Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Angelica
Replies: 1423

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2024-03-13 19:45

Prolite rašė:

Kokia jūsų patirtis užsakant iš tokių puslapių kaip https://osgear.se/
Saugų užsakyti, ateina siuntinys, kokybė etc ?

tai juk rašo "Shipping to USA ONLY"  big_smile

Angelica
Replies: 1423

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2024-03-04 23:06

M0N1K4 rašė:

Ar atliekant bendrą kraujo tyrimą gali aptikti anavarą, jeigu paskutinį kartą buvo vartota prieš savaitę?

Draugui per dopingo kontrole  po 2 sav rado

Angelica
Replies: 1221

Eiti rašyti

Farmakologija » Testosterono pakeitimo terapija » 2024-02-04 01:16

Jonn rašė:

Angelica rašė:

Jonn rašė:


Del vaisingumo HCG

Dzoni as zinau,kas tas hcg, kiek zinau hcg vartoja po sintetinio testo, nes dabar gaunasi,kad su sintetiniu testu slopini , o su hcg gaivini vaisinguma

Tai hcg ir kurso metu gali vartoti. Cia kiekvienas pagal "skoni" ji naudoja.

Gal ir gali ,bet kazin ar logiska

Angelica
Replies: 1221

Eiti rašyti

Farmakologija » Testosterono pakeitimo terapija » 2024-02-03 21:34

Jonn rašė:

Angelica rašė:

sportininkas7 rašė:


"žemiau 10 nmol nelaikau" - čia kaip suprast? Tipo ant TRT ir eigoje krenta link 10nmol/l? Aš ant TRT neleisčiau krist mažiau 25nmol/l, nes kitu atveju tie "linksmieji kalneliai" ne TRT, o be naudos hormonų jaukimas, jei jau pasiryžai tai daryk kaip reikia. Dėl specialistų tai LT neteko matyt žmogaus suprantančio TRT reikaluose, kaimyninėse šalyse - yra. Nebido 4ml kas 10sav. - pieva, 1ml kas 2sav. arba dar geriau 0.5ml kas sav. darant tyrimus, kad palaikyt tarp 25 - 35nmol/l atsižvelgiant į E2 ir išvengt "linkmųjų kalnelių". Pridėjus HCG/ovitrelle neleistų prarast sėklidžių, kas ateityje padėtų su vaisingumu. Jei sveri 107, tai TRT gali ir pablogint sveikatą, ne tik pagerint, nes valgai šūdą ir sėdi riebaluose, šitas dalykas turi būti pirmoje vietoje sutvarkyta prieš lipant ant TRT.

Prie Nebido prijungt hcg ? Teisingai supratau ?

Del vaisingumo HCG

Dzoni as zinau,kas tas hcg, kiek zinau hcg vartoja po sintetinio testo, nes dabar gaunasi,kad su sintetiniu testu slopini , o su hcg gaivini vaisinguma

Angelica
Replies: 1221

Eiti rašyti

Farmakologija » Testosterono pakeitimo terapija » 2024-02-03 20:04

sportininkas7 rašė:

AminoLT rašė:

Sveiki forumiečiai,
Prisijungiau prie forumo norėdamas sužinoti daugiau apie TRT ir pasidalinsiu savo patirtimi.
Gydimo tikslais, visam gyvenimui , pilnai kompensuojamą, vartoju Nebido jau apie metus, neturėjau šalutinių efektų iki priešpaskutinio šūvio , šaudausi kas 8-9-10 savaičių priklausomai nuo kraujo tyrimų kiek parodo likusį kraujyje testosterono, žemiau 10 nmol nelaikau, kiek pastebėjau paskutiniu tyrimu buvo gan ilgokai jis užsilikęs organizme pagal savo statistiką tyrimų, todėl šoviau 11 savaitę. Kol kas galvoju tai pats paprasčiausias ir pigiausias būdas, mano atveju, palaikyti, kompensuoti jį organizme, ne pleistrai, ne tepaliukai ar tabletės, Lt tik Nebido yra kompensuojamas sakė yra, bet gerų specialistų kaip suprantu beveik nėra, o Lt dar yra tame atsilikusi gerokai, todėl teks domėtis užsienio medijose. Sportuoju, pakilnoju geležį, sveriu dabar 107, apsileidau , 7 kg riebalinio priaugau, jaučiasi bendrai paėmus, kad gyvenimo būdas, maistas, vitaminai , miegas turi būti viskas suderinta, 36 metų jau ne 20, reik ilgesnio atsistatymo nuo visko,,,nomalu.
Noriu paklausti jūsų, nes man taip jau atsitiko, bet kaip suprantu irgi čia yra iš pašalinių efektų
Ka darot ir ar taip buvo, kad užkilo hemoglobinas 190  ir Hemokritas 54? Teko Kauno klinikose nuleisti 450ml kraujo donarystei, taip susitvarkė širdies permušimai ir rodikliai.
Kiek esu žiurėjęs youtubei Nebido trūkumas susileidžiant didelę dozę 4ml kelia kraujo visus šitus parametrus arba tieisog kaip galvoju vasarą kursas kas 8 savaites buvo per dažnas.
Save labai stebiu ir kaip suprantu idealu, kad būtų reikia ir patirties ir žiniu, bet jei domiesi ir darai reiškias judi link to.
Pabaigai tikrai, kuriems dar kyla abejonių ir turi problemų su libido, vyriškais dalykais, jokiais papildais jau nepadėsenčiais ir daktarams sakančiams, kad 8-9-10 nmol normos ribose, bėkit nuo tokių daktarų, imkit gyvenimą į savo rankas, nes jis tik vienas,apsvarstykite pliusus , minusus ir priimkite sprendimą kaip aš padariau, kad reikia gyventi, o ne egzistuoti. Žinoma jei kursit šeimą geriau užsišaldyti savo genofondą...  Tiesa, testosteronas nuostabus hormonas verčiantis mus judėti į preikį plius ir visos kitos charakterio savybėssmile

"žemiau 10 nmol nelaikau" - čia kaip suprast? Tipo ant TRT ir eigoje krenta link 10nmol/l? Aš ant TRT neleisčiau krist mažiau 25nmol/l, nes kitu atveju tie "linksmieji kalneliai" ne TRT, o be naudos hormonų jaukimas, jei jau pasiryžai tai daryk kaip reikia. Dėl specialistų tai LT neteko matyt žmogaus suprantančio TRT reikaluose, kaimyninėse šalyse - yra. Nebido 4ml kas 10sav. - pieva, 1ml kas 2sav. arba dar geriau 0.5ml kas sav. darant tyrimus, kad palaikyt tarp 25 - 35nmol/l atsižvelgiant į E2 ir išvengt "linkmųjų kalnelių". Pridėjus HCG/ovitrelle neleistų prarast sėklidžių, kas ateityje padėtų su vaisingumu. Jei sveri 107, tai TRT gali ir pablogint sveikatą, ne tik pagerint, nes valgai šūdą ir sėdi riebaluose, šitas dalykas turi būti pirmoje vietoje sutvarkyta prieš lipant ant TRT.

vyras vartoja nebido, nejaucia jokiu kalneliu, ar 25 ar 15 mol, jauciasi lygiai taip pat

Angelica
Replies: 1221

Eiti rašyti

Farmakologija » Testosterono pakeitimo terapija » 2024-02-03 20:03

sportininkas7 rašė:

AminoLT rašė:

Sveiki forumiečiai,
Prisijungiau prie forumo norėdamas sužinoti daugiau apie TRT ir pasidalinsiu savo patirtimi.
Gydimo tikslais, visam gyvenimui , pilnai kompensuojamą, vartoju Nebido jau apie metus, neturėjau šalutinių efektų iki priešpaskutinio šūvio , šaudausi kas 8-9-10 savaičių priklausomai nuo kraujo tyrimų kiek parodo likusį kraujyje testosterono, žemiau 10 nmol nelaikau, kiek pastebėjau paskutiniu tyrimu buvo gan ilgokai jis užsilikęs organizme pagal savo statistiką tyrimų, todėl šoviau 11 savaitę. Kol kas galvoju tai pats paprasčiausias ir pigiausias būdas, mano atveju, palaikyti, kompensuoti jį organizme, ne pleistrai, ne tepaliukai ar tabletės, Lt tik Nebido yra kompensuojamas sakė yra, bet gerų specialistų kaip suprantu beveik nėra, o Lt dar yra tame atsilikusi gerokai, todėl teks domėtis užsienio medijose. Sportuoju, pakilnoju geležį, sveriu dabar 107, apsileidau , 7 kg riebalinio priaugau, jaučiasi bendrai paėmus, kad gyvenimo būdas, maistas, vitaminai , miegas turi būti viskas suderinta, 36 metų jau ne 20, reik ilgesnio atsistatymo nuo visko,,,nomalu.
Noriu paklausti jūsų, nes man taip jau atsitiko, bet kaip suprantu irgi čia yra iš pašalinių efektų
Ka darot ir ar taip buvo, kad užkilo hemoglobinas 190  ir Hemokritas 54? Teko Kauno klinikose nuleisti 450ml kraujo donarystei, taip susitvarkė širdies permušimai ir rodikliai.
Kiek esu žiurėjęs youtubei Nebido trūkumas susileidžiant didelę dozę 4ml kelia kraujo visus šitus parametrus arba tieisog kaip galvoju vasarą kursas kas 8 savaites buvo per dažnas.
Save labai stebiu ir kaip suprantu idealu, kad būtų reikia ir patirties ir žiniu, bet jei domiesi ir darai reiškias judi link to.
Pabaigai tikrai, kuriems dar kyla abejonių ir turi problemų su libido, vyriškais dalykais, jokiais papildais jau nepadėsenčiais ir daktarams sakančiams, kad 8-9-10 nmol normos ribose, bėkit nuo tokių daktarų, imkit gyvenimą į savo rankas, nes jis tik vienas,apsvarstykite pliusus , minusus ir priimkite sprendimą kaip aš padariau, kad reikia gyventi, o ne egzistuoti. Žinoma jei kursit šeimą geriau užsišaldyti savo genofondą...  Tiesa, testosteronas nuostabus hormonas verčiantis mus judėti į preikį plius ir visos kitos charakterio savybėssmile

"žemiau 10 nmol nelaikau" - čia kaip suprast? Tipo ant TRT ir eigoje krenta link 10nmol/l? Aš ant TRT neleisčiau krist mažiau 25nmol/l, nes kitu atveju tie "linksmieji kalneliai" ne TRT, o be naudos hormonų jaukimas, jei jau pasiryžai tai daryk kaip reikia. Dėl specialistų tai LT neteko matyt žmogaus suprantančio TRT reikaluose, kaimyninėse šalyse - yra. Nebido 4ml kas 10sav. - pieva, 1ml kas 2sav. arba dar geriau 0.5ml kas sav. darant tyrimus, kad palaikyt tarp 25 - 35nmol/l atsižvelgiant į E2 ir išvengt "linkmųjų kalnelių". Pridėjus HCG/ovitrelle neleistų prarast sėklidžių, kas ateityje padėtų su vaisingumu. Jei sveri 107, tai TRT gali ir pablogint sveikatą, ne tik pagerint, nes valgai šūdą ir sėdi riebaluose, šitas dalykas turi būti pirmoje vietoje sutvarkyta prieš lipant ant TRT.

Prie Nebido prijungt hcg ? Teisingai supratau ?

Angelica
Replies: 201

Eiti rašyti

Farmakologija » Mildronate » 2024-01-25 09:32

bakas rašė:

Stanga86 rašė:

bakas rašė:


Ozempic jokios itakos metabolizmui ar juo labiau lipolizei tiesiogiai neturi.

Na bet ir mergaites neuzsodinsi ant combo: clen,t3,inj carnitinias ir ozempic. Viskas veiktu sinergiskai,bet kaip mergaitei bus per stipru,nebent kruopinem dozem. Pats buvau sitoj kombinacijoje,tik vietoj ozempic ejo monjaro

As aplamai pries kad jos kazka naudotu is to ka vartojam mes,bet tai ka surasiai,cia tik gelytes ka jos vartoja.Viskas priklauso nuo tikslu ir lygio.

Nepykit 😔

Angelica
Replies: 201

Eiti rašyti

Farmakologija » Mildronate » 2024-01-23 15:40

bakas rašė:

Angelica rašė:

bakas rašė:


Jei ne paslaptis,kam tau mildronatas?

Man turbut tam , kaip ir visiems , stebuklo jokio nera

Tai kad mildronato vartojimo tikslai labai platus.Jei kalba eina apie formos gerinima,riebalo deginima,tai su mildronatu labai sunkiai igyvendinama kaip ir su visais antihipoksantais.Siam tikslui labiau tinka injekcinis karnitinas.

Na tikrai ne riebalu deginimui, tam naudoju ozempica

Angelica
Replies: 201

Eiti rašyti

Farmakologija » Mildronate » 2024-01-23 11:38

bakas rašė:

Angelica rašė:

fitnesas rašė:


Zinau kur parduoda, 6dieni galiu paimt. Kiek dezuciu?

Kaip siai dienai su Mildronatu reikalai ?

Jei ne paslaptis,kam tau mildronatas?

Man turbut tam , kaip ir visiems , stebuklo jokio nera

Angelica
Replies: 201

Eiti rašyti

Farmakologija » Mildronate » 2024-01-23 11:37

litras rašė:

Nebeparduoda Mildronata vaistinej?

Angelica rašė:

Jonn rašė:


Geri, kaip visad.  big_smile

Kokia kaina butu pas pona ?

Nebeparduoda, nors vasara dar be problemu pirkau

Angelica
Replies: 201

Eiti rašyti

Farmakologija » Mildronate » 2024-01-22 15:12

Jonn rašė:

Angelica rašė:

fitnesas rašė:


Zinau kur parduoda, 6dieni galiu paimt. Kiek dezuciu?

Kaip siai dienai su Mildronatu reikalai ?

Geri, kaip visad.  big_smile

Kokia kaina butu pas pona ?

Angelica
Replies: 201

Eiti rašyti

Farmakologija » Mildronate » 2024-01-22 13:33

fitnesas rašė:

valdas4x4 rašė:

Kanape rašė:


Neparduoda vaistinėje  o iš čia esančių nėra kuris galėtu parduoti  ?

Kiek tau reik to mildronato ?

Zinau kur parduoda, 6dieni galiu paimt. Kiek dezuciu?

Kaip siai dienai su Mildronatu reikalai ?

Angelica
Replies: 1546

Eiti rašyti

Treniruotės » Svorio metimas / ryškinimasis » 2024-01-22 13:14

Mighti rašė:

Perfectionist82 rašė:

Gintas21 rašė:


Savaime suprantama ,bet tema šiuo atveju eina apie cardio. Tai koki cardio ar jokio siūlai naturalams? Nes kiek skaitau čia ,tai cardio daro visi ,ar ant kurso ar natūraliai. Žinoma skiriasi cardio intensyvumas ,trukmė. Tad mane labai domina ką blogo ,tavo akimis ,sako Pauliukevičius. Arba ką tu konkrečiai rekomenduotum žmogui ,esančiam kalorijų deficite. Smagu būtų jei siūlymai būtų kažkuo paremti. Nes tikrai uzknisa skaityti tuščias blevyzgas.

Bazinius pratimus geriau daryti, koks pranašumas baziniu pratymu prieš cardio. Baziniai pratimai raumeni augina, ne tik baziniai, kuo daugiau raumenu tuo geriau krenta svoris.
Be abejo galima svori mesti ir gulint lovoje su kaloriju deficitu, svoris kris.
Galima mesti su cardio, be baziniu pratimų, rezultatas nepalyginamai bus žymiai blogesnis.
Tingiu aš jo klausyti ka jis sneka, ka galima pasakyti per viena sakini gali kalbeti jis puse valandos kad kuo daugiau reklamos prikišti. Per ta puse valandos dar ikišti 25 užsleptas reklamas. Arba neuzsleptas pvz reik aminkiu - kokia prasme gert kelis granus aminkiu, kai 100 kart geriau proteino vietoj tu keliu gramu bcaa.
Lyg Užkalnis pas ji mete svori, po to vistiek buvo kaip balionas, su kokiu bf40%+

Kuo daugiau raumenu tuo daugiau reikia maisto kad ta raumeny islaikyti, raumuo pats neminta riebalais. O daug valgydamas be riebalo neapsiesi. Ar tu galvoji atletai siaip sau sausinasi?
Isvis parasei kazkokia nesamone. Reikia daryti kaip bazynius taip ir izoliuojanciu, visiem individualiai, visada reikia susirasti sau tinkanci shema. Ir niekada pratimai nepakeis cardio, nes tik cardio degina riebala.
Zodziu, tau dar reiktu daug ka suzinot apie sporta.

Siaip kol nepradejau rimtai daryt cardio,tol svoris normaliai nepradejo krist 🤷

Angelica
Replies: 9385

Eiti rašyti

Maisto papildai » Kreatinas » 2024-01-22 13:08

Man skonis nepatiko

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net