Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Maukis
Replies: 6

Eiti rašyti

Treniruočių programų kritika » Straipsnis masei augint » 2012-05-29 21:16

Jau daugiau kaip tris metus, kartą metuose 5-6 savaites pasportuoju pagal tokio tipo programą su vienu darbiniu priėjimu. Bent man ji tikrai veiksminga. Naudoju ją daugiau ne kaip masės programą, o kaip programą darbiniams svoriams padidinti.  Šioje programoje svarbiausia kiekvieną treniruotę padaryti vienu pakartojimu daugiau negu praitoje treniruotėje, arba padidinti svorį. Kadangi tie patys pratimai kartojami tris kartus savaitėje, tai per savaitę šauniai "pasistumi" į priekį kiekviename pratime. Mano treniruotė dar trumpesnė negu šita:
1. Pritūpimai su štanga.
2. Št. spaudimas gulint
3. Hantelių spaudimas sėdint pečiams.
4. Prisitraukimai
5. Št. trauka pasilenkus
6. Št. lenkimas bicepsui
7. Atsispaudimai lygiagretėse tricui
8 Presas
Padaręs darbinį priėjimą iš karto pasiimu lengvsnį svorį ir dar padarau keletą pakartojimų. Treniruotė  trumpa, bet labai intensyvi ir bent man tikrai pasiteisina. Sėkmės, kas bandysite.

Maukis
Replies: 8

Eiti rašyti

Treniruočių programų kritika » 5 kilogramai raumenų per 100 dienų » 2012-04-06 14:28

Neesu daręs tos programos ir neesu kažkoks ekspertas, kad pasakyčiau tinkama ji ar ne, bet atrodo gana įdomiai. 10-14 darbinių priėjimų per treniruotę atrodo labai mažai, bet gal tiek ir užtenka. Raumenys sugrupuoti,mano manymu,irgi neblogai (krūtine-tricas, nugara-bicas ir atskirą dieną kojos, bent man taip tinka geriausiai). Treniruotės nebus ilgos, tikrai nepervargsi, tik svorius pasirink teisingai, kad tuos 2 priėjimus po 6-8 pakartojimus darytum "cypdamas" ir pirmyn. Neesi naujokas, tai turėtum pajust progresuoji ar ne. Nepabandęs - nežinosi, taigi sėkmės!

Maukis
Replies: 1590

Eiti rašyti

Treniruotės » 4 dienų treniruotės » 2012-04-06 10:22

mantezxxxl rašė:

Sveiki man yra 15 metu maksimalus stumimas 65 kg,pradejau rimtai uzsiimti sportu.Ugis 178~,svoris 65kg.Noriu isryskinti raumenis kaip reikiant ir reikalinga pagalba sudaryti tam tikra programa,butu gerai 4 dienu programa. smile Kreipiuosi i jus su prasymu sudaryti tam tikra programa nes kiek cia ziurejau nelabai as susigaudau.

Gerą programą tau gali sudaryti tik patyręs treneris, kuris tave pamatytų ir įvertintų, bet jeigu nori 4 dienų programos tai http://www.kulturizmas.net/keturiu-dienu-programos/182/  Galėtum ir pats pasižiūrėt, o nelaukt, kad viskas būtų paduota ant lėkštutės.

Maukis
Replies: 1712

Eiti rašyti

Treniruotės » Full-body (viso kūno) programos » 2012-04-06 09:59

Ganzifis rašė:

http://www.bodybuilding.lt/2012/03/11/3-dienu-programa-masei/

bandėt kas? ar verta pradėti? tik ją naudočiau ne 3 o 4 dienas: 1,3,5,7

Esu bandęs prieš kelis metus. Tikrai paaugau, ypač jėga. Šitoje programoje labai svarbu žymėtis rezultatus ir kiekviena treniruotė turi būti progresyvi (turi daugiau padaryti negu prieš tai buvusioje treniruotėje). Taip su kiekviena treniruote po truputį augi. Jeigu treniruotė neprogresyvi, ilgiau ilsėkis. 7 kartai per dvi savaites gali būti per daug. Man geriausiai buvo 2,5 kart. per savaitę, t.y kas trečią dieną, bet mano amžius visai kitoks:). Sėkmės.

Maukis
Replies: 134

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki mielieji. » 2012-04-04 20:56

Tai va mielieji. Perskaičiau visą temą, tai net ašarą išspaudėsmile. Tobulas šitas mūsų forumas ir puikiai pataiso nuotaikąnykstys

Maukis
Replies: 64

Eiti rašyti

Apie viską » Bravoriukas » 2012-04-04 16:25

Daugiau nepraėkit čia tokių temų. Beskaitant net seilė nutįso, o kadangi esu prisipirkęs tamsaus grimbergeno velykom (bus daug svečių), tai nesusiturėjau ir išmaukiau vieną buteliuką.

Maukis
Replies: 134

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki mielieji. » 2012-04-04 15:25

Nelabai kas matosi toje foto, bet pagal metus ir rezultatus, tai tikrai šaunuolis. Sėkmės!

Maukis
Replies: 1

Eiti rašyti

Treniruočių programų kritika » 3 dienu programa. » 2012-04-02 16:45

edgarastas rašė:

Amzius: 16metu.
Ugis: 187cm.
Svoris: 75kg.


Pirmadienis:
Krutine, tricepsai, peciai.

Krutine:
Stangos spaudimas,
Stangos spaudimas kampu,
Atsispaudimai lygiagretese.

Tricepsas:
sedint viena ranka,
Atsispaudimai ant suoliuko.

Peciai:
Hanteliu kelimas i salis,
Hanteliu kelimas i prieki,
Hanteliu kelimas i virsu.
Treciadienis:
Bicepsas, dilbis, presas:

Bicepsas:
Hanteliu kelimas sedint,
Lari skotas su stanga.

Presas:
Koju kelimai kabant ant skersninio.
(i prieki ir i sonus)

Dilbis:
Stangos lenkimas,
stangos tiesimas.Penktadienis:
Nugara, kaklas, kojos.


Nugara:
Prisitraukimai prie kaklo ir
krutines.

Kaklas:

Uzsidedu ranksluosti ant galvos, laikau
gan stipriai ir keliu kakla i virsu, poto
taip pat zemyn ..

Kojos:
Begioju apie 40min (letai)
Ir pritupimai.

Sakykit kas ne taip, nes tikrai reikia pagalbos, nenoriu veltui gaisti laiko.

Nesportuok pagal šitą programą, dar pasismaugsi su tuo rankšluosčiu. Pasieškok full-body arba dviejų dalių splito su daugiau bazinių pratimų, įmesk, pakomentuosim. http://www.rbimba.lt/forum/viewtopic.php?id=40  pasiskaityk.

Maukis
Replies: 8

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki! » 2012-04-02 12:38

Tai vat, kad tas kulturizmas, kaip ir visi kiti ...izmai. Kartą paragavęs įgauni priklausomybę ir negali sustot. O tai norimai figūrai irgi nėra ribų. Bet šaunuolis, kad esi užsidegęs ir jeigu ta liepsnelė neužges, pasieksi ir norimą figūrą ir dar daugiau. Palaikom ir pirmyn, nepasiduok.

Maukis
Replies: 12

Eiti rašyti

Treniruočių programų kritika » Paziurekite Ar Gera Mano Programa » 2012-04-01 13:47

sauliusxs rašė:

O,jaigu prie krutines prideciau Trica o prie nugaros bica ? ir palikciau treciadieni laisva diena ?

Nežinau, kaip tau, bet man tai taip geriausia. Bicas pakankamai apkraunamas darant nugarą, todėl padarius nugarą 2-3 pratimais "damuši" bicą ir palieki savaitei ramybėje ilsėtis ir augt.

Maukis
Replies: 1542

Eiti rašyti

Treniruotės » Svorio metimas / ryškinimasis » 2012-04-01 13:28

eNrr rašė:

Gal kas žinot optimalų kiekį masės (riebalo su vandeniu, žinoma prisidės biškį ir raumens), kurį galima numesti per savaitę, su minimaliu raumenų praradimu.? Dieta pilna 24/7, su pakankamai aukštu kiekiu baltymų, BCAA ir fat burneriu.

Nerekomenduojama, kad masės praradimas būtų didesnis negu 1 kg. per savaitę.

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-30 22:45

gremlinas rašė:

Aš pradėjau judėti 40-ties. tad sekmės ir nenuleisk ranku....

Šaunu, kad aš ne vienas toks "senolis".

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-29 22:17

IzI rašė:

Mauki, mačiau, kad labai domėjaisi full body programom. Rasei, kad reikai po 2 kartus savaitei pradirbt ir t.t. Gal savo programėlę mums atskleisi?

Tikrai daug skaitau ir domiuosi šiuo sportu, tame tarpe ir programom, bet full-body jau praeitas etapas ir nutariau prie jo negrįžt. Sportuoju pagal trenerio sudarytą 3 dienų splitą, nes mano amžiuje raumenys ilgiau atsistato ir vieną kartą savaitėje juos pradirbt manau pakanka. Didelėm raumenų grupėm darau 4 pratimus po 5 priėjimus, mažom 3 pratimai po 4 priėjimus, 8-12 pakartojimų.

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-29 21:35

Robšė rašė:

sporcmenas-2 rašė:

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

kodel iskart krize? O gal priezastis tik jaunesne pi..ze? big_smile

soris, nesusilaikiau neparimaves roll

Nei krizė, nei pi..zė, nors rimuojasi labai gražiai:) Pasižiūrėjau į save nuotraukoje ir supratau, kad noriu pasikeisti. Pradėjau judėti ir užsikabinau.

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-29 21:11

simaxas rašė:

na, sveikata ir kulturizmas ganetinai prasilenkiantys dalykai tureciau pastebeti. kaip ir pats sakai, kad nera ko ir parodyt su foto, vadinasi esi tiesiog fizini kruvi priimantis kaip naturalu butina dalyka zmogus. pats judejimas, rezimas, neapsileidimas, mityba - sveika. geras jausmas po treniruotes, raumenu skausmas ir uzsipumpavimas, lankstesni ir gyvibingesnis kunas. linkiu nepersistengt, islaikyk savo darbinius ir nepamirsk skirt demesio ne tik stangoms, bet ir prasitampymams, kardio wink sekmes

Sutinku, kad kulturizmas su sveikata kartais prasilenkiatys dalykai, ypač jeigu sieki didelių tikslų ir rezultatų. Bet jeigu pasportuoji savo malonumui ir su protu (o tas protas irgi ateina su metais), tai tikrai tik į sveikatą. Be to išvaizda irgi ne paskutinėje vietoje. Tikrai aš nepulsiu čia fotografuotis ir demonstruotis, bet tuos kilogramus ne koks domkratas už mane kilnoja, o raumenys, todėl ir išvaizda atitinkama.

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-29 20:45

sporcmenas-2 rašė:

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

big_smilebig_smilebig_smile svarbiausia, kad pavyko įveikti tą krizęsmile. Ir mamukas dabar patenkintas, ir aš daug sveikesnis, judresnis ir energingesnis, negu buvau prieš keturis metus. Be to ir nusirengt negėda, ypač kai atsistoju šalia savo bendraamžių. Žodžiu atjaunėjau tikra to žodžio prasme. O ta krizė ateis ir pas jus, todėl ruoškitės iš anksto ir neapsileiskit su metais:)

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-29 16:51

IzI rašė:

Sveiki, būtu įdomu vieną, kitą nuotrauką pamatyt smile

Sveikas, tai kad nelabai turiu ką pasidemonstruot, kad dėt nuotraukas.

Maukis
Replies: 25

Eiti rašyti

Prisistatymai ir pasveikinimai » Sveiki, bendraminčiai. » 2012-03-29 15:27

Seniai skaitinėju šitą forumą ir ilgai galvojau, ar verta man čia prisistatinėti. Vistik nutariau parašyti, nes gal būt mano prisistatymas paskatins ką nors pradėti sportuoti, gal kam nors būsiu naudingas savo patarimais, be to manau, kad bendrauti visada verta. Taigi reikalas tas, kad man 45 metai. Sportuoju 4 metus. Prieš tai niekad nebuvau sportavęs, todėl viską pradėjau nuo nulio. Pirmus mėnesius dariau tik prisitraukimus ir atsispaudimus, bet kadangi šioki toki rezultatai pasimatė, tai norėjosi dar daugiau ir prisipirkęs štangų, hantelių, skersinį, lygiagretes ir kardio treniruoklį viename namo kambaryje įsirengiau "sporto salę". Dabar jau daugiau, kaip du metai lankau sporto klubą, sutikau  bendraminčių ir sunkiai save įsivaizduoju be šito sporto.
Be abejonės pirmais metais savarankiškai sportuodamas patyriau ir persitreniravimus, nemigo naktis, sąnarių skausmus, bet labiausiai užknisdavo aplinkinių psichologinis spaudimas. Nepaslaptis, kad ypač labiau pasiturintys ir gyvenime kažką pasiekę žmonės nelabai įsivaizduoja savaitgalių be vakarėlių ir daug alkoholio. Taigi teko pripratint savo aplinką, kad aš staiga patapau "kitoks" ir alkoholio vartoju minimaliai ir tai tik retkarčiais.
   Dar noriu pridurti, kad šitas sportas netgi labiau naudingas pagyvenusiems žmonėms, negu jaunuoliams. Jaunas žmogus ir taip dar yra sveikas ir svarmenis kilnoja daugiau dėl išvaizdos ar kažkokių sportinių pasiekimų. Tačiau su amžium atsiranda ir įvairių sveikatos problemų ir būtent šitas sportas viską labai gerai sustato į vietas. Gal ir negerai taip rašyti, bet tikrai su gailesčiu ir panieka žiūriu į savo bendraamžius, kurie turi didelį antsvorį, uždūsta paėję kelis žingsnius, turi galybes sveikatos problemų ir vis kartoja, kad prieš vasarą numes svorį, bet atėjus savaitgaliui "įbimbia" litrą viskio su kola ir viskas tuo ir baigiasi.
   Apie save galiu pasakyti, kad kažkokių įpatingų rezultatų nesiekiu ir nepasieksiu, bet per tuos 4 metus tiek išvaizda, tiek sveikata, tiek darbiniai svoriai pakito kardinaliai. Mano ūgis 176 cm. svoris 84 kg. bf 14 proc. (nežinau, kiek teisingai parodo tas matuoklis klube). Darbinis svoris pritūpimuose 125 kg. spaudime gulint 110 kg. Be abejonės pasireguliuoju mitybą. Pageriu proteino su vitaminais. Žiemą daugiau "atleidžiu vadžias", prieš vasarą "prisuku" angliavandenius ir vėl vikas vietoje.
  Taigi kol kas tiek. Noriu pasakyti, kad pradėti sportuoti niekada ne vėlu ir tikrai verta. Jeigu kas turės kokių klausimų, kaip "pagyvenusiam"smile šio forumo dalyviui su malonumu atsakysiu, kiek leis mano patirtis. Visiems sėkmės!

Maukis
Replies: 1712

Eiti rašyti

Treniruotės » Full-body (viso kūno) programos » 2012-03-12 14:58

Siaip tai nereiketu is viso atsakineti i tokia nesamone, bet gal jaunam zmogui isgelbesiu sveikata, todel ir gaistu laika. Taigi, kaip supratau, sportuoji trecia menesi ir, tarkim pirma diena pakaitomis darai 6 pratimus krutinei ir 4 pratimus peciams ir viska dar kartoji 2 ar 3 kartus. Taigi per treniruote gaunasi 36 arba 54 priejimai ir 360 ar 540 pakartojimu krutinei ir 24 ar 36 priejimai su 240-360 pakartolimu peciams. Kita diena tokiu pat intensyvumu nudrozi kitus raumenis ir taip sesias dienas per savaite "del to, kad patinka ir nera kas veikt". Taigi diagnoze tau aiski. Tuoj atsidursi ligonineje ir tada "labai patiks" ir bus ka veikt ir nekils blogu minciu. Nesiluosink saves ir nedaryk tai, ka cia prirasei. moki rasyt, tai gal moki ir skaityt. Pasiskaityk apie sita sporta. Tiek daug straipsniu ir patarimu pradedantiems. Daugybe informacijos ir siame forume, o tu rasineji cia nesamones.

andriuska26 rašė:

Sveiki, va susidariau siokia tokia programa, gal kas galit pakomentuot ar as cia ne per daug isibegejau, trecias menuo sportuoju salej bet be programos, tai dabar susidariau va sitaip va:)  vaikstau sesias dienas i sav. Del to kad patinka, ir nera kas veikt, ar seip kad savaitgaliais nekiltu blogu minciu

Pirma diena

Apsikimas 10min

KRUTINES RAUMENYS

Stangos spaudimas 3*10
Stakles spaudimas 3*10

PECIU RAUMENYS

Stakles 3*10

KRUTINES RAUMENYS

Pec Dec 3*10
Lyno suvedimas3*10

PECIU RAUMENYS

Hanteliu spaudimas peciams 3*10

KRUTINES RAUMENYS

Stangos spaudimas kampu3*10
Stakles spaudimas kampu 3*10

PECIU RAUMENYS

Hanteliu kelimas i sonus 3*10
Stakles kelimas i sonus 3*10

KARTOTI 2-3 KARTUS.   
Antra diena

Apsikimas 10min

NUGAROS RAUMENYS

Lyno trauka prie pilvo3*10
Lyno trauka prie krutines 3*10

RANKU RAUMENYS

Stovint su stanga 3*10(bicepsas)
Sedint su ganteliu viena ranka 3*10(tricepsas)

NUGAROS RAUMENYS

Lyno trauka prie kaklo 3*10

RANKU RAUMENYS

Atsiremus i kelieni 3*10 ( bicepsas)
Prancuziskas atsisedus su svoriu arba stanga3*10 (tricepsas)


NUGAROS RAUMENYS

Stakles nugaros lenkimas 3*10
Stakles svorio traukimas 3*10

RANKU RAUMENYS

Stakles bicepsui  3*10
Stakles tricepsui 3*10
Atsispaudimai ant suoliuko 3*10

KARTOTI 2-3 KARTUS

Trecia diena

Apsikimas 10min

PILVO RAUMENYS

Iskelus kojas atsilenkimai  3*10

KOJU RAUMENYS

Pritupimai su stanga 3*10

PILVO RAUMENYS

Atsilenkimai 3*10

KOJU RAUMENYS

Staklese  3*10

PILVO RAUMENYS

Koju lenkimas gulint 3*10

KOJU RAUMENYS

Koju spaudimas 3*10

KARTOTI 2-3 KARTUS

MANO UGIS 190cm
SVORIS 98kg

Maukis
Replies: 1712

Eiti rašyti

Treniruotės » Full-body (viso kūno) programos » 2012-03-11 12:51

Prie ko čia full-body?


freak20 rašė:

Jusu nuomones apie programa.

Pirmadienis: Krutine - Peciai
1.Spaudimas
2.Spaudimas kampu
3.Plesimas
4.Karinis spaudimas
5.Spaudimas peciams is priekio
6.Hanteliu mostai i sonus

Treciadienis: Nugara - Bicas
1.Prisitraukimai
2.Horizontali trauka
3.Stangos trauka pasilenkus
4.Vertikali trauka
5.Stangos lenkimas bicepsui
6.Plaktukas

Penktadienis: Kojos - Tricas
1.Tiesimas
2.Pritupimai
3.Leg press
4.Lenkimas
5.Pasistiebimai
6.Spaudimas siaurai
7.Skullcrusher

Maukis
Replies: 4833

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2012-03-01 22:01

Labai dėkingas keniui, mmmm, ir, žinoma, sportomedikui už sugaištą laiką ir patarimus. Bandysim sveikt. Sėkmės Jums!

Maukis
Replies: 978

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Treniruočių pratimai » 2012-03-01 14:37

ATP rašė:

Maukis rašė:

Sveki visi bendraminčiai.
Atliekant pratimus su štanga, hanteliais, kabinantis už skersinio treneris mane visą laiką įspėja, kad suėmimas būtų, kaip bezdžionės (visi pirštai ir nykštys vienoje pusėje). Mano delnai nedideli, pirštai trumpi, tiek štanga, tiek hanteliai slysta iš rankų. Stumiant štangą visą dėmesį tenka sutelkti, kad 100 su viršum kg. sverianti štanga neužkristų ant galvos, o ne į atlikimo techniką. Nukenčia svoriai.
   Taigi noriu paklausti, ar tikrai visi kabinatės kaip bezdžionės? Ar tikrai tas suėmimas labai svarbu, ar tai tik trenerio nusistatymas?

kaip bezdzione suimk tik nugara darydamas, kitais atvejais imk kaip zmogus.

Būtent taip ir darau, bet vis gaunu "velniu", kad neteisingai.

Maukis
Replies: 978

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Treniruočių pratimai » 2012-03-01 14:29

jovial rašė:

Manau kad suimant bezdziones suiimu taip yra tiesiog saugiau. O laikant stanga be nykscio ir stumiant dideli svori dideja sansas kad stanga praslys . Ir siaip bent jau as labiau pajauciu stanga suiimant su nyksciu.. kaip kam cia smile

Truputį sumaišėt. Bezdžionės suėmimas tai kaip tik be nykščio ir man tai ne saugiau, bet pavojingiau. Aš daug tvirčiau ir saugiau jaučiuosi, kai štangą apkabinu su nykščiu (supratau ir Jūs taip pat), bet treneris aiškina, kad tai neteisingas suėmimas ir atseit mažėja pratimo efektyvumas.

Maukis
Replies: 4833

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2012-03-01 13:59

Sveiki. Jau kuris laikas pabundu paryčiais, nes nutirpsta abidvi rankos, tiksliau bevardis (anularius) ir mažylis (digitus minimus) pirštai, pusė plaštakos prie tų pirštų ir aukščiau iki alkūnių. Pasitikrinau širdį, jokių problemų nerado (nebent paryčiais kas nors atsitinka). Taip pat jau seniai maudžia pečių juostą ties kaklu, liaudyje vadinamą  kuprą. Žinau, kad tai gali būti susiję dalykai. Kadangi naktimis sapnuoju košmarus, negaliu išsimiegoti, tai jau tampa problema. Būčiau labai dėkingas už patarimą.

Maukis
Replies: 978

Eiti rašyti

Užrakintos temos » Treniruočių pratimai » 2012-03-01 12:47

Sveki visi bendraminčiai.
Atliekant pratimus su štanga, hanteliais, kabinantis už skersinio treneris mane visą laiką įspėja, kad suėmimas būtų, kaip bezdžionės (visi pirštai ir nykštys vienoje pusėje). Mano delnai nedideli, pirštai trumpi, tiek štanga, tiek hanteliai slysta iš rankų. Stumiant štangą visą dėmesį tenka sutelkti, kad 100 su viršum kg. sverianti štanga neužkristų ant galvos, o ne į atlikimo techniką. Nukenčia svoriai.
   Taigi noriu paklausti, ar tikrai visi kabinatės kaip bezdžionės? Ar tikrai tas suėmimas labai svarbu, ar tai tik trenerio nusistatymas?

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net