Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Sup3r1s
Replies: 233

Eiti rašyti

Farmakologija » Omnadren 250 » 2020-02-03 14:18

bender rašė:

Buna ir sviesios, priklauso koks carier oil naudotas, su gso buna tamsesnis, su mct aliejum bus skaidrus isvis.

Nu, tikiuosi viskas okey, nes neaišku, vistiek baimės yra, bet žmogum pasitikėjau, ir viską atsiuntė, tikrai. Šūdo nemala, metuose yra. Svarbiausia paklausiau tik, dėkui už atsakymą 👍

Sup3r1s
Replies: 233

Eiti rašyti

Farmakologija » Omnadren 250 » 2020-02-03 14:05

Norėjau paklaust, turėjau  testerono  buvo toks. Rudas lyg atrodo, dabar irgi gavau, ir 4 buteliukai rudi, o 4 šviesus kaip npp, negali būti sumaišyta, kad ten vietoje testerono, yra npp? Ar būna testerono ir šviesios spalvos?

Sup3r1s
Replies: 2

Eiti rašyti

Farmakologija » Kursas 2 » 2020-01-11 13:00

Sveiki, reiktų masės kokybiškos, pirmas kurselis buvo testerono enanthate + ovigil + turbinadol, bet masės man mazai ir liko iš jo, norėčiau antro kurselio, ir nežinau kokį čia darytis, patarkit kas nors ką bandę, ir kaip.

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net