Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

OldTimes
Naujas dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2014-11-04
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2015-11-11 21:34

L-karnitinas + Aminorūgštys

Sveiki,

Taigi, sumąsčiau šiais metais išsiryškinti, ir tuo pačiu numesti svorio. Esu 1m67cm ūgio ir dabar sveriu 66kg. Mano tikslas - 60kg. Turiu užsiauginęs raumenų masės, bet nenoriu jos prarasti mesdamas svorį, bet tuo pačiu noriu tą svorį mesti su L-karnitino pagalba. Taigi, man pasiūlė iš maistas sportui šį L-karnitiną: http://maistassportui.lt/katalogas/balt … tine-1000/ . Taip pat man pasakė, kad jeigu nenoriu prarasti raumenų masės, reikėtų nusipirkti aminorūgščių, taigi pasiūlė man šiuos: http://maistassportui.lt/katalogas/scit … cation=239 . Taigi, kokios jūsų nuomonės. Gal šį bei tą reikėtų pakeisti? L-karnitinas manau geras.

Dėkui jums!
Laurynas

Neprisijungęs

 
Laimis1367
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius-Rietavas
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#2 2015-11-11 21:40

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

esi pagalys ir dar nori mesti svorį...  įdomu kokia ten ta raumenų masė pas tavęs. Patarčiau ant visokių l karnitinu pinigų neleisti, šlamštas ne papildas, jei papildų nori tada nuspirk koki riebalų degintoja, bus didesnė nauda, jei neturi kur pinigų dėti tai  amino irgi gali pasiimti, nors nebūtina jei su maistu ok.

Neprisijungęs

 
OldTimes
Naujas dalyvis
Vietovė: Alytus
Registravosi: 2014-11-04
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#3 2015-11-11 21:54

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

Laimis1367 rašė:

esi pagalys ir dar nori mesti svorį...  įdomu kokia ten ta raumenų masė pas tavęs. Patarčiau ant visokių l karnitinu pinigų neleisti, šlamštas ne papildas, jei papildų nori tada nuspirk koki riebalų degintoja, bus didesnė nauda, jei neturi kur pinigų dėti tai  amino irgi gali pasiimti, nors nebūtina jei su maistu ok.

Mest svorį man net šeimos gydytoja pasakė, kai buvau, tai nemanau, kad toks ir pagalys... O tu bent žinojai, kad riebalų degintojo pagrindinis ingridientas ir yra l-karnitinas? Ačiū už Tavo nuomonę, tikėjausi normalesnio atsakymo ar patarimo.

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#4 2015-11-11 21:57

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

Iš amino rūgščių pirk bcaa. Karnitinas ar riebalų degintojas prisidės labai minimaliai prie riebalų deginimo. Mityba tvarkai, jeigu jau taip nori pasiemi bcaa, vitaminų kokių ir ryškini.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#5 2015-11-11 21:59

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

OldTimes rašė:

Laimis1367 rašė:

esi pagalys ir dar nori mesti svorį...  įdomu kokia ten ta raumenų masė pas tavęs. Patarčiau ant visokių l karnitinu pinigų neleisti, šlamštas ne papildas, jei papildų nori tada nuspirk koki riebalų degintoja, bus didesnė nauda, jei neturi kur pinigų dėti tai  amino irgi gali pasiimti, nors nebūtina jei su maistu ok.

Mest svorį man net šeimos gydytoja pasakė, kai buvau, tai nemanau, kad toks ir pagalys... O tu bent žinojai, kad riebalų degintojo pagrindinis ingridientas ir yra l-karnitinas? Ačiū už Tavo nuomonę, tikėjausi normalesnio atsakymo ar patarimo.

Nebūtinai l-karnitinas, gali būt burneris iš vis be jo... O šiaip nors ir grubiai bei tiesmukai, bet gan teisingai žmogus pasakė. Šiaip būtent apie karnitiną nežinau daug, kiek jis vertas / nevertas naudot, bet esu skaitęs kad jei jau vartot, tai nebent acetyl l carnitine. Turėtų veiksmingesnė forma būt.. EDIT: ai, čia toks ir yra pas tave. smile

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2015-11-11 22:00)

Neprisijungęs

 
Laimis1367
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius-Rietavas
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#6 2015-11-11 22:01

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

ne nežinau, pasidomėk labiau apie riebalų degintojus žmogau smile va šita rekomenduoju. https://www.extremelabs.co.uk/product/t … y-60-caps/ o šiaip be visokiu karnitinu ir degintoju esu nusimetes 41kg, tad žmogau patarimas iš patirties, sveikai maitinkis ir skaičiuok kalorijas bei sportuok ir nutirps tie lašiniai smile

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#7 2015-11-11 22:09

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

Laimis1367 rašė:

ne nežinau, pasidomėk labiau apie riebalų degintojus žmogau smile va šita rekomenduoju. https://www.extremelabs.co.uk/product/t … y-60-caps/ o šiaip be visokiu karnitinu ir degintoju esu nusimetes 41kg, tad žmogau patarimas iš patirties, sveikai maitinkis ir skaičiuok kalorijas bei sportuok ir nutirps tie lašiniai smile

utiutiu jei jam čia bus pirmas degintojas gi žopa bus rekomenduotojau

Neprisijungęs

 
Laimis1367
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius-Rietavas
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#8 2015-11-11 22:10

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

Vartotojas258 rašė:

Laimis1367 rašė:

ne nežinau, pasidomėk labiau apie riebalų degintojus žmogau smile va šita rekomenduoju. https://www.extremelabs.co.uk/product/t … y-60-caps/ o šiaip be visokiu karnitinu ir degintoju esu nusimetes 41kg, tad žmogau patarimas iš patirties, sveikai maitinkis ir skaičiuok kalorijas bei sportuok ir nutirps tie lašiniai smile

utiutiu jei jam čia bus pirmas degintojas gi žopa bus rekomenduotojau

yra ir silpnesnių versijų big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#9 2015-11-11 22:12

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

Na tavo variantai pasirinkti tikrai nera optimalus kainos/kiekiu santykiu
amino ziurekis Bcaa, l carnitino yra tikrai geresniu variantu. isvis jei toleruoji kofeina imk fat burneri
l carnitina jei naudot tai minimum 3gr. - beja be sutvarkyto maisto tikrai nieko nepades tau jis

ir idomu butu pamatyt ka ten nori ryskinti smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#10 2015-11-11 22:14

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

labai teisingai tau patare. su amino ir lkarnitinu tikrai iki vasaros isryskinsi savo kuno raumenis ir pilvo presa. padidinsi ranku apimty ir krutine. sekmes

PS daktarei kuri sake kad reikia tau numesti svori, pagal istatyma reiktu ja sudeginti. taip kad ziurek jei turesi laiko ryt ar kada padek ja kad kitiem nesamoniu neburtu

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#11 2015-11-11 22:15

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

zaliasss rašė:

Na tavo variantai pasirinkti tikrai nera optimalus kainos/kiekiu santykiu
amino ziurekis Bcaa, l carnitino yra tikrai geresniu variantu. isvis jei toleruoji kofeina imk fat burneri
l carnitina jei naudot tai minimum 3gr. - beja be sutvarkyto maisto tikrai nieko nepades tau jis

ir idomu butu pamatyt ka ten nori ryskinti smile

Dėl to ryškinimo, tai aš suprantu. Pilnai galima su tokiu ūgio/svorio santykiu turėt nemažą, akis badantį BF. Ypač prie mažo ūgio. Kaip sakoma been there, done that. big_smile Tik apie raumeninę masę tada reiktų kukliau kalbėt, nes nieko ten nebus jos, tokiu atveju.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#12 2015-11-11 22:17

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

siluetaz rašė:

zaliasss rašė:

Na tavo variantai pasirinkti tikrai nera optimalus kainos/kiekiu santykiu
amino ziurekis Bcaa, l carnitino yra tikrai geresniu variantu. isvis jei toleruoji kofeina imk fat burneri
l carnitina jei naudot tai minimum 3gr. - beja be sutvarkyto maisto tikrai nieko nepades tau jis

ir idomu butu pamatyt ka ten nori ryskinti smile

Dėl to ryškinimo, tai aš suprantu. Pilnai galima su tokiu ūgio/svorio santykiu turėt nemažą, akis badantį BF. Ypač prie mažo ūgio. Kaip sakoma been there, done that. big_smile Tik apie raumeninę masę tada reiktų kukliau kalbėt, nes nieko ten nebus jos, tokiu atveju.

Taip
na zmones issivaizduoja daznai kad numetus lasini ten bus kalades, ir visa kita. Daznai meta meta pilvas kaip plokscias taip plokscias, tiesiog nera net bazes smile

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#13 2015-11-11 22:46

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

jei kepenys pamesti nori maisyk aisku amino rugstys su carnitinu big_smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#14 2015-11-12 09:50

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

OldTimes rašė:

Sveiki,

Taigi, sumąsčiau šiais metais išsiryškinti, ir tuo pačiu numesti svorio. Esu 1m67cm ūgio ir dabar sveriu 66kg. Mano tikslas - 60kg. Turiu užsiauginęs raumenų masės, bet nenoriu jos prarasti mesdamas svorį, bet tuo pačiu noriu tą svorį mesti su L-karnitino pagalba. Taigi, man pasiūlė iš maistas sportui šį L-karnitiną: http://maistassportui.lt/katalogas/balt … tine-1000/ . Taip pat man pasakė, kad jeigu nenoriu prarasti raumenų masės, reikėtų nusipirkti aminorūgščių, taigi pasiūlė man šiuos: http://maistassportui.lt/katalogas/scit … cation=239 . Taigi, kokios jūsų nuomonės. Gal šį bei tą reikėtų pakeisti? L-karnitinas manau geras.

Dėkui jums!
Laurynas

Hmm, na reikes kantrybes metant svori prie tokiu duomenu...karnitinas normalus, realiai ner skirtumo koks jis, as tik imciau miltukais, jis ekonomiskesnis ir pigesnis, ir turek omenyje, kad reikes ji apioe 2 menesius gerti kas diena, kad pradetu veikti normaliai, doze turetu buti apie 2g, jeiimsi maziau, ilgiau reikes laukti...aminkes, irgi imk miltukais, jei neesi jautrus skoniui, sutaupysi ir bus tas pats...is esmes karnitinas ka daro, tai darant kardio tau leidzia palaikyti aukstesni pulsa, kad vistiek naudotusi ir degtu riebalas, o ne raumuo, ir energijos pernesimas I mitochondrijas (aka organizmo krosnis) vyktu is riebalu sandelio, nes kaip zinnia daug uzkelus pulsa, pradeda degti ir raumuo... tad pavartojes jo, galesi daryti intensyvesnius kardio arba HIIT, ko pasekoje degs riebaliukas smile ir prisiziurek mityba, jei nori issaugoti raumens mase ir turi 20+BF, tai daryk kazkur 300 kcal per diena deficita ir bus ok smile jei turi maziau BF, bus sunku...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-11-12 09:52)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#15 2015-11-12 12:56

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

2 men gerti lkarnitina kad pradetu veikti, cia biski ne tikslus issireiskimas. daznai pradzioj visi sako 1 ar 2 men vartoti papilda kad pilnai suveiktu ar kad gerai isivaziuotu, bet istikruju taigi valgydamas krutineles jos nepradeda veikti uz menesio smile tiesiog viskas ka darai pasijaucia ar pasimato gerokai veliau. isgerus bet koki papilda ar net suvarius kad ir letai veikiancia farma ji veikia iskarto. tik pasijaucia veliau.

300kcal deficitas, cia panelei bus dvigubai maziau maisto nei iki siol smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#16 2015-11-12 15:40

Re: L-karnitinas + Aminorūgštys

Staffordshire rašė:

2 men gerti lkarnitina kad pradetu veikti, cia biski ne tikslus issireiskimas. daznai pradzioj visi sako 1 ar 2 men vartoti papilda kad pilnai suveiktu ar kad gerai isivaziuotu, bet istikruju taigi valgydamas krutineles jos nepradeda veikti uz menesio smile tiesiog viskas ka darai pasijaucia ar pasimato gerokai veliau. isgerus bet koki papilda ar net suvarius kad ir letai veikiancia farma ji veikia iskarto. tik pasijaucia veliau.

300kcal deficitas, cia panelei bus dvigubai maziau maisto nei iki siol smile

Na gal ne taip pasakiau - pasiekti jo naudos maximum, reiketu pagerti bent pora menesiu, gal db aiskiau bus smile nes yra kas tikisi jog prades gerti karnitina ir vos ne pirma savaite stebuklingai svoris kris po 2kg...grubiai butu galima sulyginti su kreatinu, kuriam irgi reikalinga uzkrova, kad prisipildytu organizmas ir butu maksimalus poveikis...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-11-12 15:41)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net