Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#51 2016-08-01 14:14

Re: Kas būna kai salė užkabliuoja ir pamiršti kitus sportus

Aloyzas rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš tai salėje matau 2 tipų žmones:
1 - valgo famrą
2 - nevalgo farmos
Viskas.

1-normaliai maitinasi ir sportuoja
2-siaip ateina, po to nemato jokių rezultatų, prisėdę prie kompo ir po kokio sportininko foto parašo "steroidai".

Zuiki gal esi kur nors prisistatęs? 
Atrodo esi protingas ir išsilavinęs žmogus, bet būtų įdomu daugiau mažiau žinoti kas esi.

buvau, bet ten kas antras žodis Bloodyzero. Toks gyvenime periodas buvo... Gali pažiūrėt mano užvestas temas.
O šiaip, 30 metų, šiemet apsiginu fizikos daktarą, dirbu univere, netkiu sportu be farmos (bet aš naturalas) ir.. ir viskas.

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#52 2016-08-01 14:24

Re: Kas būna kai salė užkabliuoja ir pamiršti kitus sportus

Zuikis13 rašė:

Aloyzas rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš tai salėje matau 2 tipų žmones:
1 - valgo famrą
2 - nevalgo farmos
Viskas.

1-normaliai maitinasi ir sportuoja
2-siaip ateina, po to nemato jokių rezultatų, prisėdę prie kompo ir po kokio sportininko foto parašo "steroidai".

Zuiki gal esi kur nors prisistatęs? 
Atrodo esi protingas ir išsilavinęs žmogus, bet būtų įdomu daugiau mažiau žinoti kas esi.

buvau, bet ten kas antras žodis Bloodyzero. Toks gyvenime periodas buvo... Gali pažiūrėt mano užvestas temas.
O šiaip, 30 metų, šiemet apsiginu fizikos daktarą, dirbu univere, netkiu sportu be farmos (bet aš naturalas) ir.. ir viskas.

Netikiu ir as, bet tik profesionaliu sportu

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#53 2016-08-02 12:34

Re: Kas būna kai salė užkabliuoja ir pamiršti kitus sportus

Aloyzas rašė:

Nenoriu labai išsiplėsti, bet klausimas: Ar tu nori didesniu ir stangresniu raumenukų po treniruotės ar ne, nes kitu atveju negavus reikiamu medžiagų po treniruotės ji bus padaryta veltui. Nebent turės šiokia tokia riebalų deginimo paskirti.
Gal ir merginoms tai nėra labai aktualu, bet supraskite sporto salėje laiką leisite veltui. Daug vaikinu matau savo sporto klube, kurie sportuoja jau metu metus, atrodo taip pat, net 100kg štangos negali paspausti, nes visiškai nekreipia dėmesio į mitybą.
Net dauguma žmonių besilaikančiu Keto stiliaus dietų, po treniruotės būtinai suvartoja greitu angliavandeniu.

tie ant keto, tiksliau besilaikantys TKD, tikrai nevalgo bananu ar snikeriu iskart po treniruotes, kiek pamenu vartoja dextrose ar maltodextrin ar pan.
o kas nenori raumenuku, todel ir duodu greitai pasisavinamu baltymu iskart po treniruotes, plius dienos begi surenku tikrai pakankama kieki baltymo.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#54 2016-08-08 14:22

Re: Kas būna kai salė užkabliuoja ir pamiršti kitus sportus

Neprivalges rašė:

įdomu ar ilgam užteks entuziazmo forume būt. arba išvis sportuot. sėkmės linkiu bet kokiu atveju.

jau dingo big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net