Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

shtyrius
Replies: 40

Eiti rašyti

Apie viską » Be štangų » 2007-03-22 19:38

O dėl sporto apart štangų, tai prieš kultūrizmą futbolą sportavau...Smagu palošt būdavo, dar ir kultūrizmą pradėjęs lankyt, kurį laiką dalyvaudavau futbolo varžybose, bet po truputį pasimiršo futboliukas...hmm Pamenu kai su kiemo publika nušaudavom į parką pažaist iki vakaro, po to grįžti nusikalęs visas, bet ir tas nuovargis malonus toks... Jo greičiau šilti vasaros vakarai ateitų nykstys

shtyrius
Replies: 40

Eiti rašyti

Apie viską » Be štangų » 2007-03-22 19:34

pvl rašė:

as tai per ziema uzsigrudinau big_smile ... lauke -8 kachalkej -2 buna big_smile

Pamenu norėjau kažkada grūdintis, tai po kiek tai laiko po trupučiuką buvau pripratęs po šaltu vandeniu praustis, bet vis tiek jausmas nebūdavo malonus, kaip kad po šiltu vandeniu. Tai vėliau pagalvojau kam save kankint smile Po to kokia dar vandens fobija išsivystys - vandenį pamatysiu ir iškart nupurtys nuo šalčio big_smile big_smile

shtyrius
Replies: 57

Eiti rašyti

Apie viską » Nelaimės salėje » 2007-03-20 19:40

System rašė:

Nu ir aš žinau tokių nelaimingų atsitikimų. Vienas darydamas bicą su štanga rieša susilaužė, kitas apšilimą štangą užsimetė ant nosies, dar vienas su surenkamu hanteliu netvirtom spynom plėšimą darydamas blyną iš hantelio ant galvos užsileido ir 5 siūles gavo. Būna tų nelaimingų atsitikimų daug.

neutral Va čia tai žiauru... Kai skaičiau S.Berkovičius buvo nosį susilaužęs, kai darė su trosu bicą nuo L-skoto suoliuko ir trosas trūko...hmm

shtyrius
Replies: 57

Eiti rašyti

Apie viską » Nelaimės salėje » 2007-03-19 22:08

Tai kiek per tą visą laiką kiek sportuoju yra buvę klube nesamonių visokių, tai... Vienas su štanga prisispaudžia ( nu visi turbūt kažkada esam prisispaudę big_smile ), yra buvę kad hantelius dėjau po plėšimų nežiūrėdamas, o ten kiti hanteliai kažkieno dar buvo šalia suoliuko, tai pirštą prasikirtau. Buvo kai iš bloko per galvą prasileidau:), tai kas nors svoriais vos neužsimėto, tai su galva kas veidrodį išmuša ir pan... Kultūrizmas kartais gali tapti labai liūdnu sportu... Todėl kaip sako rusai, išvertus: Tą, kuris saugosi, ir dievas saugo...

shtyrius
Replies: 28

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Mini, Su gimtadieniu! » 2007-03-19 21:50

3F rašė:

Sveikinam forumo tvarkdarį su gimtadieniu! smile alaus

Respect, su gimtadieniu - palinkėt tai labiausiai reiktų manau sveikatos - be jos ir kultūrizme nieko nenuveikt, taigi nykstys

shtyrius
Replies: 24

Eiti rašyti

Apie viską » Moteris daug stipresnė už vyrą » 2007-03-18 21:31

Captain Anabolic rašė:

10 balu uz raiskia minti wink o kaip yra ten is tikruju.... lol fuckyou

Pritariu... Laki fantazija

shtyrius
Replies: 143

Eiti rašyti

Apie viską » meetas :) » 2007-03-13 18:58

Momo rašė:

As uz myta, galiu kad ir i uzbekija atvykti wink Siulyciau susitikti ne kokiam klube, o gamtoje, prie lauzo, sveiko maisto porcijos ir energetiniu gerymu, juk reik atsipalaiduoti wink Surengtume galiunu varzybas ir kitokiu rungciu, pvz giros kelimas ir panasiai.As meniskai siulyciau netoli Kauno miskuose (Nemanykit, jog kad man butu arciau, man paciam ~150KM atstumas susidarytu iki Kauno).

Va čia tai protingas pasiūlymas, oras šyla, galima būtų ir gamtoje, kad tik nelytų tą dieną big_smile Šiaip pritarčiau tokiai minčiai... Man tai irgi vieta nėra svarbu, Lietuva pati juk nėra tokia jau ir didelė smile

shtyrius
Replies: 143

Eiti rašyti

Apie viską » meetas :) » 2007-03-12 16:54

Aš taipogi pritariu tai susitikimo idėjai nykstys

shtyrius
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2007-03-09 18:11

mindaugelis rašė:

shtyrius rašė:

System rašė:


Jei ne paslaptis kiek jis valgo 100 km? smile

Šiaip yra dujos įdėtos, bet daug vis tiek suryja, kaip 2litram net per daug... Vienu metu kai dujas atsuko biški, tai net būdavo 19-20litrų dumbom

p.s ratai zjb tie kur įmetė

ka as zinau pas mane bmw e39 2,8i tiek nevalgo hmm

Tai ten dujos smarkiai atsuktos buvo, aš ir pats suprantu kad čia yra labai daug...

shtyrius
Replies: 51

Eiti rašyti

Forumo dalyvių nuotraukos » Adrenalinas » 2007-03-06 22:27

Crave rašė:

adrenalinas rašė:

jo zinau reiks db rimtai ant preso pawaryti iki wasaros...

nevaryti ant preso. O daryti kardio keleta kartu per sav ir ziureti samrkiai mityba.

Pritariu, pagrinde tau reikia mityba žiūrėti, norint presą išsiryškint ir šiaip pavasaris atėjo, svorio metimo tikslais galima būtų ir pabėgiot smile

shtyrius
Replies: 10

Eiti rašyti

Apie viską » Nuotaikos pakėlimas » 2007-03-06 22:23

m&de rašė:

nesvarbu rašė:

noreciau suzinot ar yra kokiu papildu ar vitaminu, ar seip velnias zino ko, kad pakelciau sau nuotaika?

Etanolio pagrindo gerimai lol

big_smilealaus

shtyrius
Replies: 10

Eiti rašyti

Apie viską » Nuotaikos pakėlimas » 2007-03-05 21:21

nesvarbu rašė:

noreciau suzinot ar yra kokiu papildu ar vitaminu, ar seip velnias zino ko, kad pakelciau sau nuotaika?

Na čia man rods reiktų to, kas apskritai jėgų priduoda, nes jei jausies kupinas jėgų, tai ir nuotaika automatiškai gerės. Vitaminų aišku reikia, vaisiai ir t.t. Na o jei stresas gadina nervus, tai yra toks homeopatinis preparatas Acosedum, apie kuri gana neblogi atsiliepimai - nemigai ar stresui sumažinti...

shtyrius
Replies: 25146

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Blevyzgos™ » 2007-03-03 13:51

Smegenys: Aš su ja dar nesusipažinau, o tu jau prabudai!
Pimp**: Aha, aš toks!

big_smile big_smile big_smile

shtyrius
Replies: 25146

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Blevyzgos™ » 2007-02-28 15:15

Maladiec, gerų čia įdėjai nykstysnykstyslollol ,, Ne viskas, kas kyla, tai saulė big_smilelol

shtyrius
Replies: 25146

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Blevyzgos™ » 2007-02-28 15:11

funky rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=Xs28du2OkFc

Čia gali būti kad muštynės vyko tarp futbolo komandų sirgalių, nes teko matyt vieną laidą per rusų kanalą - tai ten tokios kapoklės vadinas - Machačius. Vyksta tarp Rusijos futbolo klubų sirgalių, ir šiaip dažnas reiškinys smile Rodė tada per laidą, kad toks Machačius yra įvykęs net Maskvos centrinėj dalyje kažkur big_smile, neatsimenu kiek ten sakė susirinko, bet žodžiu daug buvo snukių. Vieni raudonai apsirengę, o kiti mėlynai, ir davai visi plaktis, po to pasiplakė ir išsiskirstė smile Vienus gaudyt pradėjo, kiti bėgti... O policija irgi per daug nesikiša į tuos reikalus, o ir pareiškimų juk jokių negauna, visi ten savo noru susibėga... Šiaip dažniausiai miške kur būna, visi iš anksto susitaria, suplanuoja, ir dažniausiai be jokių įrankių vanojas, plikom rankom. Šiaip tuos Machačius pradėjo daryt tam, kad pašaliniai žmonės nenukentėtų, susirenka, išsiaiškina santykius ir vsio... Šiaip apskritai rusų fanai gan neramūs, o tarptautiniu mastu mažiau pagarsėję sako, nes neturi tiek pinigų, kad po visokius tarptautinius čempionatus važinėtų big_smile Tarptautiniu mastu, tai nepralenkiami anglų fanai - Hooligans smile

shtyrius
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2007-02-27 12:35

marius rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=UCc3SOcNGxY&eurl=http://www.street-racing.lt/news.php  graziai uzpjowe aparata  nykstysalah

Buvau matęs Youtube vaizdelį kai Lietuvoj symiorą buvo užkaitinę ir sudaužę, šiaip be tikslo hmm Žodžiu pagailo man to symako, ypač kai BMW prie širdies smile Driftas aišku yra gražu, bet sudrožt mašiną tai čia didelio proto nereikia...

shtyrius
Replies: 9

Eiti rašyti

Treniruotės » Spaudimas smito staklėse » 2007-02-27 12:23

SKULL rašė:

3F rašė:

Toj UK tai salės skirtos turbūt bobų svorio metimui... Visokių treniruoklių d****ja, o norm. priemonių nėr hmm

tai jau taip. as krc ateinu max xanteliai 16kg.sakau nieka nebus. i skundu knyga irasiau kad ner priemoniu ir nupirko hanteliu iki 24kg. po to stakles ten siokias tokias pastate. klausiau o kodel jus neperkat nu normalau suoliuko su stanga. sako pavojinga ir jei kas atsitiks trauma ar pan uzdarys visa centra, krc ...

big_smile Skull iškovojai didesnius hantelius nykstys

shtyrius
Replies: 122

Eiti rašyti

Forumo dalyvių nuotraukos » Skull » 2007-02-22 09:55

SKULL rašė:

pinčeris rašė:

chmijos kales?

Jo chemiskai apdorotus vitaminus =] o jie rimtai nea ir nematau esmes to daryt bent artimoje ateityje big_smile as sportuoju daugiau is malonumo nei is kazkokio reikalo.hanteliai

nykstys

shtyrius
Replies: 167

Eiti rašyti

Forumo dalyvių nuotraukos » Kaip galima atrodyti po 7 menesiu sporto » 2007-02-22 09:54

Pritariu, raumenims būtinas normalus poilsis, o daugumos klaidos ir yra kad persitreniruoja... Kas per daug dar blogiau nei per mažai hmm

shtyrius
Replies: 25146

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Blevyzgos™ » 2007-02-21 19:16

Nu jei pradėjom sovietinėm mašinom, tai:big_smile
http://img242.imageshack.us/img242/5843/picture041xv3.jpg

shtyrius
Replies: 122

Eiti rašyti

Forumo dalyvių nuotraukos » Skull » 2007-02-21 19:09

Gražus raumuo...alaus

shtyrius
Replies: 25146

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Blevyzgos™ » 2007-02-21 19:03

3F rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=beUmT7m_OdQ nykstys VAZ alaus

Bet vairuotojai malačiai, gerai paraižėrock Tuo labiau, kad ir masinos legendinės smile Pamenu kai tėvukas turėjo žiguliuką, man dar vaikui tada atrodė superinė mašina lolnykstys

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net