Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Graikas
Replies: 493

Eiti rašyti

Sveikata » Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas » 2020-03-19 07:47

neurof rašė:

tu kiek laiko gydaisi artistas ? tau nera jokios depresijos, tu net nezinai ka skaitosi depresija psichiatrioje, antidepresantai buvo atrasti netyciai, veikia grubiai, ir nieko gydyti negali, nes depresijos etiologija nezinoma psichiatrioje. o kadangi mechanizmas nezinomas, apie smegenus mazai zinoma, todel ir vaistu nera kaip veikti ir neaisku kokia mechanizma.

o kaip galima susirgti blogu nuotaiku? tai tas pats kaip susirgti pilvo skausmu? jug pilvas gali skaudeti del daugeliu priezsciu, infekcijas, uzdiegmas, maistas...tai ir depresija..priezasciu gali but daug realiu..pvz galvos trauma, kraujagisliu distrofija, skydliauke, infekcija, ir taip toliau..tu kalbi neaisku apie ka, pats nesupranti apie ka kalbi, apie depresijos sindroma, kuri gali sukelti daug ligu fiziniu..arba kalbi apie ta F3* klinikine endogenine depresija, dydelis depreisjos epizodas, tai neaski mistine depresija, kai "priezasciu nera" nes nesugeba ieskoti priezasti, todel neranda, todel kaip isimtis stato sita diagnoze..o lietuvoje visiems stato kas bebutu..kai zmogui isvis nera jokiu depresijos simptomu, ateina pvz del pilvo skausmo, tada seimos gydytojas nezino kaip ir ka gydyt, ir tada del imitacijos siuncia toliau pas neurologus, iskart iraso depresija, kad neurologas zinotu ka toliau daryti, del imitacijos daro pora patikrinimu, ir toliau stumia pas psichiatrus. pagal tokia aferistine neteiseita kriminaline schema dirba lietuvos aliagydytojai.  O toliau psichiatrai sodina klienta visam gyvenimui ant psichotorpinius nuodus, o jeigu pacientas sako kad jam blogai nuo situ preparatu, psichiatras sako kad tai ne nuo preparatu ir toliau platina preparata uz farmkompaniju bonusus. o jeigu zmogui psichogenine depresija, adaptacijos sutirkimas, zmogus pastovei kalba apie kazkoki priezasti kuris yra ar buvo, tai cia psichoaterapija reikalinga, o ne tabletes cia isvis kitas odas F4* ir neaisku kodel lietuvos psichiatrai nusikalteliai iraso F3* tokiu atveju, ir sodina ant psichotropinius, ir ne taiko psichoterapijos. Sveikems zmonems lietuvoje fabrikuoja ne tik depresijas bet ir sizofrenijas, o tai sunki invalidizuojanti liga pagal psichiatrija..ir psichiatrai lengva ranka fabrikuoja tokia diagnoze, tam kad preparatus platinti ir taip toliau. Ir seimos aliagydytojai ir kiti aliaspecialistai jie padeda tai daryti, viena gauja. Tai vadinasi spihoterapija, kai aliagydytojai stumia pas psichus, nes neismano kaip ka nustatyti ir kaip ka gydyti, faktiskai zudant jus, gelbija save. O pirma hippokrato priesaika, nepakenk ! Gydytojas turi ieskoti tikra depersijos priezasti, be jokiu F diagnoziu, bet kadangi profesionalu nera lietuvoje, jie bando visiems fabrikuoti F3* depresijas, ir sodinti visam gyvenimui ant psichotropinius nuodus, kurie sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu.

Atsigauk tu zmogau. Jis man bliot pasakys kas veikia,o kas ne.

Graikas
Replies: 493

Eiti rašyti

Sveikata » Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas » 2020-03-18 20:41

Scarz rašė:

Esu susidūręs su psichiatrijos lauku ir daug tiesos neurof sako.
Apsilankęs pas psichiatrą po trumpo pokalbio gavau antidepresantų. To ten ir buvau atėjęs, gauti vienu žodžiu saugių narkotikų nuo kurių geriau jausčiausiu, būčiau veiklesnis. Bet vartodamas juos realiai jokio poveikio teigiamo nepajaučiau, tik šalutinius, sapnai buvo ryškesni, erekcijos problemos, kažkas tokio. Kažkur pusę mano draugų irgi yra bandę antidepresantų ir iš visų jų viena nuomonę - nu neveikia. Bet va kame yra nekompetencija: psichiatras šito nepripažins, kad šitie jo antidepresantai nelabai turi poveikio. Visgi, jo darbas tas tabletes rašyti ir pasakyti, kad jis bejėgis padėti, na, čia jau jis rizikuotų darbu, nežinau. Štai kokia strategija psichiatrai tada užsiima.
1. "Vartok tuos nieko nedarančius preparatus ilgai, nes tik ilgainiui rezultatas matosi". Labai gera strategija, nes šis jau turi klientą (1), jei tau pagerės kažkas gyvenime ilgainiui, psichiatras jau gali prisiimti nuopelnus (2).
2. "Keičiam vaistus, va čia vat naujas toks superinis vaistukas išėjo". Problema tame, kad dauguma antidepresantų turi tą patį veikimo mechanizmą, jeigu vienas nepadėjo tai ir kiti vargu ar veiks. Plius, nepamirškim, kad kiekvienas antidepresantas turi būti vartojamas nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių tariamam poveikiui pasireikšti, taigi tai superinis laiko marūdinimas ir pelningas darbas psichiatrui. Kita problema: jei išėjo naujas vaistas, tai reiškia, kad tai nepatikrinta, laiko testo neperėjusi, galimai pavojinga medžiaga. Bet jie neskeptiškai į farmacijos šituos naujus produktus žiūri, o entuziastingai perdėm, dauguma.
3. Jeigu tau pablogėja nuo šitų vaistų, tokie šalutiniai yra vertinami kaip tavo ligos simptomas. Tai paranku daryti, kratytis atsakomybės gydytojui ir labai paprasta taip pat, nes vis tiek įrodymų į vieną ar į kitą pusę nėra.
Nepamirškim, kad visos šitos medžiagos žaidžia su tavo smegenine nepatikrintais ir neištirtais būdais - tai pavojinga. Realiai tai yra research chemicals nauji farmakologiniai vaistai, su nežinomom interakcinom ir pasėkmėm prie individo smegenų. Bet visas šitas rimtumas neurocheminio žaidimo yra neįvertinamas kaip toks.
Dabar apie antipsichozinius/neurolepsinius vaistus: realiai, tai yra nuodai, o ne vaistai. Mažina tau dopamino lygį galvoj. Bet mažas dopaminas yra pagrindinis parkinsono ligos simptomas. Tai tau pareina parkinsono liga kol vartoji ir visos pasėkmės to. Per daug šalutinių poveikių neuroleptikai turi. O kokie pagrindiniai poveikia? Tipo kažką gydo, bet nei kaip nei ką - tau nieks nepaaiškins, tik mistinių terminų mokslinių pabers.

Vienu žodžiu, visas laukas psichiatrijos yra pavojingas šarlatanizmas, paantrinsiu, o problemų per daug, kad net išaiškint.

***

Bet taip nebūtinai turi būti, psichiatrija galėtų būti efektyvi ir naudinga medicinos šaka. Pagal mane turėtų būti taip:

Tarkim, žmogus kažkokiais savo smegenų veikimo parametrais nepatenkintas. Galimas variantas. Nu dėl to ir kreipiasi gi pas specialistus.
Pirma nereikia sakyti, kad tai yra kažkokia liga. Liga aplamai subjektyvi sąvoka. Pagal žodyną, liga - organizmo veiklos sutrikimas. Sutrikimas kitaip - nenormali veikla. Bet pripažinkim, kas yra normalu, kaip organizmas turėtų funkcionuoti - tai juk asmeninis, subjektyvus sprendimas. Pvz vienas žmogus nori testosterono, kad daug būtų organizme, kitas - kad mažai. Tai čia nėr atsakymo kuris teisus, tai tiesiog pasirinkimas.
Tai kai kalbam apie organizmo veiklą žemiau kaklo - mes lengvai galim sutarti, kas yra liga, o kas nėra, nes dauguma norim to pačio, kad nieko neskaudėtų, raumenys būtų pajėgūs, valdytum gerai kūną ir panašiai.
Tai nesunku sutarti kaip veikti turi kūnas. Bet kaip turi veikti galva - va čia tai gali būti nuomonių išsiskyrimas. Gal vienas nori miegoti 6 valandas, o kitas - 12. Vienas nori būti pilnas energijos ir minčių, o kitas - ramiai sau chillint prie teliko. Kuris ligotas? Nei vienas, nei kitas, nes tai yra subjektyvu, tai pasirinkimas. Kas vienam bug'as organizmo, kitam - feature.
Vadinasi turėtų būti taip, visai kitaip negu kūno medicinoj: nueini pas neuronų specialistą, kad ir kaip jį pavadintum ir ne jis tau pasako, koks turi būti tavo elgesys, kokios mintys, jausmai ir kitos tavo asmeninės savybės, bet tu pasakai jam. Nes religiją gi žmonės renkasi, kuri lygiai kaip psichiatrija tau sako koks turi būti. Ir tada tas neuronų specialistas tau siūlo priemones chemines kaip tau pasiekti tą norimą būseną. O dabar yra diktatūra kažkokia, va - normų sąrašas ir prašom įlysk į jį.
Vat jeigu taip būtų, tai ir steroidų galėtų gauti kas tik nori, jeigu ne daktarai tau diktuotų kaip gyventi.

Veikia antidepresantai. Tik buna rezistencine depresija,tuomet vaistais nepaimsi jos. As gydausi ad ir viskas kuo puikiausiai veikiai.

Graikas
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2020-03-14 22:04

DaugNORINTIS rašė:

Dar karantinas bus pratestas po tu 2sav tai reik home gym darytis 😂

Skersinis,lygegretes,atsispaudimai ant lygegreciu,o jei dar svarmenu yra,tai is viso gerai. Su kojom prasciau butu siuo atveju.

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-14 13:56

Jop,mate. Bet trenas karalius sitam reikale.

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-14 12:15

fitnesas rašė:

Graikas rašė:

bender rašė:


Menesis koks geras

Aisku. Reiskias man transmiterius sukniso rimciau. Daugiau nei 1 metai nifkontakte

SSRI g2g

As ant ssri ir snri, bei antipsichotiko.

Graikas
Replies: 706

Eiti rašyti

Maisto papildai » Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas » 2020-03-14 09:27

Klausykite aakg,cm,ba juos gerti 2 kart dienoje geriau?
O agmantine,dmaa,cofeina pries trefke?

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-13 19:44

Dabar ant pct. Biski nutrauksiu chemija paziureti ar spaudimas atsistatys. Pulsas jau grizo i vieta. Dar virsutinis grybauja apie 160

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-13 19:21

bender rašė:

Graikas rašė:

bender rašė:


Turbut apatija dazniausiu atveju buna po kokio tren kurso, nes jis labai neurotransmiterius isbalansuoja. As asmeniskai nieko nedarydavau, toliau gyvendavai kaip iki tol, atsistatydavo savaime. Po kitu preparatu nebudavo tokios apatijos.

Per kiek laiko atsistatydavai?

Menesis koks geras

Aisku. Reiskias man transmiterius sukniso rimciau. Daugiau nei 1 metai nifkontakte

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-13 19:14

bender rašė:

Graikas rašė:

Buna jums po kurso apatija? Ka darot,kad nebutu?

Turbut apatija dazniausiu atveju buna po kokio tren kurso, nes jis labai neurotransmiterius isbalansuoja. As asmeniskai nieko nedarydavau, toliau gyvendavai kaip iki tol, atsistatydavo savaime. Po kitu preparatu nebudavo tokios apatijos.

Per kiek laiko atsistatydavai?

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-13 19:13

bender rašė:

Graikas rašė:

bender rašė:


Visiska nesamone:) Spaudima kelia ne esteris, o pati veiklioji medziaga ir kiti procesai vykstantys organizme nuo jos.

Aisku. Tokiu atveju neapeisiu nieko. Nors,pavyzdziui,propika kai saudziau 500mg per sav, spaudimas nekildavo. Nui test e kilo

Sutapimas gal:) arba skirtinga farma skirtingai dozuota arba e2 gal nesuvaldei tiek, yra niuansu:)

Su e2 viskas ok buvo. Farma kita buvo. Bet abejoju,jog del kitos farmos. Sutapimas negali buti.

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-13 13:11

bender rašė:

Graikas rašė:

Chebra,kiek skaitineju apie aas,tai tipo trumpu esteriu sterai nekelia spaudimo arba kelia maziau nei ilgu esteriu aas. Ka jus manote?

Visiska nesamone:) Spaudima kelia ne esteris, o pati veiklioji medziaga ir kiti procesai vykstantys organizme nuo jos.

Aisku. Tokiu atveju neapeisiu nieko. Nors,pavyzdziui,propika kai saudziau 500mg per sav, spaudimas nekildavo. Nui test e kilo

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-13 13:08

Buna jums po kurso apatija? Ka darot,kad nebutu?

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-11 22:33

fitnesas rašė:

Graikas rašė:

Chebra,kiek skaitineju apie aas,tai tipo trumpu esteriu sterai nekelia spaudimo arba kelia maziau nei ilgu esteriu aas. Ka jus manote?

Manau kad didesnes lempos nesu girdejes. Ka jus ten skaitinejat bbz big_smile

Lempa tai lempa smile
Tam ir diskutuojam smile

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-11 20:37

Chebra,kiek skaitineju apie aas,tai tipo trumpu esteriu sterai nekelia spaudimo arba kelia maziau nei ilgu esteriu aas. Ka jus manote?

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-07 13:40

Garmus rašė:

Graikas rašė:

Ar geriat pct metu ciali,viagra? Draugauja jie su clomu? Nerandu jokios info,jog sie vaistai tarpusavyje kaip nors saveikautu.

Cialis lb gerai pct.metu,berods ir lh bsk judina hormona

Nu jeigu gerai,tai reikes pagerti. Nes erekcijai visiskai labanaktis

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-03-07 11:46

Ar geriat pct metu ciali,viagra? Draugauja jie su clomu? Nerandu jokios info,jog sie vaistai tarpusavyje kaip nors saveikautu.

Graikas
Replies: 12802

Eiti rašyti

Maisto papildai » Papildų PASIRINKIMO klausimai » 2020-03-01 22:38

emexas rašė:

3g cia minimumas visiskas, juolab dar kai ne kasdien geri.
kelk iki 5g ir gerk kiekviena diena, 2-3 men be pertrauku

Dekui uz patarima.

Graikas
Replies: 12802

Eiti rašyti

Maisto papildai » Papildų PASIRINKIMO klausimai » 2020-03-01 21:31

emexas rašė:

Graikas rašė:

airbee rašė:


vitaminai/mineralai, omega, d3 čia šitie turėtų būt pirmoje vietoje . tada  akg, citrulinas. asmeniškai nesu bcaa šalininkas tai bcaa+glutaminas ( čia atskirai abu pirkčiausi ) tikrai pasijaučia atsistatymui . kreatina monohidrata gali naudo ir creapure + turi daryt pertraukas, jei gersi išvies tai ir nekabins ..

Kre alkalyn geriu tik sporto dienomis,tai yra 3 kartus per savaite ir tai vos jauciu. Jam uzkrovos nereikia.

kreatinas turi buti geriamas kasdien.. uzkrovas gali daryt, gali nedaryt, nepriklausomai nuo kreatino formos.
jeigu per maza doze, tai ir poveikio nekazka
beja, kreatino poveikis labiausiai jauciasi zemo intensyvimu treniruotese, keliant sunkius svorius, darant maziau pakartojimu

Kokia kre alkalyno galima didziausia doze,jei jis geriamas solo? Geriu po 3 gr,bet mazai ji jauciu.

Graikas
Replies: 12802

Eiti rašyti

Maisto papildai » Papildų PASIRINKIMO klausimai » 2020-03-01 20:54

airbee rašė:

Graikas rašė:

Biciuliai,jei menesio biudzetas jusu butu papildams 100eu. Kokius papildus rinktumetes,jei prioritetas butu pumpas,jega,atsistatymas? Maistui pinigu uztenka wink
P.s kreatinas mane mazai kabina. Kre alkalino turiu maziausiai 3gr isgerti,kad bent kazka pajausciau.

vitaminai/mineralai, omega, d3 čia šitie turėtų būt pirmoje vietoje . tada  akg, citrulinas. asmeniškai nesu bcaa šalininkas tai bcaa+glutaminas ( čia atskirai abu pirkčiausi ) tikrai pasijaučia atsistatymui . kreatina monohidrata gali naudo ir creapure + turi daryt pertraukas, jei gersi išvies tai ir nekabins ..

Kre alkalyn geriu tik sporto dienomis,tai yra 3 kartus per savaite ir tai vos jauciu. Jam uzkrovos nereikia.

Graikas
Replies: 12802

Eiti rašyti

Maisto papildai » Papildų PASIRINKIMO klausimai » 2020-03-01 20:05

Biciuliai,jei menesio biudzetas jusu butu papildams 100eu. Kokius papildus rinktumetes,jei prioritetas butu pumpas,jega,atsistatymas? Maistui pinigu uztenka wink
P.s kreatinas mane mazai kabina. Kre alkalino turiu maziausiai 3gr isgerti,kad bent kazka pajausciau.

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-02-25 13:23

bender rašė:

Graikas rašė:

Susta rašė:

Norėčiau pamatyt tavo pct , pasidalink gal kam pravers .

Gersiu tik clomid 45d. Man power pct nereikes.
1-3 d po 150mg
4-15 d po 100mg
15-45d po 50mg Jei po 15d, LH ir test sukile is esmes tai del LH sukilimo jei jis sukiles galima pereiti prie 50mg, jei hipofize dar snuduriuoja, toliau testi dar savaite ar dvi po 100mg ir tada vel patikrinti ir kai jau hipofize nubus, pereiti prie 50mg/d.
Darysiu hormoninio profilio tyrimus pries pct ,per pct ir po pct. Ir aisku papildu bus salia,bet cia jau priedas prie pct.

Siulyciau taip.

Dekui,bender. Racios yra tavo poste. Aisku,adex turesiu dar po ranka.

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-02-25 13:00

Susta rašė:

Norėčiau pamatyt tavo pct , pasidalink gal kam pravers .

Gersiu tik clomid 45d. Man power pct nereikes.
15 d po 150mg
15-30d po 100mg
30-45d po 50mg
Darysiu hormoninio profilio tyrimus pries pct ,per pct ir po pct. Ir aisku papildu bus salia,bet cia jau priedas prie pct.

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-02-25 10:53

bender rašė:

Daryk po 2sav test tyrima. Jei testas jau pakrites gali pradet pct.

Dekui wink

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-02-25 09:34

Chebra. Sedejau ant cruise apie 4 savaites 150mg sav test e. Noriu pct daryti. Ar laukti apie 3 savaites kol farma iseis,ar jau po 2 sav daryti turimus ir ziureti gal testas palei grindis ir hipo bunda?

Graikas
Replies: 32360

Eiti rašyti

Farmakologija » Įvairūs klausimai » 2020-02-22 18:56

Susta rašė:

Amlodipine , jei su kalciu kanaluose problemu nėra (blood work) , nes su aukštu Pastoviu kraujospūdžiu, “sukepinsi” inkstus , kakankamai greitai, to nepajausi iki kokių 45-50m o tada bus vèloka jau.

Dekui tau wink

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net