Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

freak20
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2017-11-10 15:16

Pelesis rašė:

freak20 rašė:

Chebra, gal žinot kiek vienu metu galima turėti daiktu paėmus išsimokėtinai? Dabar turiu pasiėmęs baldus išsimokėtinai, pajamos kaip ir leistų dar vieną daiktą pasiimt, bet girdėjau kažkur, vienu metu tik vieną lizingo sutartį galima turėt.

pagal pajamas gali prisimt ir kelta lizingu, kaikuriais atvejais atsizvelgia i tai kad tarkim pries savaite esi pasiemes lizinga tai dar vieno ta pati lizingo bendrov gali neduot nes tipo nezino ar mokus esi ir pan. bet kai buna padaryta keletas mokejimu, nevelavo ir t.t. tai turetu duot

Jeigu taip skaiciais imamt, tai baldus esu pasiėmęs už 1000e, pusė jau sumokėta, pajamos per mėnesį ~900e į rankas. Bandysiu šiandien nuvažiuot tiesiai į parduotuvę ir pasiklausiu ar duos ar ne dar vieną lizingą

freak20
Replies: 5583

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ V dalis » 2017-11-10 15:00

Chebra, gal žinot kiek vienu metu galima turėti daiktu paėmus išsimokėtinai? Dabar turiu pasiėmęs baldus išsimokėtinai, pajamos kaip ir leistų dar vieną daiktą pasiimt, bet girdėjau kažkur, vienu metu tik vieną lizingo sutartį galima turėt.

freak20
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-04-17 23:26

Ka apie Cayenus gero/blogo?

freak20
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-27 13:24

Sociai situ 331kw pas audine. Sveria karve ne mazai, bet vis tiek  sankryzose 99% procentus masinu is vietos pi.sa

freak20
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-27 11:50

MrBurbulas rašė:

331 kw. Ar traukia bent kiek? Speju suseda 2 vyrai ir vos vaziuoja.

Netraukia sad

freak20
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-27 11:10

S8 vietoje traktoriaus pries pora savaiciu tarnavo kaime big_smile 331kw

http://s16.postimg.org/a37nu5xat/12795488_10205570638815072_7217084590158865374_n.jpg

http://s11.postimg.org/lqwiysdqr/12795563_10205570534652468_665454843828744313_n.jpg

freak20
Replies: 14430

Eiti rašyti

Apie viską » Automobiliai/ Motociklai » 2016-03-26 15:51

gyvenime dyzelio nepirkciau. tik benzinas

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-02-09 16:21

MrBurbulas rašė:

Na jei penegine uz 400 eu perki. Alga turetu prasidet nuo 4000 eu. smile
Sveikintina kad tiek uzdirbi ! smile

Nu tu man niekas, kad atsiskaitineciau kiek uzdirbu smile

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-02-09 14:37

Na kol galiu leist sau geresni daikta nusipirkt, tol ir perku. Negalesiu leist, ieskosiu kazko pagal kisene. Juk kiekvienas gyvenam taip kaip galim. Kentacmi, perzvelgsiu veliau tavo nuoroda ta, dekui. Siaip pakolkas Mr.Porter puslapyje ziurinejausi.

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-02-08 23:03

Polo Ralph Lauren naudojau belekiek laiko, bet atejo galas ir jai, tai ieskausi dabar

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-02-08 23:01

Nu as laikrodziui ir piniginei kazkaip negailiu pinigu :]

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-02-08 23:00

jutas rašė:

freak20 rašė:

reikia geros piniginės iki 300eu-400eu. Gal rekomenduotumet kur būtų galima nusipirkt?

tau reik geros ar blatnos?

Noriu su gerom siulem, geros odos minkstos, nu kad tarnautu ilgai

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-02-08 22:57

reikia geros piniginės iki 300eu-400eu. Gal rekomenduotumet kur būtų galima nusipirkt?

freak20
Replies: 9385

Eiti rašyti

Maisto papildai » Kreatinas » 2016-01-20 23:11

BloodyZero rašė:

freak20 rašė:

Kaip chebra jum kreatino HCL? Geriau negu alkalynas?

Man asmeniskai pati geriausia kreatino versija.

Po kiek gramu per diena naudoji?

freak20
Replies: 9385

Eiti rašyti

Maisto papildai » Kreatinas » 2016-01-20 19:26

Kaip chebra jum kreatino HCL? Geriau negu alkalynas?

freak20
Replies: 15213

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ IV dalis » 2016-01-14 21:22

ATjr rašė:

Reikia naujų štangietkų, kur Lt pasimatuot galima adidas'us kokius? smile

http://adidas4fight.lt/ seskinej

freak20
Replies: 663

Eiti rašyti

Apie viską » Kvepalai. » 2016-01-13 22:02

Kristiana turi kai kuriuos, kaip del oro uostu nepasakysiu.

freak20
Replies: 663

Eiti rašyti

Apie viską » Kvepalai. » 2016-01-13 19:21

Jeigu lesu turit, tai pamirskit jus visus situos popsinius kvepalus. Sospiro, Creed, Keiko Mecheri, Linari ir t.t. vieni geresniu siai dienai

freak20
Replies: 5312

Eiti rašyti

Apie viską » Filmai » 2015-12-28 20:46

smekla rašė:

bridge of spies

Kine ziurejau, labai patiko sitas

freak20
Replies: 9385

Eiti rašyti

Maisto papildai » Kreatinas » 2015-12-01 23:24

iparado rašė:

freak20 rašė:

http://produktaisportui.lt/lt/kreatino-produktai/grinder-3-300g.html
Kaip jums sitas?

Meslas , nes sukista visko, bet dozes juokingos...neverti nei pinigu nei demesio tokie misiniai...arginino mazai, alanino mazai, kreatino mazai...kreatina gerai gerti ryte, ant tuscio, jei kartu ikalsi ir alanino su aakg, tai jau gausi ir NO doze, o kam tau NO jei neini i trenke iskarto po to?

Nu HCL doze nera maza manau. Nu bet supratau tave smile

freak20
Replies: 1547

Eiti rašyti

Apie viską » Telefonai » 2015-11-04 21:12

Gal kam s4 black edition reikia? Realiai nei vieno trukumo neturi. Visada su dekliuku buvo, todel nugarele nesubraizyta ( Faux leather). Ekranas su apsaugine plevele dar irgi idealus. Apskritai bukle 9/10

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net