Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Sveikata » Keliu skausmas » 2014-09-01 16:57

Matai, prieš kojos luži sportuodavau kojas 2 kart i savaite tada kojos piršta susilaužiau, praėjo mėnesis kol pirštas sugijo ir pradėjau sportuoti tik viršu nes koju sanariai skaudėjo ir galvojau praeis praeis bet taip ir nepraėjo.

Sveikata » Keliu skausmas » 2014-09-01 16:48

Taigi su tokia bėda su kelio sanariais, kai pritupiu skauda sanariai ir kai norių atsikelti sunkiai tai padarau su skausmu, kai lipu laiptais skauda ir traška ir kai bėgu dar skauda...
Buvau ejęs pas gydytoją išrašė kažkokiu beriamuju milteliu i vandeni skausma sumažino bet nepašalino, gydytoja sake dėl dideliu kruvio pakitimu( po lužio kojos sportavau tik virsu ir padidinau treniruociu skaiciu big_smile) ir pagalvojau kad tai dėl treniruočiu todėl nusprendžiau nesportuoti savaite bet po savaites skausmas nepraeina, gal yra žmonių kurie turėtu patarimų kai pašalinti skausmus?

Gal būtu žmoniu kurie susidurė su panašia situacija?

dovysh9999
Replies: 16

Eiti rašyti

Sveikata » nugaros raumens skausmas » 2013-08-06 10:05

Nu sakau sunku nupasakoti situacija big_smile

dovysh9999
Replies: 16

Eiti rašyti

Sveikata » nugaros raumens skausmas » 2013-08-06 10:02

Taigi man atsitiko problema su nugara taigi pradėjau sportuoti po 2 savaiciu bedarant atsilenkimus pajutau skausma kuris vis didejo bedarant atsilenkimus taigi kolkas nekreipiau bet kai po kitos treniruotes skausmas padidejo.Galvojau skauda kad apsilimo nedariau.Tada nuejau pas daktara jis pasake kad tai virsuje esancio desinioje puseje raumens uzdegimas taigi jis israse vaistu kazkokiu tableciu ir tepalo tepti nugara.po mazdaug 2.5 sav vel pradejo skaudeti bet biski kitaip ne tempimas jautesi o tiesiog skausmas ir jis didejo bet as nesportavau dar tada po 3 dienu prasidejus skausmui pradejau vel sportuoti po 1 treniruotes skausmas siektiek gal padidejo nors pakeiciau pratima.Nezinau kazkokia aiskus painiava nes sunku nupasakoti bet kazkas tokio.gal kasnors galetumete padeti del ko tos nugaros prorblemos?????

Pradedantiems » Sportas namuose » 2013-06-28 21:04

Taigi daug skačiau apie sporta namuose ir man idomi jūsu nuomonė.Man 16 metu sveriu 74kg ir norejau paklausti ar pratimai su hanteliais ir skersiniu bei bendro pobūdžio pratimai kažkokių rezultatų atneštų?

Pradedantiems » Sportas namuose Klausimas » 2013-05-30 14:03

Taigi gyvenu užmiestyje ir turiu galimybiu begioti krosus ir sportuoti.Man 16 metu mano ugis 191 cm o svoris 75kg.Taigi iškilo toks klausimas: Ar galima usikočialinčiau kažkiek jeigu rytais daryčiau 3x20 atsispaudimus ir 2x20 atsilenkimu ir 2x20 pritupimu ir begiočiau krosa ir kas savaite dydinčiau kruvi.Po kiek laiko nu butu kažkoks tas rezultatas jeigu aš rytais valgau varške nu ir koki banana, per pietus mesa ir bulves o vakariene maždaug mesa;ryžius;grikius ir t.t

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net