- mauglis
- Replies: 1231
Sporto klubai » Sporto klubai Vilniuje » 2018-10-08 17:44
Salės instruktoriaus ar trenerio. Drafta iš k.net nemokamai parsisiųst galima.
P.s. Kalvarijų gym+ yra labai neblogas tvartas, prieš tai bandytas Kaune Šilainiuose buvo utiutiu, tai nesitikėjau taip gerai. Įranga gal ne prof, bet daugeliui foruminių atletų daugiau nei gana.
- mauglis
- Replies: 4674
Asmeniniai treniruočių žurnalai » BloodyZero logas » 2016-12-06 09:14
Jo mikroskopą namie palikau, tai nepažinai
- mauglis
- Replies: 4674
Asmeniniai treniruočių žurnalai » BloodyZero logas » 2016-12-06 01:24
Ne taip jau ir easy
- mauglis
- Replies: 3340
Farmakologija » Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt) » 2016-12-01 00:50
Pamirškit tą 100, nebent kažkas įrodysit, kad didesnė dozė duoda efektą, o ne vien side'us. Nepagailėk keliasdešimt eurų ir pasiimk normalaus, o ne rūsy štampuoto
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 22:21
Mechanizmu nesidomėjau. Dėl sąsajų tai yra hipotezių tiek viena tiek kita kryptimi - t.y. kad testosterono sumažėjimas lemia metabolinio sindromo vystymąsi ( pilvinio tipo nutukimas, lipidų ir gliukozės apykaitos sutrikimai, kaip pagrindas hipotezei, kad taikant TRT minėti rodikliai koreguojasi) arba kad metabolinis sindromas lemia testosterono sumažėjimą ( per pogumburio slopinimą). Realiai mechanizmai sudėtingi ir persipyne, daug daugiau faktorių dalyvauja negu tarkim įprastai lytinių HPTA reguliavime, pasijungia riebalinio audinio gaminamos medžiagos, adipokinai, citokinai ir visokie kitokie -inai, belekas žodžiu ten. O kas pirmiau višta ar kiaušinis nėra iki galo nuspręsta.
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 15:24
enox rašė:
Metabolinis sindromas yra prediabetinės būsenos sinonims ar tai skirtingi sutrikimai, Maugli?
Ne sinonimas. Metabolinis sindromas yra apibendrinimas kelių būklių, po kuriuo telpa cukrinis diabetas, hipertenzija, nutukimas ir aukštas cholesterolis. Tiesiog jeigu rizika didelė, skaičiuojama pagal kriterijus ar yra metabolinis sindromas, jei yra, truputi keičiasi taktika, žmogus tyrinėjimas nuodugniau ir t.t. siekiant užkirst kelią komplikacijoms. Pagal kriterijus gali būti, kad bus metabolinis sindromas be CD/prediabetu arba su.
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 13:38
Nieko nereikia valyti, kasa yra tobulas organas. Jeigu jau yra minėtos bėdos kaip prediabetas arba diabetas, tada atitinkamai svorio mažinimas, dieta ir t.t. ten tie visi pasvyravimai +/- 1 mmol yra niekiniai ir gali skirtipagal laboratoriją arba aparatą, gliukozės tolerancijos mėginys ir insulino/gliukozės santykis tiksliau apibūdina būklę. Kaip pvz. Važiuojat ryte tirtis kraują, prie įstaigos įpuola koks vaikas į gatvę, minat ant stabdžių, antinksčiai išmeta adrenalino, kyla gliukozės kiekis, turim padidėjima saikiose ribose, tą +1 mmol. Ir atvirkščiai. Dėl to vienkartiniai mėginiai tik gliukozės yra atrankiniai ir parodo ar reikia tyrinėti toliau. Nebent labai nuokrypiai 6+ arba 11+ mmol.
Tai šiuo atveju ką tu nori valyti? Nieko nereikia valyti, viskas tau gerai.
- mauglis
- Replies: 8931
Farmakologija » Kraujo tyrimai » 2016-11-28 13:04
MrBurbulas rašė:
mzslave rašė:
pasimatavu ir as dabar. 116/69 63, hypo pasmane
129/65 45. O kas cia ?
Pulsas 45? Rimtai? Maratonininkas gal?
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 13:01
nenugalimas rašė:
mauglis rašė:
Eazy rašė:
Reiktu patylet Maugli jeigu nezinai apie medicina.
In the 1960s, chromium was found to correct glucose intolerance and insulin resistance in deficient animals, two indicators that the body is failing to properly control blood-sugar levels and which are precursors of type 2 diabetes [1].Panacėja, kam tas insulinas, gydysim CD chromu
tu turi savo tiesas, neverta tęst diskusijos.
Tą prasme manai visai nevertas dėmesio? Kalbant ne apie diabetą, o tarkim prediabetinę būklę? Kažką kito siūlytum? Berberiną?
Pražiūrėjau klausimą. Vertas dėmesio tiek, kiek ir visi papildai, jeigu trūksta bus efektas, jeigu ne tai ne. Apžvalgose daugiausia nurodoma, kad reikšmingai nemažina nei gliukozės, nei didina jautrumo. Su sveikais išvada ta pati. Reikėtu kontroliuojamų tyrimų su skaičiais paieškoti, bet nelabai yra laiko. Su berberinu visiškai kita istorija, kadangi alkaloidas, tai iš esmės jau vaistas naturalios kilmės, veikia jis mano žiniom, bet konkrečiai nesidomėjau atskirai.ir vertinti reikėtų kaip vaistą, o ne papildą.
Prediabetine būklė gerai aprašei, skiriama gliukozės tolerancijos sutrikimas arba padidėjusi gliukozė nevalgius. Dar variantas, kai tai vystosi ne dėl padidėjusio rezistentiškumo inaulinui, o dėl beta ląstelių destrukcijos, pvz. po pankreatito, rezistentiškumas normalus, bet insulino mažėja, todėl blogėja tolerancija.
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 11:55
Eazy rašė:
Prudas rašė:
ar Eazy yra britainfirst? tas pastoviai maugliui maike plesydavo o db dinges
Mauglis susivele su benzodiazepinais, nuo tada jo rimtai nebepriemu.
Dar karta sakau, tavo statistika neteisinga, tu nusišnekėjai ir tai rodo oficiali statistika. Parašiau pm ir pasiūliau išsiaiškinti niuansus, bet tu esi teisesnis už statistiką, todėl tolesnė diskusija neįmanoma.
- mauglis
- Replies: 8931
Farmakologija » Kraujo tyrimai » 2016-11-28 11:39
Tokios dozės neturės įtakos, didesnės didins per prostaglandinų sintezės mažinimą. Domejausi plačiau, tai kontroliuojamų studijų nėra, kad patikimai mažintų.
- mauglis
- Replies: 8931
Farmakologija » Kraujo tyrimai » 2016-11-28 11:23
Apie kokią dozę kalbam? Šiaip nemažina, kai kada didina.
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 10:51
Eazy rašė:
Pauliakas rašė:
Eazy rašė:
Reiktu patylet Maugli jeigu nezinai apie medicina.
[1].Jo, būtent mauglį reikia tildyt, kai jis pradeda kalbėt apie mediciną....
Jis daug kur susivelia apie medicina. As suprantu, kad jis dirba zemose medicinos pareigose, bet tas jam nesuteikia daugiau ziniu negu mes, mes domimes apie medicina daugiau uz jy kaikurie.
Susivelėjau eik toliau per youtube žiūrėt sarm reklamų
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 09:51
Eazy rašė:
Reiktu patylet Maugli jeigu nezinai apie medicina.
In the 1960s, chromium was found to correct glucose intolerance and insulin resistance in deficient animals, two indicators that the body is failing to properly control blood-sugar levels and which are precursors of type 2 diabetes [1].
Panacėja, kam tas insulinas, gydysim CD chromu tu turi savo tiesas, neverta tęst diskusijos.
- mauglis
- Replies: 8931
Farmakologija » Kraujo tyrimai » 2016-11-28 08:24
Nežinau. Manau daugiau genetika, ypač vyrams, nefunkcionuojantys vožtuvai arba silpna sienelė venų. Realiai daug nutukelių yra, kurie neturi šitos problemos ir atvirkščiai, pilna liesesesnių, kurie turi. Su stovimu darbu tas pats, tik kad simptomus labiau jaučia. Dar gali būti traumuotiems - jei koja spaudžiama, traiškoma ar panašiai ir pažeidžiamos paviršinès venos ties vožtuvais. Vaistų kiek žinau nėra, nes čia vožtuvo nepakankamumas mechaninis, tai vaistais nepagydysi.
- mauglis
- Replies: 8931
Farmakologija » Kraujo tyrimai » 2016-11-28 02:25
Pagaliau pradedama kalbėti apie reologines savybes ir kas vyksta, o ne apie kraujo skystinimus aspirinu
Dabar dar reiktų atskirti du krešėjimo variantus. Ką ąžuolas aprašė su giliųjų venų tromboze kačiokams nelabai gresia dėl fizinio aktyvumo, reiktų susirūpinti, jeigu visą dieną ir ilgiau sėdi autobuse/lektuve/forume ar panašiai, tada rizika didėja, bet mažai tikėtina. Antras variantas su kardiovaskulinėm ligom ir pasieninių trombų formavimusi arba mažųjų kraujagyslių pažeidimu. Čia toks užburtas ratas - padidėja viskozitetas, mažėja aprūpinimas deguonimi, išsiskiria reninas ir provokuoja vazospazmą, kyla spaudimas = kraujagyslės žalojamos ne tik dėl viskoziteto, bet ir dėl spaudimo, kenčia endotelis, kraujagyslės trombuojasi, mažėja deguonies, kyla spaudimas ir t.t. Kur dar minėtą minėtas tromboksano sintezės padidėjimas
žodžiu gyvenimas neilgėja panašu.
po to būna taip:
vietoj to:
p.s. dar kartą, aspirinas kraujo spaudimo nemažina ir net gali didinti.
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-28 02:09
Pauliakas rašė:
Tai tokiu atveju, tarkim šaudant pusę metų kas dieną ir nutraukus, po kažkiek laiko rezistentiškumas sumažėja vėl ir beta ląstelės turėtų atsigaut?
Visa tavo sveikata yra paremta organizmo kompensacinėmis savybėmis. T.y. vienam bus 0 emocijų po metų vartojimo ir viskas stos į savo vietas, kitas susirgs CD. Vienam po 100 tab. meckos hipogonadizmas vystysi, kitas 10 metų tiltais varys ir atsistatys po to. Klausimas, kuris iš jų esi tu. Dažniausiai turbūt tarpinis variantas. Realiai turbūt atsistatys viskas ir bus gerai, gal senatvėje atsilieps ar panašiai, bet niekam tas neįdomu.
Kas liečia gliukozės koncentracijas ir jų sumažėjimą ( kur minėjo nuo chromo), tai tokie sumažėjimai yra niekiniai, ypač matuojant tik gliukozės kiekį.
- mauglis
- Replies: 3244
Farmakologija » Augimo Hormonas HGH » 2016-11-23 23:34
Pauliakas rašė:
Eazy rašė:
Gh kelia gliukozes kieki kraujyje. Reiktu chromo papilda naudoti butinai, kad mazintu gliukoze.
Nieko jis ten nekelia to cukraus, pasiskaityk kelis puslapius atgal, kažkas stebėjo cukraus lygį po šuvių.
Kelti kelia, bet kol kasa sveika išskiriama daugiau insulino, todel matuojant viskas gerai. Blogumas tame, kad sekinamos beta ląstelės + didėja rezistentiškumas insulinui, t.y. reikėjo matuoti ne gliukozės koncentracija šaudant hgh, o insulino, tada pasimatytų kas ir kaip.
- mauglis
- Replies: 49
Farmakologija » SARM'ai » 2016-11-13 17:23
Slopiną naturalų testą, bet ne per LH slopinimą, žiūrėjau kelių žmonių tyrimus, kurie ant SARM, tai lengva LH supresija su testosteronu 4-8 mmol Jeigu neklystu buvo LGD. Dėl legalumo tai atsakomybę užtraukia lygiai tokią pačią kaip ir steroidai. Dėl efekto, galit nieko panašaus į steroidus nesitikėti, gal kažką kombinuojant ar panašiai, bet šiaip tai nestebuklai.
- mauglis
- Replies: 40
Farmakologija » Anaboliniai steroidai ir plikimas » 2016-11-09 19:35
VarztaZz rašė:
O kaip sitas finasteridas gali itakoti tavo kiausus? Juk tai tiesiog medziaga kuri saugo plauko folikula nuo dht prilipimo, prie ko cia kiausai?
Nesaugo nuo DHT prilipimo, o nuo DHT susidarymo. Sakydamas kiaušus, panaudojau ne tą terminą, reikėjo naudoti falas/birka/bibys/varpa ar panašiai, kad apibūdinti erektilinę disfunkciją.
- mauglis
- Replies: 3340
Farmakologija » Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt) » 2016-11-09 19:31
Neprivalges rašė:
Šiaip žiūriu, pakankamai aišku viskas apie hormonus lytinius. Bet nesusidarau niekaip bendro vaizdo apie patį kraują, visokius red blood cells ir t.t., bendras kraujo tyrimas. Įsivaizduoju daug darbo viską aprašyt suprantamai kaimiečiams, gal bent galit kas numest planą, apie kokius parametrus kraujo reikia rinkti info. Gal (gal) kai laiko bus daugiau pabandyčiau susistemint info apie tuos bendrus kraujo tyrimus.
Nieko gero jis nerodo.
Pagal eritrocitų ir hemoglobino (tuo pačiu atkreipti dėmesį į hematokritą) kiekį galima spręsti apie policitemiją ( dar gali būti užvadinta eritrocitozė/pilnakraujystė, o tarp kačiokų tirštas kraujas). Tas kaip ir dažna būklė tiesiogiai susijusi su AAS vartojimu. Kad nepasimaut vien ant šitų matmenų, nustatant buklę reikia atmesti santykinę eritrocitozę - tarkim dehidratavus pasikeičia plazmos ir eritrocitų santykis, dėl to minėti rodikliai pasidaro didesni kaip ir policitemijos atveju. Tam padės kiti rodikliai - MCV, kuris nurodo eritrocito vidutinį turį - dehidratavus dėl osmosinio slėgio skirtumo vanduo persiskirsto iš eritrocito į plazmą, dėl to MCV linkęs sumažėti. MCH tokiu atveju įvairus, turėtų didėti, nes yra išvestinis dydis, HBG padalintas iš Er skaičiaus ir iš MCV. Dar pagal MCV ir MCH galima preliminariai spręsti apie anemijų kilmę. RDW nėra baisiai aktualus, labiau atsako į gydymą stebėjimui, parodo ląstelių dydžio pasiskirstymą, tarkim buvo dydis mažas dėl geležies stokos anemijos, davėm geležies ir žiūrim kaip keičiasi, arba kai aktyvi eritropoezė irgi keičiasi dėl mažesnių eritrocitų - žodžiu neesminis rodmuo. WBC tai gali būti bet kas - padidėjimas arba sumažėjimas, dėl betkokios priežasties, dažniausia infekcijos, tada priklausomai, kuri linija pakitusi galima preliminariai spręst apie priežastį ar kaip ilgai yra užsitęsus būklė, kaip stipriai rimta ir t.t. Bet čia gal geriau tegu gydytojai sprendžia, ką daryt toliau, nes galima pasimirt pačiam spėliojant.
Su trombocitais iš esmės tas pats, esmė, kad būtų norma, kitkas nelabai svarbu, jei dideli nuokrypiai reiktų pasikonsultuot su gydytoju.
- mauglis
- Replies: 40
Farmakologija » Anaboliniai steroidai ir plikimas » 2016-11-08 17:35
VarztaZz rašė:
As tau galiu konkretu pavydzi parodyt, jeigu tave domina. Bet va vis nesulaukiu atsakymo del komentaro tavo, kad kurso metu tai yra neprotinga vartot.
Dėl neprotingumo turėjau omenyje, kad dauguma vaistų siekiant išvengti side'ų, ypač tokių kaip plikimas, yra nesąmonė. Konkrečiai finasteridą turėjau omenyje sisteminį - ne tiek dėl poveikio gainsams (šitam turbūt daugiau įtakos turėtų turėt diazepamas, kurį taip mėgsta britainfirst), o dėl side'ų, elementariai po kurso hipogonadinė būklė + prijungi 5aRI, dar primesk SSRI ir gali padžiaut kiaušus ant vinies. O dėl aplikacijų poveikio atsakyt negaliu, neįsigilinau iki galo.
Apskritai čia mano nuomonė, kuri yra grįsta bendrosiomis žiniomis ir literatūros šaltiniais, šiuo atveju finasterido SPC ir farmakokinetinio tyrimo duomenimis.
Konkretus pavyzdys nedomina, nes case report nelabai patikimas kaip įrodymas . Maždaug žmogus chemino 10 metų, bet va vaikų turi, reiškia viskas čia gerai. Arba atvirkščiai, suvalgė čiuvas 100 metano ir nuo tada jam nebestovėjo, reiškia ir jums taip bus.
Į polifarmaciją tarp AAS vartotojų būtų galima pažiūrėti plačiau iš psichologinės pusės. N publikacijų yra nurodoma, kad AAS vartojimas ir kitos priklausomybės (konkrečiai opioidai) yra reikšmingai susijusios, tai ką bekalbėti apie paprastų vaistų vartojimą.
- mauglis
- Replies: 40
Farmakologija » Anaboliniai steroidai ir plikimas » 2016-11-08 16:07
Vaisto forma nesvarbi, svarbus bioprieinamumas, t.y. kokia ant odos/po oda/į raumenį/į burną/skrandį patekusi medžiagos dalis atsiduria kraujotakoje. Čia toks marketinginis triukas. Didžiosios dalies tepalų veikimas yra pagrįstas sisteminiu veikimu, kai kurie žmonės galvoja, kad teps nvnu ant odos ir dėl to opaligės nesukels. Arba jeigu užsiklijuos nitratų pleistrą širdies plote, jis veiks geriau nei tarkim užklijuotas ant šiknos. Su finasteridu tas pats. Veikimas yra vietinis tiek, kiek jo nepatenka į sisteminę kraujotaką, o tas priklauso nuo dozės ant odos ir bioprieinamumo.
Tada kyla klausimas, kokia finasterido koncentracija kraujotakoje gali sukelti sisteminį poveikį.
Čia bendri principai farmakokinetikos galiojantys visur, konkrečiu atveju gal tas finasterido tepalas, atvirkščiai, modifikuotas ir dėl to nepatenka į kraujotaką, to nežinau, reikia gilintis į farmakokinetones studijas ir sudedamąsias dalis.
- mauglis
- Replies: 40
Farmakologija » Anaboliniai steroidai ir plikimas » 2016-11-08 12:30
VarztaZz rašė:
Finasteridas tepamas ant galvos kremo pavidale yra, ir dht blokuoja pagrinde ten, kur tepi, tai kurso metu manai tai gali itakoti gainsus??
Koks skirtumas tarp kremo ir tabletės? Nesidomėjau bioprieinamumu, bet neturėtų būti didelis skirtumas.
*edit. Farmakokinetinė studija rodo, kad AUC ir Cmax skiriasi drastiškai, bet rezultatas į DHT labai panašus - Plasma DHT was reduced by ~ 68 - 75% with the topical solution and by ~ 62 - 72% with the tablet.
- mauglis
- Replies: 2260
Farmakologija » Testosterone Propionate » 2016-11-07 23:18
Mažiau kaip 1,5T net nematęs, jau kaip ir tapo standartu, gal kokiam kaime dar stovi.