Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-06-22 19:36

Staffordshire rašė:

pasikeitus teises vistiek raso kada islaikytos kurios kategorijos taip kad nereiks net aiskinti smile o furistam darbu buna ir pastoviai buna skelbimai kur iesko vairuotojo, tik dauguma moka dienini reita tai gali uzsiknisti 12-16val ir gausti ta pati 100e

Taigi yra darbo ir poilsio rezimas furistam... Uz valandu perdirbimus geros baudos.

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-06-21 21:41

Įkyrusis mažylis rašė:

Londone lengva darba susirast jei nori kokiam faktoriui nebent, net padavejam/pardavejam dazniausiai nori kad patirties turetum, nebent per pazydtamus eini, jei varysi aklai, tai nevaryk i londona, minimums tas pats, pragyvenims ir transportas 2x

Vėl eilinį kartą viskas minimumu matuojama big_smile

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-06-04 17:07

zookyto rašė:

Gal kam yra buve kad sysiojant degina gala  ? galvoju nuo vitaminu gali but >?

Gi tau sakė mokyklos valgykloj nekaišiot galo į bulvių košę.

Brink
Replies: 1907

Eiti rašyti

Apie viską » Tik vyrams [N18] » 2016-05-30 22:22

Nu čia įdomiai tu nuo klubų prie rimtų santykių big_smile Mažiau alfa patino kursų žiūrėkit.

Fitnesas tai ne vien tik išvaizda... Gali 5 dienas savaitej save drožt ir apie sceną net nemastyt. Iš asmeninės patirties galiu pasakyt, kad pas sportuojančias panas ir mastymas kitoks negu pas "statistines".

Brink
Replies: 1907

Eiti rašyti

Apie viską » Tik vyrams [N18] » 2016-05-30 21:55

Zuikuti, koks pats esi tokią or moterį patrauksi. Taip tikrai nebus, nė jokioj poroj, kad vienas salėj aria, o kitas bare bokalus kilnoja.

Lengvas11, tame video visos net labai normoj. Nebent jei pats esi 160 ar sveri 70, tai tau gal ir diskonfortas būtų. Dėl silikonų, nagų ir t.t pritariu, dar + nupraust visas reiktų, nu bet ne apie tai.
Tame ir bėda su dabartine visuomene, patys nieko nedaro, o visus į visas puses kritikuoja iš savo varpinės tik. Statistiniai vyrai blem...
Kur jūs ten išvis masę matot, visos ryškios tiesiog ir tiek.

EDIT

Vo čia kur Sporcmenas įmetė tai sutinku, kad jau nekažką. Pls dont roid

Vėlgi, kol natūraliai sportuoja tiek vyrai tiek moterys viskas visada bus ok...

Brink
Replies: 1907

Eiti rašyti

Apie viską » Tik vyrams [N18] » 2016-05-30 20:10

Žinot, kad nei su viena iš ten esančių šansų neturetumėt, tai ir neverkit big_smile Dėl silikoninių papų sutinku, bet ir ant nesportavusių panų jie nekažką...

Man tai juokingiausia būną, kai kokiam facbooke po pasportavusios panos foto visokie skinyfatai sporto gyvenime nematę įkast bando...

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-05-24 22:18

BloodyZero rašė:

ragas rašė:

paziurejus video baisu bedaryt DL mixed grip...

https://www.facebook.com/KlinikaTestost … 826924323/

Stiprinkit gripus ir nereiks to mixed'o naudot.

Pats pirmas tai lops, perdaug istiesia ranka... Nieko kito ir nereikejo tiketis.

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-05-24 22:10

Dolan rašė:

Sveiki visi, taigi prispyrė bėda. Vasarą padirbėti planuojam 9 žmonės, bėda tame, kad norime išsinuomuoti namą, nes taip paprasčiau ir pigiau gautūsi kitais atžvilgiais.

Gal žinote kas užsiima namų/butų nuoma Peterbore? Išieškojau visas FB grupes tiek lietuvių tiek vietinių. Pragoogilinau viską, nuomuotis per agentūrą šiek tiek brangu, nes reikia palikti nemažai pinigų už paslaugas. Todėl ieškome privačių nuomininkų.

Gal ir ne vieta, bėt kreipiuos visur jau dėkoju už dėmesį smile

Patarimas neieškot darbo su visa banda, jei ir yra 1 vieta ar 2, tai nei vieno is jusu 9 vistiek neims...

Nebent kokių braškių skint ar akmenų skaldyt.

EDIT

Nu nebent jūs jau susiradę esat ir tik ieškot kur visa taborą apgyvendint. Silly me

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-05-22 22:38

Shabba rašė:

Man tai gaila kas žiūrit visas 12min jo nesamonių.. :?

Čia tiek nesamonių jie prisižiūri, kad joptfajumat.

Per šitą forumą sužinojau, apie tokius kaip tas Alfa, dar kiek apie visokius grybus buvo čia rašyta kažkodėl.

Bet tai ko ne, suranda durnelių, naivuolių ir gyvena žmogus, darbo nemato. Man tai kažkaip utiutiu, kol bus durnų tol bus protingų. Tik nematau reikalo čia diskutuot ar dalintis panašiais video.
Yra ir be šito kas seminarus irgi lempinius veda, tai ką dabar kiekvieną čia rodysim ?

Brink
Replies: 115

Eiti rašyti

Apie viską » Batai tupimui, traukai » 2016-05-10 21:32

mauglis rašė:

Pafilmuok kaip tūpi ir įmesk, komisija nuspręs big_smile Šiaip tai nuo tūpimo stiliaus priklauso, su geru lankstumu galima tūpti kad ir basom.

Kai basom tupi nebuna kartais perdidelė apkrova pėdom ? Batai vistiek kazkiek suminkština atramą. Čia kalbu su didesniais svoriais darant.

Brink
Replies: 115

Eiti rašyti

Apie viską » Batai tupimui, traukai » 2016-05-09 00:17

ramas rašė:

O kuom jie blogi,nes salej esu kalbejes su bachuriuku kuris nesioja,tai sake neblogi,padas geras ir stabilus. Pats nebandes ju,nes turiu adidas power perfect 2

Nesu turėjęs batų su nestabiliais ir blogais padais big_smile

Brink
Replies: 234

Eiti rašyti

Apie viską » Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų » 2016-05-08 23:52

Man patinka kai čia visada pradeda minimumais skaiciuoti...

Ne kiekvienam mokslas proto duoda. + Kaip jau kažkas buvo rašęs, pas mumis studijų kokybė yra labai nekokia. Neistoti i kolegiją reikia sugebėti (kai pats stojau su 4 balais į nemokamą priimdavo maksimalus buvo 16 ar 21).
Į univierą istoti sunkiau, bet ten taspats šudas tik kitoj rankoj ir žymiai platesnis.

Naujų specialybių kiek tik nori, aukšto mokslo įstaigų irgi belekiek. Jų vienas tikslas yra, priimti kuo daugiau studentų, kurie atsineštų valstybės skirtus krepšelius, jei studentas iškrenta, pats turi valstybei gražinti litus, o mokykla pasilieka su pinigais.

Pažiūrėkit kiek kiekvienais metais gauna diplomus žmonių, bet darbo vietos gi tokiais greičiais nesikuria... Iš tos visos masės diplomuotų, gal tik 10/100 nutuokia kažką apie tą sritį kurią baigia, aukštam moksle, pats turi dometis, gilintis, pabaigti pas mumis aukštajį yra labai lengva, o ir daugumai naudos nedaug, nes domisi tik tiek, kad atsiskaityti ir paskuj pamiršti.

Yra aišku tokių specialybių kur be mokslo tu niekaip, bet ten ir įstoti sunkiau, ir išsilaikyti, ten jau reikia galvą turėt. Kalbu apie Mediciną, visokias statybu, mechanikos, elektros inžinerijas, programuotojus, chemikus, fizikus ir t.t Jeigu esi RIMTAS, baigias panašias specialybes, tai be darbo ir padorios algos tikrai nebūsi.

O daugumai kitų darbų mokslų tikrai nereik, gali visko kuo puikiausiai darbe išmokti, tereikia žinoti ko nori ir kur eiti. Nu ir dar reikia domėtis tuo darbu, stengtis pačiam tobulėti, šviestis. Matys bosas, kad ne durnas esi, daraisi įmonei naudingas tada ir į mokymus pradės siuntinėt ir t.t Kuo naudingesnis įmonei būsi tuo labiau tave vertins, investuos į tave ir saugos. 

Aišku jei viską minimumais skaičiuoji, tada sėkmės norfoj ir nėra ko verkt, kad čia labai blogai gyvenam. Apie kokius verslų kurimus išvis galim pamiršti.

Brink
Replies: 115

Eiti rašyti

Apie viską » Batai tupimui, traukai » 2016-05-08 00:55

jutas rašė:

ramas rašė:

Pasizvalgyk cia,tik man idomu ko ta kaina tokia zema. Seip tie crossfit batai visai neblogi.
http://batuparduotuve.lt/manufacture/reebok

seniai tave itarineju...

Krosfito batai blem, neturiu nieko pries crosfita, bet... kuom belekokie sportiniai batai jam netinka ?

Brink
Replies: 234

Eiti rašyti

Apie viską » Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų » 2016-04-30 22:42

Julek rašė:

Tas negalvojimas po darbo valandų man kažkaip nesuvokiamai skamba, čia turi nebent kasoj sėdėt ar šiupelį stumdyt stroikėse, kad galėtum negalvot. Ir nežinau kas čia teigiamo kai taip degraduoji nemastydamas smile

igndnp rašė:

Nemanau, kad tiesiogiai turėjo omeny tą "negalvot apie darbą", o tiesiog, kad kai baigės darbo valandos gali ramia sąžine važiuot kur į gamtą, atsigert alaus be parkių kad tave išsikvies, paskambins ir reiks 15min bėgyje kažką padaryt..

Dėl algos nemačiau, kad viršui dar rašė, bet tikrai yra nemaža dalis žmonių kurie gauna ~1300-1600€ į rankas ir nepersidirba Lietuvoj.

Dėl užsienio (jei konkrečiau uk), galiu pasakyt iš savo patirties.. Tai taip, alga žymiai didesnė ten, bet kai sudėlioji viską į vietas, tai tas pats utiutiu (jei dirbt nekvalifikuotą darbą). Pvz čia gauni 600€, ten ~800svarų per mėnesį. Ten nuoma ~150-200 svarų vieno kambariuko (ir tai čia ne londone aš buvau), tai realiai 1/3 algos nuomai. Maistas lt ir ten tos pačios kainos, benzino irgi, mašiną nusipirkt pigiau gali.. Bet bendrai paėmus tai Lietuvoj jei nomuotumėtės 4se keturvietį kambarį ne miesto centre, dirbtumėt gautumėt po ~600€ tai bendras rezultatas toks pats būtų..

Na rūbai ten visokie ir technika daug pigiau nei Lietuvoj... Bet man prioritetas kai aplinkoj nėra babajų, galiu savo kalba susišnekėt, vairas toj pusėj kurioj ir turi būt, o ne bardačioke tai esu patenkintas. +ir alga bei darbu nesiskundžiu.

Kaip Ignas ir sako, turėjau omenį, kad negali pasibaigus darbo valandom atsipalaiduoti. Nes pas manes dabar grinai arba užtrunki minimum valandą po darbo, arba visą vakarą nerimsta telefonas ir prie kompo dar iki vakaro turi pasėdėt. Gal čia aš tokią sritį pasirinkau durnas būdamas...
Alga aišku atitinkama, bet pagalvoji kartais ar tikrai taip nori gyvenimą praleist. Gerai, kad dar darbas kažkiek širdžiai artimas.

Kokiose srityse čia tiek uždirba tautiečiai bent 1500 nepersidirbdami, gal man laikas persikvalifikuoti ? Aišku pas mumis tiek kvalifikuotas gauna (kaikuris dar ir ardamas), kai kokioj Vokietijoj čia vos ne minimumas.

Brink
Replies: 234

Eiti rašyti

Apie viską » Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų » 2016-04-30 16:03

Brink rašė:

Globetrotter rašė:

Bigger rašė:


Nu čia vėlgi pesimistinis požiūris, jei esi geras specialistas savo sritį visur gali uždirbt ir visada gali ieškot darbo kur geriau pasiūlys kažką.

kaip pirstu i aki , net jei vadibinykas busi

Jei nori normaliai uždirbti, tai ir dirbsi daugiau nei po 8h tikrai, gerai jei atpisęs 12+ dar į namus neparsineši darbų. Kitas variantas atidirbai 8h ir rami galva, bet teikrenta 600 - 700 menesio gale į saskaitą.
Uzsienį situacija irgi ne ką geresnė, aišku ten gauni daugiau, bet ir visos paslaugos atitinkamai daugiau kainuoja. + - taspats išeina jei žiūrėt gyvenimo kokybę.

Nuo darbo bagotas nebūsi, šitą jau turėtumėm žinot.

zookyto rašė:

nu as tai kariuka vairuoju ir nesijaucia kad vergauciau , viska ore darbas lengvas ,saibu daug big_smile

Blem, kad man tiek užtektų iki pilnos laimės.

Idomumo dėliai, yra forume dirbančių LT, gaunančių apie/nuo 1k ir kurie atidirba 8h ir gali darbus pamiršt iki kitos dienos ?

Brink
Replies: 234

Eiti rašyti

Apie viską » Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų » 2016-04-30 15:38

Globetrotter rašė:

Bigger rašė:

Pelesis rašė:

turetum vadybininko issilavinima tai kazi ka virint pasiulytu

Nu čia vėlgi pesimistinis požiūris, jei esi geras specialistas savo sritį visur gali uždirbt ir visada gali ieškot darbo kur geriau pasiūlys kažką.

kaip pirstu i aki , net jei vadibinykas busi

Jei nori normaliai uždirbti, tai ir dirbsi daugiau nei po 8h tikrai, gerai jei atpisęs 12+ dar į namus neparsineši darbų. Kitas variantas atidirbai 8h ir rami galva, bet teikrenta 600 - 700 menesio gale į saskaitą.
Uzsienį situacija irgi ne ką geresnė, aišku ten gauni daugiau, bet ir visos paslaugos atitinkamai daugiau kainuoja. + - taspats išeina jei žiūrėt gyvenimo kokybę.

Nuo darbo bagotas nebūsi, šitą jau turėtumėm žinot.

zookyto rašė:

nu as tai kariuka vairuoju ir nesijaucia kad vergauciau , viska ore darbas lengvas ,saibu daug big_smile

Blem, kad man tiek užtektų iki pilnos laimės.

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-04-09 20:14

ramas rašė:

Tai gal toje vietoje leistinas tik 110. Kuri cia vieta?

Klaipėdos rajono savivaldybės kelias Klaipėda - Liepoja 2.2 km
http://adresai.vilnius21.lt/klaipedaliepoja-j13.html

kodėl nerašo baudoj greičio kuriuo važiavau ? Taip gali sakyt kad aš ir 90km viršyjau.

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-04-09 19:26

Tai va, parėjo man bauda už greitį (į pašto dėžę). 35 km/h po paklaidos tipo viršyta. Čia magistralėj... Nerašo nei kokiu greičiu važiavau, tik, kad tiek viršyta. Kai nušovė rodyklė buvo tarp 140 150 ne daugiau. Gal jie balandžio pirmą dar radaro nebuvo sureguliavę...

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-04-03 22:04

ramas rašė:

Tai jeigu LT teises,tai siuncia bauda ten,kur esi registruotas smile

Gal galima kaipnors išsivartyt ? Dūrą ijungus, kad tipo negavai ir t.t ? Aišku nekeli ragelio nežinomiem nr kol sueina senatis big_smile
Aš pasirodo ne magistralėj, o plente 50 kilų viršijau, tai nemenka baudelė nusimato, nors kaip pirmam kartui turėtų perpus mažesnė būt.
Draudimo kaina gali kilti už tokias baudas, ar čia ne prieko ?

Brink
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-04-01 20:26

pauliakas88 rašė:

Ernestas rašė:

http://www.alfa.lt/straipsnis/50003665/medziokles-sezonas-atidarytas-inkilai-fiksuoja-menkiausia-greicio-virsijima

Visad +20 galėdavai važiuot ir nieko, gal ir kažkas keisis. Bet nelabai tikiu, nes tik į minusą valstybei eitų smile

Šnd padangas naujas tikrinau, tai ir nusifotkinau tuopačiu ant 140 magistralej...

Brink
Replies: 12

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Kur Pirkti MaistĄ? » 2016-03-27 22:15

Iš po kokio prekystalio tu vištos papus trauki po 4.20 ? Aš po 5kilus imu ir tai už 4.36 teduoda... Pilna kaina 4.70 ar kažkas tokio.
Jei kam reikia riešutų po 8 - 9 eurus Klp į PM. (Migdolai, anakardžiai, lasdynai, graikiški ir tie ilgi tokie nžn kaip vadinas)

Brink
Replies: 26547

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Valgau, šiuo metu » 2016-03-26 18:51

Užkanduks lengvas prieš trenkę.

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2019 Kulturizmas.net