pripranti prie jo... Jei iškart uždėtų kas kokius 5 cm ant bico tai iškart pasijustų vaizdas smile, o kai per laiką tą užaugini, tai atrodo lyg visąlaik taip ir buvo smile Man atrodo ir visi profai tiek pripratę prie savo ,, spintinių " proporcijų, kad sau neatrodo ir tokie dideli...

na dekuo shtyriau uz komentara, stenksimes kol galesim arba kol sveikata leis nykstys

Neprisijungęs

 
jackass...
Naujas dalyvis
Vietovė: alytus daznai
Registravosi: 2006-10-17
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#28 2006-11-28 14:27

Re: Jackass....

beje yra jau ir nauju foto. as jas sudejes bodyduilding forume, bet ir cia ymesiu, kad daugiau liaudies pamatytu ir pakomentuotu smile

Neprisijungęs

 
jackass...
Naujas dalyvis
Vietovė: alytus daznai
Registravosi: 2006-10-17
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#29 2006-11-28 14:28

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#30 2006-11-28 14:46

Re: Jackass....

Seip paziurejes i nuotraukas pamaciau nebloga vaizda, bet krutines tai truksta, o seip manau viskas ciki nykstys

Neprisijungęs

 
jackass...
Naujas dalyvis
Vietovė: alytus daznai
Registravosi: 2006-10-17
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#31 2006-11-28 15:45

Re: Jackass....

dekui regi, man kitam forume buvo panasiai mineje, ir del krutines ta paty ir pabreze kad virsutines krutines dalies nera, tai as i programa ysivedziau ir tai grupiai pratimu pora,rock bet dar nepradejes sportuoti pagal ja:(

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#32 2006-12-02 17:14

Re: Jackass....

Dėl krūtinės pritariu, galėtų būt kiek didesnė... Na bet šiaip viskas normaliai. Gerai žiūris bendras vaizdas nykstys

Neprisijungęs

 
jackass...
Naujas dalyvis
Vietovė: alytus daznai
Registravosi: 2006-10-17
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#33 2006-12-03 21:38

Re: Jackass....

na jo programoj new yra daugiau akcentuojama i krutines didinima, po to dar stangos spaudima gulint ir tupimus, sportuosim ir tikekimes matysim rezultatus

Neprisijungęs

 
jackass...
Naujas dalyvis
Vietovė: alytus daznai
Registravosi: 2006-10-17
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#34 2006-12-11 21:35

Re: Jackass....

pasimatavau siandien matmenis irt ziauriai nustebes esu. numeciau apie 4-6 kg ir ziauriai matmenys pasikeite. matavausi viska salta. taigi pradekim nuo rankos- 36,5 krutine lasvai 103 itemta 111, liemuo 83(isliko toks pats), slaunis 58, blauzda 41. reikes dar pasimatuot viska silta. siaip esu nustebes as kad taip susmulkejes sad sad

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net