Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

PRINCAS
Poetas
Vietovė: Renaissance
Registravosi: 2011-02-21
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 1

#26 2016-01-20 16:50

Re: cocainas gryzo!

Tukutuku..ant papuku:))
Dukrele COCAINAS..

Jei baltos snaiges..kris ant tavo veido
Sviesus menulis..tau buciuos akis:))
Prisimink...
Kad kazkur pasauly..
Yra del taves..plakanti sirdis:))

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#27 2016-01-20 17:43

Re: cocainas gryzo!

cocainas rašė:

rolka78 rašė:

BloodyZero rašė:

Cocanais, saunuole, liuks tinkama linkme judi, taip ir toliau. Dem ass gainz tho...Super krc big_smile

http://oi66.tinypic.com/28qz2j4.jpg

Cia dar jai judet ir judet.Kardio daryt ir daryt.Poriebe tokia panele.
Mano akim per storos ir beformes kojos pvz.

Tai jeigu pasuktum galvele ir logiskai pradetum mastyti, suprastum kam man tas treneris:) jeigu butu viskas tobula nieko ir nedaryciau:) ir taip, zinau kad dar esu apvali, bet tai nereiskia kad nenoriu but kitokia:D

Logiskai ir mastau.
Tu ieskojai jau anksciau ir vis tebeieskai.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#28 2016-01-20 19:12

Re: cocainas gryzo!

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:

Cocanais, saunuole, liuks tinkama linkme judi, taip ir toliau. Dem ass gainz tho...Super krc big_smile

http://oi66.tinypic.com/28qz2j4.jpg

Kruvinojo nulio zinutes vertimas :
" Kaip as tave papisciau" utiutiu

Visi cia ja pistu gavus progai big_smile Gerai atrodo pagal mane, ko noret big_smile Asmeniskai fitnesistes visokios sezono metu man tai utiutiu nekazka big_smile

Neprisijungęs

 
cocainas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-03-14
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#29 2016-01-20 19:16

Re: cocainas gryzo!

rolka78 rašė:

cocainas rašė:

rolka78 rašė:


Cia dar jai judet ir judet.Kardio daryt ir daryt.Poriebe tokia panele.
Mano akim per storos ir beformes kojos pvz.

Tai jeigu pasuktum galvele ir logiskai pradetum mastyti, suprastum kam man tas treneris:) jeigu butu viskas tobula nieko ir nedaryciau:) ir taip, zinau kad dar esu apvali, bet tai nereiskia kad nenoriu but kitokia:D

Logiskai ir mastau.
Tu ieskojai jau anksciau ir vis tebeieskai.

na ir ieskosiu tol kol rasiu;)

Neprisijungęs

 
cocainas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-03-14
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#30 2016-01-20 19:17

Re: cocainas gryzo!

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:

Cocanais, saunuole, liuks tinkama linkme judi, taip ir toliau. Dem ass gainz tho...Super krc big_smile

http://oi66.tinypic.com/28qz2j4.jpg

Kruvinojo nulio zinutes vertimas :
" Kaip as tave papisciau" utiutiu

Visi cia ja pistu gavus progai big_smile Gerai atrodo pagal mane, ko noret big_smile Asmeniskai fitnesistes visokios sezono metu man tai utiutiu nekazka big_smile

pistu nepistu bet progu jokiu nera ir nebus:))

Paskutinį kartą taisė cocainas (2016-01-20 19:21)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#31 2016-01-20 19:23

Re: cocainas gryzo!

cocainas rašė:

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:


Kruvinojo nulio zinutes vertimas :
" Kaip as tave papisciau" utiutiu

Visi cia ja pistu gavus progai big_smile Gerai atrodo pagal mane, ko noret big_smile Asmeniskai fitnesistes visokios sezono metu man tai utiutiu nekazka big_smile

pistu nepistu bet progu jokiu nera ir nebus:))

Cocain, nereikia taip neeigiamai, cia buvo komplimentas, o ne koks prasymas/siulymas ar dar kas. Priimk teigiamai big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#32 2016-01-20 19:48

Re: cocainas gryzo!

Yra sena patarlė:
"Visos jos bobos ir visos jos pisasi" smile Taip, kad dėl tų progų nebuvimo nereikia niekad taip tiesmukai galvot.
Vyrai pagrinde didžiuojasi dviems dalykais: kad gali išgerti daugiau už kitus ir kad gali išpisti daugiau bobų. Abu dalykai, mano galva, yra nepagrįsti. Dėl to, kas daugiau išgers čia aiškinti nereikia, nes ir taip abstinentų forumas, bet dėl bobų.. nu ką aš žinau, jei išpisi kokią bobą ten pasikabinęs vakarėlyje ar klube ar belekur, tai realiai taip nutiko ne todėl, kad esi kapiec koks krūtas, o dėl to, kad boba šalava. Kokiai šmarai realiai dzin su kuo, o vyrai, su kuriais jos permiega vėliau galvoja, kokie jie mačo. Taip buvo ir bus.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#33 2016-01-20 19:53

Re: cocainas gryzo!

Zuikis13 rašė:

Yra sena patarlė:
"Visos jos bobos ir visos jos pisasi" smile Taip, kad dėl tų progų nebuvimo nereikia niekad taip tiesmukai galvot.
Vyrai pagrinde didžiuojasi dviems dalykais: kad gali išgerti daugiau už kitus ir kad gali išpisti daugiau bobų. Abu dalykai, mano galva, yra nepagrįsti. Dėl to, kas daugiau išgers čia aiškinti nereikia, nes ir taip abstinentų forumas, bet dėl bobų.. nu ką aš žinau, jei išpisi kokią bobą ten pasikabinęs vakarėlyje ar klube ar belekur, tai realiai taip nutiko ne todėl, kad esi kapiec koks krūtas, o dėl to, kad boba šalava. Kokiai šmarai realiai dzin su kuo, o vyrai, su kuriais jos permiega vėliau galvoja, kokie jie mačo. Taip buvo ir bus.

Daugiausiai išgeria ignas, o bobas pamyli buildingas.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#34 2016-01-20 20:03

Re: cocainas gryzo!

Neprivalges rašė:

Zuikis13 rašė:

Yra sena patarlė:
"Visos jos bobos ir visos jos pisasi" smile Taip, kad dėl tų progų nebuvimo nereikia niekad taip tiesmukai galvot.
Vyrai pagrinde didžiuojasi dviems dalykais: kad gali išgerti daugiau už kitus ir kad gali išpisti daugiau bobų. Abu dalykai, mano galva, yra nepagrįsti. Dėl to, kas daugiau išgers čia aiškinti nereikia, nes ir taip abstinentų forumas, bet dėl bobų.. nu ką aš žinau, jei išpisi kokią bobą ten pasikabinęs vakarėlyje ar klube ar belekur, tai realiai taip nutiko ne todėl, kad esi kapiec koks krūtas, o dėl to, kad boba šalava. Kokiai šmarai realiai dzin su kuo, o vyrai, su kuriais jos permiega vėliau galvoja, kokie jie mačo. Taip buvo ir bus.

Daugiausiai išgeria ignas, o bobas pamyli buildingas.

Oficialiais duomenimis yra kiek jis max per ilgesni vakara gali pakelt? Nes manau geroj dienoj apdeciau big_smile Nors ir negeriu daznai, o tiksliau labai retai, bet kai geriu tai joptvojumat.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#35 2016-01-20 20:16

Re: cocainas gryzo!

Kai buvo ~19 metų, tai kieme ant suoliuko su draugais išgerdavau 8 alaus, o vėliau nzn kas vykdavo, bet atsikeldavau namie.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#36 2016-01-20 20:21

Re: cocainas gryzo!

BloodyZero rašė:

Oficialiais duomenimis yra kiek jis max per ilgesni vakara gali pakelt? Nes manau geroj dienoj apdeciau big_smile Nors ir negeriu daznai, o tiksliau labai retai, bet kai geriu tai joptvojumat.

Oficialiai tai turbut nera paskelbtas kiekis,bet,kad isgeres pamyli boulingo kamuolius,faktas big_smile tai geriau su juo nemegint tikrintis kas daugiau pakels,nes netycia jei nepaeitu isgert daugiau,galimas daiktas,kad ryte jau nebusi vyras,kaip buvai is vakaro smile

Paskutinį kartą taisė ramas (2016-01-20 20:23)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#37 2016-01-20 22:26

Re: cocainas gryzo!

Ignas mldc yra žmogus, nereikia jo pult. Tikrai geros širdies ir už bazarą atsako dažniausiai. Ir šiaip draugiškas.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#38 2016-01-20 22:27

Re: cocainas gryzo!

Neprivalges rašė:

Ignas mldc yra žmogus, nereikia jo pult. Tikrai geros širdies ir už bazarą atsako dažniausiai. Ir šiaip draugiškas.

o kai pripisa isvis auksinis!!!

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#39 2016-01-20 22:28

Re: cocainas gryzo!

Staffordshire rašė:

Neprivalges rašė:

Ignas mldc yra žmogus, nereikia jo pult. Tikrai geros širdies ir už bazarą atsako dažniausiai. Ir šiaip draugiškas.

o kai pripisa isvis auksinis!!!

Svarbu žmonos nemuštų kad.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#40 2016-01-20 22:28

Re: cocainas gryzo!

Neprivalges rašė:

cocainas rašė:

Neprivalges rašė:

Cia buildingo panele? Aisku atsimenam, as netgi kompe foto turiu issisaugojes.

Kokio buildingo? Kokia nuotrauka? Jopstvaimat:DD

Aš apie šitą nuotrauką smile

http://s26.postimg.org/c2i3hs9eh/awwwww.jpg

ha ha:D

Neprisijungęs

 
cocainas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-03-14
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#41 2016-01-20 22:36

Re: cocainas gryzo!

kas cia tas ignas?big_smileD

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#42 2016-01-20 23:39

Re: cocainas gryzo!

ramas rašė:

BloodyZero rašė:

Oficialiais duomenimis yra kiek jis max per ilgesni vakara gali pakelt? Nes manau geroj dienoj apdeciau big_smile Nors ir negeriu daznai, o tiksliau labai retai, bet kai geriu tai joptvojumat.

Oficialiai tai turbut nera paskelbtas kiekis,bet,kad isgeres pamyli boulingo kamuolius,faktas big_smile tai geriau su juo nemegint tikrintis kas daugiau pakels,nes netycia jei nepaeitu isgert daugiau,galimas daiktas,kad ryte jau nebusi vyras,kaip buvai is vakaro smile

utiutiu dar nebuvo taip, kad vestu namo ar kazka tokio. Pareina tirlipirli nebent jei nedavalges bunu, tada skrandis greit susivaro man.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#43 2016-01-20 23:46

Re: cocainas gryzo!

triusikus susikelus iki bambos, puse uzpakalio matos

Neprisijungęs

 
cocainas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-03-14
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#44 2016-01-21 00:34

Re: cocainas gryzo!

Katukas rašė:

triusikus susikelus iki bambos, puse uzpakalio matos

Cia pizama Katukai;DDDD

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#45 2016-01-21 01:43

Re: cocainas gryzo!

BloodyZero rašė:

Neprivalges rašė:

Zuikis13 rašė:

Yra sena patarlė:
"Visos jos bobos ir visos jos pisasi" smile Taip, kad dėl tų progų nebuvimo nereikia niekad taip tiesmukai galvot.
Vyrai pagrinde didžiuojasi dviems dalykais: kad gali išgerti daugiau už kitus ir kad gali išpisti daugiau bobų. Abu dalykai, mano galva, yra nepagrįsti. Dėl to, kas daugiau išgers čia aiškinti nereikia, nes ir taip abstinentų forumas, bet dėl bobų.. nu ką aš žinau, jei išpisi kokią bobą ten pasikabinęs vakarėlyje ar klube ar belekur, tai realiai taip nutiko ne todėl, kad esi kapiec koks krūtas, o dėl to, kad boba šalava. Kokiai šmarai realiai dzin su kuo, o vyrai, su kuriais jos permiega vėliau galvoja, kokie jie mačo. Taip buvo ir bus.

Daugiausiai išgeria ignas, o bobas pisa buildingas.

Oficialiais duomenimis yra kiek jis max per ilgesni vakara gali pakelt? Nes manau geroj dienoj apdeciau big_smile Nors ir negeriu daznai, o tiksliau labai retai, bet kai geriu tai joptvojumat.

Blet naivumas kai kuriu zmoniu nu nax

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#46 2016-01-21 01:44

Re: cocainas gryzo!

ignas is savo naturalios 130kg mases apdetu ant snapso

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#47 2016-01-21 10:45

Re: cocainas gryzo!

kokia graži mergaitė...

Neprisijungęs

 
cocainas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-03-14
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#48 2016-01-21 20:35

Re: cocainas gryzo!

aciu:)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#49 2016-01-22 08:41

Re: cocainas gryzo!

Cocaine, tai jau pamėtyk nuotraukų, kad grįžai,,

Neprisijungęs

 
Kolibris
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius-kaunas
Registravosi: 2008-07-24
Žinutės: 689
Atsiliepimai: 2

#50 2016-01-22 13:41

Re: cocainas gryzo!

ir be tu tavo ''graziuju'' apatiniu smile nes berniukams tokie tikrai nepatinka smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net