Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#51 2016-08-11 18:07

Re: kiek turi trukti treniruote prie stangu? kad rezultavi treniruote

Kavioras rašė:

Gaganas rašė:

Kavioras rašė:


Aš papildais netikiu, tai apie animal stak nieko tau negaliu pasakyt, nes mano nuomonė iš jo jokios arba labai mažai naudos.
Kitas dalykas, nesuprantu, kam daryt bicepsą treniruotes pradžioj, o tada pereit prie traukos ar pritupimų? Kuo didesnis krūvis organizmui tuo daugiau į kraują išskiriama augimo hormonų. Tai trauką reiktų daryt pradžioj, o poto kol augimo hormonų lygis kraujyje dar pakankamai aukštas darai bicepsą.

Taigi parasiau kodel mirties trauka daryti treniruotes vidury ir paklausiau ar gerai.
Tik nieko neatsakei.

Jei is pradziu padarau mirties trauka ar pritupimus, po kiek laiko tada krenta augimo hormono lygis?

Ar vel neatsakysi sakysi, kad visiems skirtingai?

Po kiek laiko krenta gali pažiūrėt į nuotrauką kurią įkėliau prieš tai ir maždaug orientuotis. Tik neaišku kiek to hormono tau užkils, nes ta lentelė neveikia žmonėm kurie salėj daro bet ką.
Gali daryt vidury treniruotes tuos pritupimus ar trauką, kalbant konkrečiai apie augimo hormoną - kils.

Nu zašibys ką, ane?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#52 2016-08-11 18:44

Re: kiek turi trukti treniruote prie stangu? kad rezultavi treniruote

Del tu augimo hormonu sukilimo...dabar mastau ar butent tai gali buti priezastis kodel man svoris sukilo butent po galiunu varzybu startu...

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#53 2016-08-11 19:21

Re: kiek turi trukti treniruote prie stangu? kad rezultavi treniruote

BloodyZero rašė:

Del tu augimo hormonu sukilimo...dabar mastau ar butent tai gali buti priezastis kodel man svoris sukilo butent po galiunu varzybu startu...

Gali būt ta priežastis. Juk pats žinai, kuo sunkiau dirbi tuo labiau augi ir stipreji. O hormonai atsakingi už tavo augimą, tai kaip ir savaime viskas aišku. Bet čia Kavioras šudus šneka kaip visada.

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#54 2016-08-11 21:50

Re: kiek turi trukti treniruote prie stangu? kad rezultavi treniruote

Kavioras rašė:

BloodyZero rašė:

Del tu augimo hormonu sukilimo...dabar mastau ar butent tai gali buti priezastis kodel man svoris sukilo butent po galiunu varzybu startu...

Gali būt ta priežastis. Juk pats žinai, kuo sunkiau dirbi tuo labiau augi ir stipreji. O hormonai atsakingi už tavo augimą, tai kaip ir savaime viskas aišku. Bet čia Kavioras šudus šneka kaip visada.

Linksmai parasei big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net