- freak20
- Replies: 5583
Apie viską » Blevyzgos V dalis » 2017-11-10 15:16
Pelesis rašė:
freak20 rašė:
Chebra, gal žinot kiek vienu metu galima turėti daiktu paėmus išsimokėtinai? Dabar turiu pasiėmęs baldus išsimokėtinai, pajamos kaip ir leistų dar vieną daiktą pasiimt, bet girdėjau kažkur, vienu metu tik vieną lizingo sutartį galima turėt.
pagal pajamas gali prisimt ir kelta lizingu, kaikuriais atvejais atsizvelgia i tai kad tarkim pries savaite esi pasiemes lizinga tai dar vieno ta pati lizingo bendrov gali neduot nes tipo nezino ar mokus esi ir pan. bet kai buna padaryta keletas mokejimu, nevelavo ir t.t. tai turetu duot
Jeigu taip skaiciais imamt, tai baldus esu pasiėmęs už 1000e, pusė jau sumokėta, pajamos per mėnesį ~900e į rankas. Bandysiu šiandien nuvažiuot tiesiai į parduotuvę ir pasiklausiu ar duos ar ne dar vieną lizingą
- freak20
- Replies: 5583
Apie viską » Blevyzgos V dalis » 2017-11-10 15:00
Chebra, gal žinot kiek vienu metu galima turėti daiktu paėmus išsimokėtinai? Dabar turiu pasiėmęs baldus išsimokėtinai, pajamos kaip ir leistų dar vieną daiktą pasiimt, bet girdėjau kažkur, vienu metu tik vieną lizingo sutartį galima turėt.
- freak20
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-04-17 23:26
Ka apie Cayenus gero/blogo?
- freak20
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-27 13:24
Sociai situ 331kw pas audine. Sveria karve ne mazai, bet vis tiek sankryzose 99% procentus masinu is vietos pi.sa
- freak20
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-27 11:50
MrBurbulas rašė:
331 kw. Ar traukia bent kiek? Speju suseda 2 vyrai ir vos vaziuoja.
Netraukia 
- freak20
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-27 11:10
- freak20
- Replies: 14430
Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-26 15:51
gyvenime dyzelio nepirkciau. tik benzinas
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-02-09 16:21
MrBurbulas rašė:
Na jei penegine uz 400 eu perki. Alga turetu prasidet nuo 4000 eu.
Sveikintina kad tiek uzdirbi !
Nu tu man niekas, kad atsiskaitineciau kiek uzdirbu 
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-02-09 14:37
Na kol galiu leist sau geresni daikta nusipirkt, tol ir perku. Negalesiu leist, ieskosiu kazko pagal kisene. Juk kiekvienas gyvenam taip kaip galim. Kentacmi, perzvelgsiu veliau tavo nuoroda ta, dekui. Siaip pakolkas Mr.Porter puslapyje ziurinejausi.
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-02-08 23:03
Polo Ralph Lauren naudojau belekiek laiko, bet atejo galas ir jai, tai ieskausi dabar
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-02-08 23:01
Nu as laikrodziui ir piniginei kazkaip negailiu pinigu :]
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-02-08 23:00
jutas rašė:
freak20 rašė:
reikia geros piniginės iki 300eu-400eu. Gal rekomenduotumet kur būtų galima nusipirkt?
tau reik geros ar blatnos?
Noriu su gerom siulem, geros odos minkstos, nu kad tarnautu ilgai
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-02-08 22:57
reikia geros piniginės iki 300eu-400eu. Gal rekomenduotumet kur būtų galima nusipirkt?
- freak20
- Replies: 9385
Maisto papildai » Kreatinas » 2016-01-20 23:11
BloodyZero rašė:
freak20 rašė:
Kaip chebra jum kreatino HCL? Geriau negu alkalynas?
Man asmeniskai pati geriausia kreatino versija.
Po kiek gramu per diena naudoji?
- freak20
- Replies: 9385
Maisto papildai » Kreatinas » 2016-01-20 19:26
Kaip chebra jum kreatino HCL? Geriau negu alkalynas?
- freak20
- Replies: 15213
Apie viską » Blevyzgos IV dalis » 2016-01-14 21:22
ATjr rašė:
Reikia naujų štangietkų, kur Lt pasimatuot galima adidas'us kokius?
http://adidas4fight.lt/ seskinej
- freak20
- Replies: 663
Apie viską » Kvepalai. » 2016-01-13 22:02
Kristiana turi kai kuriuos, kaip del oro uostu nepasakysiu.
- freak20
- Replies: 663
Apie viską » Kvepalai. » 2016-01-13 19:21
Jeigu lesu turit, tai pamirskit jus visus situos popsinius kvepalus. Sospiro, Creed, Keiko Mecheri, Linari ir t.t. vieni geresniu siai dienai
- freak20
- Replies: 5312
Apie viską » Filmai » 2015-12-28 20:46
smekla rašė:
bridge of spies
Kine ziurejau, labai patiko sitas
- freak20
- Replies: 9385
Maisto papildai » Kreatinas » 2015-12-01 23:24
iparado rašė:
freak20 rašė:
http://produktaisportui.lt/lt/kreatino-produktai/grinder-3-300g.html
Kaip jums sitas?Meslas , nes sukista visko, bet dozes juokingos...neverti nei pinigu nei demesio tokie misiniai...arginino mazai, alanino mazai, kreatino mazai...kreatina gerai gerti ryte, ant tuscio, jei kartu ikalsi ir alanino su aakg, tai jau gausi ir NO doze, o kam tau NO jei neini i trenke iskarto po to?
Nu HCL doze nera maza manau. Nu bet supratau tave 
- freak20
- Replies: 9385
Maisto papildai » Kreatinas » 2015-12-01 19:29
http://produktaisportui.lt/lt/kreatino- … -300g.html
Kaip jums sitas?
- freak20
- Replies: 1547
Apie viską » Telefonai » 2015-11-04 21:12
Gal kam s4 black edition reikia? Realiai nei vieno trukumo neturi. Visada su dekliuku buvo, todel nugarele nesubraizyta ( Faux leather). Ekranas su apsaugine plevele dar irgi idealus. Apskritai bukle 9/10
El. parduotuvė
331kw
