Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Xonic
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-02
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2016-07-02 12:41

Klausimas del proteinu

Sveiki, taigi pradejau sportuoti, sportuoju jau 2 menesius, kas diena einu i sale po valanda darau daugiausia atsispaudimu, prisitraukimu ir atsilenkimu, dar kilnoju svorius(hanteliai, prie "stakliu")
Man yra 17metu ir noriu paklausti tokiu kurie ismano tai, kokius proteinus galeciau vartoti kad butu rezultatas, nesu kudas (sveriu 91kg) ugis 185cm.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#2 2016-07-02 12:54

Re: Klausimas del proteinu

Mėsa, kiaušiniai, varškė ir kiti pieno produktai

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3 2016-07-02 12:58

Re: Klausimas del proteinu

Netupsi - neaugsi.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#4 2016-07-02 13:01

Re: Klausimas del proteinu

sveikas, nevartok tu anaboliku dar kol jaunas,o tai paskui nestoves

Neprisijungęs

 
Xonic
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-02
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#5 2016-07-02 13:27

Re: Klausimas del proteinu

Mesa, kiausinius, pieno produktus valgau.
Pritupimus darau su ir be svoriu (20kg)
O be anaboliku yra kazkas ka galeciau vartot ? ir rezultata duotu ?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#6 2016-07-02 13:38

Re: Klausimas del proteinu

taip gali,kaip jau patare auksciau tai mesa zuvis ir pan

Neprisijungęs

 
Xonic
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-02
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#7 2016-07-02 13:42

Re: Klausimas del proteinu

Aisku, dabar dar vienas klausimas iskilo o jei sportuoju kas diena tai netures jokio neigiamo poveikio ? ar reikia daryt pertraukas ?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#8 2016-07-02 13:52

Re: Klausimas del proteinu

reikia daryti pertraukas jei normaliai kilnoji. jei tik siaip pasismaukai salej tai gali nedaryti pertrauku

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2016-07-02 13:53

Re: Klausimas del proteinu

Rezultatus duoda sunkus darbas ir padorus valgymas, o ne papildai. Ieskai siknoj smegenu, kaip mano mamike sako.

Neprisijungęs

 
andrelis12
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-11-01
Žinutės: 387
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#10 2016-07-02 14:20

Re: Klausimas del proteinu

:DDD eina i sale,moka pinigus,kad atsispaudimus,prisitraukimus padarytu nu joo

Neprisijungęs

 
Xonic
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-02
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#11 2016-07-02 22:48

Re: Klausimas del proteinu

andrelis12 rašė:

:DDD eina i sale,moka pinigus,kad atsispaudimus,prisitraukimus padarytu nu joo

Nu as turiu sale namie, bet netik juos darau, prie "stakliu" ar kaip jas ten pavadint, kur peciam, krutinei, ir kojom, po to bokso kriause patrankau, stengiuos kuo daugiau uzsiimt.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#12 2016-07-02 23:24

Re: Klausimas del proteinu

nieko tu ten neturi. eik i sale nesizaides.

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#13 2016-07-03 15:43

Re: Klausimas del proteinu

Xonic rašė:

andrelis12 rašė:

:DDD eina i sale,moka pinigus,kad atsispaudimus,prisitraukimus padarytu nu joo

Nu as turiu sale namie, bet netik juos darau, prie "stakliu" ar kaip jas ten pavadint, kur peciam, krutinei, ir kojom, po to bokso kriause patrankau, stengiuos kuo daugiau uzsiimt.

Sportavau aš irgi tai kai pradėjau, negaišk laiko ;] patikėk nieko iš to gero, jo gal kažkiek ir geriau bus negu dabar, bet.. Jei yra galimybės lankyt salę bent 2-3 kartus per sav, valio, judėk pirmyn į gerą puse smile

Neprisijungęs

 
Red Dragon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-31
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#14 2016-07-07 14:47

Re: Klausimas del proteinu

Xonic rašė:

andrelis12 rašė:

:DDD eina i sale,moka pinigus,kad atsispaudimus,prisitraukimus padarytu nu joo

Nu as turiu sale namie, bet netik juos darau, prie "stakliu" ar kaip jas ten pavadint, kur peciam, krutinei, ir kojom, po to bokso kriause patrankau, stengiuos kuo daugiau uzsiimt.

O tu trenerio arba instruktoriaus paprašyt pagalbos negali, ar sunku ego palikti namie?

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#15 2016-08-18 22:21

Re: Klausimas del proteinu

Sveiki. Greitas(Gal ir kvailas)klausimas. Sveriu 130kg(lasiniais apauges 188cm ugis), sportuoju namie, svoris pradejo po truputi kristi, bet ateityje noreciau uzsiauginti raumenu. Kiek supratau, jog be baltymu man raumenys neaugs, bet pagal dieta man valgyti daugiau nelabai gaunasi... Ar proteino vartojimas pagerintu mano situacija? Ar vartodamas proteina as nepradesiu vel storet? Ar mano lasinius "versti" raumenimis yra kazkokie budai? Ar vienintelis budas numesti svori ir tada auginti raumenis?
As tikiuosi, jog korektiskai parasiau... Manau suprantamai. Aciu.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#16 2016-08-18 22:25

Re: Klausimas del proteinu

SharX rašė:

Sveiki. Greitas(Gal ir kvailas)klausimas. Sveriu 130kg(lasiniais apauges 188cm ugis), sportuoju namie, svoris pradejo po truputi kristi, bet ateityje noreciau uzsiauginti raumenu. Kiek supratau, jog be baltymu man raumenys neaugs, bet pagal dieta man valgyti daugiau nelabai gaunasi... Ar proteino vartojimas pagerintu mano situacija? Ar vartodamas proteina as nepradesiu vel storet? Ar mano lasinius "versti" raumenimis yra kazkokie budai? Ar vienintelis budas numesti svori ir tada auginti raumenis?
As tikiuosi, jog korektiskai parasiau... Manau suprantamai. Aciu.

Arba meti tesla, arba augini raumeni. Proteinas ne susiktas vaistas raumenims augint, kad taip darytu. JIS TIESIOG SUPISTAS BALTYMAS.

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#17 2016-08-19 08:20

Re: Klausimas del proteinu

Ar mano lasinius "versti" raumenimis yra kazkokie budai? Ar vienintelis budas numesti svori ir tada auginti raumenis?

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#18 2016-08-19 08:30

Re: Klausimas del proteinu

SharX rašė:

Ar mano lasinius "versti" raumenimis yra kazkokie budai? Ar vienintelis budas numesti svori ir tada auginti raumenis?

na kaip tau pasakyt. dirbant su svoriais, esant kcal deficite numesi lašinį, bet bus ir raumenukų. kai numesi lašinį, tada toliau galėsi didint pačią raumeninę masę. krc, db mesk lašinį, nieko gudraus čia nebus.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#19 2016-08-19 08:33

Re: Klausimas del proteinu

Lasiniai i raumenis nesivercia. Ir atvirksciai.

As tau duosiu paprastesni pavyzdy.
Turiu 130 kg medienos, ar imanoma ja  paversti i metala?

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#20 2016-08-19 09:22

Re: Klausimas del proteinu

Wiliukazz rašė:

SharX rašė:

Ar mano lasinius "versti" raumenimis yra kazkokie budai? Ar vienintelis budas numesti svori ir tada auginti raumenis?

na kaip tau pasakyt. dirbant su svoriais, esant kcal deficite numesi lašinį, bet bus ir raumenukų. kai numesi lašinį, tada toliau galėsi didint pačią raumeninę masę. krc, db mesk lašinį, nieko gudraus čia nebus.

Ačiū.

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#21 2016-08-19 09:32

Re: Klausimas del proteinu

Kardio kardio ir dar kartą kardio.

Nenoriu įžeist, bet tau reiktų pradėt pirmiausia nuo susitvarkymo su mityba (jei tas svoris, nebuvo kokio sutrikimo pasekmė) ir tada pasidomėt, kokiais pratimais dirbti pradžioje (yra daug laidų, ypač amerikiečių, kur padeda nutukusiems mesti svorį).

Aš likčiau prie nuomonės, kad tau reikia pirma stiprinti širdį ir auginti ištvermę su ėjimais, elipsiniu, irklavimu, lipimu laiptais ir pan. O tik po to kai jau jausiesi pajėgus, pradėti dirbti su svoriais. Nes jau dabar tavo širdis pagal kūno svorį dirba viršvalandžius, tai dar gruzinti ją iki max tokiais trumpais intervalais kai tu ten stumsi štanga, nematau tolko.

Bet sėkmės, nusiteikimas jau pusė darbo!

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#22 2016-08-19 10:12

Re: Klausimas del proteinu

Kardio darau. Apie pusvalandi i diena, kolkas daugiau isspausti problema, derinu su siokia tokia programa pradedanciajam(turiu nusipirkes minimalu komplekta svarmenu, stangas, suoliukus). Mityba mazdaug susiderinau, per 2sav numeciau jau apie 4kg. Pries pradedamas kazka daryti turejau laiko pasiskaityti siek tiek apie tai. Kilo minciu apie L-karnitino isigijima. Dalykas geras? Ar verta vartoti deginant riebalus?

Paskutinį kartą taisė SharX (2016-08-19 10:13)

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#23 2016-08-19 10:30

Re: Klausimas del proteinu

SharX rašė:

Kardio darau. Apie pusvalandi i diena, kolkas daugiau isspausti problema, derinu su siokia tokia programa pradedanciajam(turiu nusipirkes minimalu komplekta svarmenu, stangas, suoliukus). Mityba mazdaug susiderinau, per 2sav numeciau jau apie 4kg. Pries pradedamas kazka daryti turejau laiko pasiskaityti siek tiek apie tai. Kilo minciu apie L-karnitino isigijima. Dalykas geras? Ar verta vartoti deginant riebalus?

Anot Pauliukevičiaus, tai per savaitę galima atsikratyti iki 1% kūno masės, pirmomis savaitėmis jo nukris daugiau, dėl skysčių ir etc. Didesni šuoliai, ilgaainiui gali duot neigiamą poveikį - tai yra staigiai atsikratyti kilogramai, vėliau gali sugrįšt.

L-karnitinas geras papildas, sportuojant aktyviai, ypač su kardio. Esmė tokia, kad jį reikia gerti ilgą laiką ir intensyviai sportuoti. Teigiamas dalykas, jog L-karnitinas neturi praktiškai jokio neigiamo poveikio apskritai.
Dabar neatsimenu tiksliai, bet man atrodo pirmas 20 minučių treniruojantis kūnas ima energiją iš sukauptų angliavandenių ir tik po to pradedi imti energiją iš riebalo, tai yra jį deginti ir būtent čia apsijungia L-karnitinas, kuris apdės deginti tą riebalą, imdamas iš jo energiją. Tad tavo atveju, tuos kardio reiktų ilginti. Aišku po truputį jie vis ilgėja, bet net lėtas ėjimas jau yra geresnis judesys nei nieko neveikimas.

Kas dėl hantelių, suoliukų ir štangų, tai čia gal kiti patars, kas daugiau turi patirties. Aš vistiek liksiu prie minties, jog tau būtina, kuo ilgiau judėti, o ne dirbti trumpomis ir maximaliai fiziškai sunkiomis serijomis. Ta prasme, akd su tokiu svoriu tavo kūnas judėdamas jau atlieka fiziškai sunkų darbą, ypač kojos/nugara.

Dėl mitybos, tai gal tu įmesk čia kaip tu ją susiderinai, nes gal ir su ja, turės aks nors patarimų.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#24 2016-08-19 10:43

Re: Klausimas del proteinu

darbas su svoriais derinant su kardio manau žymiai efektyvesnis nei vien cardio. O šiaip, tai be mitybos nieko nebus anyway.

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#25 2016-08-19 10:48

Re: Klausimas del proteinu

Nieko įpatingo nepakeičiau, pasiskaičiavau kiek kalorijų man reikia suvartoti, norint išlaikyti mano esamą svorį ir pradėjau vartoti 750 kcal mažiau negu reikia. Visiškai atsisakiau cukraus. Esminis mano racionas dabar yra vistienos krutinele, kiausiniai, varske, didelis kiekis darzoviu ir vaisiu... Rytais 5 grudu kose su vaisiais... Vakarais keli indeliai liesos varskes su siek tiek uogienes(Iki 18h) Po 18h nevalgau visiskai nieko. Nebegeriu limonadų, tik vanduo arba arbata be cukraus... Na, mazdaug taip...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net