Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

tumuxas
Replies: 760

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2020-10-26 17:43

Tas invissible tai visiškai nesuprantamais standartais gyvena. Net nesuprantu ko jis tikisi ateity iš savęs, atrodo niekad nebus laimingas, kai vien tik visokiais cheminiais kūnais ir žavisi internete. Kcal skaičuoja, svorį ten vos ne kasdien stebi ir skaičuoja kiek ten nukrito ar priaugo gramų omg. Jei žadi likt natural tai reikėtų tikrai permąstyti savo požiūrį smile
Arba pats pasakyk ko tu išvis tikiesi?

tumuxas
Replies: 760

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2020-07-28 17:10

Jau turbūt prisiskaitei NoFap community, kai jie ten rašo kaip pradeda po 90 dienų kitų mintis skaityt, skraidyt ir t.t. Aj dar juokingiausia kai jie pasakoja, kad merginos pradeda jų norėti, nes kažkaip užuodžia, kad jie susilaiko ir daugiau testo ir spermos turi. Tai čia dar ir tu tikėsi raumeninės masės daugiau ar ko big_smile "jaunuolis atrado raumenų auginimo paslaptį, fitneso industrija jo nekenčia"

tumuxas
Replies: 6

Eiti rašyti

Pradedantiems » Sportas namie » 2020-05-01 11:04

Kavioras rašė:

Kaip ir sake universalus suoliukas,stovai, štanga, blynai, reguliuojamo svorio hanteliai ir skersinis. Galesi treniruot visas raumenų grupes, belekas programą sudarys. Visa tai kainuos apie 1k eurais

Va šitą susipirk ir pilnai pakaks. Hanteliai nebūtini.

tumuxas
Replies: 4099

Eiti rašyti

Treniruotės » Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali? » 2020-02-24 19:49

vynelis rašė:

Sveiki, daug ieškojau forume, bet norimu klausimu nieko neradau. Noriu sportuoti. Tikslas - sustiprinti kūną. Problema ta, kad į salę galiu eiti tik kartą per savaitę (kartais 2). Taip pat sportuoju kitą sportą. Ar lankantis salėje kartą per savaitę ir susidarius viso kūno programą, treniruotei skirus ~ 2 val., gauti naudos, t .y. sustiprinti kūną. Ar nuo vieno karto nebūtų naudos ir tai būtų tik laiko švaistymas. Norėčiau gauti patarimų tokiam atvejui. Iš anksto dėkui.

Nėra geriausias variantas, bet tuo pačiu nėra ir blogiausias. Kažkas geriau nei nieko, tai nebūtų laiko švaistymas smile

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2018-09-01 20:19

Obama irgi užskaito The Wire.

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2018-08-31 17:32

Game of thrones ir buvo kabliukas tame, kad ten tiek daug visko galima buvo parodyti, jei tik būtų neskubėję jo užbaigti. Bet serialo kūrėjai jį visiškai sugadino, kai George R. R. Martin (knygų autorius) paliko juos vienus. Jei ne keli pastarieji sezonai, tai galėjo įeiti į istoriją kaip geriausias visų laikų serialas.
Sopranai ir The Wire abu geri.
O nr.1 tai Breaking Bad man. Db Better Call Saul naujas sezonas kaip tik prasidėjo.
True Detective pirmas sezonas irgi žiaurinis buvo. Antras visai kitoks ir mažai kam patiko. Trečias kitais metais pasirodys ir yra daug žadantis.
O Sons of Anarchy dar gal kas?? Kaip tik šią vasarą užbaigiau. Nėra toks jau kažkuom ypatingas kaip prieš tai minėti, bet man irgi labai patiko. Tiesiog pernelyg personažus ir aktorius pamėgau. Nuo kitos savaitės kaip tik antra dalis jo prasidės.

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2018-07-21 20:14

TurnykMaster rašė:

BritainFirst rašė:

TurnykMaster rašė:


Nu esme suprantu, bet kad dar kazkio fakto kaip ir nera, kad mete ar turi kita.

Nu būk vyriškesnis biški, mergom vėplos nepatinka.

ne esu as vepla.

Šituo sakiniu ir prisipažinai

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2018-07-20 13:41

Aizen rašė:

dvp rašė:

Audrius rašė:

Emexo draugas big_smile sake, kad artimas draugas...

Emexas dar seniau įrodinėjo,kad jis normalus bičas.

Jei nebūtų įrodinėjęs šito, tai dabar tiesiog galėtų pasakyt, kad buvo pakviestas į butą privačios fotosesijos ir apsvaigintas.

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2018-06-17 16:44

Ronaldo principai neleistų kraustytis į Kiniją.
"33 metai kai jau saulė leidžias pilnai". Jinais leidžias anksčiau. Tokių metų žaidėjai būna laimingi jei geba kokiam nors top klube bent suoliuką dar šildyt, o Ronaldo dar yra vienas iš geriausių žaidėjų, svarbiausia komandos dalis tiek klubiniam lygy, tiek nacionaliniam. Vienintelis turbūt futbolininkas kuris taip disciplinuotai į treniruotes žvelgia, kiek jis treniruojasi už futbolo aikštės ribų, kokia jo forma, biologinis amžius, fizinis parengtumas ir t.t.
"šis sezonas čempionų lygoj tikrai parodė, kad jau nebėra tas pats žaidėjas kuris buvo prieš tai". Padarė dar vieną rekordą mušęs įvarčius 10 rungtynių iš eilės. Šiaip įmušė joje tiek golų kiek dar niekas nėra mušęs, neskaitant pačio jo (jo rekordas 17 golų, šį sezoną 15 buvo). Buvo svarbiausia žaidėjas, dėl kurio Realas jau trečią kartą iš eilės laimėjo čl. Ok...
Žinant Ronaldo dar nenustebčiau jei pasirodys ir 2022 metais ir taps dar vienu rekordininku ten, žaidėju kuris mušė golus 5 pasaulio čempuose. Bus jam 37 metai atrodo. Tiek jį, tiek Messį dar norėčiau pamatyt 2022 metais.

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2017-12-18 22:22

Vau, po manęs vienu balsu VARVA'I dar kol kas atsilieki! yikes

tumuxas
Replies: 209

Eiti rašyti

Maisto papildai » Phenibut » 2017-11-28 11:13

Jopta no shiet sherlock, kad per daug privariau. Ką bandžiau pasakyt, kad mažesnėm dozėm varant jokio efekto nejaučiau kaip kiti (ale ten geresnė nuotaika, mažiau nerimo, geresnis miegas). O vat po tos superinės dozės tai tiesiog apsinešiau. Dar gal ką nors įdomesnio pasakykit pvz kaip "vartot teisingai reikia".

tumuxas
Replies: 209

Eiti rašyti

Maisto papildai » Phenibut » 2017-11-27 14:08

Raw powders

tumuxas
Replies: 209

Eiti rašyti

Maisto papildai » Phenibut » 2017-11-27 13:25

Visi čia taip giria, panašių atsiliepimų prisiskaičiau ir irgi pabandžiau tai nulis įspūdžių. Bandžiau gert prieš miegą, bandžiau ryte, visuomet ant tuščio skrandžio. Niekad nevartojau kelias dienas iš eilės. Bet šiaip aš chroniškam strese gyvenu pernelyg ilgą laiką tai gal pernelyg fked up esu, kad man tokie menkniekiai nors kiek padėtų. Aj nors yra viena istorija kurios nepamiršiu su phenibutu. Tai buvo vakaras prieš egzaminą. Labai stresavau, nes vis kažkaip laiko nesuvaldžiau, anksčiau nepradėjau ruoštis, o reikėjo tikrai daug išmokt, o dar labai nerimavau nes lemiamas egzas buvo nuo kurio priklausys ar gausiu skatinamą stipkę. Nu tai ką krč įkaliau 3g atrodo (pradėjęs anksčiau buvau nuo minimalių dozių, vis kėliau paskiau, kad nors ką pajusti, tai po paskutinio karto kai 2g įšoviau ir nieko kai visad nepajaučiau, pagalvojau tebūnie 3 šį kartą, gal nors kiek ramesnis ir geriau išsimiegojęs ryte būsiu). NU  tai ryte pabundu ir galva svaigsta tai JPTVJMC.  O man dar reik kažkaip iki univero dasigaut. Tai blem girtam turbūt taip sunku niekad nebuvo, o čia db ryte į stotelę varau. Dar su keliais perlipimais dasigavau į univerą. Dar ir išlaikiau XD nors ir netaip gerai kaip norėjau, bet bent jau ryte nebuvo streso ir nerimo dėl egzo bevažiuojant į univerą, nebuvo nerimo ir kaip mane nešioja nes blem čiuju geras vaizdelis žmonėm buvo XD tai tokie mano pyragėliai. Neprasidėjau daugiau su ta nesąmone. Žolytę čia norėjau pagirti, bet galvoju nelegalu ir geriau patylėsiu.

tumuxas
Replies: 1326

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Keto Dieta » 2017-11-06 13:07

igndnp rašė:

Savaitei tik 50€ ?
Aš per 1 užėjimą išleidžiu ~20-30€ ir kas 2 dieną į parduotuvę einu.. Kosmosas dabar kainos, sviestas 2,5€ tai iš vis. Prie lito 2lt buvo, dabar vos ne 10.. Ir tas pats su visais pieniškais produktais... Na ir apskritai su viskuo hmm
Nei geriu, nei ten kažkokių nesąmonių perku (vaikui nebent šokoladą, ledų), kartą per savaitę pistacijų nusiperku ir viskas. O mėnesiui ~400€ maistui išeina...

400 eurų tai čia visai šeimai?

tumuxas
Replies: 700

Eiti rašyti

Maisto papildai » Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas » 2017-10-30 21:56

Kažkur kažkada ir proteininį alų mačiau...

tumuxas
Replies: 700

Eiti rašyti

Maisto papildai » Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas » 2017-10-30 21:07

Myprotein rieštutų sviestas.... Myprotein duona..... Myprotein sūris...... KADA GAL ATSIRAS MYPROTEIN CIGARĖTĖS? XD

tumuxas
Replies: 5303

Eiti rašyti

Apie viską » Filmai » 2017-10-30 21:03

Aizen rašė:

Breaking Bad visai patiko, tai Better Call Saul irgi visai sueina lietingomis dienomis Klaipėdoje. Bet kažkaip pati Saul Goodman istorijos linija labai lėta yra ir ne itin įdomi. Bet va buvusio seno faro Mike istorija žiauriai įtraukianti.

Man Better Call Saul patinka, nes čia labiau kaip drama, o ne veiksmo serialas, bent jau kol kas. Šiaip nžn kelintam tu sezone, bet pačio Saul'o istorija, ne tai, kad lėta ir neįdomi, o iš tikro tragiška (nors nžn ar tu jau viską baigei žėt tai čia pasistengsiu atsargiau). O dar tie visi veikėjai iš breaking bad ir istorijų surišimas...
Aš su nekantrumu laukiu naujo sezono, kadangi dar taip ir neaišku kada ir kodėl jis pilnai iš Jimmy McGill pataps Saul Goodman, o kad tai atsitiktų turės atsitikt kažkas labai žiauraus. + Man dar labai patinka akimirkos iš post Breaking Bad trumpos, kurios atspindi kaip jis turbūt dar kartą viską prarado pakeisdamas tapatybę ir stengdamasis neišsiduoti (kas breaking bad peržėjo turėtų suprast ir atsimint, kad jam reikėjo pisti rūgštį). Aj ir dar yra teorija, kad Better Call Saul užsibaigs, nu arba tiesiog pasieks post Breaking Bad storyline'ą ir tęsis toliau galbūt dar vienas serialas, kadangi Breaking Bad užsibaigė su pabėgusiu Pinkmanu ir dar taip ir neaišku ar Walter White mirė, ar jis išgyveno ir stos prieš teismą. Nu krč čia kažko labai gero tikiuosi iš šito kūrėjo.

tumuxas
Replies: 5303

Eiti rašyti

Apie viską » Filmai » 2017-10-27 17:32

Aš atsimenu vieni mano draugai metė tą Walking Dead po antro sezono. Kiti po 3-4 kažkur. Aš galvojau, kad kadangi jau tiek daug laiko praleidau bežėdamas, tikrai nesunkiai pažėsiu bent po seriją į savaitę. Po paskutinio sezono pasijaučiau gėdingai prieš save patį. Pagalvojau, kad gaila negalėsiu grąžinti tu visų valandų išleistų ant tų walkerių. Nu toks tupas tas serialas, bet kas keisčiausia, kad vienas populiariausių ir turbūt niekad nesibaigs. Dar iš pradžių norėjau meluot, kad niekad ir nežėjau tų walkerių, bet pagalvojau, kad tebūnie būsiu atviras ir gal pasidalindamas savo patirtim išgelbėsiu kieno nors laiką.

tumuxas
Replies: 5303

Eiti rašyti

Apie viską » Filmai » 2017-10-27 15:14

Ou fak, dėkui, kad priminei dėl Stranger Things. Kaip tik laisvi savaitgaliai nusimato. Mr Robot po seriją laukiu kas savaitę šiuo metu, o čia Netflixas kai visad iškart su visu sezonu per kartą. big_smile

tumuxas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2017-10-26 19:36

Aizen rašė:

Audrius rašė:

Mama skambina, sako isijunk LRT, apie tavo sportus sneka, apie apsilimus big_smile isijungiu per ismaniaja TV nuo pradziu, ziuriu Bloody rodys per klauskite daktaro dabar big_smile

BLOODY PAMINĖK MECENATĄ AIZEN xDDDDDDDDD

Tik neseniai skubiai prašei filmo su moterim, kad pažėt. Tai arba tu labai greitas arba nesėkmingas sad

tumuxas
Replies: 633

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » DNP + Cardarine » 2017-10-23 15:23

Aizen rašė:

Džiaugiuosi būdamas evoliucionuojančio forumo dalimi

https://s1.postimg.org/43arsmm6z3/evolution.jpg

Dw daugiau niekada neišplauk pls

tumuxas
Replies: 735

Eiti rašyti

Apie viską » Aizen konkursas » 2017-10-19 14:28

Reikėjo ir jį nominuot prie asteroidinių. Kas nors (šio konkurso organizatorius) paskiau po jo vlogu parašytų, kad "Sveikiname, jūs nominuojamas į kultūrizmas.net Mr.Asteroidas 2017 konkursą". Įdomu ar už tai duotų baną.

tumuxas
Replies: 735

Eiti rašyti

Apie viską » Aizen konkursas » 2017-10-19 14:07

nesako rašė:

MrBurbulas rašė:

ATjr rašė:


Uzbanino fb grupej savo uz paprasciausia komentara, o po jo labai pabrezia, kad forumai mulkiams ir pan. O ir siaip nosi per daug uzrietes. Burbulas sutiks manau  su tuo smile

Praeidamas mieste apsimeta kad nemato manes( gal 2 metus kartu sportavom kaip druzokai ta pacia programa ir pns)..pasakyciau dar.. bet apseisim...
Taip kad atrj  gerai sako smile

o tai jis rmt ant trt ar cia kazka painioju ? kokia proga

http://www.kulturizmas.net/forumas/p455572#p455572

tumuxas
Replies: 52

Eiti rašyti

Maisto papildai » Pwo » 2017-10-13 17:21

Wiliukazz rašė:

Pauliakas rašė:

Po kiek mg per dieną naudoji?

1 tab., 500. 1 tab dar pries treniruote pusvalandis kazkur.

Ar po tiek pat vartoji mildronato kaip ir anksčiau? Ir mėnesį pavartoji ir tiek pat darai pertrauką?

tumuxas
Replies: 4153

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » Ernestuko pasismaukymai.... » 2017-10-08 20:36

FLUzY rašė:

Nemazink kcal, o kelk carbsus, palik viska, kaip buvo ir pachalink toliau. Dabar pati banga progreso

Tai taip ir darys gi big_smile

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net