Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#551 2016-07-04 05:17

Re: Aloyzo foto

p.s. idomus jusu poziurius. Manote , kad be steroidu neimanoma nieko pasiekti. Tai klausimas tada, kam is viso treniruotis naturaliai?
Su farma arba is viso nesportuoti? 
Jeigu nesugebate nieko padaryti naturaliai, tai yra nusimesti riebalo, uzsiauginti raumens ar uzkelti jegos, tai, manau,  jums isvis geriau nesportuoti, negu nuo farmos visa laika buti priklausomiems. Jeigu jau taip baisiai nedave genetika, eikite zaisti krepsinio ar alaus gerimo konkursuose dalyvaukite.

Dar vienas updeitas. Padariau siandien gerule cheat diena, reiks dabar kelias dienas issivalyti po jos ir kelti kalorijas, nes reikiama svori mazdaug pasiekiau. 82-83kg, reikia po biski lipti is deficito stengiantis suvalgyti maksimaliai kaloriju nepriaugant papildomu kg.   
Beja, jeigu kam idomu kodel as laikau toki svori, tai esme tame, jog rosiuosi sudalyvauti trikoves varzybose Lietuvoje iki 83kg svorio kategorijoje, kol dar esu Jaunime (iki 23 metu). Po to grisiu dalyvauti i Latvijos varzybas , GPC ir WPC federacijas, nes ten Jaunime busiu dar iki 2017 rugsejo. Kol sueis 24 metai.  Siaip mane žiauriai zavi profesonalus sunkiasvoriu kulturizmas. Noreciau kada pameginti pasiekti +100kg su vienzenkliu bodyfato skaicium. Tai vat, tokie tikslai, tokios svajones big_smile pasidalinau su jumis taip tiesiai sviesiai viska, neaisku ka pavyks igyvendinti, o ko ne, bet nepabandes nesuzinosi.
https://s32.postimg.org/lrqeakkl1/3_double_bice.jpg
https://s31.postimg.org/zcc2pk4uz/4_front.jpg
https://s31.postimg.org/fpvkz1shn/1_muscle.jpg

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#552 2016-07-04 09:08

Re: Aloyzo foto

Aš manau, kad apie chemiją kalba tik tinginiai arba pavydoliai. Svarbiause kašką dariti, o ne verkšlenti, kaip kažko negalima pasiekti. Žmogaus galimybės neribotos. Prieš 110 metų nieks netikėjo, kad žmonės skraidys, o dabar mačiau filmą, kur bičiukas kostiumą užsidėjo ir skraidė. Krc iron man pavadinimas ar kažkas tokio. Dokumentika. Šiaip aš palaikau tave. Ir labai gražios nuotraukos. Labiausiai patiko pirma, kur kelnės biški nusmauktos ir kabo tik ant tavo jeldako. Jei dar būtų biški labiau nutemptos žemyn - duočiau pliusą. O dar tos venos aplink birkę. #NOHOMO. Aj, krc, ir taip duosiu+. Aš irgi taip bandau fotkintis, bet mano kiaušai ne tokie dideli, tai kelnės nusmunka. Dėl to kaltinu genetiką.
Čia daug kas klausė, kur mano nuotrauka, tai pats laikas pasirodyti. Žodžiu, nesmerk stipriai. Kaltinu arba netobulą mitybą, genus, arba dėl to, kad nesportuoju. O šiaip esi kiets bičas. Gal kada kartu pasportuosim.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/c2/c5/74/c2c574edcc0e8cb8f46a31d26b3b1d58.jpg

Neprisijungęs

 
Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#553 2016-07-04 09:36

Re: Aloyzo foto

Zuikis13 rašė:

Aš manau, kad apie chemiją kalba tik tinginiai arba pavydoliai. Svarbiause kašką dariti, o ne verkšlenti, kaip kažko negalima pasiekti. Žmogaus galimybės neribotos. Prieš 110 metų nieks netikėjo, kad žmonės skraidys, o dabar mačiau filmą, kur bičiukas kostiumą užsidėjo ir skraidė. Krc iron man pavadinimas ar kažkas tokio. Dokumentika. Šiaip aš palaikau tave. Ir labai gražios nuotraukos. Labiausiai patiko pirma, kur kelnės biški nusmauktos ir kabo tik ant tavo jeldako. Jei dar būtų biški labiau nutemptos žemyn - duočiau pliusą. O dar tos venos aplink birkę. #NOHOMO. Aj, krc, ir taip duosiu+. Aš irgi taip bandau fotkintis, bet mano kiaušai ne tokie dideli, tai kelnės nusmunka. Dėl to kaltinu genetiką.
Čia daug kas klausė, kur mano nuotrauka, tai pats laikas pasirodyti. Žodžiu, nesmerk stipriai. Kaltinu arba netobulą mitybą, genus, arba dėl to, kad nesportuoju. O šiaip esi kiets bičas. Gal kada kartu pasportuosim.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 … 3b1d58.jpg

Man bodybuildingas nesibaigia raumenu dydziu, savo ego issikelimu pries kitus nesportuojancius zmones ar kilogramu atkeliamu nuo zemes skaiciumi.  Del to ir nenoriu uzsiimti vien tik jegos sportu, nes pripazinkime, dauguma trikovininku ar kitu jegos sportu atstovu atrodo net kaip nesportuojantys. Uzsiemu jegos sportu, nes tiesiog man yra duota daug jegos ir tai yra geras budas isdirbti kuna.
Kulturizmas tai yra menas. Tiek pozavimas, tiek ir nuotraukos. Daug matau cia KIETU kulturistu, kuriem pamoina fotografuotis imetanciu neriskia nuotrauka, kurios nors kuno dalies ir prasanciu patarimu del proporciju.
Zinoma tokios foto turi ir savu minusu, sulaukiu daug zinuciu is homoseksualu 😃 kuriuos tenka paprasciausiai ignoruoti.
Nors ir turiu panele, sulaukiu daug demesio ir is kitu paneliu. Turint grazu kuna ir mokant ji tinkamai pateikti panos kimba kaip turi buti.
Na zodziu. Issipleciau belekiek i lankas.

Tavo foto tai tikrai labai panasaus stiliau, tikiuosi as geriau atrodau kazkiek bent. :

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#554 2016-07-04 09:46

Re: Aloyzo foto

Įdomiau ką dabar keli, planuoji kelt sitoj kategorijoj?

Neprisijungęs

 
Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#555 2016-07-04 10:02

Re: Aloyzo foto

Vegitas rašė:

Įdomiau ką dabar keli, planuoji kelt sitoj kategorijoj?

Norai yra visada dideli, bet idomu ar jie neprasilenks su realybe.
Noriu paspausti 162.5 kg, patupti daugiau 200 be bintu ir atkelti 260 smile
paspaudes jau esu 165kg per varzybas, atkeles 250kg ir patupes 250kg su bintais, bet sveriau tada 99kg, idomu ar paviks uzkelti jega sveriant 83.
Kas liecia dabar, tai treniruojuosi lengvai pakolkas dar, pakartojimai, bet su kiekviena savaite svoriai kila. Toki as jau principa susidares esu ir naudoju pries visas varzybas. pradedu visada nuo mazo svorio, darau atitinkamu setu ir maksimaliu pakartojimu skaiciu. Kas savaite svori didinu kas +5 ant spaudimo ir +10kg ant squat ir dl. pakolkas manes si metodika nenuvile.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#556 2016-07-04 11:33

Re: Aloyzo foto

Maxai, aš balielinsiu už tave. Kelk updatus, apie BP. Mano natural calculatorius sako, kad gali benchint 180kg naturaliai. Svarbu norėti. Anksčiau sirgdavau už GT, bet jis manęs, atrodo, nemėgsta, todėl noriu rasti naują pavyzdį ir įkvėpimo šaltinį.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#557 2016-07-04 12:20

Re: Aloyzo foto

Pala juk Savickas iš Biržų, tai gal ir ten kokia anomaliją egzisutoja. Nors šitas juk nėra didelio ūgio, tai viskas realu.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#558 2016-07-04 12:22

Re: Aloyzo foto

Čia slidi tema. Gal, kaip filosofija antikoje - perduodama iš vyro-vyrui. Ta prasme neturiu jokios paslėptos homo žinutės, nors, kita vertus, baltymai. Čia per gilia kapstau. Nesigilinkit.

Neprisijungęs

 
Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#559 2016-07-04 12:34

Re: Aloyzo foto

Gal čia ir sutapimas, bet mano mergina ir jos šeima gyvena buvusiuose Savicko namuose Biržuose. Dabar, manau, daugėliui jum iškils klausimas ar aš draugauju su ja vient dėl to big_smile Be to pradėjau sportuoti ir ilgą laiką sportavau su geriausiais rezultatais underground gyme, kur pradėjo ir Savickas

Neprisijungęs

 
Rudiarius
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-07-06
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#560 2016-07-04 12:45

Re: Aloyzo foto

Everything makes sense now

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#561 2016-07-04 13:49

Re: Aloyzo foto

Reiktų pradėt valgyt daugiau, jei nori bent kiek būt panašus į Savicką..

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#562 2016-07-04 14:04

Re: Aloyzo foto

Aš speju kad biski perlenki dėl svoriu planuojamu, bet Įdomu bus paziuret smile

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#563 2016-07-04 14:23

Re: Aloyzo foto

Koks Lt rekordas tavo planuojamoje kategorijoje? smile

Neprisijungęs

 
Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#564 2016-07-05 08:20

Re: Aloyzo foto

4Fun rašė:

Koks Lt rekordas tavo planuojamoje kategorijoje? smile

Jaunimas
Pritūpimas 237,5kg; Spaudimas 160kg; Atkėlimas 257,5kg; Suma 620kg

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#565 2016-07-05 08:59

Re: Aloyzo foto

Tu ble Songokas ar betmenas, kad "naturaliai" rekordą gerint susiruošei? Aj, genetics..
http://images.memes.com/meme/152899

Neprisijungęs

 
Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#566 2016-07-05 10:18

Re: Aloyzo foto

Zuikis13 rašė:

Tu utiutiu Songokas ar betmenas, kad "naturaliai" rekordą gerint susiruošei? Aj, genetics..
http://images.memes.com/meme/152899

Niekas nesakė, kad ruošiuosi gerinti. Tiesiog esu padaręs panašius skaičius prie 99kg. Klausimas tik ar pavyks tiek užkelti prie 83kg. Raumuo turi gera atmintį, tai tuo guodžiuosi big_smile o bus kaip bus.
Realiai irgi tiek daug kalbi apie vaistus?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#567 2016-07-05 10:38

Re: Aloyzo foto

Vaistai įdomi tema, nes jie veikia. Apie kokias aminkes ar fart powders kažkaip ne taip įdomu..

Neprisijungęs

 
Aloyzas
Balerūnas Maxas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2012-12-29
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 1

#568 2016-07-05 10:49

Re: Aloyzo foto

Zuikis13 rašė:

Vaistai įdomi tema, nes jie veikia. Apie kokias aminkes ar fart powders kažkaip ne taip įdomu..

Atvirai šnekant veikia ir papildai. Žinoma stebuklu jie nedaro, bet bent jau man poveikis žymiai jaučiasi.
Tarkim nuo preworkouto nesveika energija, agresija salėje. Nuo creatino jėgos padidėjimas akivaizdus. Amino rugštis, bcaa ir visi proteinai padeda pagerinti mitybos plana, pagerėjusi mityba irgi daug rezultatų duoda. Beje laikantis griežtos mitybos visokie tokie papildai yra skanus big_smile vėl savo pliusai.  Žinoma neliginu papildu su vaistais, bet nuo ju pliusas irgi yra.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#569 2016-07-05 11:14

Re: Aloyzo foto

Aloyzas rašė:

Zuikis13 rašė:

Vaistai įdomi tema, nes jie veikia. Apie kokias aminkes ar fart powders kažkaip ne taip įdomu..

Atvirai šnekant veikia ir papildai. Žinoma stebuklu jie nedaro, bet bent jau man poveikis žymiai jaučiasi.
Tarkim nuo preworkouto nesveika energija, agresija salėje. Nuo creatino jėgos padidėjimas akivaizdus. Amino rugštis, bcaa ir visi proteinai padeda pagerinti mitybos plana, pagerėjusi mityba irgi daug rezultatų duoda. Beje laikantis griežtos mitybos visokie tokie papildai yra skanus big_smile vėl savo pliusai.  Žinoma neliginu papildu su vaistais, bet nuo ju pliusas irgi yra.

:ddddddd

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#570 2016-07-05 11:32

Re: Aloyzo foto

:ddddddddd

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#571 2016-07-05 12:06

Re: Aloyzo foto

Čia, žiūriu, irgi gera publika. Jeigu natūraliai sportuoji, tai kone išjuoks tave. big_smile Patiems reiktų gerai pasikapstyt tarp savo smegenų vingių, ar verta sėst ant vaistų, jeigu iš savo išvaizdos neplanuoji daryt pinigų (o jei ir planuoji, dar neaišku ar pavyks). Suprantu, kad čia kultūrizmo forumas, bet kiek realiai čia turim varžybinių arba dirbančių treneriais tarp narių? Nepažįstu per daug čia chebros, bet kiek žinau, tai vienetai. smile Manau, kaip tik reikia skatinti natūralų sportą, o ne priešingai. smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#572 2016-07-05 12:16

Re: Aloyzo foto

Pinigus reikia daryti su galva, o ne raumenim.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#573 2016-07-05 12:19

Re: Aloyzo foto

siluetaz rašė:

Čia, žiūriu, irgi gera publika. Jeigu natūraliai sportuoji, tai kone išjuoks tave. big_smile Patiems reiktų gerai pasikapstyt tarp savo smegenų vingių, ar verta sėst ant vaistų, jeigu iš savo išvaizdos neplanuoji daryt pinigų (o jei ir planuoji, dar neaišku ar pavyks). Suprantu, kad čia kultūrizmo forumas, bet kiek realiai čia turim varžybinių arba dirbančių treneriais tarp narių? Nepažįstu per daug čia chebros, bet kiek žinau, tai vienetai. smile Manau, kaip tik reikia skatinti natūralų sportą, o ne priešingai. smile

Tai, kad mano nuomone jis natūralus kaip Landau papai... Svoris kas 2mėn vos ne 20kg amplitudėj vaikšto. Pats dar šitoj temoj rašė zuikiui, kad pasodins už kalbas ar kažkaip panašiai.

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#574 2016-07-05 12:34

Re: Aloyzo foto

Zuikis13 rašė:

Pinigus reikia daryti su galva, o ne raumenim.

O kai nebeturi kur dėt pinigų - lieka kaifint su asteroidais. Nu nes ką daugiau gyvenime veikt...

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#575 2016-07-05 12:38

Re: Aloyzo foto

Jo, papildai tai pi.ze puce, gerdavau geineriusz, proteinai, kitas by.bis - rezultato 00000000000. NUUUUUUUULIIISSSSS.
Jobini kursiuką, jėgos auga savaitėm, forma gerėja mėnesiais akyse. KAM JUS ŠVAISTOT TUOS PINIGUS ANT PAPILDŲ ir pi.sat protą kitiems žmonėms nesuprantu.

Visi kas neprįpažistat kad chiminat čiulpiat Staffo by.rką ir esat bekiaušiai lochai.
Viskas išsiliejau, ačiū už dėmesį, iki.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net