Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#1 2015-11-11 19:15

Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

Sveiki , sveriu itin mazai, 56,5kg, ant 180cm.

Žodžiu problema tame, kad aš valgau 1-2mėn ir daug, man padidėja 2-3kg ir tada fsio sustoja.. Tada galiu kimšt dar 1-2mėn, nedidėja vpš, ir nesuprantu kodėl. Dabar jau mėnesis kaip nebevalgau, ta prasme valgau,bet nesistengiu kimšt kas 2-3h na ir ką ? Nukrito tie mano 2-3kg.  Svėriau bšk virš 59kg, o dabar 56,5kg dėl to kad nevalgiau tą mėnesį taip kaip valgydavau norėdamas priaugt masės, be to kai valgydavau daug taip ogi ir sportuodavau, kartais ir pertrauka sporto padarydavau.

Mityba buvo tokia:
Ryte - Avižinė košė su uogiene  ir su bananu. 100g avižų
Mokykla- Bandelė, surelis koks.
Pietūs - Kepsnys, su bulvėm + bananas.
prieš vakarienę - Kiaušiniai 3.
Vakariene 18h - Ryžių košė 100g
20h- Grikių košė. 100g
22h - Varškė 150g

[ Į tarpus būdavo riešutai ar taip kasnors dar ]

Norėčiau kad padėtumėt susidaryt mityba mano svoriui, kad augčiau o ne stovėčiau vietoj priauges kelis kilogramus. Ką keisti , ką pridėti ? Sakykit viską ką valgyti , viską nusipirksiu ko reikia, tik noriu užsiauginti masės. + Be abejo sportuočiau.

Paskutinį kartą taisė Juliusz (2015-11-11 19:16)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2 2015-11-11 19:28

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

Cia kimsimas?
Cia vos vos valgai smile)

Neprisijungęs

 
Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3 2015-11-11 19:33

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

MrBurbulas rašė:

Cia kimsimas?
Cia vos vos valgai smile)

Na man atrodo kad tai kimšimas smile To pavalges atrodo pavalgau normaliai. smile O kaip tada ? , didint maisto kieki, tokių kaip košių ? Ar pridėt kažkokio kitokio maisto. Košės man žiauriai įgryso, valgau jau ir net ir vimdo po pirmų 4 šaukštų, skonio jau nebejaučiu košės visai, valgiau per prievarta. Na bet jeigu reiks valgysiu .

Paskutinį kartą taisė Juliusz (2015-11-11 19:33)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#4 2015-11-11 19:35

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

Taip. Teks kimst tau.
Man pvz 100 gr grikiu kaip uzkandis.
Nelabai net jaucias kazkas.
Zodziu neisizeisk valgai kaip mergaite todel ir svoris kaip mergaites. Jokiu stebuklu nera smile

Neprisijungęs

 
Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#5 2015-11-11 19:40

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

MrBurbulas rašė:

Taip. Teks kimst tau.
Man pvz 100 gr grikiu kaip uzkandis.
Nelabai net jaucias kazkas.
Zodziu neisizeisk valgai kaip mergaite todel ir svoris kaip mergaites. Jokiu stebuklu nera smile

net nervas ima, ir tai kompleksas dėl to svorio kai ir 60kg beveik buvo , tai dabar dar 3kg nukrito, dėl to kad nevalgiau mėnesį. Kodėl jis nesilaiko ? Nei aš ten bėgiodavau nk. 

O tai ką pasiūlytum keist? ką pridėt ? Bet jeigu valgyčiau tiap kaip tu ,tai trūktu skrandis čj mano.

Neprisijungęs

 
Brink
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Uostamiestis
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#6 2015-11-11 20:07

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

Kur tau laikysis, kad tu nevalgai... Neduok dieve dar sportuoji.

Pradžiai per kiekvieną valgymą surink anglių/baltymų ir riebalų, o ne tai, kad kokkių kruopų palesei ir viskas, poto varškės ir daugiau nieko.

Ryte dadėk kiaušinių, per pietus daržovių damesk, tas prieš vakarienę 3 kiaušiniai išvis iš lempos čia, vakarienei mėsos dadėk + daržovės, poto prie grikių dar mėsos arba varškės. Išvis per dieną tik 1 kartą mėsą valgai, blogai.

O dėl kiekio, tai pradžiai valgyk iki sotumo.

Nematau reikalo daugiau aiškint kažką, pilnas forumas info šia tema.

Paskutinį kartą taisė Brink (2015-11-11 20:11)

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#7 2015-11-11 20:08

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

Jeigu nesivalgo, tai atsakymas paprastas - valgai kaloringesnį maistą. Į košę įsidėk riešutų sviesto gerą šaukštą ar tos pačios uogiesnės, pasigardink dar vaisių gabaliukais ir pan. Tokie dalykai kaip varškė gi daugumai iš vis sunkiai lenda, jeigu jau kitaip nesurenki baltymų - valgyk, bet nebijok ir kokį snickers suvalgyt prie progos ar kažką. Jeigu neturi gero apetito tai tiesiog nesigaus tau augint kažką valgant super sveiką "švarų" maistą. Aš pats stengiuos valgyt švariau, bet tik dėl to, kad man svoris gan lengvai auga, tai kad neužsimest per daug. O tavo vietoj stengčiaus tiesiog valgyt kas skanu ir kaloringa, nežiūrint per daug ar ten košė ar kebabas... Pieną dar gerk pilno riebumo, irgi padės. Ir pagalvok, kas tikrai skanu tau. Tą lengviausia valgyti bus..

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2015-11-11 20:16)

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#8 2015-11-11 21:10

Re: Mityba auginti masei (Svoris kaip panelės)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net