Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

mifares
Replies: 13

Eiti rašyti

Treniruotės » 5x5 Stronglifts [3 / 2dienu split TIK BAZES] » 2014-01-15 17:33

Na tada atsiprasau, per skaudziai suregavau hmm pasirode, kad galvoja, kad kakutis programa, kuriai apie 30 metu smile Taip bandziau, pora sios programos variaciju, trecios leidybos knyga skaitau, kad geriau suprasti programa. Su ja ismokau daryti squats ir deadlift, svorius nuo 50kg pakeliau iki 90kg (man gelezis tik kaip papildymas kovu menams, tad del svorio nesijuokit)

mifares
Replies: 13

Eiti rašyti

Treniruotės » 5x5 Stronglifts [3 / 2dienu split TIK BAZES] » 2014-01-15 17:14

Matyt skusta galva proto neprideda, bet matau internetu naudotis moki ivesk i google : starting strengh basic barbell training mark rippetoe smile ir jai neduok dieve, moki angliskai skaityti tai isvis nuostabu smile kazko ismoksi, nekentinu cia irodineti kazka

mifares
Replies: 13

Eiti rašyti

Treniruotės » 5x5 Stronglifts [3 / 2dienu split TIK BAZES] » 2014-01-15 16:51

Viena is geriausiu programu jegos progresavimui, galiu numesti linka, knygos, kur apraso detaliai, kodel sie pratimai yra geriausi smile Bet jai trumpai, sie pratimai taikosi i didziausias raumenu grupes, kurios stimuliuoja augima

mifares
Replies: 116

Eiti rašyti

Apie viską » Kovos menai » 2014-01-06 18:26

Įterpsiu ir savo trigrąšį į šią temą big_smile Nes paskaičius kai kuriuos komentarus tai juokas ima, svaidotės bobų teiginiais su šališkumo prieskoniu. Pradėkit (kai kurie) mąstyti su viršutine galva smile.

Tai gi nuo pradžių, atsakom į autoriaus temą, visos sporto šakos išvardintos yra geros, jai nėra praktikos tai tobulėsi, stiprėsi ir greitėsi visuose (aišku jai treneris geras).  Tačiau gatvėje jau ne(muštinės ir nuomonių skirtumas big_smile), yra daug niuansų. Net ir geriausi kovotajai gauna pyzdi jei dvasiškai ((morališkai, protiškai (vadinkit kaip norit)) nepasiruošęs, ar jai girtas, užsisvajojęs, tai reik turėti mintį. Antra ar prieš vieną priešinką ar kelis ( Lietuvoje dažniausiai prieš vieną juk nešoka, gali ir pralaimėti vienas prieš vieną). Todėl gatvėje geriau boksas ar mui thai. Graplingas geras jai vienas priėš vieną ir raitykis su juo ant žemės, bet jau buk pasiruošęs ir išnarinti ar prismaugti, kad ramiai galėtum eiti namo big_smile. Mui thai minusas, kad naudoja kojas ir alkūnes ( efektyvu, tačiau pavojinga), reikia laikytis artimų distancijų, o ką jūs žinot ar nieks ten peilio neturi ar dar kokio fokuso. Dėl kojų, mano nuomonė yra išvis pavojinga gatvėje naudoti, nes visada yra tikimybe, kad tą koją pagaus, paguldys ant žemes ir miegosi kai paspardys keli nedraugiški individai.

Man asmeniškai patinka boksas dėl jo praktiškumo. Galima išmokti gerai boksuotis per 2-3 metus jei tam atsidavęs, taip pat Iimoksti laikytis distancijų, kurias visada išlaikai ir visada gali pasikliauti vienas-du kombinacija. Visi mma kovotojai mokinasi bokso, nes tai jau pripažinta, kad boksininkai turi vieną iš stipriausių smugių. O ko dar reikia gatvės muštinyse? Aš smurto nepropoguoju, bet manau išmokti kovos menų yra verta, nes pavojingais laikais gyvenimam ir gink Dieve, žinių niekada neprireiks, bet aš jau geriau jas turėsiu kritišku momentu, kai reikės ginti šeimą, draugus.

Poto dėl lyginimo, tai jie juokingi. Absurdas, kai daugelis mano, kad kovotojai nesimokindami kitokių sporto šakų nežinos, kad smugis pareis, ar kaip nuo jo gintis. Tarkim aš mušuosi gatvėje ale kaip boksininkas, aš nesitikėsiu smūgio iš kojos ar alkūnės, nu absurdas, matai lekiančią grėsmę ar jaučiu, kad griebti bando ir numesti ant žemės, tai aš nestovėsiu kaip dundukas nežinodamas ką daryti. Pasitrauki išsilenki, kontratakuoji, tai inkstinktas žmogiškas. Be abejo profesionalūs kovotojai, ar net labiau patyrę, įkabintų bet kokį smūgį vien dėl patirties ir geresnio fizinio pasiruošimo.

Ir paskutinis teiginys priveda prie tų durnų video. Nesamonių nesamonė, neparodyta, kokia ,,sportinkų" patirtis nei jų lygis. Aš dar pats mažai išmanau ir moku, bet jau matau, kad tie amateur video, tai ,,boksininkas" idiotas, rankos nuleistos, staigumo 0, o kai staigumą bando demonstruoti pasirodo netikslumas. Poto jį puola jis traukiasi, neiėško spragų gynyboje ir rodo baimę, o tai=pralaimėta kova, traukiasi, neiėško klaidų ir silpnai ginasi. Tai va tokių video galima tūkstačius rasti, tik atvirktišnių variantų, Pastatai katik pradėjusi mui thaxujistą prieš 2 metus lankanti boksą, kas gausis, tas pats. Čia kaip marketingas, tai nereikia kliautis tuo aklai.

Ir paskutinė pastraipėlė, dar papostringausiu savo subjektyvią nuomonę ir gale numesiu juokingą nuotykį, kad kai turi didelius raumenis nieks taves nepuls big_smile. Dabar gali kilti klausimas, o kurį šaką vis dėl to geriausia? Atsakysiu, kad tokios nėra. Svarbiausia čia, kas tau patinka ir noras tobulėti. Jei šitie veiksniai yra, pasieksi puikių rezultatų ir būsi ,,kietesnis" nei tas, kuris, treniruojasi tarkim 5 metus, bet eina kaip į prievolę.

Ir apie didelius raumenis big_smile visada juokinga atsiminti, vienas iš mano trenerių pasakojo, kad kai buvo jaunas sovietų sąjungos atletas (jaunas ir kvailas su degančiu krauju) vakarais eidavo pyzdinti kulturistų, arba tiesiog labai didelių vyrukų big_smile Čia, kaip marketingas rodo, kad geležį kilnoti gerai, bet išmanyti kaip smugiuoti yra dar geriau ^^.

P.s. Labai daug informacijos ir niunsų, kovos menuose, tai galėjau kažko nepaminėti, ar nerišliai išdelioti mintis, tačiau manau, yra naudinga paskaityti, tiems, kas išvis nieko neišmano ar nėra tame dalyvavę smile

mifares
Replies: 16

Eiti rašyti

Sveikata » Persalus » 2013-12-19 14:14

Hmm, tavo tiesa, chamiskai elgiausi, niekad neskirdavau didesnio demesio siam dalykui, kad galiu pakenkti ir kitiems savo bacilomis smile reikes arba nesirgti arba sazine gaivinti

mifares
Replies: 718

Eiti rašyti

Apie viską » Motyvacija » 2013-12-19 14:08

Ismegink nauja treniruociu programa, pvz jegos, bodybuilding, arba keisk sporto saka, pvz bokso, mui thai trenerius turim Lietuvoje gerus smile

mifares
Replies: 16

Eiti rašyti

Sveikata » Persalus » 2013-12-19 14:06

Eini sportuoti ir siekti tikslu iki apsivemimo big_smile sloga ne pasaulio pabaiga,bent jau as neeinu tik tada (susirges) jai svoriai nukrenta 10-15 kg arba atrodo apsivemsiu po 3 pratimu

mifares
Replies: 18803

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Įvairūs klausimai » 2013-12-18 11:55

Mano klaida, pamaciau ivarus klausimai, parasiau, paspaudziau, o tada pamaciau, kad mitybai skirta skiltis big_smile
Sutinku, kad mirties trauka, vienas is pavojingiausiu pratimu, bet kaip pasiteisinimas, as pirma karta sufeilinau smile taciau vienas ir is naudingiausiu, aisku protingai darant.

Statex, yra angliskos kcal skaiciuokles, ivedi savo apimtis, ugi, amziu, svori ir tau apskaiciuoja su 3-5% paklaida.

mifares
Replies: 18803

Eiti rašyti

Mityba ir dietos » Įvairūs klausimai » 2013-12-18 01:20

Vyručiai, dariau vakar rumunišką mirties trauką, ir paskutinius kartus padariau netaisyklingai, išstumdavau klubus į priekį. Kitą dieną maudimas, diskomfortas apatinėje nugaros dalyje ir dalyje šiknos. Ne skausmas, tiesiog jausmas, kad kažkas ne taip. Sukiojantis, tempiant, lenkiantis ar bet kokia kita veikla užsiimant, neskauda, išvis skausmo nėra, tačiau sėdint, vėl tas diskomfortas, atrodo, kad kažkas ne taip. Esu sunerimęs, nes kiek esu šį pratimą daręs, tokių pojučių nesu patyręs. Ar esat su tuo susidurę? Kas čia per hui***? Man reikėtų jaudintis, ar tai praeis?

mifares
Replies: 4844

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2013-12-18 00:42

Sveiki dar kartą,

Šykart ir pats turiu nusiskundimų. Atlikinėdamas rumunišką mirties trauką su 90kg, netaisyklingai atlikau paskutinius ,,priėjimus" išstumdamas klubus į priekį. Kitą dieną, maudžia apatinę nugaros ir viršutinę užpakalio dalį. Neskauda, tačiau diskomfortas, lyg svetimkūnis būtų. Atsiprašau, bet sunkiai galiu nupasakoti. Judant, tempiant, lenkiantis neskauda, tačiau sėdint vėl gi diskofortas. Kadangi nugara yra viena iš svarbiausių kūno dalių ir tokių pojūčių niekada neturėjau, apėmė nerimas. Ar galėtumėte patarti, ar tai rimta, ar praeis savaime?

Pagarbiai,

Mifares

mifares
Replies: 8

Eiti rašyti

Pradedantiems » Pradzia visi praeina. » 2013-12-18 00:36

Siame forume, daug maz visos treniruociu programos yra geros, jai esi zalias. Issirink viena, kuri atitinka tavo tikslus, pasiziurek, kaip taisyklingai atlikti pratimus ir pirmyn. Tavo atveju, bet kuri programa, tau duos rezultatu, pasitreniruok menesi ar du, tada sugrisk, galesim jau ziureti smile

mifares
Replies: 37

Eiti rašyti

Mitybos planų kritika » Auginam raumeninę masę. » 2013-12-14 15:24

Be pagalbinių priemonių, kai žmogus yra savo jėgų žydėjime (19-21) gali užauginti max 0,5kg liesos raumenų masės, visa kita riebalai, skysčiai ir t.t. Jei toliau taip ėsi (valgymu tai nepavadinčiau, 1,5kg maisto į dieną) tai sustorėsi. Baltymų per daug mano manymu, riebalų per mažai.

mifares
Replies: 9

Eiti rašyti

Skelbimai » Reikalinga pagalba kuriant mitybos planus. Solidus atlygis. » 2013-12-14 15:14

O kaip čia suvokiat kompetingas? Kiek tas dosniai? Standartai kokie ir kas per projektas, įdomu. smile
Per mažai info, kad pritrauktumėte, tuos žmonės, kurie tikrai galėtų pasiūlyti savo žinių bagažą.

mifares
Replies: 4844

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2013-12-14 01:38

Ačiū Jums, už atsakymą smile

mifares
Replies: 4844

Eiti rašyti

Sveikata » Sporto medikas, klauskite! » 2013-12-13 19:50

Sveiki, padedu sportuoti dviem draugams ir vienam iš  jų problemos su keliais. Amžius 24 metai, su sportu draugavo retai,enas skauda labiau už kitą.  Vasarą dirbo statybuose, nešiojo cementą, klojo plyteles, be kelio apsaugų. Beveik pusę metų (nuo vasaros iki dabar) visiškai nesportavo, sėdėjo prie pc. Pradėjo sportuoti, geliantis skausmas keliuose, darant beveik viską, kas apkrauna kojas, net darant smite blauzdoms. Priėmimas pas daktarą, tik sausio pabaigoje. Mano teorijos:

A) Negydytas kelio uždegimas.
B) Atrofavosi kojų raumenys. (sunkiai tikėtina be abejo)
C) Susidėvėjo sanariai.
D) Įtempti raiščiai.

Ką mano tie žmonės, kurie su tuo yra susidūrę?
P.S. Įtikinau minti dviratį (vien dėl sąnario judėjimo). Skausmas  nebetoks aršus. Labiau kojų jam neapkraunu.

mifares
Replies: 14

Eiti rašyti

Pradedantiems » Kažkas netaip » 2013-12-13 19:05

Pritariu viskam, ką pasakei smile minėjau, kad alkocholis alternatyva. Yra daug kitų priemonių smile Yra toks elliot hulse, youtube channel, jai nekreipti dėmesio į jo mistikas (gal kam ir patinka, man asmeniškai ne) duoda neblogų patarimų. Jis vieną kartą minėjo, kad žmogaus organizmas yra kiauras kibiras, su skyle dugne (kiekvieno žmogaus skyle skirtinga ir kibiro dydis skirtinas taip pat). Sportas, stresas, gyvenimas,nervinė sistema yra vanduo, kuris užpildo tą kibirą. Kai užsipildo, dingsta motyvacija, noras, kažka daryti, reik atsiplaiduoti smile kad vanduo sugebėtų išbėgti. Nesileisiu į detaliau, tiesiog manau, geras pavyzdis.

Dėl chemijos visur, tai aš laukiu to momento, kai pasakys, ups mes suklydom, pasirodo dienos normą nitratų, kurią jus valgėt, kaupiasi organizme ir jums visiems kapiec big_smile nes nėra iki šiol tyrimų, ką ta chemija su antiobitkais nitratais ir kitu brudų darys mums, vaikams, povaikaičiams :_

mifares
Replies: 14

Eiti rašyti

Pradedantiems » Kažkas netaip » 2013-12-13 18:51

Nuo antikos laikų atletai, sportuodavo  6 kartus į savaitę, po porą kartų į dieną, kiekvieną savaitgalį ( maždaug ) prigerdavo, nusigerdavo, kad stresas pradingtų. Jai senovės graikų atletai tai darė, kodėl netinka tai dabar? big_smile aišku moderniais laikais, yra alternatyvų, bet kiekvienam savo. Ne, ne ignas smile

mifares
Replies: 14

Eiti rašyti

Pradedantiems » Kažkas netaip » 2013-12-13 18:47

Persitreniravai vyruti, tau arba keisti programą, arba duoti kūnui ir protui savaitę pailsėti nuo krūvio. Jai pilnametis, su draugais pagerk, atpalaiduoja, arba užsiimk hobiu ir visiškai kurį laiką apie sportą negalvok. smile

mifares
Replies: 3

Eiti rašyti

Pradedantiems » Reikia patarimo riebalu deginimui » 2013-12-13 01:51

Mesti po 1kg riebalų į savaitę neįmanoma, jei po tiek bandytum atsikratyti, netektum ir raumenų. Pradžiai siūlau, padaryti 500 kalorijų deficitą į dieną nuo gaunamos sumos. Jai tinkamai apskaičiuosi viską ir nenustosi sportuoti, turėtum netekti 0,5kg riebalų į savaitę. Sėkmės

mifares
Replies: 762

Eiti rašyti

Pradedantiems » Svorio metimas » 2013-12-09 11:58

sapron rašė:

Sveiki, norejau paklausti del svorio metimo.  turiu virsvorio 20kg, turiu mini savo gym'a multigym crosstrainer, lygegretes, sandbag. problema yra kad as dirbu pamainini darba. 2sv ryte 2sv po pietu ir 2sv naktines ir tai tas ismusa laibai is ritmo. Ka patartume kad nesudeginti saves.  ps man 30 metu  ugis 165 soris 86kg ACIU  IS ANKSTO UZ PATARIMA

Nesitreniruok blogai ismiegojes, (del teoriju tvirtinimu, esu nemiegojes 36 val ir ejes daryti SS, pojuciai nekokie) , suderink mityba (paskaiciuok kiek tau mazdaug reikia kcal +/-), nevalgyk daznai slamsto ir nenustok sportuoti smile

Buves nutukelis su +36kg virsvoriu smile

O cia visiems, kurie siekia numesti svorio, nesuderinus mitybos, net su valia, sunkiom treniruotemis, jums iseis snimstas, sutipresit, busit greitesni, taciau svorio nenumesit tiek, kad matytusi triusas. Pats treniravausi boksa virs 6 menesiu ir namie sportavau, taciau svoris nekrito, kaip buvau burbulas, taip ir likau, tik pakeites mityba, pradejo rezultatai matytis (aisku toliau sportuojant smile)

mifares
Replies: 6

Eiti rašyti

Sveikata » Mirties trauka » 2013-12-07 19:57

siulau paziureti video, kaip daryti, bet geriau trenerio vietinio paklausti
skausmas gali buti del siu priezasciu:
per dideli svori imi
netaisiklinga forma
abu pries tai isvardinti variantai

mifares
Replies: 9

Eiti rašyti

Mitybos planų kritika » Mityba "pilvo metimui" » 2013-09-21 07:19

neklausyk tu mulkiu big_smile turesi ta presa, bet esi labai liekno sudejimo , presa turi visi, tik jai dar liekniesi, jis nebus ispudingas. Mazdaug taip atrodytum http://www.t-nation.com/img/photos/2008 … age011.jpg .

mifares
Replies: 127

Eiti rašyti

Apie viską » Kulturizmo/jegos sporto mitai » 2013-08-02 19:51

Paskutinis mano postas šioje temoje, nes ne tam skirta, bet negaliu atsilaikyti big_smile

Tai va Makleri, turėtum žinoti, kad jai valgai per daug maisto, storėji, jai per mažai plonėji, čia aksioma ( aksioma -pradinis loginės įrodymų sistemos taškas. Visi įrodymai tam tikroje sistemoje remiasi aksiomomis, bet įvairiose sistemose tas pats teiginys nebūtinai yra aksioma.
Teiginiai, kurie gali būti išvesti iš jau apsibrėžtos aksiomų aibės nėra reikalingi kaip aksioma, tokiu būdu išlaikant minimalų aksiomų kiekį) (tau matau reikia daugiau paaiškinti, tai kodėl gi ne)
Nuo to, darome išvada, kad suderinus mitybą, jai pradinis taškas klaidingas ir valgai per daug baltymų, jie panaudojami kitur. Tam jie verčiami i gliukozę, o iš gliukozęs, jai niekur jie nereikalingi yra kaupiami. Tačiau tai jai viršijį kcal normą. smile smulkiau procesus išvardinti? ar apsimesim, kad tu protingas ir nereik kartoti?

Atsiprašau temos autoriaus už šiuklinimą.

mifares
Replies: 127

Eiti rašyti

Apie viską » Kulturizmo/jegos sporto mitai » 2013-08-02 19:41

Makleris rašė:

mifares rašė:

Nu va, iš normalios temos, gavosi kieno birka didesnė..

Be to, aš nesakiau, kad nebus naudos, jai daugiau baltymų ėdat, sakiau tai nėra efektyvu, progresas bus. Tačiau daugiau kepenys yra apkraunamos, ir ekonomiškai nenaudinga. Proteinai ir baltymai  gana brangus dalykas Lietuvoje. Į kulturistų reikalus nelendu, sezonas ar nesezonas, su steroidais, galima padidinti galimybes, turėjau omenyje, paprastą vidutinį žmogų. Aš valgau 80-110g baltymų į dieną, ir su tiek baltymų sugebėjau sustiprinti nervines sąsajas, padidinti svorius ir tuo pačiu numesti 35 kg smile. O prieš tai ėdžiau baltymus ir proteinus ir tas pats lieknėjimas, tai n* papildomai jai ir taip progresas?

Moralas tame, kad aš geriau išleisiu papildomus sutaupytus litus nuo baltymų pertekliaus ant savišvietos + kepenis patausosiu.

Nebruku nuomonės, birka nemuojuosiu, čia mano nuomonė, galit toliau valgyti, kad ir 5g kilogramui smile Jūsų pinigėliai ir sveikata

''Baltymus ir proteinus''

Per mazai savišvietai isleidai smile)

Manau visi puikiai supranta, kad proteinus turėjau omeny miltelius, čia bandai papizdavoti ar kaip? smile

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2022 Kulturizmas.net