- shtyrius
- Replies: 40
Apie viską » Be štangų » 2007-03-22 19:38
O dėl sporto apart štangų, tai prieš kultūrizmą futbolą sportavau...Smagu palošt būdavo, dar ir kultūrizmą pradėjęs lankyt, kurį laiką dalyvaudavau futbolo varžybose, bet po truputį pasimiršo futboliukas...
Pamenu kai su kiemo publika nušaudavom į parką pažaist iki vakaro, po to grįžti nusikalęs visas, bet ir tas nuovargis malonus toks... Jo greičiau šilti vasaros vakarai ateitų 
- shtyrius
- Replies: 40
Apie viską » Be štangų » 2007-03-22 19:34
pvl rašė:
as tai per ziema uzsigrudinau
... lauke -8 kachalkej -2 buna
Pamenu norėjau kažkada grūdintis, tai po kiek tai laiko po trupučiuką buvau pripratęs po šaltu vandeniu praustis, bet vis tiek jausmas nebūdavo malonus, kaip kad po šiltu vandeniu. Tai vėliau pagalvojau kam save kankint
Po to kokia dar vandens fobija išsivystys - vandenį pamatysiu ir iškart nupurtys nuo šalčio

- shtyrius
- Replies: 57
Apie viską » Nelaimės salėje » 2007-03-20 19:40
System rašė:
Nu ir aš žinau tokių nelaimingų atsitikimų. Vienas darydamas bicą su štanga rieša susilaužė, kitas apšilimą štangą užsimetė ant nosies, dar vienas su surenkamu hanteliu netvirtom spynom plėšimą darydamas blyną iš hantelio ant galvos užsileido ir 5 siūles gavo. Būna tų nelaimingų atsitikimų daug.
Va čia tai žiauru... Kai skaičiau S.Berkovičius buvo nosį susilaužęs, kai darė su trosu bicą nuo L-skoto suoliuko ir trosas trūko...
- shtyrius
- Replies: 57
Apie viską » Nelaimės salėje » 2007-03-19 22:08
Tai kiek per tą visą laiką kiek sportuoju yra buvę klube nesamonių visokių, tai... Vienas su štanga prisispaudžia ( nu visi turbūt kažkada esam prisispaudę
), yra buvę kad hantelius dėjau po plėšimų nežiūrėdamas, o ten kiti hanteliai kažkieno dar buvo šalia suoliuko, tai pirštą prasikirtau. Buvo kai iš bloko per galvą prasileidau:), tai kas nors svoriais vos neužsimėto, tai su galva kas veidrodį išmuša ir pan... Kultūrizmas kartais gali tapti labai liūdnu sportu... Todėl kaip sako rusai, išvertus: Tą, kuris saugosi, ir dievas saugo...
- shtyrius
- Replies: 28
Prisistatymai ir pasveikinimai » Mini, Su gimtadieniu! » 2007-03-19 21:50
3F rašė:
Sveikinam forumo tvarkdarį su gimtadieniu!
![]()
Respect, su gimtadieniu - palinkėt tai labiausiai reiktų manau sveikatos - be jos ir kultūrizme nieko nenuveikt, taigi 
- shtyrius
- Replies: 24
Apie viską » Moteris daug stipresnė už vyrą » 2007-03-18 21:31
Captain Anabolic rašė:
10 balu uz raiskia minti
o kaip yra ten is tikruju....
![]()
Pritariu... Laki fantazija
- shtyrius
- Replies: 143
Apie viską » meetas :) » 2007-03-13 18:58
Momo rašė:
As uz myta, galiu kad ir i uzbekija atvykti
Siulyciau susitikti ne kokiam klube, o gamtoje, prie lauzo, sveiko maisto porcijos ir energetiniu gerymu, juk reik atsipalaiduoti
Surengtume galiunu varzybas ir kitokiu rungciu, pvz giros kelimas ir panasiai.As meniskai siulyciau netoli Kauno miskuose (Nemanykit, jog kad man butu arciau, man paciam ~150KM atstumas susidarytu iki Kauno).
Va čia tai protingas pasiūlymas, oras šyla, galima būtų ir gamtoje, kad tik nelytų tą dieną
Šiaip pritarčiau tokiai minčiai... Man tai irgi vieta nėra svarbu, Lietuva pati juk nėra tokia jau ir didelė 
- shtyrius
- Replies: 143
Apie viską » meetas :) » 2007-03-12 16:54
Aš taipogi pritariu tai susitikimo idėjai 
- shtyrius
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2007-03-09 18:11
mindaugelis rašė:
shtyrius rašė:
System rašė:
Jei ne paslaptis kiek jis valgo 100 km?Šiaip yra dujos įdėtos, bet daug vis tiek suryja, kaip 2litram net per daug... Vienu metu kai dujas atsuko biški, tai net būdavo 19-20litrų
p.s ratai zjb tie kur įmetėka as zinau pas mane bmw e39 2,8i tiek nevalgo
Tai ten dujos smarkiai atsuktos buvo, aš ir pats suprantu kad čia yra labai daug...
- shtyrius
- Replies: 51
Forumo dalyvių nuotraukos » Adrenalinas » 2007-03-06 22:27
Crave rašė:
adrenalinas rašė:
jo zinau reiks db rimtai ant preso pawaryti iki wasaros...
nevaryti ant preso. O daryti kardio keleta kartu per sav ir ziureti samrkiai mityba.
Pritariu, pagrinde tau reikia mityba žiūrėti, norint presą išsiryškint ir šiaip pavasaris atėjo, svorio metimo tikslais galima būtų ir pabėgiot 
- shtyrius
- Replies: 10
Apie viską » Nuotaikos pakėlimas » 2007-03-06 22:23
m&de rašė:
nesvarbu rašė:
noreciau suzinot ar yra kokiu papildu ar vitaminu, ar seip velnias zino ko, kad pakelciau sau nuotaika?
Etanolio pagrindo gerimai


- shtyrius
- Replies: 10
Apie viską » Nuotaikos pakėlimas » 2007-03-05 21:21
nesvarbu rašė:
noreciau suzinot ar yra kokiu papildu ar vitaminu, ar seip velnias zino ko, kad pakelciau sau nuotaika?
Na čia man rods reiktų to, kas apskritai jėgų priduoda, nes jei jausies kupinas jėgų, tai ir nuotaika automatiškai gerės. Vitaminų aišku reikia, vaisiai ir t.t. Na o jei stresas gadina nervus, tai yra toks homeopatinis preparatas Acosedum, apie kuri gana neblogi atsiliepimai - nemigai ar stresui sumažinti...
- shtyrius
- Replies: 25146
Užrakintos temos » Blevyzgos » 2007-03-03 13:51
Smegenys: Aš su ja dar nesusipažinau, o tu jau prabudai!
Pimp**: Aha, aš toks!

- shtyrius
- Replies: 25146
Užrakintos temos » Blevyzgos » 2007-02-28 15:15
Maladiec, gerų čia įdėjai 


,, Ne viskas, kas kyla, tai saulė 

- shtyrius
- Replies: 25146
Užrakintos temos » Blevyzgos » 2007-02-28 15:11
funky rašė:
http://www.youtube.com/watch?v=Xs28du2OkFc
Čia gali būti kad muštynės vyko tarp futbolo komandų sirgalių, nes teko matyt vieną laidą per rusų kanalą - tai ten tokios kapoklės vadinas - Machačius. Vyksta tarp Rusijos futbolo klubų sirgalių, ir šiaip dažnas reiškinys
Rodė tada per laidą, kad toks Machačius yra įvykęs net Maskvos centrinėj dalyje kažkur
, neatsimenu kiek ten sakė susirinko, bet žodžiu daug buvo snukių. Vieni raudonai apsirengę, o kiti mėlynai, ir davai visi plaktis, po to pasiplakė ir išsiskirstė
Vienus gaudyt pradėjo, kiti bėgti... O policija irgi per daug nesikiša į tuos reikalus, o ir pareiškimų juk jokių negauna, visi ten savo noru susibėga... Šiaip dažniausiai miške kur būna, visi iš anksto susitaria, suplanuoja, ir dažniausiai be jokių įrankių vanojas, plikom rankom. Šiaip tuos Machačius pradėjo daryt tam, kad pašaliniai žmonės nenukentėtų, susirenka, išsiaiškina santykius ir vsio... Šiaip apskritai rusų fanai gan neramūs, o tarptautiniu mastu mažiau pagarsėję sako, nes neturi tiek pinigų, kad po visokius tarptautinius čempionatus važinėtų
Tarptautiniu mastu, tai nepralenkiami anglų fanai - Hooligans 
- shtyrius
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2007-02-27 12:35
marius rašė:
http://www.youtube.com/watch?v=UCc3SOcNGxY&eurl=http://www.street-racing.lt/news.php graziai uzpjowe aparata
Buvau matęs Youtube vaizdelį kai Lietuvoj symiorą buvo užkaitinę ir sudaužę, šiaip be tikslo
Žodžiu pagailo man to symako, ypač kai BMW prie širdies
Driftas aišku yra gražu, bet sudrožt mašiną tai čia didelio proto nereikia...
- shtyrius
- Replies: 9
Treniruotės » Spaudimas smito staklėse » 2007-02-27 12:23
SKULL rašė:
3F rašė:
Toj UK tai salės skirtos turbūt bobų svorio metimui... Visokių treniruoklių d****ja, o norm. priemonių nėr
tai jau taip. as krc ateinu max xanteliai 16kg.sakau nieka nebus. i skundu knyga irasiau kad ner priemoniu ir nupirko hanteliu iki 24kg. po to stakles ten siokias tokias pastate. klausiau o kodel jus neperkat nu normalau suoliuko su stanga. sako pavojinga ir jei kas atsitiks trauma ar pan uzdarys visa centra, krc ...
Skull iškovojai didesnius hantelius 
- shtyrius
- Replies: 122
Forumo dalyvių nuotraukos » Skull » 2007-02-22 09:55
SKULL rašė:
pinčeris rašė:
chmijos kales?
Jo chemiskai apdorotus vitaminus =] o jie rimtai nea ir nematau esmes to daryt bent artimoje ateityje
as sportuoju daugiau is malonumo nei is kazkokio reikalo.

- shtyrius
- Replies: 167
Forumo dalyvių nuotraukos » Kaip galima atrodyti po 7 menesiu sporto » 2007-02-22 09:54
Pritariu, raumenims būtinas normalus poilsis, o daugumos klaidos ir yra kad persitreniruoja... Kas per daug dar blogiau nei per mažai 
- shtyrius
- Replies: 25146
Užrakintos temos » Blevyzgos » 2007-02-21 19:16
- shtyrius
- Replies: 392
Apie viską » Funny pictures ;D » 2007-02-21 19:04
- shtyrius
- Replies: 25146
Užrakintos temos » Blevyzgos » 2007-02-21 19:03
3F rašė:
http://www.youtube.com/watch?v=beUmT7m_OdQ
VAZ
Bet vairuotojai malačiai, gerai paraižė
Tuo labiau, kad ir masinos legendinės
Pamenu kai tėvukas turėjo žiguliuką, man dar vaikui tada atrodė superinė mašina 

- shtyrius
- Replies: 124
El. parduotuvė
o kaip yra ten is tikruju.... 



