Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

solano
Replies: 179

Eiti rašyti

Farmakologija » Hair-loss , prevencija , sprendimai » 2020-11-02 10:28

Teisingas Pasirinkimas rašė:

Susta rašė:

Teisingas Pasirinkimas rašė:


Sveikas jei tema apie Turkija planuoju skrist į in Stambulą dėtis dantų implantus labai prieinamos kainos idomu kaip kokybe gal teko ką girdeti ?

Teko matyti , “arklio dantis” , atrodė tikrai nekažką, pasižiūrėjąs supranti , kodėl pigiau . Aišku, gal tavo atveju viskas bus super, tik sakau, tai ką teko matyti pačiam.

Option Two:
Zirconium Porcelain Crowns/Full Veneers
This option consists of a white metal core with porcelain fused to the outside. Their durability and pleasing appearance make them suitable for use anywhere in the moth. Because the base is made of Zirconium, a naturally white metal, they will always appear white at the gum line. These crowns are also free of Amalgam and Nickel, and will therefore not cause health issues or require replacement.

***Upper jaw:
12 Zirconium Porcelain Crowns/Full Veneers x £159  =£1.908 (British Pounds)

***Lower Jaw:
12 Zirconium Porcelain Crowns/Full Veneers x £159  =£1.908 (British Pounds)  with 10% cash discount

Total after %10 cash discounts £3.816 british pounds.

Sitas variantas domina smile

Dirbu pats šitoj srity ir galiu patikint kad už tokius pinigus tikėtis gali baltarusiškos/turkiškos kokybės. Cirkonio keramikos vainikėliai/venyrai(laminatės) kainuoja minimum apie 400e 1vnt. Su dantų implantais tai būna ir gerai padaro ten, bet ne karta teko lupt lauk ir sukt iš naujo.

solano
Replies: 5473

Eiti rašyti

Farmakologija » Pirmas kursas: patarimai » 2020-01-29 23:12

Bagdons rašė:

Sveiki, gal nelabai cia i tema, bet paklausiu. Naudoju dabar augima ir testa. Ir ziauriai trauke raumenis. Dar priea kursa taipat trauke bet tik krutine, o dabar realiai bisus raumenis trauke, net presa, neina normaliai sportuoti, kokie butu sprendimai? Magnis nepadeda. Ačiu

Čia apie pumpa kalbi treniruotes metu ar šiaip mešlungis traukia? Dėl n priežasčiu gali but: prasta magnio forma vartoji, dehidratacija, kitu mineralu ir elektrolitu trukumas, didelis kcal deficitas ir tt

solano
Replies: 24803

Eiti rašyti

Farmakologija » Kursai » 2020-01-19 08:32

nagas rašė:

solano rašė:

Labai tiketina kad ir masteris fuflo paklius. Abu gali i viena švirkšta, pct tai standartini su clomid

Nu idomu kas ten vietoj masterio ar anavaro buna jei fuflo nu vietoj varo metanke kokia o kas vietoj masterio jug visai tusti prepai neturetu but?

Na paciam yra buve kai planuoji naudot 100mg prop ir 150mg masterio eod o gaunasi 250mg prop eod 😀 testas testuotas

solano
Replies: 24803

Eiti rašyti

Farmakologija » Kursai » 2020-01-18 13:51

Labai tiketina kad ir masteris fuflo paklius. Abu gali i viena švirkšta, pct tai standartini su clomid

solano
Replies: 488

Eiti rašyti

Farmakologija » Melanotano naudojimo instrukcija » 2019-06-06 08:55

Nu nežinau, man tikrai paryskeja nes turiu ir taip daug ju bet nutraukus po kokio men ar dvieju dingsta

solano
Replies: 2428

Eiti rašyti

Farmakologija » Ginekomastija » 2019-02-10 17:45

KieSas rašė:

Buvau nulėkęs į Šiaulius, pašnekėjau su chirurgu, papasakojo viską, pjaus per viršų spenelio, yra kam nors iš viršaus pjove? Sakė kraujotaka ten didesnė, o per viršų dėl to, kad fiziologiškai pas mane speneliai ne vidurį krūtinės, o žemiau, kad įsivaizduot (kaip pas kai greene), įdomu ar kam pjovė iš viršaus, sakė daugiau komplikacijų gali būt.

o ką tau sakė del pačios operacijos? nes aš su plastikos chirurgu kalbejau tai sako visos liaukos nešalina, tik apatinę dalį, nes pašalinus visą liekaįdubę speneliai. Be to, man taip pat sakė kad  incizija iš apačios.

solano
Replies: 24803

Eiti rašyti

Farmakologija » Kursai » 2019-01-10 08:37

O kuo čia pagristas tas doziu kelimas? Sakyciau visa kursa  laikai 600eq+400 test ir viskas,provirona i kurso pradzia kol pagrindiniai prepai neisivaziave, bet kaip ir rašiai sh bolda min 16sav kursas.

solano
Replies: 2428

Eiti rašyti

Farmakologija » Ginekomastija » 2018-10-13 19:25

Sveiki, kursas buvo prieš 6 mėn(prop + npp, pct clomid, kurso metu ai ir caberis buvo naudojami), gal prieš mėnesi sutrenkiau kairį spenelį ir  pasidarė jautrus, per kokia savaite susidarė kaip gumbas po juo, vizualiai nieko nesimato bet problema kad skausmingas labai, dabar jautrus pasidarė ir kitos pusės. Pasidariau tyrimus tai viskas kaip ir prieš kursa.
https://imgur.com/a/jYy51RG
Taip pat nulėkiau prieš savaite pas šeimos gydytoja pasiemiau siuntima ultragarsui tai nebeturiu to atsakymo lapelio, bet rašė kad dešinėje pusėje nieko nėra, kairėje 14x6mm dydžio audinys. latakėlių nėra. Šeimos gydytoja išrašė ibuprofeno atseit dėl sumušino uždegimas bet čia kaip ir viskas aišku.Ka daryt?Galvoju kaip čia protingiau padarius ar pačiam kažka galvot su ai/clomid/tamox ar bandyt vėl pas gydytoja eit nes sako išrašytu siuntima pas mamologa ar kažką tokio.

solano
Replies: 4136

Eiti rašyti

Farmakologija » Orginalas/klastotė » 2018-04-06 09:21

stania rašė:

Garmus rašė:

stania rašė:

Dbr dilema kur rast geros farmos 😏🙄

Testo ir winnio rasi betkur

Reike veikiaincio propo ir vinio,o ne pavadinimo ant buteliuko 😂

tai jis tau ir sako apie veikiančius, retai padirbinėjami tokie prepai

solano
Replies: 42

Eiti rašyti

Farmakologija » Turinabol ir sarmai PAGALBOS » 2018-03-05 20:53

o šiaip jūs turika tokiom dozėm kramtot? po 50 mg? aš kelias dienas pakėliau iki 40 mg tai lower back pumpas treniruote gadina  big_smile

solano
Replies: 42

Eiti rašyti

Farmakologija » Turinabol ir sarmai PAGALBOS » 2018-03-05 20:45

PsychedDom rašė:

Pas mane nuo mazens testas low-medium. Bet jis realiai nelabai ka reiskia, estrogenas irgi visai norm. 16 metu winstrolo kursa su anavaru padariau. Gyvas dar ir puikiai jauciuosi. Libido irgi yra.

kur nebus low-medium kai nuo 16 metų hormonalkė išdulkinta dumbom

solano
Replies: 2493

Eiti rašyti

Maisto papildai » Vitaminai ir mineralai » 2018-02-25 21:13

Poseidonas rašė:

enox rašė:

Kokie dabar geri vitaminai už padorią kainą. Na, kad būtų geras kokybės ir kainos santykis?

Amix Multi Mega Sport Stack ir kaina gera

Kainos/kiekio santykis labai geras bet sudetyje turi geležies, 1/3 bonkutės sugėriau kol suvokiau nuo ko čia problemos su virškinimo sistema tai taip ir guli nebenaudojamas big_smile

solano
Replies: 2260

Eiti rašyti

Farmakologija » Testosterone Propionate » 2018-02-16 17:08

nesako rašė:

jiba-t  tai cia  rimtas kentas tas dealeris .  kad bakalaura  chimkes gaut reik 4 m  on but sugrauzti 30 paku  arimidexo 20 caberio   perzengt 1,5 g riba /sav  tureti youtube kansla kur tu fake natty dar prostata padidejusia turet

:DDD o tai magistras, doktorantūra.. baisu pagalvot net

solano
Replies: 506

Eiti rašyti

Sveikata » Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas » 2018-02-09 18:31

BritainFirst rašė:

Matau Neurof per visas temas nesamones rasineja.
Jis rasineja per visus imanomus forumus apie Psichiatrija, nes serga Sizofrenija ir yra ziauriai nukentejas nuo vaistu. Atsargiai su juo.

Cia Depresijos Forumo adminu rastas apie Neurof:


Paklausykite, turime forume spamintoją, kuris serga psichikos liga, kuris jau pradėjo puldinėti kitus narius internetu. Patarinėja visiems mesti gerti vaistus ir kitokias nesąmones, nes netgi tai reikia daryti itin atsargiai ir pasitariant su gydytojais.
Turime vieną veikėją. Prisijungęs jis visiems rašinėja asmeniškai, ragina mesti gerti vaistus, nesigydyti, nes visa tai psichiatrijos išmislas. Kadangi forume yra ir naivių, tokius nurodymus vykdančių žmonių, administratoriai jį užblokuoja. Kadangi tokios atakos tęsiasi nuolatos, per naktį prigeneruojama dešimtys žinučių (yra ir tokių narių, kuriuos kamuoja nemiga), buvo pakeistas registracijos tipas.
Dabar šis veikėjas pakeitė taktiką ir forumo narius susiranda FB ir ten su jais bendrauja, klausinėja apie kitus narius, yra žinių apie prisijungimus prie žmogaus nešiojamojo kompiuterio.

Cia apie Neurof.

:DDDD nu įdomiai čia reiškiasi tas jo psichinis sutrikimas

solano
Replies: 2428

Eiti rašyti

Farmakologija » Ginekomastija » 2018-02-08 13:16

Įdomu kaip kepenų fermentai ir bilirubinas atrodo ant tokio combo big_smile

solano
Replies: 506

Eiti rašyti

Sveikata » Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas » 2018-01-29 00:59

neurof rašė:

ATjr rašė:

Neurof, kokia pacio mintis apie nootropika modafinil?

Sveikam zmogui nereikia vartoti jokia chemija, modafinil tai stimuliatoris, pusiau nootropas, vartojamas ka yra narkolepsija, pataloginis noras miegoti. Dar vartojamas kai zmogus pvz amfetamininis narkomanas, preparatas panasus i amfetamina. Rusioje stovi narkotiniu medziagu sarase. Sukelia priklausomybe.

Nesukelia. smile

solano
Replies: 506

Eiti rašyti

Sveikata » Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas » 2018-01-28 19:07

Vėl jis čia su savo smegenų spazmais..

solano
Replies: 8

Eiti rašyti

Maisto papildai » reikia istvermes » 2018-01-27 20:23

LHC rašė:

sveiki karts nuo karto vaziuoju slidineti,kalnas didelis ir sudetingas,tai kol nusileidziu,kelis kartus reikia stoti pailseti,truksta istvermes koju raumenyse,tiesiog degti pradeda. gal galite patarti kokio ''pre workout'' ar dar kasko, kad suteiktu istvermes ir energijos antram pusdieniui?

Man panaši situacija  būna pirmas dvi-tris dienas kai kalnuose būnu. Kaip kažkas ir minėjo kalnuose mažiau deguonies ore todėl sunkiau pakelti krūvį, nors šitas  labiau galioja jei tikrai aukštai būni, jei kalnyno aukščiausias taškas 2km tai nelabai ten jaučiasi skirtumas. Šiaip protingiausia tai būtų kelias pirmas dienas slidinėjimą ir pabaigti kai pradedi jaust nuovargį, nes traumos slidinėjant pagrinde dėl nuovargio ir būna. Kas blogiausia tai velnias žino kokie raumenys dirba slidinėjant, nes kad ir kaip salėj tampaisi, sportuoji, nučiuožus 50km per dieną jautiesi kaip niekada nesportaves big_smile

solano
Replies: 16

Eiti rašyti

Farmakologija » Kortizolis ( Cortisol ) » 2018-01-13 10:11

BritainFirst rašė:

bender rašė:

O ka pakomentuoti? Kortizolio siek tiek reikia musu organizmui, bet juk isvardinai papunkciui kas kelia, kas mazina smile
Britainai, manau pas tave butu daugiau kortizolio tom paciom salygom su kitu zmogum, vien del to kad tu pergyventum del to, kad pas tave daug, o kitam butu utiutiu ir jis atsiputes butu smile

Gal zinot kokiu vaistu ar papildu kortizoliui mazinti ? Bandziau ir C didelem dozem, DHEA, l theanina ir daug kitu.. niekas nepamazino. Kalbejau su zmogum vienu, jis geria Nizoral tabletes, bet jis turi daug salutiniu labai.

O kas iš tų papildų ar vaistų? juk tas pats bus kas ir su benzais kaip rašei. Mano nuomone kortizolį tvarkytis reiktų ne vaistų ar papildų ieškant bet gyvenimo būdą keičiant, tvarkant reikalus su stresu ir pan.

solano
Replies: 4

Eiti rašyti

Sveikata » lasek akiu korekcija » 2017-12-21 15:32

Įdomus dalykas iš tikro, įdomu kiek mokėjot už korekcija kas darėtės? Girdėjau dar kad po jos kurį laika pasiliejęs vaizdas būna ar kažkas panašaus, kiek trunka laiko tai?

solano
Replies: 59

Eiti rašyti

Sveikata » Pavojingu antibiotiku sarasas » 2017-12-14 07:57

Aizen rašė:

Audrius rašė:

Eikit utiutiu poetai jus

big_smile

Geriausiai rusų cerkvėj nusiimt ligos užkeikimus. Šitas va gerai varo, dualus užsipliusinęs iš karto vienu metu gali nuimt gripą ir penio karpas

https://ctd-thechristianpost.netdna-ssl … church.jpg

big_smile big_smile kiek čia užpliusinta kad geltonai šviečia

solano
Replies: 59

Eiti rašyti

Sveikata » Pavojingu antibiotiku sarasas » 2017-12-13 09:09

fitnesas rašė:

solano rašė:

Dar ir vakcinos neveikia pagal tave? Kas toliau? Nuojauta yra kad kažkas susije su veganizmu išlys.

Tos vakcinos tai utiutiu yra cia ner paslapties smile

tai aišku, pabuskit avelės

solano
Replies: 59

Eiti rašyti

Sveikata » Pavojingu antibiotiku sarasas » 2017-12-13 08:12

Dar ir vakcinos neveikia pagal tave? Kas toliau? Nuojauta yra kad kažkas susije su veganizmu išlys.

solano
Replies: 59

Eiti rašyti

Sveikata » Pavojingu antibiotiku sarasas » 2017-12-12 23:10

Kavioras rašė:

neurof rašė:

Kavioras rašė:


Aš tikiuos kad per kalėdas įvyks stebūklas ir tu pasveiksi

sukurk tema apie sizofrenija, ir papasakok savo simptomus, pabandysiu tiksliau nustatyti kuo sergi, nes stebuklu medicinoje kaip ir nebuna ))

Tai tau nebūtina nusistatyt kuo sergi, vistiek vienintelis būdas kuriuo gydaisi tai vandenuko gėrimas, turbūt dėl to nepasveiksti

Beviltiška čia su juo diskutuot, reikia tokius su britainu i vieną gardą suleist, vienas infekcijas vandeniu gydys kitas gliukoze matuos big_smile

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2022 Kulturizmas.net