Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#1 2016-01-12 01:19

Mano prisistatymas - jūsų teismui

Sveiki visi,

Nusprendžiau ir aš padaryti prisistatymą apie save.
Esu Justas, man 27 metai, 186cm ūgio ir 86kg svorio.

   Rimtai pradėjau sportuoti tik prieš metus laiko, tačiau būnant paaugliu teko ir šiaip rūsiuose retsykiais pakilnoti hantelius. Apart to, kariuomenėje sporto salė irgi nebuvo svetima, tik jokio suvokimo apie kūno raumenis ir jų auginimą nebuvo visai. Tad po 7 m. be jokių fizinių užsiėmimų, kibau į tai rimtai. Prieš pradedant sportuoti, mano svoris tebuvo 73kg (panašiai kaip toje nuotraukoje su marškiniais), visur kaulai ir tik kaulai. Svorio priaugti pavyko išties labai greitai (kone 0.5kg/dieną, ir sustojau ties 84kg.), nors vizualiai ir nesimatė labai. Pradėjau kimšti visą sveiką maistą, būti visada persivalgęs ir eiti miegoti su kone su skaudančiu pilvu. Tuomet tikslas buvo priaugti kuo daugiau masės. Dariau pratimus ir su mažais pakartojimais, ir regis valgiau pakankamai, tačiau visad buvau lieknas ir ryškus. Netgi, pasimatavaus Body Fat'ą, rodė vos 8.5%. Tada pasidaviau ir plaukiu pasroviui augindamas tik raumeninę masę (nors dabar padidinau angliavadenių suvartojimą, jaučiasi nedidelis apriebėjimas).
   Šiuo metu gyvenu Anglijoje, nedideliame miestelyje. Jame yra old school'inis gym'as, kuris priklauso vienam buvusiam pro kultūristui (mr Europe, mr Universe finalistui ir t.t.). Tarp kitko, 1999m. jis buvo teisėjas vykusiose važybose Lietuvoje.  Jis būna ten kasdien, ką nors tvarko, prižiūri, pamokina, rengia varžybas. Nors pro karjerą baigęs prieš daugelį metų, tačiau kaip 60-mečiam - figūrą turi pavydėtiną. Per paskutinįjį pusmetį jis pamatė mano progresą, pagyrė, jog gražiai atrodau, turiu gražų kūno sudėjimą. Negana to, turbūt 3-4 kartus mane įkalbinėjo dalyvauti vyksiančiose vietinėse klasikinio kultūrizmo varžybose "Mr Apollo". Žinoma, prašė ir papozuoti bei liko patenkintas. Tad girdėti iš tokių žmonių tokius žodžius ar skatinimą dalyvauti varžybose, nors sportuoji tik dėl savęs ir sau - kelia ne tik pasitikėjimą, bet ir motyvaciją, ypač džiugina, jog tokių komplimentų ir pastebėjimų sulaukiau tik per vienerius metus.
Turbūt būčiau pasiekęs geresnių rezultatų, jei nedirbčiau fizinį darbą naktinėje pamainoje ir miegočiau bent po 8val. kasdien, o dabar tenkinuosi tik 5-6:30h miegu.
 
    Šiais metais užsibrėžiau tikslą ne tiek, kiek priaugti raumeninės masės, bet padidinti jėgą keliant svarmenis. Nes ta jėga labai šlubuoja.
Pvz. Geriausi pasiekimai per pastaruosius metus buvo tokie:
Štangos spaudimas - 4*120kg (šiek tiek su padėjimais), darbinis svoris man regis buvo 90-95kg
Pritūpimai - 8*120kg
Kojų spaudimas - 8*260kg
Mirties trauka - 8*130kg.
Pečių spaudimas su hanteliais - 8*36/38kg.

Aišku, šventės/atostogos padarė savo ir svoriai nukrito, tad tenka dirbti iš naujo.
Keletas padrikų nuotraukų nuo pat pradžių (gaila, jog neturiu 1:1 kaip anksčiau ir dabar).

Toks buvau bene blogiausioj savo formoj. Aišku, gal per daug iškraipyta nuotrauka telefono kameros + veidrodžio, bet +/- vaizdą susidaryti galima. (2014-07-19)
http://s28.postimg.org/70q8cak21/IMAG0105.jpg

Čia pati pirmoji mano treniruotė po krūtinės ir bicepso. (2014-12-22)
http://s29.postimg.org/f062nr8n7/2014_12_22_17_49_20.jpg

Po 4 mėnesių atrodžiau šitaip (2015-03-23):
http://s11.postimg.org/cvkp96rtr/2015_03_23_13_08_47.jpg

Dar po gerų trijų mėnesių (2015-07-06):
http://s24.postimg.org/4msjc3ou9/4_K0_A4128.jpg

O čia, keletas foto iš šiandien dienos:
http://s22.postimg.org/f1lm93x25/final.jpg

Žinau, jog nugara pas mane atsilieka. Nugaros raumenys kairėje ir dešinėje gerokai skiriasi. Taip pat viena šlaunis nuo kitos skiriasi apie 1.5cm apimtimi. O ir bicepsai ryškiai skiriasi vienas nuo kito. Žodžiu, simetrijos čia mažai.

Paskutinį kartą taisė Nelayme (2016-01-12 01:33)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#2 2016-01-12 01:58

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

kad jau atrodo buvai prisistates nes kai kurios foto buvo sukeltos
nu progresuoji normaliai (nekalbant apie nugara ir trica)
kokia mazdaug nugaros treniruote? prisitraukimu speju nedarai..

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2016-01-12 01:59)

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#3 2016-01-12 02:34

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Staffordshire rašė:

kad jau atrodo buvai prisistates nes kai kurios foto buvo sukeltos
nu progresuoji normaliai (nekalbant apie nugara ir trica)
kokia mazdaug nugaros treniruote? prisitraukimu speju nedarai..

Ne, prisistatęs nebuvau. Buvau tik temą kažkokią sukūręs, kurioje įmečiau vieną iš šių foto ir plačiau išdėsčiau situaciją.

O mano nugaros diena atrodo šitaip:
1. Prisitraukimai plačiu paėmimu 4x nebegaliu (dažniausiai 1x13, 1x5, 1x5 ir 1x5, kažkaip visiškai neprogresuoju ties jais)
2. Vertikalaus lyno trauka iki krūtinės 4*10-12
3. Štangos trauka/T-bar'as (plačiai arba siaurai)/Horizontalaus lyno trauka 4*10-12
4. Hantelių trauką 3x10-12
5. Mirties trauka 4*8-12
6. Ir dar dilbius įtraukiu 4*15-20

Nors nugaros foto prasta, bet čia kitu rakursu
http://s9.postimg.org/qwbqvjqhn/nug.jpg

Dar pridedu tricą ir dalį sparnų
http://s2.postimg.org/4oq7d8mw5/rankos.jpg

Paskutinį kartą taisė Nelayme (2016-01-12 03:08)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#4 2016-01-12 03:12

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Bandei su treneriu daryt prisitraukimus +lyno trauka? Gal daugiau is bico darai kad nugaros nekabina?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#5 2016-01-12 03:20

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Bandyk nugara is antro galo daryti nuo m traukos baigiant prisitraukimais

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#6 2016-01-12 03:21

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

HRS rašė:

Bandei su treneriu daryt prisitraukimus +lyno trauka? Gal daugiau is bico darai kad nugaros nekabina?

Ne, su treneriu nedariau. Pirmąjį pusmetį dariau kaip išeina prisitraukimus ir lyno trauką, o pastaruosius mėnesius bandau kuo labiau įtraukti į darbą nugarą. Su paskutiniais pakartojimais jau nebelabai kas gaunasi susikoncentruot į ją. Nors kitą dieną ir skauda sparnus, bet rezultatai yra kokie yra hmm

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#7 2016-01-12 03:29

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Staffordshire rašė:

Bandyk nugara is antro galo daryti nuo m traukos baigiant prisitraukimais

Čia tam, kad atprastų raumenys nuo įprasto eiliškumo? Ir, noriu įtraukti dar vieną pratimą nugarai, tačiau nežinau kurį. Nes praktiškai daugelis pratimų yra storinti sparnams, kuriuos kaitalioju kas savaitę ir taip. Norėčiau dar papildomai ant pločio. Ar tiesiog pridėti po vieną priėjimą ant prisitraukimų ir traukos?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#8 2016-01-12 04:05

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Nelayme rašė:

Staffordshire rašė:

Bandyk nugara is antro galo daryti nuo m traukos baigiant prisitraukimais

Čia tam, kad atprastų raumenys nuo įprasto eiliškumo? Ir, noriu įtraukti dar vieną pratimą nugarai, tačiau nežinau kurį. Nes praktiškai daugelis pratimų yra storinti sparnams, kuriuos kaitalioju kas savaitę ir taip. Norėčiau dar papildomai ant pločio. Ar tiesiog pridėti po vieną priėjimą ant prisitraukimų ir traukos?

Traukom galetum skirti vidutini demesi o prisitraukimam ir vert traukom pagrindas. Prisitraukimu gali ir kokius 9 priejimus padaryti visokiom variacijom. O jei 5 padarai tai ir daugiau

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#9 2016-01-12 09:18

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

nieko keisto kad nugaros plocio nera kai padarai tik tiek prisitrakimu) pries kiekviena treniruote bandyk bent pora seriju prisitrukimu isauti

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#10 2016-01-12 09:30

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Svorio priaugti pavyko išties labai greitai (kone 0.5kg/dieną, ir sustojau ties 84kg.), nors vizualiai ir nesimatė labai.

Tiek per diena priaugdavai??????
Kiek cm ranka? big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#11 2016-01-12 10:21

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Šita vieta apie 0.5kg/d mane irgi privertė šypsotis smile Ir išlaikant low BF smile
O šiaip tai valio, gera forma. Sėkmės sporte!

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#12 2016-01-12 11:27

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Gaganas rašė:

Svorio priaugti pavyko išties labai greitai (kone 0.5kg/dieną, ir sustojau ties 84kg.), nors vizualiai ir nesimatė labai.

Tiek per diena priaugdavai??????
Kiek cm ranka? big_smile

Tiek priaugdavau smile Bicas 42.5cm

Neprisijungęs

 
Beast Mode
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-03-24
Žinutės: 415
Atsiliepimai: 8

#13 2016-01-12 11:34

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

kas ten per kulturistas?

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#14 2016-01-12 11:36

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Zuikis13 rašė:

Šita vieta apie 0.5kg/d mane irgi privertė šypsotis smile Ir išlaikant low BF smile
O šiaip tai valio, gera forma. Sėkmės sporte!

Na, kad čia nėra nieko keisto ir priežasties šypsotis smile Tuomet mano kūnas tiesiog badavo, valgydavau max 2 kartus per dieną (įskaitant arbatą su sumuštiniais) ir daugiau nenorėdavau. Organizmas buvo pripratęs prie tokio rėžimo, o kai pradėjau jį kimšti, jis nežinojo kada gaus valgyt kitą kartą ir viską kaupė. Čia panaši situaciją į nutukusius žmones, kurie pradeda laikytis 3 salotos lapų dietos, badauja, o kai pavalgo - tai visas svoris dvigubai sugrįžta. Principas tas pats.
Todėl ir rašiau, jog valgiau viską iki apsiryjimo, į wc eidavau kasdien po 2-3 kartus, plius, dar ir geinerį gerdavau. Kol gerdavau geinerį - atsirado riebalų, bet baigus jį gerti, viskas vėl atsistatė į savo vėžias.
Dėkui!

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#15 2016-01-12 11:41

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Beast Mode rašė:

kas ten per kulturistas?

Vince d“Alessandro. Labai daug info nėra apie jį.
http://www.bodyshapersgym.co.uk/vince.html

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#16 2016-01-12 17:49

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Kaip supratau, cia progresas per mazdaug metus praktiskai nuo nulio? smile Man rodos, prisistatyme kai kas nutyleta ir praleista... smile

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#17 2016-01-12 18:11

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Philly rašė:

Kaip supratau, cia progresas per mazdaug metus praktiskai nuo nulio? smile Man rodos, prisistatyme kai kas nutyleta ir praleista... smile

Nenutylėta niekas. Prisistatyme, matyt, tamsta, kai ką pats praleidote smile Minėjau, jog paauglystėje retsykiais pakilnodavau hantelius, bet tiesiog for fun, o ir kariuomenėje eidavau į salę, tik akcentuodavau dažnai krūtinę. O ir be salės fizinio krūvio užtekdavo rytinėse mankštose bei pratybose smile

http://s21.postimg.org/vichzh9qb/P1233040.jpg
Nuo to laiko, visus šiuos 7 metus nebuvau prisilietęs net prie hantelio. Kad ir kūdas būdamas, vis tiek turėjau šiokią tokią formą.

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#18 2016-01-12 18:25

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Na, gerbiamasis, ko gero, cia nuo genetiskai modifikuoto maisto taip staigiai transformavotes smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#19 2016-01-12 18:30

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Philly rašė:

Na, gerbiamasis, ko gero, cia nuo genetiskai modifikuoto maisto taip staigiai transformavotes smile

O nx klausi jei pats zinai? Durnas ar apsimeti?

Neprisijungęs

 
Nelayme
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-03
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#20 2016-01-12 18:38

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Philly rašė:

Na, gerbiamasis, ko gero, cia nuo genetiskai modifikuoto maisto taip staigiai transformavotes smile

Reikia labai norėti ir labai dirbti. Ir keltis su žadintuvu į salę. O po pusvalandžio jau atlikinėti pratimus. Ir kasdien suvalgyti po 1kg vištienos (kad ir kiek ten jos pasisavindavo) Žodžiu, koks įdirbis - tokie ir rezultatai smile

Jei kam įdomu ką vartojau, tai neturiu ką slėpti:
Pirmi du mėn: ON Serious Mass
Praktiškai nuolat su pertraukomis: ON Micronized Creatine Powder
Po geinerio, geriu iki pat dabar ON Gold Standart Whey Protein
Prieš keletą mėnesių nusipirkau dar BSN True-Mass 1200 geinerį riebalams atstatyti, bet dar ir iki dabar puspilnis stovi.
Turbūt 2-3sav esu gėręs Tribestan tabletes, testo skatintoją, pabandymui.

Ir tai viskas ką aš esu vartojęs iš papildų per tuos 12 mėn. O 5x sav suvalgydavau 6 virtus kiaušinius, 250g varškės, 1kg vištienos, 3x baltyminį kokteilį. Tai sudarydavo mano pagrindinius baltymus. Labai retai kada valgydavau žuvį, kalakūtieną ar jautieną.

Paskutinį kartą taisė Nelayme (2016-01-12 18:59)

Neprisijungęs

 
Beast Mode
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-03-24
Žinutės: 415
Atsiliepimai: 8

#21 2016-01-12 19:04

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

atrodai normaliai, bet nereikia tau tiek baltymo be hormonu. Valgytum daugiau angliu ir riebalo ir salei geriau darbiniai kiltu ir libido geresnis butu. jei idomu rasyk i pm daugiau kazka pakomentuosiu.

Paskutinį kartą taisė Beast Mode (2016-01-12 19:05)

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#22 2016-01-12 19:41

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

Nelayme rašė:

Philly rašė:

Na, gerbiamasis, ko gero, cia nuo genetiskai modifikuoto maisto taip staigiai transformavotes smile

Reikia labai norėti ir labai dirbti. Ir keltis su žadintuvu į salę. O po pusvalandžio jau atlikinėti pratimus. Ir kasdien suvalgyti po 1kg vištienos (kad ir kiek ten jos pasisavindavo) Žodžiu, koks įdirbis - tokie ir rezultatai smile

Jei kam įdomu ką vartojau, tai neturiu ką slėpti:
Pirmi du mėn: ON Serious Mass
Praktiškai nuolat su pertraukomis: ON Micronized Creatine Powder
Po geinerio, geriu iki pat dabar ON Gold Standart Whey Protein
Prieš keletą mėnesių nusipirkau dar BSN True-Mass 1200 geinerį riebalams atstatyti, bet dar ir iki dabar puspilnis stovi.
Turbūt 2-3sav esu gėręs Tribestan tabletes, testo skatintoją, pabandymui.

Ir tai viskas ką aš esu vartojęs iš papildų per tuos 12 mėn. O 5x sav suvalgydavau 6 virtus kiaušinius, 250g varškės, 1kg vištienos, 3x baltyminį kokteilį. Tai sudarydavo mano pagrindinius baltymus. Labai retai kada valgydavau žuvį, kalakūtieną ar jautieną.

Pala, tai čia grubiai bent ~360gr baltymų, gal net daugiau. Daugiau nei po 4gr / 1kg masės. Nesijauti švaistydamas pinigus, su tais 3 scoopais proteino per dieną? big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#23 2016-01-12 19:44

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

siluetaz rašė:

Nelayme rašė:

Philly rašė:

Na, gerbiamasis, ko gero, cia nuo genetiskai modifikuoto maisto taip staigiai transformavotes smile

Reikia labai norėti ir labai dirbti. Ir keltis su žadintuvu į salę. O po pusvalandžio jau atlikinėti pratimus. Ir kasdien suvalgyti po 1kg vištienos (kad ir kiek ten jos pasisavindavo) Žodžiu, koks įdirbis - tokie ir rezultatai smile

Jei kam įdomu ką vartojau, tai neturiu ką slėpti:
Pirmi du mėn: ON Serious Mass
Praktiškai nuolat su pertraukomis: ON Micronized Creatine Powder
Po geinerio, geriu iki pat dabar ON Gold Standart Whey Protein
Prieš keletą mėnesių nusipirkau dar BSN True-Mass 1200 geinerį riebalams atstatyti, bet dar ir iki dabar puspilnis stovi.
Turbūt 2-3sav esu gėręs Tribestan tabletes, testo skatintoją, pabandymui.

Ir tai viskas ką aš esu vartojęs iš papildų per tuos 12 mėn. O 5x sav suvalgydavau 6 virtus kiaušinius, 250g varškės, 1kg vištienos, 3x baltyminį kokteilį. Tai sudarydavo mano pagrindinius baltymus. Labai retai kada valgydavau žuvį, kalakūtieną ar jautieną.

Pala, tai čia grubiai bent ~360gr baltymų, gal net daugiau. Daugiau nei po 4gr / 1kg masės. Nesijauti švaistydamas pinigus, su tais 3 scoopais proteino per dieną? big_smile

Neuzpisa svetimu pinigu skaiciuot?big_smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#24 2016-01-12 19:49

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

eNrr rašė:

siluetaz rašė:

Nelayme rašė:


Reikia labai norėti ir labai dirbti. Ir keltis su žadintuvu į salę. O po pusvalandžio jau atlikinėti pratimus. Ir kasdien suvalgyti po 1kg vištienos (kad ir kiek ten jos pasisavindavo) Žodžiu, koks įdirbis - tokie ir rezultatai smile

Jei kam įdomu ką vartojau, tai neturiu ką slėpti:
Pirmi du mėn: ON Serious Mass
Praktiškai nuolat su pertraukomis: ON Micronized Creatine Powder
Po geinerio, geriu iki pat dabar ON Gold Standart Whey Protein
Prieš keletą mėnesių nusipirkau dar BSN True-Mass 1200 geinerį riebalams atstatyti, bet dar ir iki dabar puspilnis stovi.
Turbūt 2-3sav esu gėręs Tribestan tabletes, testo skatintoją, pabandymui.

Ir tai viskas ką aš esu vartojęs iš papildų per tuos 12 mėn. O 5x sav suvalgydavau 6 virtus kiaušinius, 250g varškės, 1kg vištienos, 3x baltyminį kokteilį. Tai sudarydavo mano pagrindinius baltymus. Labai retai kada valgydavau žuvį, kalakūtieną ar jautieną.

Pala, tai čia grubiai bent ~360gr baltymų, gal net daugiau. Daugiau nei po 4gr / 1kg masės. Nesijauti švaistydamas pinigus, su tais 3 scoopais proteino per dieną? big_smile

Neuzpisa svetimu pinigu skaiciuot?big_smile

Aš kai praktiškas žmogus, ir ne vieną hobį turintis (ne tik salę), tai tiesiog automatiškai pradedu galvot ką gero būtų žmogus galėjęs nusipirkt po tų metų, už sutaupytus pinigus, jei primažintų iki vieno scoopo (o su tokia mityba jaučiu ir tas pats nebūtinas), dar Gold'ą geriant.. big_smile O daugiau, negaila man. smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#25 2016-01-12 20:00

Re: Mano prisistatymas - jūsų teismui

https://i.imgflip.com/x8r6l.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net