Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Chizooka
Replies: 12802

Eiti rašyti

Maisto papildai » Papildų PASIRINKIMO klausimai » 2016-01-31 11:26

Tai ne amino rūgštys, o paprastas proteinas tik suspaustas į tabletes. Skaityk sudėtį. Jeigu nori išvengt gamintojų spastų, tai geriau išvis nežiūrėk į amino produktus, nes 99% iš jų yra tik paprastas proteinas. Geriau tada proteino milteliais pirk arba BCAA, sutaupysi, didesnį efektą gausi ir nebūsi apgautas.

Chizooka
Replies: 9366

Eiti rašyti

Maisto papildai » Kreatinas » 2016-01-27 12:03

Čefyras rašė:

zaliasss rašė:

Čefyras rašė:

Manasis nežinau kodėl,bet turi kartumą ir jaučiasi kartumas.Tai kokie būtų pasiūlymai ? sad

Maisyk su gliukoze arba kaip rase meti i burna ir uzgeri vandeniu
Kartus tai gal metano bus pirsmulkinta. Koks ten brendas pas tave?

Iron Tropper

O tu kažkokį kitokio brand'o gryną kreatino monohidratą esi vartojęs, nes gal kokie perjautrūs skonio receptoriai pas tave ar pan.? big_smile Nes aš irgi dabar geriu IronTrooper monohidratą (ir pardavinėju tuo pačiu big_smile), tai jokio kartumo nėra, gali visą scoop'ą į burną įsidėt ir laikyt ir jokio kartumo nepajusi, kaip ir visų grynų monohidratų. Dabar specialiai dar pabandžiau 10g į 100ml vandens ir tikrai katumo jokio nėra. Šiaip jei kartumas ištikro jaučiasi, o ne įsivaizduoji, tai parašyk man PM ir atsiųsiu kitą pakuotę, gal ištikro kažkas netaip.

Chizooka
Replies: 12802

Eiti rašyti

Maisto papildai » Papildų PASIRINKIMO klausimai » 2015-10-21 17:29

Marcelinas rašė:

Sveiki. Ka manot papie NANOX papildus tie kurie juos bandet?
http://www.proteam.lt/nanox
labeusiai domina ka manot  apie Kre-Alkalyn butent NANOX?   http://www.proteam.lt/769-kre-alkalyn-750-nanox

Ką reiškia būtent Nanox? Etiketės juk nevalgysi,o kapsulėse tie patys 750mg kre-alkalyn. Toks pat produktas kaip ir kiti, kuriuose yra originalus Kre-alkalyn, belieka pagal kaina/kiekį rikiuot.

Chizooka
Replies: 8100

Eiti rašyti

Maisto papildai » Amino rūgštys » 2015-07-22 15:52

MyProtein iBCAA sudaro 79% BCAA (visa kita priedai), tai už 27€ gauni 500gx79%=395g grynų BCAA. Activelab BCAA 50% BCAA ir 35% Glutamino, tai už 29€ gauni 800gx50%=400g grynų BCAA ir 280g gryno glutamino. Tokiais paskaičiavimais geriau Activlab. O dėl skonių, tirpumų ir gamintojų patikimumo spęst pačiam.

Chizooka
Replies: 12722

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2015-07-15 12:33

Greedy rašė:

Sveiki ką manote apie šį baltymą? http://maistassportui.lt/katalogas/biot … cation=304

Tiek daug izoliatų, hydroizoliatų pridėtą, bet baltymo tik 73%.

Chizooka
Replies: 8100

Eiti rašyti

Maisto papildai » Amino rūgštys » 2015-07-02 14:42

Bicas22 rašė:

ir dar, kokios nuomones butumet apie sitas kompleksines?

http://maistassportui.lt/katalogas/scit … cation=240

Nu kaip ir šito klausei, pačiam naudinga kartais būtų paklausyt ką žmonės sako, o ne tų, kurie tau tą produktą parduoda big_smile

O BCAA efektyvumui nieko neatsitiks, jei susimaišysi ir per dieną išgersi, BCAA jau yra galutinai išskaidytas produktas ir stabilus vandeny. Bet per ilgą laiko tarpą skystyje gali užsiveist bakterijos, kaip ir su dauguma maisto produktų. bet jei tik kokias 8h telaikysi ir nebūsi ant saulės palikęs, tai viskas bus gerai. Tačiau vėlgi iš BCAA gurkšnojimo naudos daug nebus, BCAA efektyviausia gert jau esant pažengusiam sportininkui sporto dienomis (dažniausiai prieš sportą) ypač kai jau daugiau nei kelias valandas nebuvai baltymo įsidėjęs į skrandį (papildomai naudos ant dietos sėdint turėtum gaut). Visais kitais atvejais paprastas proteinas ima viršų, nes realiai kokybiškam proteino porcijoj bus ~5g BCAA (virš 20% baltymo turėtų sudaryt 3 BCAA amino rūgštys), vienintelis skirtumas tame, kad išgėrus proteiną organizmas pats turi išskaidyt baltymą iki aminorūgščių, bet dažniausiai ar taip ar taip nėra kur skubėt.

Chizooka
Replies: 8100

Eiti rašyti

Maisto papildai » Amino rūgštys » 2015-07-02 14:03

Sudėtį kaip ir perskaitei, bet vistiek kyla noras paprastą baltymą suspaustą į tabletes pirkt vien dėl to, kad pavadinimas Amino, o ne Whey ar pan.? Tokie produktai yra įžulus vogimas iš žmonių piniginių, pasinaudojat žmonių neišmanymu, man išvis keista kaip dar žmones eina apgaut užrašant pavadinime Amino, o parduodant tą patį baltymą tik į tabletes suspaustą. Visi baltymai yra sudaryt iš aminorūgščių, prie kiekvieno proteino turėtų būt parašytas aminorūgščių profilis. Nusipirk paprasto išrūgų baltymo milteliais ir gausis kelis kartus pigiau, o efektas didesnis.

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-30 20:27

Zuikis13 rašė:

P.s. Volfai, jei realiai manai, kad negrai yra blogai, tai gaunasi plot twistas. Jei pedalas tau žmogus, tai pagal tokias pažiūras ir negras automatiškai yra norma. Neišsivartysi.

Aš galiu pamėgint raštu pamąstyt kodėl tokia situacija gali būt ir išvartyt, gal kam įdomu bus big_smile

Pagrindinė priežastis kodėl tu ir daugelis kitų nemėgsta gėjų, nes jie "per šikną duodasi" - nelabai logiška dėl tokio dalyko pykt, jei ne patį koks veikėjas skersgatvį atbaladojo big_smile Nemaža dalis nemėgsta juodaodžių, musulmonų ir pan., nes jiems atrodo, kad tokie žmonės yra grėsmė jų aplinkai (vagys, teroristai, tinginiai, durnesni ir visi kiti būdvardžiai, kurie apibūdiną žmogų daugiau žalos, nei naudos duodantį), logiška pykti ir priešintis prieš žmonių grupę, kuri, tavo manymu, kelia realią grėsmę, teisinga ar ne, čia kitas klausimas, bet jei dauguma žmonių mano, kad juodaodžiai juos gatvėj dėl telefono nušaus, tai reiškias, kad jų neapykanta, bet jau logiškas šaknis turi. Taip galvot nėra visiškai teisinga tų kitataučių atžvilgiu, nes jis toks yra ne dėl to, kad juodas ar rudas, o dėl aplinkos kurioje užaugo, stereotipų, savos bendruomenės spaudimo neišsiskirt iš savų ir pan. dalykų. Tiesos, kad juodaodžiai statistiškai mažiau naudingi visuomenėj tikrai yra, bet ne dėl to, kad jie juodi, o dėl to, kad jau nuo mažens jiems buvo visuomenės skiepijama koks jis turi būt + tokie dalykai kaip neraštingi protėviai, išlikęs vergų mentalitetas, prastesnis švietimas ir pajamos, visos šios problemos viena kitą tempia ir žmonėm persunku darosi galvot ir ieškot teisingų priežąsčių ir problemos esmės, dauguma intuityviai nori prieit prie vienintelės problemos šaknies, o kai tai padaryt neįmanoma, padaroma klaidinga - viskas dėl to, kad juodas smile Dėl to pykti, kad žmogus juodas,  problemos niekada niekaip neišspręs, nes tai nėra priežąstis, didesnė tikimybė, kad aklas pyktis tik gilins problemą. Gal kadanors ir supras žmonės tai, bet kolkas dėl tokios skylėtai mąstančios visuomenės multikultūrizmas dabartiniam pasauliui tikrai nėra geriausias variantas.

  Ir būtent dėl šių priežąsčių pilnai galimas variantas, kad protingesnis žmogus gali turėt tokią nuomonę kaip Volframas ir tai labai logiška. Bet visos tokios jūsų keliamos problemos dėl homoseksualų, kitų rasių ar religinių įsitikinimų nėra tikros problemos, tikra problema yra žmonių kvailumas, nemokėjimas galvot, baimė išsiskirt iš aplinkos su savo nuomone ir blogų emocijų dalyvavimas galvojimo procese. Va išspręsti tas tikrąsias problemas teoriškai tikrai įmanoma ir rezultatą būtėnt tokių problemų sprendimas kiekvienam žmoguje duotų tikrai geresnį ir greitesnį. Galvojančių žmonių kartą gali per 20-30 metų išaugint, tik reikia, kad niekas jų pakeliui nesugadintų smile Išspręsti galima greit, bet dar daugi metų praeis (arba koks rimtas karas) kol žmonės ryšis bent jau pamėgint kažkaip kitaip problemas spręst nei per primus 10.000 metų mėgino. Čia ne teiginiai, tiesiog mano pamąstymai, kurie, mano manymu, labiau yra teisinga vizija/kryptis, o ne būtinai priemonės šių dienų pasauliui, nors visi sutiks, kad daugiau galvojančių ir gerų žmonių = geresnė visuomenė big_smile

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-29 18:18

igndnp rašė:

Tu man atsakyk kodėl tada psichinius ligonius laiko uždarytus?

Ne visus, va tu laisvas lakstai big_smile

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-29 17:35

Julek rašė:

Man įdomu ar tarp visų tų toleruojančių būtų bent vienas,kuris būtų nieko prieš jei jų sūnus būtų pe-dikas?

Kiekvienas žmogus norės, kad jo atžalai gyvenimas būtų kuo lengvesnis ir laimingesnis, jeigu galėtų rinktis, tai visi rinktusi heteroseksualų, krikščionį, baltaodį, vyrą, nes toks žmogus turės mažiausiai į jį nukreiptos nelogiškos neapykantos, kuri gyvenimą daro sunkesniu (ypač iki visiškos brandos) ir toks žmogus turi didžiausią šansą pasiekt maksimumą, bet viskas ne taip paprasta, pasirinkti negali, o sunkumai gali ir geresniu žmogumi padaryt. Jeigu taip ir atsitiktų kada, tai auginčiau ir mylėčiau, nes mano sūnus ir visiškai vienodai kas jį traukia, svarbiausia, kad būtų geras žmogus ir po savęs paliktų geresnį pasaulį. O tu tikriausiai išvytum iš namų? ir pilnai tikiu, kad taip padaręs save laikytum geresniu žmogumi, nei pvz. aš.

Jūs galvojat, kad man čia malonu jums prieštaraut, kai žinau, kad vistiek jūsų mąstymo nepakeisiu, jei patys to nenorėsit, o pabaigoj mane gėjum išvadinsit, nemėgstu ir aš būt nemėgiamas, bet viskas for the greater good big_smile Turėkit omeny, kad jūs patys sau gyvenimą bloginat nuolat galvodami kaip gėjus mušit ir forumuose putodamiesi, permaži esat, kad galėtumėt realiai kažką pakeist, patiems rinktis ar piktintis tuo kas neišvengiama (nes homoseksualai turi tikros motyvacijos keist visuomenę, kad juos priimtų tokius kokie yra, o priešininkai neapykantos, tikra motyvacija>neapykanta) ar priimt faktą, kad taip jau bus ir užsiimt savęs kaip žmogaus tobulinimu, o ne kitų auklėjimu. Savo vaikus auklėkit, jeigu teisingai viską darysit, tai jūsų vaikai užaugs tokie, kokie jūs norėsit ir gėjų paradai jų gėjais nepavers smile 

Perskaitykit čia tuo kelis mano postu's ir palygink su igndpn aukščiau esančiu, nejaugi tikrai galvojat, kad jis teisingesnį ir visuomenei naudingesnį požiūrį  į gyvenimą turi? big_smile Aišku iš poros post'ų negali tesingos nuomonės apie žmogų susidaryt, bet mąstymo kryptį gali. Tiku, kad žmogus gali būt geras, bet aplinka įskiepijo neigiamą požiūrį būtent šia tema, kitaip tariant nesugebėjo atsilaikyt prieš aplinkos spaudimą, vaikui labai lengva neapykantą įsikiepyt, tai jo kaltint gal ir nelabai reikėtų, o suaugusiam žmogui jau sunku keistis, nes jo aplinkiai žmonės iškart pastumtų į šoną už kitokį mąstymą būtent šia tema, retas kuris nori būt savo rato atsumtas smile Grįžtu aš prie sporto temų, užtenka čia blevyzgot big_smile

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-29 15:30

wopper rašė:

nekalbu apie pykti jiems,nes pykti jausti galima ir gyvatei,kuri miske gyvena,o pats gyvenime jos gal net nematysi. tolerantiskumas manau isugdomas zmogui,o ne igyjamas gimus smile

Taip iš dalies galima sakyt, kad tolerancija išugdoma, nes žmogus į kitokį nei yra pats visada žiūrės įtartiniau, čia gali būt ir natūralus savisaugos instinktas išugdytas per daug tūkstančių metų. Bet vėlgi žmonės daugiau pasiekė negu dinozaurai, nes daugiau smegenų turėjo ir nebūtinai vien instinktais vadovavosi. Mano manymu kiekvienas žmogus, turintis kritinio mąstymo įgūdžių ir neribojantis savo minčių bijodamas paprieštaraut aplinkiniam ratui žmonių, giliau "pasikapstęs" po savo smegenis prieis išvada, kad toks pyktis yra bergždžiais reikalas, kuris ne tik, kad niekur neveda, bet dar ir tau pačiam gyvenimo kokybę blogina. Nebe laukiniai esam ir nebegalim mąstyt, kad kitoks=priešas, toks mąstymas į priekį neveda, savo mintis koncentruodami į tokias "problemas" nebematom tikrų žmonijos "vėžių", gal kažkam ir naudinga, kad paprastiem žmonėm gėjų vestuvės atrodo didžiausia problema smile Čia tik mano pamąstymai, nieko aš neteigiu, gale vitiek kiekvienas pats tu apsipręst.

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-29 15:03

wopper rašė:

o tai pats tada is kur tapai toks tolerantiskas? ne internetas ir ne tv tau ta tolerancija ipirso? mano galva jei ne tas internetas ir ne tv tai tie homikai i gatves iki siol bijotu iseit smile nes kaip kitaip jei ne viesai zmoniu suvokima keisti? internetas ,tv,vienas kitas savas zmogus valdzioj ir vuolia kaip greit viskas isisuka.

Manai, kad natūralu yra jausti tokį nelogišką pyktį, kai tai beveik absoliučiai jokios įtakos tavo gyvenimui neturi (jei įtakoja, tai jau pačio psichologinės problemos čia)? Manai kiekvienas vaikas gimsta nekęsdamas homoseksualų, juodaodžių, musulmononų ir t.t.? Ir pykčio nejaučia tik tie, kuriem smegenys nuo tv praplautos? big_smile

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-29 14:57

"Geležiniai" argumentai Zuikio big_smile Kitos situacijos sulyginimas (šiuo atveju zoofilija, pedofilija) ir sugretinimas tam, kad padaryt originalų savo teiginį "svaresniu" smile Čia grynai kaip pavyzdis koks iš knygos apie klaidinga žmonių mąstymą, paskaityk apie fallacies, argumentavo klaidas ir pan. tikrai naudinga turėtų būt  smile

Chizooka
Replies: 11108

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ III dalis » 2015-06-29 13:14

Zuikis13 rašė:

“Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society.”
― Aristotle

Esi tikras, kad čia vietoj tą citatą pritaikei? Ar tieiog pritempi išverstą protingo žmogaus sakinį, parašytą prieš porą tūkstančių metų, kad pačio argumentai svarbesni atrodytų? smile jeigu jau cituoji, tai reikėtų išsiaiškint ką ištikro Aristotelis (jei išvis čia tikrai jo žodžiai) norėjo pasakyt. Čia ši citata tikrai tinka šių dienų pasauliui, bet čia kaip tik visiškai atvirkščiai turėtų būt interpretuojami šitie žodžiai nei pačiam atrodo. Tikrai ne apie gėjus, o labiau apie žmones, kurie dėl patiems nesuprantamu priežąsčių (nereikia vaidint, kad čia vaikai jums rūpi, jei ištikro rūpėtų, tai rastumėt geresnių būdų kaip padėt) aktyviai priešinasi kitų žmonių laimei. Čia labiau šita citata yra apie durnų žmonių, kurie stabdo visuomenės progresą ir tobulėjimą, toleravimą ir apatiją jų išsidirbinėjimams (pasižiūrėk Facebooko "žvaigždžių" komentarus (tiesiog juokinga skaityt kokio Kiguolio sapaliojimus ir argumentus homoseksualų tema big_smile),  80% TV laidų ir spaudos, šiaip žvaigždių, kurių nuomone neaišku kodėl svarbi, jeigu dainuot moki, tia dar nereiškia, kad gali viuomenę auklėt). Aristotelio citata labiau yra apie Gražulio, Šustausko, Buškevičiaus ir pan. veikėjų toleravimą, jie ištikro stabdo visuomenės progresą ir naudojasi kitų žmonių nelogišku pykčiu ir logikos spragomis galvoje, siekdami naudos sau arba tiesiog patys nuoširdžiai nesuprasdami, kad daugiau žalos pridar nei naudos.. Nuo kada neapykanta kitam yra idealios visuomenės vizijoje? Kalbu apie realią idealią visuomenę, fantastinėj idealioj visuomenėj visi būtų vienodi, bet dabar homoseksualų yra ir niekur jie nedings, dėl ko ir turim visi progresuot ne bne bandydami pasiekti idealią fantastinę visuomenę iškarto, o geresnę visuomenę nei buvo vakar, po vieną žingsnį. Žmonės kaip rasė yra labai jauni ir pakankamai greit tobulėja, prieš kelis šimtus metų akmenimis užmėtytų homoseksualus, juodaodis ne žmogus, o daiktas buvo, moterys tik priedas prie vyro buvo. Dabar daug kas pasikeitė ir tikrai dabar tikrai arčiau geros visuomenės esam nei buvom anksčiau. Problemų dar daug kaip žmonija turim, bet tas 1000 metų išvis yra 0, jeigu lyginsi su visos visatos laiko vienetais.

Dėl patyčių vėl Aristotelio citata tinkama. Dabar mes toleruojam ir apatiškai žiūrim į patyčių problemą. Žiūriu ne vienas galvoja, kad čia gėjų problemą, kad iš jų tyčiojasi. Ar tikrai? Gal užtenka toleruot durenelius, kuries savo vaikams pripučia į galvą neapykantos kitiems, vien todėl, kad jų dauguma? Kokia nauda iš to? Sveikesnė ir laimingesnė visuomenė daromės sakydami, kad tokių ir tokių žmonių reikia nekęst, nes jie yra? Gal užteks apatiškai žiūrėt į šitą problemą  ir tiesiog pasirinkt lengviausią kelią - pašalinti  pretekstus tyčiotis. Niekur neding problema, jei tik ignoruosi ją, o protint visuomenei neturėsi noro, nes bijosi išsiskirt iš daugumos smile

Nu ir dar apie įsivaikinimus.Ar idealu būtų, kad du vyrai augintų vaikus? Ne. Ar būtų geriau, kad išvis vaikas turėtų suaugusius žmones šalia savęs, kurie užtikrintų, kad turėtum galiybę normaliu žmogum užaugt? Taip. Tai kame problema? Dabar čia ginčijates lyg kažkas iš pavyzdinių šeimų vaikus atiminėtų ir atiduotų homoseksualams big_smile Tada jūsų argumentai gal ir tiktų.

jeigu taip jau knieti ant kažko pyktį išliet ir norit kažkurią žmonių grupę dėl pasaulio pabaigos apkaltint, tai taikiniu pasirinkint nemąstančius žmones (jie irgi ne visada patys dėl to kalti, nors keistis į gerą gali visi) smile Durnumas nei lyties, nei rasės, nei orientacijos, nei socialinio sluoksnio neturi, universalus dalykas, kuris tikrai stabdo visuomenės progresą big_smile

Chizooka
Replies: 8100

Eiti rašyti

Maisto papildai » Amino rūgštys » 2015-06-17 00:01

exelentx rašė:

Kaip MEX BCAA 20K skonis?

Sudėtį pirmiau skaityt mokinkis, o ne skonius rinkis big_smile Anksčiau jau rašiau apie šito produkto kabliukus, pakopinsiu dar kartą, gal pravers smile

Visada geriau žiūrėk kuo grynesni produktą, jei reikia BCAA, tai ir ieškok BCAA. O čia slidokas reikalas su šituo MEX ir paaiškinsiu kodėl smile Oficialioje jų svetainėje nurodoma tokia sudėtis. viskas atrodo gražu, BET BCAA yra paslėptos po "proprietary blend", o tai reiškia, kad nebūtinai porcijoj yra 10g BCAA, gali būti, kad tik 1g BCAA ir  9g glycino, iš kurio 0 naudos :)Ir jeigu jau taip slepia, tai garantuotai kažką gamintojas negero daro. Logiškai pagalvok, jei jau už tokią kainą sugebėtų pasiūlyt tokį kiekį BCAA ar nesistengtų gamintojas nurodyt tikslių skaičių, o ne slėptis po "proprietary blend"? Tada toliau eina galvojimo seka - jei taip su vienu produktu daro, tai didelė tikimybė, kad ir su kitais savo produktais stengsis apgaut sportininkus, išvada - nepirkčiau MEX produktų smile

Chizooka
Replies: 4575

Eiti rašyti

Maisto papildai » Masės didinimo produktai » 2015-06-12 15:50

markota rašė:

o kad turėčiau big_smile

30-40lt ir naudos per visą tarnavimo laikotarpį gausi daugiau nei iš gainerio big_smile

Chizooka
Replies: 18766

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Įvairūs klausimai » 2015-05-26 14:37

Genialumas paprastume, taip ir su mityba - svarbu surinkt kalorijas, baltymus, angliavandenius, riebalus, vitaminus, mineralus, o kaip tai padaryt  jau kiekvienam pačiam spręst (proto ribose), visi kažkiek skirtingi esam ir yra nemažai faktorių dėl ko vienas dalykas gali tikt, o kitas ne, išbandai ir ramu smile Tik va gal kažkokio pastovumo reikėtų.

Chizooka
Replies: 4099

Eiti rašyti

Treniruotės » Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali? » 2015-05-26 14:03

Lėtai nusileidi ir kyli kaip įmanoma greičiau nesulaužydamas formos, jeigu su sau sunkiu svoriu dirbi, tai pats svoris pristabdys tavo greitą atsistojimą, papildomai lėtint nemanau, kad reikia big_smile

Chizooka
Replies: 18766

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Įvairūs klausimai » 2015-05-26 13:31

Kano rašė:

Chizooka rašė:

Klayton rašė:

http://youtu.be/l64XlQiLfLU cia yra tiesos apie ta insulina? kazkaip netycia uzmaciau. idomi cia dieta jo:D

Intermittent fasting yra super dalykas, tik reikia poros savaičių priprast, daug patogiau ir lengviau rėžimo laikytis (ypač cut'inant). Manau, kad greit labai stipriai tarp sprotininkų išpopuliarės toks valgymas, nes vis daugiau žmonių patys domisi tokaisi dalykais, o ne aklai klauso ką koks pasportavęs dėdė salėj apie metabolizmą ir 6 valgymus per dieną šneka, dar aišku įdės tradicinį tik 30 gramų per kartą baltymų organizmas tepasisavina big_smile Iš žmogaus evoliucinės perspektyvos tokios "tiesos" išvis net nelogiškos, žmogus sudarytas būtent Intermittent fasting mitybai, tik per paskutinius 100 metų tam suinteresuoti žmonės, arba dietologai nemokantys teisingai skaityt statistikos, praplovė žmonėms smegenis big_smile Aišku negaliu garantuot, kad kiekvienam žmogui IF bus ryškiai geriau nei tradiciniai 6 valgymai per dieną, bet daugiau pasidomėt ir pabandyt tikria verta.

galbut zmogui tiesiog nebuvo galimybiu valgyt dazniau ?

sakai zmogus sudarytas butent intermittent fasting mitybai. Pagrisk si teiginy, tik nesnekek apie tai, kad zmogus anksciau taip maitindavosi, nes cia ne argumentas.

Ir kur cia smegenu praplovima izvelgi ?

Evoliucija - organizmo prisitaikymas prie  aplinkos veiksnių, o ne aplinkos veiksnių priderinimas prie organizmo big_smile Tai jei 10.000 metų nebuvo galimybės valgyt 6 kartus per dieną, tai logiška manyt, kad žmogaus organizmas būtent prie to turėtų būt prisitaikęs (bent jau labiau prisitaikęs nei 6 kartus per dieną). Ir tai yra stipresnis argumentas, nei daugelio agituojančių, kad be 6 meal/ų per dieną rezultatų nebus smile Aš nesakau, kad valgyt 6 kartus blogai, jei tau taip patogu - pirmyn, svarbu surinkt kalorijas ir pan., žmogus organizmas labai lankstus ir nereikia bijot, kad organizmas išsiderins, jei nesuvalgysi atitinkamo skaičiaus valgių (ne kalorijų), tačiau nėra nė vieno nešališko mokslinio tyrimo (ne statistinio), kuris konstatuotu faktą, kad ten tau metabolizmas kažkoks superinis palieka.

Ir šiaip klausimas ar pats esi bandęs IF ar ne? Nes dažniausiai tenka ginčytis su žmonėm, kurie ne geresnių naujovių ieško, o siekia pateisint tą, ką patys daro. Riboto mąstymo rezultatas -  žala visai sportuojančių bendruomenei, nes naujokams iškeliami tokie reikalavimai, kurių sunku laikytis nenaudojant papildų, neišeina 6 kartus per dieną pavalgyt, o kai visi sako, kad tik taip raumenis užauginsi, naujokui dingsta motyvacija ir galiausiai didžioji dalis meta sportą.

O dėl smegenų plovimo labai paprasta, visi teiginiai kaip 30g baltymo per valgymą, greitas/lėtas baltymas, langas po treniruotės ir pan. atsirado kartu su papildų industrijos suklestėjimų, sutapimas? labai jau naudingos tokios naujos mitybos taisyklės, papildų pardavėjams smile (papildai nėra blogai, blogai, kai bandoma žmones į tokią situaciją pastatyt, kad be papildų neapsieisi, sveikiausia būtų, kad visi suprastų kas ištikro yra tie papildai, tada ramia sąžine galės vartot, jei jau taip pasirinks). Dietologai, kurie visada sako, kad jei valgysi pusryčius mažiau sversi daro esminę klaidą - neteisingai interpretuoja statistiką. Visi tokie tyrimai vykdomi taip - paklausia žmonių ar valgai pusryčius ir paklausia kiek sveri, kai taip klausi tada gaunasi, kad tiek kurie nevalgo pusryčių vidutiniškai sveria daugiau, tačiau jie neatsižvelgia, kad tokie žmonės visiškai neturi savikontrolės, pasijaučia alkani ir persiryja vėliau, nes pusryčių nevalgę, jei skaičiuoji kalorijas ir kontroliuoji save, tai gali ką tu nori su tais pusryčiais daryt, tikrai nebūsi lieknesnis, jei 500kcal per pusryčius suvalgysiu, nei tuos pačius 500kcal vėliau suvalgęs.

O įrodinėt labai daug rašymo, čia daugelis dalykų apibendrinta su visais tyrimais ir pan., paskaityk, sveika naujos info gaut, o ne vadovautis vien ką treneris sako smile O svarbiausia pats pamėgink ir bus aišku smile

Chizooka
Replies: 18766

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Įvairūs klausimai » 2015-05-26 10:23

Klayton rašė:

http://youtu.be/l64XlQiLfLU cia yra tiesos apie ta insulina? kazkaip netycia uzmaciau. idomi cia dieta jo:D

Intermittent fasting yra super dalykas, tik reikia poros savaičių priprast, daug patogiau ir lengviau rėžimo laikytis (ypač cut'inant). Manau, kad greit labai stipriai tarp sprotininkų išpopuliarės toks valgymas, nes vis daugiau žmonių patys domisi tokaisi dalykais, o ne aklai klauso ką koks pasportavęs dėdė salėj apie metabolizmą ir 6 valgymus per dieną šneka, dar aišku įdės tradicinį tik 30 gramų per kartą baltymų organizmas tepasisavina big_smile Iš žmogaus evoliucinės perspektyvos tokios "tiesos" išvis net nelogiškos, žmogus sudarytas būtent Intermittent fasting mitybai, tik per paskutinius 100 metų tam suinteresuoti žmonės, arba dietologai nemokantys teisingai skaityt statistikos, praplovė žmonėms smegenis big_smile Aišku negaliu garantuot, kad kiekvienam žmogui IF bus ryškiai geriau nei tradiciniai 6 valgymai per dieną, bet daugiau pasidomėt ir pabandyt tikria verta.

Chizooka
Replies: 12722

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2015-05-20 19:14

rolka78 rašė:

Nu nelygink tu papildu su maistu.Paskaito jaunimas tokius komentarus.Geria proteina po 5 seikus ir verkia kad neauga.Norint augt valgyt reikia maista,o ne seikerius gert.

Niekas sąžiningai nepaaiškina kas tas proteinas ir ko iš jo tikėtis tai ir nesupranta žmonės, kai tiki, kad proteinas kažkoks stebuklingas dalykas, kurį gerdamas gali nevalgyt ir per mėnesį +5kg raumenų užsimest, tada ir nesivargini kalorijų surinkt. O aš dabar kaip tik žmonėms bandau aiškint, kad iš proteino gali tikėtis ne daugiau nei iš vištienos atitinkamo kiekio, kai žmonės tą supras, tada ir nevartos vien proteino nežiūrėdami kitų kalorijų.. O pats neteisingai galvoji/argumentuoji smile neauga ne todėl, kad proteiną geria vietoj vištienos, o todėl, kad kalorijų nesurenka smile O dabar tu argumentuoji taip - geria sheikus ir dėl to neauga. Kas yra netiesa.

Labai geras pavyzdys mano žodžiams patvirtint yra amerikiečių maisto pakaitalas soylent, kas yra ne kas kita kaip mandras gaineris. Amerikiečių maisto agentūra FDA šitą dalyką apiformina kaip maistą ir yra n tyrimų padaryta kaip žmonės be didesnių pakitimų visiškai pakeičia maistą tuo gaineriu. Atrodo bauginančiai, bet taip jau yra. Maistas yra matematika (daugeliui ir malonumas) - kalorijos, baltymai, riebalai, angliavandeniai, skaidulos, vitaminai ir mineralai. Nereikia čia kažkokių magiškų galių suteikinėt. Ir išvis taspats proteinas ir daromas iš maisto (pieno), tai nuo kurios ribos jis nemaistu palieka? Varškė irgi ant medžių neauga, o padaroma iš pieno smile

Chizooka
Replies: 12722

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2015-05-20 18:59

zaliasss rašė:

Pagal tavo skaiciavimus, realiai nebeapsimoka valgyti big_smile
tiesos yra, bet mazai smile

Nu tai kokia ta tiesa tada? smile Niekas niekada neduoda jokių argumentų kuo baltymas iš proteino blogesnis, nei baltymas iš vištienos, pasako, kad taip yra ir taškas, argumentų jokių nemačiau (amino profilis ir BV dėja miltelių pusėje) smile pliusai iš vištienos tik tokie, kad su baltymu dar gausi skaidulų, vitaminų ir mineralų (nežinau ko ten kiek yra, bet spėju, kad kažko yra), bet visų šių dalykų pagrindinis šaltinis yra angliavandenių maistas + daržovės, vaisai, nė vienas sportininkas baltyminių produktų dėl vitaminų nevalgo (B grupės lyg ir tik iš mėsos, bet aš ir nesakau, kad visiški maisto atsisakyt ir pakeist baltymais be vitaminų). Šiaip nors ir pardavinėju papildus, mano tikslas nėra jum įsiūlyt proteiną gert vietoj mėsos, tiesiog siekiu truputį logikos ir argumentų į šią temą įnešt, kad žmonės realiai į proteiną žiūrėtų kaip į vieną iš daugelių baltymų šaltinių, kuris yra patogesnis vartojimui, skanesnis, greičiau paruošiamas (ir dėl to truputį brangesnis, nei alternatvyos, kaip ir visi patogumai gyvenime). Kuo daugiau tikro švietimo šiuo klausimo, o ne sakymų, nes visi aplink taip sako, tuo geriau. reikia, kad žmonės mokėtų sveikai pasvert argumentus už ir prieš ir nuspręstų ar jiem patogiau truputį brangiau sumokėt ir dalį baltymų surinkt iš proteino ar visdėlto jiems patogiau patiems visą maistą gamintis ir taip galbūt sutaupyt.

Chizooka
Replies: 12722

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2015-05-20 18:20

Yup litus su eurais sumaišiau big_smile Rašau ir galvojau, o tai ko aš tada vien proteino negeriu, jei 2x pigiau nei vištiena big_smile

Chizooka
Replies: 12722

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2015-05-20 18:11

Stallion rašė:

zaliasss rašė:

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Gal gali apšviest, kodėl negalima su pienu? big_smile

Galima, tiesiog ekonomiškai durnas sprendimas. Izoliatą perki tik dėl to, kad būtų kuo mažiau angliavandenių ir riebalų kokteilį arba netoleruoji laktozės, jei maišai su pienu, tai tada vistiek gauni ir angliavandenius, riebalus ir laktozę iš pieno - izoliato "efektas" atšaukiamas. Jeigu taip darai, tada geriau iškart pirkt koncentratą, pigiau, skaniau, mažiau apdorotas. Taip pat galima sakoma, kad su pienu geriant greitas izoliato baltymas susimaišo su lėtu pieno baltymu ir taip sulėtina bendrą pasisavinimą, bet su tais pasisavinimu greičiais ar taip ar taip ginčytis galima kiek tai svarbu. Vnž. Izoliatą perki tik tokiasi atvejais: ruošies varžybom ir svarbus kiekvienas gramas anglių/riebalų, netoleruoji laktozės arba neturi kur dėt pinigų ir sąžiningai galvoji, kad izoliatas > koncentratą, tada placebo efektas gal prisidės big_smile

Pizdauskas rašė:

Apart creatino ir pwo, kiti beverciai. Vitaminu tik ziema gal.

Jeigu proteinas bevertis, tada ir vištiena bevertė smile Proteinas yra patogūs baltymai ir tiek, tikrai ne blogesni nei mėsoj ar kur kitur. Pvz. aš parduodu 2.25kg proteino koncentrato (80% baltymo) už 42€, išviso 1.8kg gryno baltymo. 100g vištienos krūtinėlės yra 23.6g baltymų, kad surinkt 1.8kg gryno baltymo, tau reikės suvalgyt ~7.6kg vištienos, 1kg vištienos sakykim kainuoja 4.5€, už tokią kainą surinkt 1.8kg baltymų iš vištienos tau reikės sumokėt 34.2€ + tokie faktoriai kaip paruošimo kaina, laikas, aptogumas ir pan., įskaičiuojant šiuo faktorius +/- vienoda kaina gaunas. Tai ar tikrai toks jau bevertis dalyks tas proteinas ?  smile Pradedantys pervertina ir tikisi stebuklų, o "patyrę" išvis nurašo, nes taip popiuliaru dabar... taip ir gaunasi balaganas iš kurio naudos niekam nebūna.

edit: pataisiau skaičiavimus su eurais/litais big_smile sakau kažkaip perdaug gerai gavos big_smile

Chizooka
Replies: 12722

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2015-05-20 00:10

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

As turiu ju sokoladini...skonis kaip kakavos, bet labai silpnas sakyciau, bet maziau vandens pilant puse velnio. Tirpsta uztat labai gerai.

Svarbu, kad proteino pats skonis geras būtų, o saldumą, kaip sakei, galima vandens kiekiu reguliuot, tam ir tirpsta gerai, kad stiklinės vandens pilnai užtektų saldumą mėgstantiems smile Nors dabar yra proteinų su kuriais atvirkščiai - vos ne pusės litro vandens reikia, kad per saldu nebūtų gert, su pienu išvis nęįmanoma, o daugiau nereikalingų saldiklių/skonių = keliais % mažiau baltymo ir didesnė kaina big_smile Nu bet skonis skoniui, kiekvienam skirtingai ir kaip kažkas sakė, šiais laikais jau mažai neskanių, tiksliau būtų sudėtį/kainą žiūrėt.

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net