Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Fenix
Replies: 4839

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2021-05-18 03:34

Wiliukazz rašė:

Labas, maždaug suprantu apie ką tu kalbi...Man kažkodėl einant įtūpstais (būtent šitas pradimas) suspaudžia šlykščiai ir nepakenčiamai galinio kaklo šoną...Kadangi, kaip supratau, tai sietina su fiziniu krūviu, paieškočiau sporto mediko gero (na čia skiltis taip ir vadinas, bet kaip suprantu autoriaus forume jau nėra). Bet labai būtų gerai, kad kai sužinosi priežastį, papostintum. Nemanau, kad nesužinosi, čia neturi būti labai sudėtinga išssiaiškinti pas specą...

Pasistengsiu nepamiršti parašyti jeigu kažką išsiaiškinsiu, gali užpiešti į pm savo fb ir ten galim susipiešti, nes forumas apleistas panašu labai. Man jau daug metų. Esmė, kad man tai jaučiasi po krūvio tiesiog judinat/sukiojant galvą dienos bėgyje. Nėra to, kad konkrečiai kažkokį veiksmą ar pratimą atliekant durtų į kaklą. Tai nežinau ar tau kažkas panašaus bus.

Aš įsivaizduoju, kad man su stuburu kažkas, galbūt nuo kreivo stuburo kokį nervą spaudžia ar kažkas panašaus.... daug metų esu prie kompo atsėdėjęs stipriai... nuraga mirus, žiauriai silpna, nepadarau nei vieno prisitraukimo... stuburas kreivas. Laikyseną jau kuris laikas stengiuosi koreguot, o sportuot sunku dėl spaudimo, to pulso, o tas skausmas kakle išvis killina... Dabar kai išeis iškart rausiu pas kinezeterapeutę ir klausiu kur čia geriausiai kreiptis.

Fenix
Replies: 4839

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2021-05-15 02:13

Sveiki, gal kamnors yra buvę. Gal galit nukreipt tinkama linkme kur kreiptis... Nesvarbu, tinka ir privatūs, pinigai ne problema, svarbu kažkas suremontuotų dar ir proteino maišą už pagalbą nupirksiu.

Po fizinio krūvio, nesvarbu kas tai būtų sporto salė, važiavimas dviračiu, malkų kapojimas, prie mašinų dirbu, netgi garaže ilgiau pasitampius tas pats - labai ilgai ir stipriai jaučiu pulsą smilkiniuose ir galinėje galvos dalyje (pakaušyje). Labai ilgai t.y. visą dieną ar net parą. Sakykime krūvis yra per pietus, netgi vėlai vakare ar naktį nuėjęs miegoti jaučiu labai smarkiai, taip, kad trugdo užmigti, atsipalaiduoti. Atrodo galva net nuo pagalvės kilnojasi. Būna netgi kitą dieną dar šiektiek jaučiasi.

Nežinau ar tai susiję ar ne, bet lygiai taip pat nuo betkokio krūvio, kakle, iš nugaros pusės kur trapecinis raumuo jungiasi prie kaukolės jaučiu nemalonų, aštrų skausmą. Taip pat po krūvio jį jaučiu ilgai 1-2-3 dienas. Jį jaučiu karts nuo karto, kartais pastoviai, nebūtinai atliekant kažkokius veiksmus/dirbant/sportuojant, o tiesiog judant, netgi sėdint ar gulint. Vieną, dvi arba kartais tris dienas neturint krūvio tiek skausmas kakle dingsta, tiek nebejaučiu to pulso smilkiniuose ir pakaušyje.

Dėl kaklo ėjau pas kinezeterapeutę tai sako ale trapecinis raumuo ištrumpėjęs dešinės pusės, dažnai pritrauktas būna ir gaunasi vos ne kaip pertempimas-uždegimas. Tai darė masažus, rodė pratimus kokius daryt tempimo ir pan. bet nelabai kažkas keičiasi nuo to. Ir tas skausmas kakle atsiranda net nuo tokių dalykų kaip kabojimas ant skersinio, važinėjimas dviračiu, fizinis darbas kur tikrai ta trapecija net nedirba, nes sakė ale gal pratimus atlieki blogai kai sportuoji užtai užspazmuoja. Taip pat salėje tas skausmas atsiranda ir nuo pratimų kurie net nesusiję su trapecija ar nugara pvz. krūtinę darant ten visokius atsispaudimus, net rankas darant... na žodžiu yra krūvis, nesvarbu koks ir darosi.

Jau buvau pas keletą kardiologų, bandžiau gerti 4 skirtingus vaistus nuo kraujospydžio. Nieks nesisprendžia, tas mano spaudimas yra šokinėjantis, sako nerviškai, na gali būti, aš gan imlus nervuotis, bet man jis net kai dieną pakilęs būna gyventi netrugdo ir aš nejaučiu jokių blogumų, o mano minėti simptomai darosi net prie labai normalių rodiklių kaip minėjau vakare ar naktį jau praėjus daug valandų nuo krūvio viršutinis spaudimas būna tarp 140-120, apatinis 80-70, pulsas 70-60, o atrodo galva supliš kartais...

Seniau sėdėjau daug prie kompo tai siejo su tuo, 3 - 4 metai nemažai stengiuos judėti, neberūkau, daug negeriu, visi tyrimai puikūs, neturiu nei cholesterolio, nei cukraus, nei dar kažko, kraujas skystas. švarus, skaidrus, raudonas.

Jau kelis metus bandau judėti ir tikrai turiu to fizinio aktyvumo normaliai, praeitais metais sėdėjau ant dietos nusimečiau apie 12kg, kelis mėnesius daug vaikščiojau, važinėjau dviračiu, bandžiau bėgioti, nieks nesikeičia, kol nėra krūvio gerai, kai yra krūvis blogai.

Ir visai nesvarbu ar sveriu prie 180 cm 80kg ar 95kg+, ar prastai maitinuosi ar gerai, ar visai nutraukiu alkoholį ar išgeriu, per keletą metų jau kelis kart ir svorį buvau nusimetęs ir mityba švari buvo ir judėjau daug ir šiaip jau daugiau mažiau visą laiką judu, dirbu, išeinu ir pasivaikčioti ir pan. nieks nesikeičia.

Gėriau 3 skirtingus vaistus nuo spaudimo ir vienus buvo prirašę pulsą retinti. Visiškai jokio pakitimo. Buvau ir poroje privačių klinikų kur palikau po pora šimtų eurų, nepasakė nieko - druskos nevalgyt, pasireguliuot mitybą, daugiau judėt ir vis kitus vaistus parašo, sako pagersi ir bus gerai. Echoskopija, kardiograma daryta po n kartų viskas liuks. Skydliaukė liuks. Kraujas visada geras jau 3-4 metai.

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2022 Kulturizmas.net