Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#26 2016-04-18 10:00

Re: Ar reikalingi vaikai?

O koks butent dziaugsmas? kuo dziaugiates ji turedami? smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#27 2016-04-18 10:04

Re: Ar reikalingi vaikai?

Aš sakiau kad be 30 neturėsiu, nu bet žmona kai vyresnė tai anksčiau planus pakeičiau. Dabar kai yra tai ir nebeįsivaizduoju gyvenimo be vaiko (nors antram dar tikrai nepasiruošęs ir nenoriu, po kokių 3metų gal). Šiaip dabar atsukus laiką atgal ir jei žinot kaip viskas vyksta tai gal net norėčiau vaiką turėt ~20-22metų. Tuo laikotarpiu nereiktų visur trankytis per mokslus ir pan, vėliau geresnę ateitį galima turėsi (o aš prastudentavau visą tą laikotarpį nuo utiutiu nutrūkęs). Bet nu viskas gerai, aišku to laiko su draugais pagert ir pan nėra, kažkur išeit su žmona ir pan taip pat nelabai, pirmi metai adaptacijos ne patys lengviausi (realiai 3mėn jau apsipranti prie naujo gyvenimo būdo), bet būčiau turėjęs 20m, jau dabar vaikui būtų 8metai gali belekam palikt, kažkur nueit.. Žodžiu, viskas labai smagu ir gerai, jeigu tik turi su kuo ir pasiryžęs pats augint o ne tėvam atiduot kad žiūrėtų ar dar ką - go.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#28 2016-04-18 10:05

Re: Ar reikalingi vaikai?

bender rašė:

O koks butent dziaugsmas? kuo dziaugiates ji turedami? smile

Kiekviena šypsena, kiekvienas apsikabinimas, stebėjimas kaip auga, tobulėja ir t.t. Tiek prijuokina kartais, kad myžta į kelnes net ir svečiai... Čia sunku paaiškint, kol neturi vaiko, nesupranti kas ta meilė vaikui yra. Atrodo prieš vaiką, net nežinai ar mylėsi, nes nežinai ko laukt, bet pilvui beaugant atsiranda tas laukimas jau. O gimus, net nežinau iš kur, bet žiauriai geri jausmai užplūsta smile Jei tik vaikas sveikas, manau didžiausias džiaugsmas namams smile

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#29 2016-04-18 10:06

Re: Ar reikalingi vaikai?

Pinigai pinigais, o šeima kurt visiem reiks - ar tu tuščiom kišenėm ar ne.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#30 2016-04-18 10:06

Re: Ar reikalingi vaikai?

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#31 2016-04-18 10:13

Re: Ar reikalingi vaikai?

bender rašė:

O koks butent dziaugsmas? kuo dziaugiates ji turedami? smile

Kad ir toks menkas dalykas, kai grysti namo, ir isgirdes domofona atlekia saukdamas "teti, teti" ir apsikabina...smulkmena, bet tokiu mazu mielu dalyku pilna yra, iki tol net nebutum pagalvojes, kad jie dziaugsmo gales atnesti...taipogi visi tie prikolai vaiko, kuriuos jis nuosirdziai daro, atrodo juokingi, pakelia nuotaika, nors kartais ir sugadina ka nors per procesa smile aisku, suprantama, kad tie, kas vaiku neturi dar, nelabai supras tokiu momentu ir dar pirsta turbut pasukios prie smilkinio, ale "a tas visai durns turbut yra" big_smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-04-18 10:13)

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#32 2016-04-18 10:44

Re: Ar reikalingi vaikai?

igndnp rašė:

Aš sakiau kad be 30 neturėsiu, nu bet žmona kai vyresnė tai anksčiau planus pakeičiau. Dabar kai yra tai ir nebeįsivaizduoju gyvenimo be vaiko (nors antram dar tikrai nepasiruošęs ir nenoriu, po kokių 3metų gal). Šiaip dabar atsukus laiką atgal ir jei žinot kaip viskas vyksta tai gal net norėčiau vaiką turėt ~20-22metų. Tuo laikotarpiu nereiktų visur trankytis per mokslus ir pan, vėliau geresnę ateitį galima turėsi (o aš prastudentavau visą tą laikotarpį nuo utiutiu nutrūkęs). Bet nu viskas gerai, aišku to laiko su draugais pagert ir pan nėra, kažkur išeit su žmona ir pan taip pat nelabai, pirmi metai adaptacijos ne patys lengviausi (realiai 3mėn jau apsipranti prie naujo gyvenimo būdo), bet būčiau turėjęs 20m, jau dabar vaikui būtų 8metai gali belekam palikt, kažkur nueit.. Žodžiu, viskas labai smagu ir gerai, jeigu tik turi su kuo ir pasiryžęs pats augint o ne tėvam atiduot kad žiūrėtų ar dar ką - go.

kuo mazesnis skirtumas tarp vaiku tuo geriau mano manymu, pas mane 2,5 metu skirtumas, visi vargai praktiskai kartu eina isaugs ir viskas, jei koks 6 metu skirtumas tai nu ir utiutiu  big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#33 2016-04-18 10:49

Re: Ar reikalingi vaikai?

Katukas rašė:

ATjr rašė:

O yra kas i tai ziuri su daugiau optimizmo?
Stafai, uzsivedes, isgelbesit sia tema?

o tu pats ka manai?

Man vaikai patinka, bet dar ju neturiu, bet manau, kad atsakomybe didele,

Ir jauciu tektu pirkti didesne masina nei coupe sad

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#34 2016-04-18 10:53

Re: Ar reikalingi vaikai?

ATjr rašė:

Katukas rašė:

ATjr rašė:

O yra kas i tai ziuri su daugiau optimizmo?
Stafai, uzsivedes, isgelbesit sia tema?

o tu pats ka manai?

Man vaikai patinka, bet dar ju neturiu, bet manau, kad atsakomybe didele,

Ir jauciu tektu pirkti didesne masina nei coupe sad

As prie miniveno perejau big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#35 2016-04-18 10:54

Re: Ar reikalingi vaikai?

Zuikis13 rašė:

MrBurbulas rašė:

Na nezinau kaip uzsieni, bet lietuvoj nemaza dali  susilaukt vaiku atgraso ir finansai.
Koki gali but vaikai jei i rankas per seima bent 3-4k euro negauni.
Tai vegetavimas.  Skaiciavimas centas i centa.  Negalejimas sau nieko leist. Batus kas 5 metus naujus pasikeist ir t.t
Ir nesakykit kad vaikas finansiskai nekainuoja - o dar ir kaip. Veliau i mokykla, augimas. Drabuziai , batai. Bureliai ir t.t. da.xu.ja smile
Jau nekalbant tai kad pirmus pora metu sau laiko visiskai neturi.
O alga daugumos kiek ? 500 eu vidurkis?
Butu ir auto kainas pasigooglint visi mokam.
Va taip va ir atsoka fantazija smile

3-4k euro tau reikia? Hercoge burbule, aš suprantu, kad dabar rašai iš savo jahtos per iphone7 su pirštais, ant kurių NBA auksiniai čempionų žiedai nupirkti per e-bay, bet suprask, kad yra paprasti mirtingieji, kurie gerai gyvena uždirbdami ir mažiau. Jei vyras+žmona pakelia 2k euro, tai či yra LABAI GERAI. Ir gyvent galima tikrai neskaičiuojant kapeikų, atostogauti kipre ir t.t.

2k euro  vienam gaut jau visai neblogai.
Bet per abu tiek gaut.. na nesiverstu liezuvis    sakyt kad labai gerai..
Pakenciamai. Galbut taip.
Man asmeniskai nepatinka ideja lyst i paskola iki pensijos.. gal del to apie 4k jauro gaut butu normaliai pagal mane.
Nezinau. Is ko ir kaip jus gyvenat. Kad 1.5.k euro yra utiutiu...
nesakau kad man reik jachtu vilu ar naujo auto is salono
. Bet vien senesnes auto islaikymas per men 150~ jauru kainuoja.. ka kalbey apie kitka...Arba as kazko nezinau  arba kitoj galaktikoj gyvenu.
ir stafai. Nesu as nusiteikes pries vaikus. Bet pvz dabar net noredamaz  as ju neiaikyciau. O valgyt kruopas makaronus ir mesa ragaut 1 x per savaite - na sori , vaiko sypsena man to neatpirks niekada.
Visada strese but.. no no no no...

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#36 2016-04-18 11:13

Re: Ar reikalingi vaikai?

Neprivalges rašė:

Man 25 ir still no no no. Bus 30 bus tas pats. Jaučiu didžioji dalis netyčiukus padarę yra, kas turi.
Kitas reikalas, jeigu būčiau gerai materialiai apsirūpinęs, turėčiau nuosavus namus ir mylimą moterį, tada gal... gal. Bet apsvarstyčiau ar ne geriau šunį pirkt.

mums buvo po 35m ir dar buvo per anksti, bet atsitiko taip netycia ir yra. kaip cia pas mus sakoma 'babies happen in the dark' ir niekas nezino kaip big_smile truputi buvo apmaudu, nes kiek pazystamu bando metus, kitus, stengiasi, smaginasi, o cia blem kai nenori, tai uzsikabina pats. anyways, vienas per 8metus pragyventus kartu, tai nera taip blogai. savi namai ir geri finansai - mums jokios paskatos apsivaikuoti neturejo.

Zuikis13 rašė:

Galit sakyti ką norit, bet faktas yra toks: yra gyvenimas prieš vaiką, yra gyvenimas po vaiko. Čia yra visiškai skirtingi dalykai. Ir tik turintys vaikus supras. Aišku, būna kokiu balvonų, kur susilaukia vaiko, visus rupesčius palieka žmonai, o pats ir toliau su draugais alų geria, bet aš nekalbu apie silpnapročius. Tai bent mano reziume, kad čia nėra kažkoks finansinis įšukis. Čia gal labiau "patino" jausmą reikia turėt.

butent. sedim ir svajojam, kaip butu faina i kina ar restorana iseit... vis padusaujam, kaip karaliskai be vaiku gyvenom.
del finansu - tai kol kas mazas, kapeikas jis tekainuoja. ko jam ten reik - meiles, lovos ir papo. praktiskai visa vaiskiska 'iranga' supirkom padeveta uz ketvirti naujos kainos, ne todel, kad neipirktume, bet kokia prasme uz daikta naudojama kelis menesius moketi kvailus pinigus ir t.t. nedizaineriu drabuziai, batai - vel kapeikos ir negaila, kad susiteps ar suplesys.

bendrai, atsakant i temos klausima, tai priklauso nuo paciu zmoniu - ar jie nori, ar jiems reikia. vieniems - taip, kitiems - ne. mums nereikejo, bet ikliuvom, tai sukames dabar big_smile ar atnese laimes? kol kas ne. kaip tik priesingai - psichologiskai labai gniuzdo. mylim ji aisku, visgi savas vaikas, grazus ir sveikas big_smile kai prakus, prades kalbeti, bus idomiau su juo, bet kol kas tai nusisauti norisi.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#37 2016-04-18 11:49

Re: Ar reikalingi vaikai?

Jūsų Didenybe, supermamoj jau būtumėt akmenim užmėtyta, kad laimės jum vaikas neatnešė big_smile

O šiaip ar gerai yra per vaiką realizuot savo neišsipildžiusias svajones? Pvz nuo mažų dienų veda į sportą vaiką, kad užaugęs būtų sportininkas, ir neleidžia namie prie kompo būt, nes programeriai atseit lochai (sory volframai).

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#38 2016-04-18 11:49

Re: Ar reikalingi vaikai?

Jūsų Didenybė rašė:

Neprivalges rašė:

Man 25 ir still no no no. Bus 30 bus tas pats. Jaučiu didžioji dalis netyčiukus padarę yra, kas turi.
Kitas reikalas, jeigu būčiau gerai materialiai apsirūpinęs, turėčiau nuosavus namus ir mylimą moterį, tada gal... gal. Bet apsvarstyčiau ar ne geriau šunį pirkt.

mums buvo po 35m ir dar buvo per anksti, bet atsitiko taip netycia ir yra. kaip cia pas mus sakoma 'babies happen in the dark' ir niekas nezino kaip big_smile truputi buvo apmaudu, nes kiek pazystamu bando metus, kitus, stengiasi, smaginasi, o cia blem kai nenori, tai uzsikabina pats. anyways, vienas per 8metus pragyventus kartu, tai nera taip blogai. savi namai ir geri finansai - mums jokios paskatos apsivaikuoti neturejo.

Zuikis13 rašė:

Galit sakyti ką norit, bet faktas yra toks: yra gyvenimas prieš vaiką, yra gyvenimas po vaiko. Čia yra visiškai skirtingi dalykai. Ir tik turintys vaikus supras. Aišku, būna kokiu balvonų, kur susilaukia vaiko, visus rupesčius palieka žmonai, o pats ir toliau su draugais alų geria, bet aš nekalbu apie silpnapročius. Tai bent mano reziume, kad čia nėra kažkoks finansinis įšukis. Čia gal labiau "patino" jausmą reikia turėt.

butent. sedim ir svajojam, kaip butu faina i kina ar restorana iseit... vis padusaujam, kaip karaliskai be vaiku gyvenom.
del finansu - tai kol kas mazas, kapeikas jis tekainuoja. ko jam ten reik - meiles, lovos ir papo. praktiskai visa vaiskiska 'iranga' supirkom padeveta uz ketvirti naujos kainos, ne todel, kad neipirktume, bet kokia prasme uz daikta naudojama kelis menesius moketi kvailus pinigus ir t.t. nedizaineriu drabuziai, batai - vel kapeikos ir negaila, kad susiteps ar suplesys.

bendrai, atsakant i temos klausima, tai priklauso nuo paciu zmoniu - ar jie nori, ar jiems reikia. vieniems - taip, kitiems - ne. mums nereikejo, bet ikliuvom, tai sukames dabar big_smile ar atnese laimes? kol kas ne. kaip tik priesingai - psichologiskai labai gniuzdo. mylim ji aisku, visgi savas vaikas, grazus ir sveikas big_smile kai prakus, prades kalbeti, bus idomiau su juo, bet kol kas tai nusisauti norisi.

cia tik pradzia, mazi vaikai mazi vargai big_smile as irgi taip galvojau kad greiciau  paaugtu eiti zaisti i kiema su juo, kamuoli paspardyt ir pan, zinok nuomone nepasikeite vistiek vis labiau  noriu kad paaugtu ir pyzdintu is namu big_smile

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#39 2016-04-18 12:03

Re: Ar reikalingi vaikai?

Staffordshire rašė:

Burbulas yra grynai nusistates ir nera reikalo su tokiu veltis i diskusijas nes nieko nepakeisi.
Kaip jau buvo mineta pirmi metai sunkus ir neydomus o veliau lengva. Kainuoti ka ten tas vaikas kainuoja iki 200e per menesi kartais..
Va kai seniai prisidaro vaiku tai nu na.. ten islepina ir su savo iskreiptu mastymu augina...atsimink jei pasidarai 35metu vaika tai jis bus paauglys kai tau bus 50metu o 50metu jau pensija ne uz kalnu.

nzn kaip tu skaiciuoji bet as skaiciuoji tapp : aukle 800- 1k gbp per menesi ir plius kiek ten jau vaikui reikia (nzn kiek nes neturejes). tai cia i 200 net nepanasu

Paskutinį kartą taisė uk (2016-04-18 12:03)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#40 2016-04-18 13:40

Re: Ar reikalingi vaikai?

MrBurbulas rašė:

2k euro  vienam gaut jau visai neblogai.
Bet per abu tiek gaut.. na nesiverstu liezuvis    sakyt kad labai gerai..
Pakenciamai. Galbut taip.
Man asmeniskai nepatinka ideja lyst i paskola iki pensijos.. gal del to apie 4k jauro gaut butu normaliai pagal mane.
Nezinau. Is ko ir kaip jus gyvenat. Kad 1.5.k euro yra utiutiu...
nesakau kad man reik jachtu vilu ar naujo auto is salono
. Bet vien senesnes auto islaikymas per men 150~ jauru kainuoja.. ka kalbey apie kitka...Arba as kazko nezinau  arba kitoj galaktikoj gyvenu.
ir stafai. Nesu as nusiteikes pries vaikus. Bet pvz dabar net noredamaz  as ju neiaikyciau. O valgyt kruopas makaronus ir mesa ragaut 1 x per savaite - na sori , vaiko sypsena man to neatpirks niekada.
Visada strese but.. no no no no...

O tai kiek laiko gyvensi kol sutaupysi, kad iskarto nusipirktum padoru buta? ta prasme cia tam ir reikia tau 3-4k, kad pataupes 10 metu,, galetum kazka pasiimti savo, ir nelystum I paskolas? Masinos islaikymas, realiai panasiai gaunasi (100 euru kazkur kuras+15 euru draudimas+as paskiriu kas menesi kazkur 50 euru remontui, ir remontuoju kazkur I metus karta), o kas yra kitkas? nereikia visko taip sujuodinti, jei seima gauna kazkur 1500 euru pajamu, tikrai ne 1x per savaite mesa valgo ir visa likusi laika kruopas big_smile as pvz linkes taip mastyti, kad geriau jau pasikabinsiu paskola ir mokesiu uz ta, ka galeisu parduoti, kai ateis laikas (kad ir su minusu uz palukanas), negu kad mokesiu 10 metu uz nuoma ir po to isvis nieko neturesiu net pardavimui (nelabai matau kitu variantu kaip taupyti - arba gyveni pas tevus, arba pigiai kur nors nuomuojiesi buta, kas vistiek veda I minusa)...paprastas variantas, pirkom pirmaji buta su 20k litu inasu savu, pardavem po 4 metu uz tiek, kad realiai atsipirko visas remontas ird ar daugiau (palukanu per 4 metus sumokejom nedaug, o likusiu moketi juk nereikia parduodant)...gauta pliusa panaudojom naujo buto inasui ir remontui, bei buiciai visai (kad ir ne iskarto, bet pataupant), ir visa tai su 1.5k euro ir maziau kartais+1 vaikas seimoje, ir dar masina isejo pasikeisti smile maistui, kadangi perkam daugiausia Barboroj, per menesi iseina kazkur apie 400 euru, maistas ivairus, ne bomzpaketai ir pan, gamina pagrinde patys...zodziu viskas cia ok su tokiom sumom, aisku visada galima sakyti, kad reikia gyventi placiau ir reikia daugiau, bet kai turesi ta daugiau, reikes dar daugiau...zodziu tik atmazas kad nereikia vaiku ir tiek big_smile jei zmogus nenori, tai nenori, ne pajamose cia esme manau, aisku kas laisvai gyveno ar nuo jaunystes pinigais aptekes yra, tai vienaip ziuri I situs dalykus, I pajamu dydi ir pan, o kas sunkiai skynesi kelia, skaiciavo kiekviena lita, tai kitoks poziuris I tai kiek ko reikia, kad uztektu, diskusija situo klausimu galima, o gincai ar nuomones primetimas ne, nes tai yra labai individualus dalykas smile be to, kai zmogus vaiku neturi, tai nuomone gaunasi tokia vienasaliska, negu kaip tie, kurie jau gali palyginti pries ir po...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-04-18 13:45)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#41 2016-04-18 13:45

Re: Ar reikalingi vaikai?

Na burbulas manau užlenkiai su tais 4k euro smile Jei pirksi namą/butą/kotedžą tai su įrengimu ~200k € gausis. Tai vadinas ~6metus vis tiek turėsi taupyt tam reikalui (na arba paskola ~8metai), bet kuo daugiau uždirbi tuo ir didesni poreikiai. Su 1,5k€ galima gyvent Lietuvoj (čia jau atskaičiavus už butą ką palieki ar paskolą kai sumoki) ir pramogom užtenka, ir mėsą kiekvieną dieną valgant ir paatostogaut pinigų atsidedant. Nežinau kiek vėliau pinigų vaikui reikės bet vis tiek ne kosmosą. Aišku batų ir viso garderobo kas mėnesį nekeičiu (ir nekeičiau kai tikrai tą daryt galėjau, nes neturiu polinkio pirkt vis naujus daiktus), bet šiaip viskas normaliai su tokiais pinigais yra, o vaikui reik skirt ~500€/mėn manau. Tai 1000€ 2 suaugusiem irgi viskas norma. Maistui ~300€, dar šiaip tarkim 200€ smulkom išlaidom ir 500€ lieka visokiai kitai veiklai. Per mėnesį. Į kokią tarkim korėją pietų nuskrist, parskrist + viešbutis arba kokį kruizą paimt savaitei su viskui ~800€, na tai 3mėn pasitaupei ir gali varyt atostogaut.

Aišku uždirbčiau aš 4k € tai padidėtų tos išlaidos ir kurį laiką taip pagyvenus 1k eur alga atrodytų ne kažką, bet viskas priklauso nuo poreikių.

Taip, už 500€tai nežinau kaip žmonės gyvena, bet 1k gaut į rankas jau čia padoru yra.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#42 2016-04-18 13:51

Re: Ar reikalingi vaikai?

Neprivalges rašė:

Man 25 ir still no no no. Bus 30 bus tas pats. Jaučiu didžioji dalis netyčiukus padarę yra, kas turi.
Kitas reikalas, jeigu būčiau gerai materialiai apsirūpinęs, turėčiau nuosavus namus ir mylimą moterį, tada gal... gal. Bet apsvarstyčiau ar ne geriau šunį pirkt.

tai dabar i kuloka dauzai ar su nemylima buni?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#43 2016-04-18 14:00

Re: Ar reikalingi vaikai?

iparado rašė:

MrBurbulas rašė:

2k euro  vienam gaut jau visai neblogai.
Bet per abu tiek gaut.. na nesiverstu liezuvis    sakyt kad labai gerai..
Pakenciamai. Galbut taip.
Man asmeniskai nepatinka ideja lyst i paskola iki pensijos.. gal del to apie 4k jauro gaut butu normaliai pagal mane.
Nezinau. Is ko ir kaip jus gyvenat. Kad 1.5.k euro yra utiutiu...
nesakau kad man reik jachtu vilu ar naujo auto is salono
. Bet vien senesnes auto islaikymas per men 150~ jauru kainuoja.. ka kalbey apie kitka...Arba as kazko nezinau  arba kitoj galaktikoj gyvenu.
ir stafai. Nesu as nusiteikes pries vaikus. Bet pvz dabar net noredamaz  as ju neiaikyciau. O valgyt kruopas makaronus ir mesa ragaut 1 x per savaite - na sori , vaiko sypsena man to neatpirks niekada.
Visada strese but.. no no no no...

O tai kiek laiko gyvensi kol sutaupysi, kad iskarto nusipirktum padoru buta? ta prasme cia tam ir reikia tau 3-4k, kad pataupes 10 metu,, galetum kazka pasiimti savo, ir nelystum I paskolas? Masinos islaikymas, realiai panasiai gaunasi (100 euru kazkur kuras+15 euru draudimas+as paskiriu kas menesi kazkur 50 euru remontui, ir remontuoju kazkur I metus karta), o kas yra kitkas? nereikia visko taip sujuodinti, jei seima gauna kazkur 1500 euru pajamu, tikrai ne 1x per savaite mesa valgo ir visa likusi laika kruopas big_smile as pvz linkes taip mastyti, kad geriau jau pasikabinsiu paskola ir mokesiu uz ta, ka galeisu parduoti, kai ateis laikas (kad ir su minusu uz palukanas), negu kad mokesiu 10 metu uz nuoma ir po to isvis nieko neturesiu net pardavimui (nelabai matau kitu variantu kaip taupyti - arba gyveni pas tevus, arba pigiai kur nors nuomuojiesi buta, kas vistiek veda I minusa)...paprastas variantas, pirkom pirmaji buta su 20k litu inasu savu, pardavem po 4 metu uz tiek, kad realiai atsipirko visas remontas ird ar daugiau (palukanu per 4 metus sumokejom nedaug, o likusiu moketi juk nereikia parduodant)...gauta pliusa panaudojom naujo buto inasui ir remontui, bei buiciai visai (kad ir ne iskarto, bet pataupant), ir visa tai su 1.5k euro ir maziau kartais+1 vaikas seimoje, ir dar masina isejo pasikeisti smile maistui, kadangi perkam daugiausia Barboroj, per menesi iseina kazkur apie 400 euru, maistas ivairus, ne bomzpaketai ir pan, gamina pagrinde patys...zodziu viskas cia ok su tokiom sumom, aisku visada galima sakyti, kad reikia gyventi placiau ir reikia daugiau, bet kai turesi ta daugiau, reikes dar daugiau...zodziu tik atmazas kad nereikia vaiku ir tiek big_smile jei zmogus nenori, tai nenori, ne pajamose cia esme manau, aisku kas laisvai gyveno ar nuo jaunystes pinigais aptekes yra, tai vienaip ziuri I situs dalykus, I pajamu dydi ir pan, o kas sunkiai skynesi kelia, skaiciavo kiekviena lita, tai kitoks poziuris I tai kiek ko reikia, kad uztektu, diskusija situo klausimu galima, o gincai ar nuomones primetimas ne, nes tai yra labai individualus dalykas smile be to, kai zmogus vaiku neturi, tai nuomone gaunasi tokia vienasaliska, negu kaip tie, kurie jau gali palyginti pries ir po...

na kaip. Iki 10 metu lyst i paskola. Mano akim priimtina.. as nenoriu 30 -40 metu but " ant adatu". O kada dar pagyvent?
Tikriausia as seno kirpimo ir visi gyvena i paskolas.. bet kazkaip na nezinau smile
Taupus zmones esat , sveikinu su tuo smile

o pinigais ir man nelijo nuo pat mazumes. Tai tas variantas irgi atkrenta wink

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#44 2016-04-18 14:07

Re: Ar reikalingi vaikai?

Kokia dalbajobiska tema. Kas nori tas susilaukia vaiku, kas nenori - ne. Kai kam netyciukai papuola tai plbm sakys kad ziauriai zjbs ir tt. Patys irgi kazkada buvot savo tevo pautuose ir norom ar nenorom po to pagimdyti ir uzauginti.

Kitas dalykas, kai kurie gal ir noretu bet finansine padetis kandziojasi tai naturalu kad niekur neskuba. Nes man asmeniskai pamojna butu turet vaiku kuriu niekada negaleciau nei kiek palepinti saldainiu kokiu ar pramogom.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#45 2016-04-18 15:01

Re: Ar reikalingi vaikai?

eNrr rašė:

Kokia dalbajobiska tema. Kas nori tas susilaukia vaiku, kas nenori - ne. Kai kam netyciukai papuola tai plbm sakys kad ziauriai utiutiu ir tt. Patys irgi kazkada buvot savo tevo pautuose ir norom ar nenorom po to pagimdyti ir uzauginti.

Kitas dalykas, kai kurie gal ir noretu bet finansine padetis kandziojasi tai naturalu kad niekur neskuba. Nes man asmeniskai pamojna butu turet vaiku kuriu niekada negaleciau nei kiek palepinti saldainiu kokiu ar pramogom.

kazin kiek  cia tokiu yra vargetu kurie negaletu palepint savo vaiku saldainiais ar kazkuo is pramogu? cia jau visiskai reikia buti bomzu ir gyvent nakvynes namuose kad to senugebetum padaryt.

Neprisijungęs

 
Aziz
Išmestas
Registravosi: 2015-12-22
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#46 2016-04-18 15:25

Re: Ar reikalingi vaikai?

kiekviem savaip, bet kai penkiolikinės gimdo tai sakykit ką norit, čia jau nenormalu. yra čia pas mane rajone daugiau, nei keli tokie variantai

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#47 2016-04-18 16:38

Re: Ar reikalingi vaikai?

Aziz rašė:

kiekviem savaip, bet kai penkiolikinės gimdo tai sakykit ką norit, čia jau nenormalu. yra čia pas mane rajone daugiau, nei keli tokie variantai

E, nestumk ant mano 3 buvusio klasiokiu, ok?

Neprisijungęs

 
Aziz
Išmestas
Registravosi: 2015-12-22
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#48 2016-04-18 16:47

Re: Ar reikalingi vaikai?

BloodyZero rašė:

Aziz rašė:

kiekviem savaip, bet kai penkiolikinės gimdo tai sakykit ką norit, čia jau nenormalu. yra čia pas mane rajone daugiau, nei keli tokie variantai

E, nestumk ant mano 3 buvusio klasiokiu, ok?

tai čia phj, pas mane klasėj jau viena irgi sėdi su pilvu. maxima/norfa nauja kasininkė inc

Paskutinį kartą taisė Aziz (2016-04-18 16:48)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#49 2016-04-18 18:03

Re: Ar reikalingi vaikai?

Pelesis rašė:

Neprivalges rašė:

Man 25 ir still no no no. Bus 30 bus tas pats. Jaučiu didžioji dalis netyčiukus padarę yra, kas turi.
Kitas reikalas, jeigu būčiau gerai materialiai apsirūpinęs, turėčiau nuosavus namus ir mylimą moterį, tada gal... gal. Bet apsvarstyčiau ar ne geriau šunį pirkt.

tai dabar i kuloka dauzai ar su nemylima buni?

kuloką

Neprisijungęs

 
Nerka28
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 0

#50 2016-04-18 18:17

Re: Ar reikalingi vaikai?

pritariu stafui 100%

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net