Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

andrelis12
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-11-01
Žinutės: 387
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#976 2015-11-24 15:20

Re: Maistas po treniruotės

BloodyZero rašė:

andrelis12 rašė:

mantas3 rašė:

na, per 3 metus galėjai info nemažai pasirinkti smile  prieš 20 metų ir aš gėriau kiaušinius, o su tuščiais jų kevalais bobas gasdindavome smile  bet laikai keičiasi, Rocky Balboa irgi nebegeria žalių kiaušinių... smile


Tai zinai, pamaciau viena video tai ir geriau,o ar gerai ar ne tai net neziurejau

Svarbu dabar nebe dalbajobas! big_smile

big_smileD

Neprisijungęs

 
ricis95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#977 2015-11-24 15:25

Re: Maistas po treniruotės

Prasau normraliai patarimo, nuomones, tai tie su savo dalbajobais big_smileD Nevysprociai b le big_smile

Paskutinį kartą taisė ricis95 (2015-11-24 15:33)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#978 2015-11-24 15:27

Re: Maistas po treniruotės

ricis95 rašė:

Prasau normraliai patarimo, nuomones, tai tie su savo dalbajobais big_smileD Nevysprociai b le big_smile

Tai dar ir neissilavines dalbajobas. Tiesiog nuostabu!

Neprisijungęs

 
ricis95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#979 2015-11-24 15:32

Re: Maistas po treniruotės

BloodyZero rašė:

ricis95 rašė:

Prasau normraliai patarimo, nuomones, tai tie su savo dalbajobais big_smileD Nevysprociai b le big_smile

Tai dar ir neissilavines dalbajobas. Tiesiog nuostabu!

Esu isitikines, kad mano issilavinimas aukstesnis uz tavaji, proteino gabale big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#980 2015-11-24 15:35

Re: Maistas po treniruotės

ricis95 rašė:

BloodyZero rašė:

ricis95 rašė:

Prasau normraliai patarimo, nuomones, tai tie su savo dalbajobais big_smileD Nevysprociai b le big_smile

Tai dar ir neissilavines dalbajobas. Tiesiog nuostabu!

Esu isitikines, kad mano issilavinimas aukstesnis uz tavaji, proteino gabale big_smile

Tai as matau, kaip tu protingai destai mintis apie termiskai neapdoroto maisto vartojima.

Neprisijungęs

 
ricis95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#981 2015-11-24 15:38

Re: Maistas po treniruotės

BloodyZero rašė:

ricis95 rašė:

BloodyZero rašė:


Tai dar ir neissilavines dalbajobas. Tiesiog nuostabu!

Esu isitikines, kad mano issilavinimas aukstesnis uz tavaji, proteino gabale big_smile

Tai as matau, kaip tu protingai destai mintis apie termiskai neapdoroto maisto vartojima.

Tavo manymu issilavines zmogus turi zinot viska? As siuo dalyku nesidomejes, ir patyrusiu zmoniu normaliai klausiu.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#982 2015-11-24 15:43

Re: Maistas po treniruotės

ricis95 rašė:

BloodyZero rašė:

ricis95 rašė:


Esu isitikines, kad mano issilavinimas aukstesnis uz tavaji, proteino gabale big_smile

Tai as matau, kaip tu protingai destai mintis apie termiskai neapdoroto maisto vartojima.

Tavo manymu issilavines zmogus turi zinot viska? As siuo dalyku nesidomejes, ir patyrusiu zmoniu normaliai klausiu.

Tu klausi patyrusio. Jis atsako. Tau nepatinka jo atsakymas ir praknisi prota, kad jis nusisneka.

Aha, matau, kaip tu NORMALIAI KLAUSI.

Neprisijungęs

 
ricis95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#983 2015-11-24 15:53

Re: Maistas po treniruotės

BloodyZero rašė:

ricis95 rašė:

BloodyZero rašė:


Tai as matau, kaip tu protingai destai mintis apie termiskai neapdoroto maisto vartojima.

Tavo manymu issilavines zmogus turi zinot viska? As siuo dalyku nesidomejes, ir patyrusiu zmoniu normaliai klausiu.

Tu klausi patyrusio. Jis atsako. Tau nepatinka jo atsakymas ir praknisi prota, kad jis nusisneka.

Aha, matau, kaip tu NORMALIAI KLAUSI.

Nesuprantu taves, atsakiau "Ernestas" i tai, kad jis nusisneka, kad NIEKAS nevertoja zaliu kiausiniu. Apie kita, neminejau, kad jis nusisneka.
Ir pries tai, isvadino DALBAJOBU, mat as kazko nezinojau. Debilizmas smile

Neprisijungęs

 
mantas3
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-23
Žinutės: 404
Atsiliepimai: 1

#984 2015-11-24 22:57

Re: Maistas po treniruotės

prisiek kuo nors (pvz.: savo nekaltybe), jog tu pats manai, kad tikrai neesi dalbajobas. smile

ricis95 rašė:

BloodyZero rašė:

ricis95 rašė:


Tavo manymu issilavines zmogus turi zinot viska? As siuo dalyku nesidomejes, ir patyrusiu zmoniu normaliai klausiu.

Tu klausi patyrusio. Jis atsako. Tau nepatinka jo atsakymas ir praknisi prota, kad jis nusisneka.

Aha, matau, kaip tu NORMALIAI KLAUSI.

Nesuprantu taves, atsakiau "Ernestas" i tai, kad jis nusisneka, kad NIEKAS nevertoja zaliu kiausiniu. Apie kita, neminejau, kad jis nusisneka.
Ir pries tai, isvadino DALBAJOBU, mat as kazko nezinojau. Debilizmas smile

Neprisijungęs

 
ricis95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#985 2015-11-25 12:57

Re: Maistas po treniruotės

mantas3 rašė:

prisiek kuo nors (pvz.: savo nekaltybe), jog tu pats manai, kad tikrai neesi dalbajobas. smile

ricis95 rašė:

BloodyZero rašė:

Tu klausi patyrusio. Jis atsako. Tau nepatinka jo atsakymas ir praknisi prota, kad jis nusisneka.

Aha, matau, kaip tu NORMALIAI KLAUSI.

Nesuprantu taves, atsakiau "Ernestas" i tai, kad jis nusisneka, kad NIEKAS nevertoja zaliu kiausiniu. Apie kita, neminejau, kad jis nusisneka.
Ir pries tai, isvadino DALBAJOBU, mat as kazko nezinojau. Debilizmas smile

Kas tau gyvent trugdo? big_smile

Paskutinį kartą taisė ricis95 (2015-11-25 12:57)

Neprisijungęs

 
mantas3
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-23
Žinutės: 404
Atsiliepimai: 1

#986 2015-11-25 13:50

Re: Maistas po treniruotės

jau niekas - išaugau smile bet ir seniau nelabai kas patrukdydavo smile gal tiesiog nepasitaikė.... smile

ricis95 rašė:

mantas3 rašė:

prisiek kuo nors (pvz.: savo nekaltybe), jog tu pats manai, kad tikrai neesi dalbajobas. smile

ricis95 rašė:


Nesuprantu taves, atsakiau "Ernestas" i tai, kad jis nusisneka, kad NIEKAS nevertoja zaliu kiausiniu. Apie kita, neminejau, kad jis nusisneka.
Ir pries tai, isvadino DALBAJOBU, mat as kazko nezinojau. Debilizmas smile

Kas tau gyvent trugdo? big_smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#987 2015-11-27 10:03

Re: Maistas po treniruotės

ricis95 rašė:

Sveiki,

Pradejau po sporto gert kokteilius, 3 kiausinio baltymai, pienas, uogiene. Kiausiniai ne is parduotuves, nuplaunu juos pries sumusant, kartais isgerus kokteili zarnyne uraganai vyksta big_smile Uzknisa tas sedejimas prie tuliko.. Ar man baltymo kieki mazint? Ka jus darytumete? O norisi baltyminio kokteilio po treniruotes big_smile

Esu girdejes ar tai skaites seniau, kad kazkas ne taip su tais zaliais kiausiniais yra, tipo neapdorotas baltymas termiskai kazkaip sunkiai pasisavinama ar kazkas tokio...geriau pakepti arba pavirti kazkiek...gal del to ir kyla kartais uraganai...

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#988 2015-11-27 10:24

Re: Maistas po treniruotės

iparado rašė:

ricis95 rašė:

Sveiki,

Pradejau po sporto gert kokteilius, 3 kiausinio baltymai, pienas, uogiene. Kiausiniai ne is parduotuves, nuplaunu juos pries sumusant, kartais isgerus kokteili zarnyne uraganai vyksta big_smile Uzknisa tas sedejimas prie tuliko.. Ar man baltymo kieki mazint? Ka jus darytumete? O norisi baltyminio kokteilio po treniruotes big_smile

Esu girdejes ar tai skaites seniau, kad kazkas ne taip su tais zaliais kiausiniais yra, tipo neapdorotas baltymas termiskai kazkaip sunkiai pasisavinama ar kazkas tokio...geriau pakepti arba pavirti kazkiek...gal del to ir kyla kartais uraganai...

Nu tai utiutiu lofiskqi mastyk, zalias neapdorotas maistas big_smile as sakau juk zalios mesos ar zuvies nevalgome smile tai kuom kiausiniai ypatingi?

Neprisijungęs

 
mantas3
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-23
Žinutės: 404
Atsiliepimai: 1

#989 2015-11-27 12:17

Re: Maistas po treniruotės

o kaip su sūdytais lašiniais ar sūdyta silke?

Ernestas rašė:

iparado rašė:

ricis95 rašė:

Sveiki,

Pradejau po sporto gert kokteilius, 3 kiausinio baltymai, pienas, uogiene. Kiausiniai ne is parduotuves, nuplaunu juos pries sumusant, kartais isgerus kokteili zarnyne uraganai vyksta big_smile Uzknisa tas sedejimas prie tuliko.. Ar man baltymo kieki mazint? Ka jus darytumete? O norisi baltyminio kokteilio po treniruotes big_smile

Esu girdejes ar tai skaites seniau, kad kazkas ne taip su tais zaliais kiausiniais yra, tipo neapdorotas baltymas termiskai kazkaip sunkiai pasisavinama ar kazkas tokio...geriau pakepti arba pavirti kazkiek...gal del to ir kyla kartais uraganai...

Nu tai utiutiu lofiskqi mastyk, zalias neapdorotas maistas big_smile as sakau juk zalios mesos ar zuvies nevalgome smile tai kuom kiausiniai ypatingi?

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#990 2015-11-27 12:35

Re: Maistas po treniruotės

mantas3 rašė:

o kaip su sūdytais lašiniais ar sūdyta silke?

Ernestas rašė:

iparado rašė:

Esu girdejes ar tai skaites seniau, kad kazkas ne taip su tais zaliais kiausiniais yra, tipo neapdorotas baltymas termiskai kazkaip sunkiai pasisavinama ar kazkas tokio...geriau pakepti arba pavirti kazkiek...gal del to ir kyla kartais uraganai...

Nu tai utiutiu lofiskqi mastyk, zalias neapdorotas maistas big_smile as sakau juk zalios mesos ar zuvies nevalgome smile tai kuom kiausiniai ypatingi?

Manyciau, kad tai kas sudyta jau yra kazkiek apdorota, kad ir ne termiskai...tas pats turetu buti ir su vytinta mesa...beje, nzn, as bent jau nevalgau tik sudytu lasiniu, nebent jie parukyti dar...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-11-27 12:36)

Neprisijungęs

 
mantas3
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-23
Žinutės: 404
Atsiliepimai: 1

#991 2015-11-27 13:28

Re: Maistas po treniruotės

valgai ar nevalgai - jau kita kalba. bet klausimas dėl produktų įsisavinimo, kai jie nėra termiškai apdirbti, o tik sūdyti, vytinti ir pan.  vaisiai, daržovės sakoma geriau neapdirbtos, nežūva vitaminai ir t.t., o mėsa, žuvis? gal ir geriau žali - nesuyra kokie nors vitaminai ar mineralai...  čia kokie tai biomedicinos mokslų daktarai galėtų pasireikšti. P.S. žalios mėsos nevalgau. žuvies taip pat. ir nenorėčiau.

iparado rašė:

mantas3 rašė:

o kaip su sūdytais lašiniais ar sūdyta silke?

Ernestas rašė:


Nu tai utiutiu lofiskqi mastyk, zalias neapdorotas maistas big_smile as sakau juk zalios mesos ar zuvies nevalgome smile tai kuom kiausiniai ypatingi?

Manyciau, kad tai kas sudyta jau yra kazkiek apdorota, kad ir ne termiskai...tas pats turetu buti ir su vytinta mesa...beje, nzn, as bent jau nevalgau tik sudytu lasiniu, nebent jie parukyti dar...

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#992 2015-11-27 19:29

Re: Maistas po treniruotės

mantas3 rašė:

valgai ar nevalgai - jau kita kalba. bet klausimas dėl produktų įsisavinimo, kai jie nėra termiškai apdirbti, o tik sūdyti, vytinti ir pan.  vaisiai, daržovės sakoma geriau neapdirbtos, nežūva vitaminai ir t.t., o mėsa, žuvis? gal ir geriau žali - nesuyra kokie nors vitaminai ar mineralai...  čia kokie tai biomedicinos mokslų daktarai galėtų pasireikšti. P.S. žalios mėsos nevalgau. žuvies taip pat. ir nenorėčiau.

iparado rašė:

mantas3 rašė:

o kaip su sūdytais lašiniais ar sūdyta silke?

Manyciau, kad tai kas sudyta jau yra kazkiek apdorota, kad ir ne termiskai...tas pats turetu buti ir su vytinta mesa...beje, nzn, as bent jau nevalgau tik sudytu lasiniu, nebent jie parukyti dar...

Na ok, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9772141 ir http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3228431/ (cia dafiga, bet trumpai galima apibendrinti) kad per visa evoliucija zmogaus organizmas ismoko geriau priimti apdorota maista, negu zalia...vat tau ir atsakymas, kodel zalias nera geriau negu paruostas...raw yra zalia, kai paimi ispjovves/sumuses ir sukisi I burna, o apdorotas yra kai brandini/sudai/vytini/kepi/verdi/pudai ir pan...tai vot per tiek metu atpratom normaliai isisavinti raw maista...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-11-27 19:30)

Neprisijungęs

 
pikis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-22
Žinutės: 100
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#993 2016-02-28 22:06

Re: Maistas po treniruotės

Ką manot jei po treniruotės iškart kokį 0,5l pieno išgerčiau?

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#994 2016-02-28 22:08

Re: Maistas po treniruotės

pikis rašė:

Ką manot jei po treniruotės iškart kokį 0,5l pieno išgerčiau?

Mirtum

Neprisijungęs

 
pikis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-22
Žinutės: 100
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#995 2016-02-28 22:36

Re: Maistas po treniruotės

Gerai kad perspėjai. Tai būčiau rytoj jau gėręs. Dabar žinosiu.

Neprisijungęs

 
petrovich
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-04-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#996 2016-04-07 19:41

Re: Maistas po treniruotės

aš tai darau sau kokteiliuką po treneruotės:
200 g varškės
4 šaukštai avižinių dribsnių
1 bananas
1 šaukštelis medaus
ir viską tai užpilu pienų ir suplaku su blenderiu..

Neprisijungęs

 
Norcia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-02-16
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#997 2016-04-07 20:59

Re: Maistas po treniruotės

petrovich rašė:

aš tai darau sau kokteiliuką po treneruotės:
200 g varškės
4 šaukštai avižinių dribsnių
1 bananas
1 šaukštelis medaus
ir viską tai užpilu pienų ir suplaku su blenderiu..

Ir kaip skonis ?

Neprisijungęs

 
Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#998 2016-04-07 22:13

Re: Maistas po treniruotės

skonis geras šito, bet avižų tai mažai tie 4 šaukštai, jei darysi,tai avižas susimalk iš pirmo ir pilk bent 100-200g.

Neprisijungęs

 
petrovich
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-04-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#999 2016-04-08 19:51

Re: Maistas po treniruotės

man asmeniškai skonis labai patinka. dėl 4 šaukštų parašiau preleminariai, t. y. aš asmeniškai imetų mažiausiai 4

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#1000 2016-10-07 22:35

Re: Maistas po treniruotės

O jei neaugini masės? o.O Ką geriau valgyti po treniruotės?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net