Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1301 2015-10-26 20:59

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Fake'as rašė:

Bandyk kokius 2-3 kart nueit lengvai padirbėt, ir normaliai ciklą pradėk sekančia savaitę nuo 70-80%. Per keletą savaičių vėl pasivysi ir peršoksi... pastoviai ant 5 repsu dirbi tad reikėtu susidėlioti kylantį ciklą, negalima pastoviai maxint ant 5,pervargsta CNS ir prasideda duobės, traumos, ir t.t.

Na turbut taip ir darysiu, sia sav 3 trenkes lengvu splitu x12-15 reps. O nuo kitos sav atgal i trasa. Na pas mane buvo rotavimas x5 arba x8, bet vistiek ikritau i duobe, supratau, kad neimanoma ilga laiko tarpa nuolat sunkiai kelti, biski apmastysiu tolimesnius planus ir koreguosiu "trenkiu aplinka", bet trenkes liks tos pacios.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1302 2015-10-26 21:00

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Tai bliin uzparinai big_smile lengvos trenkes ar off? big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1303 2015-10-26 21:03

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Lengvai off

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#1304 2015-10-26 21:05

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Aš 1 sav imčiau visiškai off.

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#1305 2015-10-26 21:15

Re: Ernestuko pasismaukymai....

savaitele daryk pumpingo tipo trenkes bet be pritupkiu ir trauku ir kitu pratimu kuriu nesinori daryti

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#1306 2015-10-26 21:20

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Geriau jau off visai ir jokiu stangu galvoi visa sav nes po to pumpingo ir toliau nesinores nieko daryt smile

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#1307 2015-10-26 21:31

Re: Ernestuko pasismaukymai....

man per 2 metus nera buve kad nesinoretu i sale eiti isskyrus kai buna koju diena ,tai gal vertetu susimastyti ar verta sportuoti big_smile

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#1308 2015-10-26 21:41

Re: Ernestuko pasismaukymai....

2,3 dienas off pasidaryk smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1309 2015-10-26 21:41

Re: Ernestuko pasismaukymai....

ArnoldasWFF rašė:

man per 2 metus nera buve kad nesinoretu i sale eiti isskyrus kai buna koju diena ,tai gal vertetu susimastyti ar verta sportuoti big_smile

Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#1310 2015-10-26 21:48

Re: Ernestuko pasismaukymai....

siandien man off diena bet kadangi negaliu buti nepasportaves tai padariau blauzda big_smile o siaip tai pwo pasiimk pramus ta nenora ,nes gal  taip yra ne del persitreniravimo ir ne del cns ,o tiesiog uzsipysai tapati daryti ir tiek

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#1311 2015-10-26 21:48

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

man per 2 metus nera buve kad nesinoretu i sale eiti isskyrus kai buna koju diena ,tai gal vertetu susimastyti ar verta sportuoti big_smile

Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

Todėl dirbant ant low reps ir reikia ciklų, kiekvieną trenkę bandymas vis sunkiau kelt galu gale gali kainuoti progresa ir isvargint CNS.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1312 2015-10-26 21:53

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Fake'as rašė:

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

man per 2 metus nera buve kad nesinoretu i sale eiti isskyrus kai buna koju diena ,tai gal vertetu susimastyti ar verta sportuoti big_smile

Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

Todėl dirbant ant low reps ir reikia ciklų, kiekvieną trenkę bandymas vis sunkiau kelt galu gale gali kainuoti progresa ir isvargint CNS.

Gal kokiu patarimu del ciklavimo?
Pats dabar braizausi konturus i ateiti , tai kol kas susidejo tokie, 4+1, 4 sav.sunkiai ir poilsis. Ir vel suku. Kiekvienam tokiam cikle vis keldamas naujus tikslus uzfiksuoti nauja darbini svori.

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#1313 2015-10-26 21:54

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

man per 2 metus nera buve kad nesinoretu i sale eiti isskyrus kai buna koju diena ,tai gal vertetu susimastyti ar verta sportuoti big_smile

Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

beto as visad sportuodavau palei toki splita 1-nugara,glinis,soninis petys,bicas ,trapecija2-krutine ,priekinis petys ,tricas,3-kojos ir is naujo ,tai i savaite 1 diena tik off ir patikek trenkes tikrai nelengvos  budavo nes ir pritupkes piramydes principu iki 200kg ir traukos eidavo big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1314 2015-10-26 21:57

Re: Ernestuko pasismaukymai....

ArnoldasWFF rašė:

siandien man off diena bet kadangi negaliu buti nepasportaves tai padariau blauzda big_smile o siaip tai pwo pasiimk pramus ta nenora ,nes gal  taip yra ne del persitreniravimo ir ne del cns ,o tiesiog uzsipysai tapati daryti ir tiek

Ne, pati programa ir pratimai mane "kabina" , patinka ziauriai man visi tie dl,fsq, sq, mp, kaifuovi pratimai, bet sunku prisiverst sunkiai kelti, svoriai kazkokie sunkesni atrodo , sunku supykti ir uzsivest big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1315 2015-10-26 21:58

Re: Ernestuko pasismaukymai....

ArnoldasWFF rašė:

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

man per 2 metus nera buve kad nesinoretu i sale eiti isskyrus kai buna koju diena ,tai gal vertetu susimastyti ar verta sportuoti big_smile

Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

beto as visad sportuodavau palei toki splita 1-nugara,glinis,soninis petys,bicas ,trapecija2-krutine ,priekinis petys ,tricas,3-kojos ir is naujo ,tai i savaite 1 diena tik off ir patikek trenkes tikrai nelengvos  budavo nes ir pritupkes piramydes principu iki 200kg ir traukos eidavo big_smile

Bet tikrai tuo metu ne vien ant ryziu sedejai smile

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#1316 2015-10-26 22:01

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

siandien man off diena bet kadangi negaliu buti nepasportaves tai padariau blauzda big_smile o siaip tai pwo pasiimk pramus ta nenora ,nes gal  taip yra ne del persitreniravimo ir ne del cns ,o tiesiog uzsipysai tapati daryti ir tiek

Ne, pati programa ir pratimai mane "kabina" , patinka ziauriai man visi tie dl,fsq, sq, mp, kaifuovi pratimai, bet sunku prisiverst sunkiai kelti, svoriai kazkokie sunkesni atrodo , sunku supykti ir uzsivest big_smile

tad belieka tikrai sumazinti svorius ir pailseti ) gali bandyti 1 sav  zemais pakartojimais daryti arti maksimumo ir viena savaite kelti rgi sunkiai bet tarp 8-12 pakartojimu ,ir pailsesi ir visad ant progreso busi ,nes viena savaite bus kaip ir ant jegos o kita grynai hipertrofijai

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#1317 2015-10-26 22:04

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

Ernestas rašė:

Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

beto as visad sportuodavau palei toki splita 1-nugara,glinis,soninis petys,bicas ,trapecija2-krutine ,priekinis petys ,tricas,3-kojos ir is naujo ,tai i savaite 1 diena tik off ir patikek trenkes tikrai nelengvos  budavo nes ir pritupkes piramydes principu iki 200kg ir traukos eidavo big_smile

Bet tikrai tuo metu ne vien ant ryziu sedejai smile

per 2 metus beveik, aisku buvo kad ne vien ryziai bet buvo ir tik ant ryziu,tiesiog nesakau kad cia geras splitas ir visiems tiktu bet man reljefa padejo pagerinti 2 kartus i savaite pradirbdamas raumeni,o ir mase augindamas tapati viska palikdavau tik kalorijas sukeldavau

Paskutinį kartą taisė ArnoldasWFF (2015-10-26 22:05)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1318 2015-10-26 22:05

Re: Ernestuko pasismaukymai....

ArnoldasWFF rašė:

Ernestas rašė:

ArnoldasWFF rašė:

siandien man off diena bet kadangi negaliu buti nepasportaves tai padariau blauzda big_smile o siaip tai pwo pasiimk pramus ta nenora ,nes gal  taip yra ne del persitreniravimo ir ne del cns ,o tiesiog uzsipysai tapati daryti ir tiek

Ne, pati programa ir pratimai mane "kabina" , patinka ziauriai man visi tie dl,fsq, sq, mp, kaifuovi pratimai, bet sunku prisiverst sunkiai kelti, svoriai kazkokie sunkesni atrodo , sunku supykti ir uzsivest big_smile

tad belieka tikrai sumazinti svorius ir pailseti ) gali bandyti 1 sav  zemais pakartojimais daryti arti maksimumo ir viena savaite kelti rgi sunkiai bet tarp 8-12 pakartojimu ,ir pailsesi ir visad ant progreso busi ,nes viena savaite bus kaip ir ant jegos o kita grynai hipertrofijai

Jo, kazka planuoju tokiu principu ateiti ir daryti.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#1319 2015-10-26 22:05

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Ernestas rašė:

Fake'as rašė:

Ernestas rašė:


Nu jo kai trenke susideda is poros pratimu blauzdai tai ir as eiciau, kad ir kiekviena diena smile smile
O seip kai anksciau varydavau tuo tradiciniu splitu bicas/krutine, tai esu vares metus laiko be jokiu off savaiciu, tik pasidariau off savaite po metu, nu nes typo pagal viska "reikia" big_smile bet va pradejus liftinti padoriau, reik ir atsigaut. Ber rezultatai tikrai yra nuo tokios programos.

Todėl dirbant ant low reps ir reikia ciklų, kiekvieną trenkę bandymas vis sunkiau kelt galu gale gali kainuoti progresa ir isvargint CNS.

Gal kokiu patarimu del ciklavimo?
Pats dabar braizausi konturus i ateiti , tai kol kas susidejo tokie, 4+1, 4 sav.sunkiai ir poilsis. Ir vel suku. Kiekvienam tokiam cikle vis keldamas naujus tikslus uzfiksuoti nauja darbini svori.

Nebutina taip griežtai,  galima dirbt kol kyla pradedi boksuoti 2 sav iš eilės, pradedi iš naujo ciklą, jau su didesniu svoriu nei pradėjai prieš tai.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#1320 2015-10-26 22:31

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Numesk darbinius iki kokiu 80% nuo dabartiniu esamu darbiniu ir tik iki kokiu 2 x 5 sia savaite. DL isvis iki 1x5 iki koki 60-70 nuo max.Jei reiks ir ilgiau taip pavaryk. Nu arba Fake'o klausyk, kolkas vienintelis protingai sneka. Siaip cns perkaitinai speju. Nes nemazos apimtys treniruociu. As nepatempciau jauciu tiek big_smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1321 2015-10-26 22:33

Re: Ernestuko pasismaukymai....

FLUzY rašė:

Numesk darbinius iki kokiu 80% nuo dabartiniu esamu darbiniu ir tik iki kokiu 2 x 5 sia savaite. DL isvis iki 1x5 iki koki 60-70 nuo max.Jei reiks ir ilgiau taip pavaryk. Nu arba Fake'o klausyk, kolkas vienintelis protingai sneka. Siaip cns perkaitinai speju. Nes nemazos apimtys treniruociu. As nepatempciau jauciu tiek big_smile

Jau nusprendziau,klausysiu fakeo patarimu, sia savaite poilsis. O veliau grysiu i trasa auginti mesa ir sunkiai kelti big_smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#1322 2015-10-26 22:39

Re: Ernestuko pasismaukymai....

Neiskentesi, zinau tave. Kai nueisi i sale, daryk su 80% nuo dabartiniu wink wink lengvai krc

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1323 2015-10-26 22:43

Re: Ernestuko pasismaukymai....

FLUzY rašė:

Neiskentesi, zinau tave. Kai nueisi i sale, daryk su 80% nuo dabartiniu wink wink lengvai krc

big_smile Iskentesiu, nebent koki penktadieni nueisiu padaryti hiit cardio. Isvis sia savaite planuoju jei gausis uzsiimti tuom sportu kuriuo gyvenau pries kacialka, tai boksas ir krepsinis, krepsinis lyg ir suderintas, beliko boksa paderinti smile sia savaite bus sportines veiklos, bet be svoriu smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#1324 2015-10-28 14:28

Re: Ernestuko pasismaukymai....

na viska apmastes ir gerai apgalvojes susideliojau planus ateinantiems 8 savaitem po kuriu bus vel poilsis, kaip tik iskris sventes ( kaledos,naujieji ) tai bus pats metas atsipalaiduoti.
pagrindiniai pokyciai :
1) mityboi bus stipriau sukeltos kalorijos, utiutiu tas riebalas jobanas , ir bus pakeisti macros, biski kilstelsiu anglys.
2) prijungsiu visa papildu spektra ( ekperimentuosim ir ziuresim ant saves ar veikia ar tik pinigu ismetimas ) . zodziu prie vitaminu/mineralu, vit c , vit d, omega -3 pajungsiu dar bcaa,glutamina, kreatina,beta alanina ir zma. po trenkes izoliatas
3) pagrindiniai pokyciai ivyks trenkese:
* bus kitaip rotuojama baze. jeigu anksciau rotacija buvo 5x5 arba 4x8 , tai dabar bus 4x5 arba 3x8 . pagalbiniuose irgi mazinsiu priejimu skaiciu nuo 4 iki 3.   taip sumazinsiu trenkes bendra kruvi, trenkes laiko ilgi ir cns'as ne taip stipriai drozies.
pvz : fsq 3x8, dl 4x5. kita trenke atvirksciai fsq 4x6, dl 3x7-8. principas toks ,kad viena savaite trenkei arba tupiu sunkiai arba traukiu. kad butu aiskiau ir gal kas kokiu patarimu duos:
1 trenke  fsq 3x8, dl 4x5
2. trenke  mp 4x5, barbel row 3x8
3. trenke  sq 4x5, sldl 3x8
4. trenke  BP incline 3x8, barbel row 4x5 ir veliau viskas atvirksciai. kam reikes tas supras, nebent as vienas cia pasimetes skaiciu iliuzijoi big_smile
taip rotuodamas pvz sunkiai tupsiu ar trauksiu (4x5)  tik kas 15-16 dienu. o tarp tu dienu bus lengvesnes trenkes, nu typo bangavimas lengva-sunki-lengva-sunki. manau taip isliksiu nuolat motyvuotas, neperdeges ir su auganciais rezultatais.
* nebebus 2 trenkiu is eiles, nebent jausiu,kad tikrai galiu, seip principas 1 on , 1 off. slenkantis grafikas. kartais gali buti ,kad ispuls 2 is eiles ir 2 off dienos.
* sumazinsiu cardio laika nuo 20 iki 15min.

tai tiek, gal kazkam idomu bus. o seip pasyzymejau sau gaires, kad nebutu viskas ant popieriuku big_smile mazdaug taip big_smile

http://s2.postimg.org/bqm1w29yt/12197563_964507820280987_889671869_o.jpg

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#1325 2015-10-28 14:56

Re: Ernestuko pasismaukymai....

tau man atrodo CNS droziasi daugiausi del per didelio galvojimo big_smile
kazkaip netikiu kad nuo tu tavo trenkiu ten turetu taip jis pareiti tau, aisku maisto trukumas savo duoda. bet paskutiniu metu lyg ir valgai smile

man pavasari buvo CNS parejas bet pas mane buvo non stop PWO, fat burneriai. trenke + cardio, arba laisvom dviratis po 30-60km, na del dviracio kazin ar pareitu cns, vistiek grynas oras miskas. budavo ir taip kad ryte dviratis 30km, vakare trenke su svoriais ir aisku 2x pwo per diena big_smile
savaite pailsejau, pavalgiau gerai viskas susitvarke.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net