Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisistatymai ir pasveikinimai » Kaip atstatyti natūralu testosterona » 2019-01-31 23:39

Sveiki visi
Noriu profesionalaus patarimo.
Turejau egzema kirkšnyse ,išbandžiau visokius tepalus bet padėjo tik, vienas su kortu ką steroidu , bet poto susitraukė per pus mano kiaušides ir sperma buvo žalatino kamuoliukais . Pradėjau po puses metu naudoti sustanon250 iš vaistines situacija pagerėjo po mėnesio pajungiau deka abu leidausi po 2ml į savaite , situacija vėl pablogėjo . Dabar palikau tik sustanon250 po 2ml į sav ir pajungiau pregnili bet testosteronas ne atsistato ir svoris neauga visiškai . Gal kas gali ką patarti .
Dėkoju

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net