Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

3oh3
Replies: 5

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Neskaitykit :) » 2017-06-05 22:17

Nu jo, tas 360 gal kiek ir per dramatiškai čia nuskambėjo big_smile Tebūnie 180 tada smile))

3oh3
Replies: 5

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Neskaitykit :) » 2017-06-04 19:01

Bet jei jau atsidarėt, tai trumpai apie save. Man 28m., ūgis - 194cm., svoris - 102kg. Pradėjau sportuot prieš mėnesį, pagal trenerio sudarytą specialią programą, per šį laiką nukrito 3,5 kg. (kai pradėjau, svėriau 105,5kg.). Mitybą smarkiai pakeičiau, atsisakiau visiškai alkoholio, saldumynų, miltinių patiekalų, bulvių. Dėl maisto esu lankstus ir greitai pripratau prie grikių, vištienos daug daržovių ir t.t
Į salę einu 5 kartus per savaitę, treniruotės po 1,5 val. iš to laiko apie 40min.užima kardio. Greito rezultato nenoriu ir nesitikiu, tiek, kiek pasikeičiau per pirmąjį mėnesį mane tikrai tenkina ir motyvuoja siekt savo tikslų toliau. Prieš 3 mėnesius buvau tas, kuris surūkydavo pakelį cigarečių per dieną, vakare po darbo išgerdavo 2 alaus prie teliko ir eidavo miegot. Bet, kadangi nenoriu būt toks pavyzdys savo vaikui, apverčiau gyvenimą 360 laipsnių kampu ir neberūkau jau 3mėn., alkoholio nebevartoju 2mėn., o į salę, kaip jau ir sakiau einu mėnesį. Labai džiaugiuos savo padarytais sprendimais ir tikiuosi ta motyvacija matant gerėjančius rezultatus tik augs.

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net