Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

macentoch
Replies: 10

Eiti rašyti

Pradedantiems » Pradedantis sportuoti . Papildai , mityba, treniruotes » 2013-12-31 14:03

Sveiki, man 17 metų svoris 65 kg. ketinu pradėti sportuoti. Prieš tai šiek tiek sportavau ant skersinio tad sportas  man nera svetimas. nusprendziau pradeti sportuoti rimciau .

Dabar esu gaves Whey proteina ir kreatino monohydrate.Kada kiek kartu per diena siuos papildus vartoti(treniruociu ir netreniruociu dienomis)?  ka pasiūlytumete dar pasiimti is papildų?
kiek kartų per savaitę reikia sportuoti ? kas antrą dieną? 2 kartus per savaitę?


taipogi noreciau paklausti apie mityba : ar kiaulienos visai atsisakyti ir valgyti daugiau zuvies, vistienos? kokius maisto produktus isskirtumete kaip vertingiausiu sportuojanciam.

buciau labai dekingas, jei padėtumete ypatingai del mitybos ir papildų , nes siais klausimais esu mazai apsisvietes. [/Zinau, kad yra temų, kuriose GALBUT buvo jau atsakyta  i mano uzduotus klausimus po kelis kartus, taciau temose yra labai didelis skaicius puslapių,  o aš tiek laiko neturiu, todėl klausiu Jusu, sportiniko pagalbos pradedanciajam

macentoch
Replies: 173

Eiti rašyti

Treniruotės » Turnikiniams » 2013-12-02 21:46

sveiki, kaip per pasiruošti savo maximumui varzybose? varzybos panasiai už savaitės, ką siūlytumėte? pries kiek dienu nebedaryti nuo varzybu ir pan.?

macentoch
Replies: 1

Eiti rašyti

Pradedantiems » Patarimas prisitraukimam » 2013-12-02 19:40

Sveiki, noriu jūsų paklausti, kaip pasiruošti prisitraukimų varžybom už savaitės, kad per jas išspaučiau maximumą?

macentoch
Replies: 5

Eiti rašyti

Pradedantiems » Prisitraukimai + papildai. » 2013-11-14 19:26

na bet jei žadu paskui lankyti štanginę? maždaug po mėnesio planuoju pradėt lankyti

macentoch
Replies: 5

Eiti rašyti

Pradedantiems » Prisitraukimai + papildai. » 2013-11-14 18:53

Sveiki visi,

darau prisitraukimų programą ir noriu paklausti ar bus kokia nauda jei gersiu proteiną? ką rekomenduotumėte?

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2023 Kulturizmas.net