Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#1 2011-02-02 10:02

elislaimis kursų LOGAS

sveiki, žiūriu šiais laikais pasidare populiaru kurti logus tai ir aš susikursiu big_smile

KURSAS būtų labai paparastas bet efektyvus smile

1-6sav test enantatas 500mg/sav
2-6trenas 70mg/eod

po to eis 5sav ant provirono tomoxos zma ir tribuluso ir tada vėl kokių 4-5sav kursiukas iš treno propo vinio greičiausiai
MITYBA:

1. atsibudus proteinas 50gr
2. 100gr ryžių +5kiaušiniai
3.100gr ryžių +250gr vištos
4proteinas 50gr
5.100gr ryžių +tunas grynas svoris apie 200gr
6.100grryžių+250gr vištos
7.proteinas 50gr
8. 50gr ryžių+5kiaušiniai
9.ir dar einant miegot jei norėsis 200gr varškės
rodos paprasta mityba bet maisto medžiagų susirenka padoriai:
kalorijos     anglys               baltymai          riebalai
4356           360                  439                 125


TRENIRUOČIŲ PROGRAMA


Krūtine-rankos-presas

1.presas-kojų kėlimas
2.presas- atsilenkimai
3.krūtine-spaudimas ant lygaus
4.krūtine-. plėšimas
5.krūtine- lygiagretis
6.tricas-prancūzas
7.bicas – stangoos lenkimas



Nugara-pečiai

1.nugara-mirties trauka
2.nugara-stangos trauka prie pilvo
3. nugara-prisitraukimai
4. nugara-lyno trauka prie krūtinės 
5.pečiai-spaudimas staklėse
6.pečiai- mostai pasilenkus+ mostai presš save +mostai į šalis (visi trys pratimai daromi iškart su tuo paciu svoriu svoris eina toks kad viskas eitų taisyklingai būtų taip pasilenkes padarai kokius 8tada atsistojes pries save 8 ir į salis 8 ir taip kokias 3-4seriajs


Krūtine-rankos- presas

1.presas-pasilenkimai į šonus
2.presas kojų kėlimas gulint (tarp kojų laikomas nedidelis svarmuo)
3.krūtine-Spaudimas kampu
4. krūtine- spaudimas nuleistu kampu
5.krūtine-puloveri
6.ricas-rankos tiesimas su hanteliu
7. bicas- atvirkščias stangos lenkimas




       Nugara pečiai

1.nugara-prisitraukimai
2.nugara- T-bar trauka
3.nugara- hantelio trauka
4nugara-nugaros tiesimas
5.pečiai-spaudimas pečiams iš priekio
6.pečiai- stangos trauka prie smakro
7.pečiai.-lynų kėliams į šalis pasilenkus



kojos bus daromos 1karta per savaite atskira diena eis standartiniai pratimai su trumpomis pertraukos ir kartais yvedamais super setais. P.S kursa pradedu po keliatos dienų laukiu kol gausiu test ent ir startuosiu smile

ft prieš kursa kas blogai, ka taisyti priminti nereikia puikiai žinau kas ne taip nykstys  http://img25.imageshack.us/i/atvaizd003.jpg/

ūgis 188kazkur svoris kokie 95

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-02 16:57)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#2 2011-02-02 10:04

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

sveiki, žiūriu šiais laikais pasidare populiaru kurti logus tai ir aš susikursiu big_smile

kursas būtų labai paparastas bet efektyvus smile

1-6sav test enantatas 500mg/sav
2-6trenas 70mg/eod

mityba:

1. atsibudus proteinas 50gr
2. 100gr ryžių +5kiaušiniai
3.100gr ryžių +250gr vištos
4proteinas 50gr
5.100gr ryžių +tunas grynas svoris apie 200gr
6.100grryžių+250gr vištos
7.proteinas 50gr
8. 50gr ryžių+5kiaušiniai
9.ir dar einant miegot jei norėsis 200gr varškės
rodos paprasta mityba bet maisto medžiagų susirenka padoriai:
kalorijos     anglys               baltymai          riebalai
4356           360                  439                 125

oooohoooo, mityba yikes
kiek sveri? kiek priaugt ruosiesi? big_smile

be to, dar vienas..kodel test enth?

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#3 2011-02-02 10:10

Re: elislaimis kursų LOGAS

nenormalus rašė:

elislaimis1 rašė:

sveiki, žiūriu šiais laikais pasidare populiaru kurti logus tai ir aš susikursiu big_smile

kursas būtų labai paparastas bet efektyvus smile

1-6sav test enantatas 500mg/sav
2-6trenas 70mg/eod

mityba:

1. atsibudus proteinas 50gr
2. 100gr ryžių +5kiaušiniai
3.100gr ryžių +250gr vištos
4proteinas 50gr
5.100gr ryžių +tunas grynas svoris apie 200gr
6.100grryžių+250gr vištos
7.proteinas 50gr
8. 50gr ryžių+5kiaušiniai
9.ir dar einant miegot jei norėsis 200gr varškės
rodos paprasta mityba bet maisto medžiagų susirenka padoriai:
kalorijos     anglys               baltymai          riebalai
4356           360                  439                 125

oooohoooo, mityba yikes
kiek sveri? kiek priaugt ruosiesi? big_smile

be to, dar vienas..kodel test enth?

mityba paprasta tokia sakyciau viso labo 5 padorūs pavalgymai. sveriu kokius 95 priaugt daug nenoriu, bet spėju 10kg užeis nes kursas buvo pries koki pusantrų metų paskutinis visak ursa turėsiu galimybe tik valgyti miegoti ir sportuoti tad galimybės augimui super smile realiai noriu kažkiek paaugt nepriaugant cm ant pilvo. trenas prie test ent yra super smile

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-02 10:10)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#4 2011-02-02 10:11

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

nenormalus rašė:

elislaimis1 rašė:

sveiki, žiūriu šiais laikais pasidare populiaru kurti logus tai ir aš susikursiu big_smile

kursas būtų labai paparastas bet efektyvus smile

1-6sav test enantatas 500mg/sav
2-6trenas 70mg/eod

mityba:

1. atsibudus proteinas 50gr
2. 100gr ryžių +5kiaušiniai
3.100gr ryžių +250gr vištos
4proteinas 50gr
5.100gr ryžių +tunas grynas svoris apie 200gr
6.100grryžių+250gr vištos
7.proteinas 50gr
8. 50gr ryžių+5kiaušiniai
9.ir dar einant miegot jei norėsis 200gr varškės
rodos paprasta mityba bet maisto medžiagų susirenka padoriai:
kalorijos     anglys               baltymai          riebalai
4356           360                  439                 125

oooohoooo, mityba yikes
kiek sveri? kiek priaugt ruosiesi? big_smile

be to, dar vienas..kodel test enth?

mityba paprasta tokia sakyciau viso labo 5 padorūs pavalgymai. sveriu kokius 95 priaugt daug nenoriu, bet spėju 10kg užeis nes kursas buvo pries koki pusantrų metų paskutinis visak ursa turėsiu galimybe tik valgyti miegoti ir sportuoti tad galimybės augimui super smile realiai noriu kažkiek paaugt nepriaugant cm ant pilvo

su tokia mityba ir normalia chemija, manau, kad priaugsi smile aisku, tik 6sav..

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#5 2011-02-02 10:12

Re: elislaimis kursų LOGAS

nenormalus rašė:

elislaimis1 rašė:

nenormalus rašė:


oooohoooo, mityba yikes
kiek sveri? kiek priaugt ruosiesi? big_smile

be to, dar vienas..kodel test enth?

mityba paprasta tokia sakyciau viso labo 5 padorūs pavalgymai. sveriu kokius 95 priaugt daug nenoriu, bet spėju 10kg užeis nes kursas buvo pries koki pusantrų metų paskutinis visak ursa turėsiu galimybe tik valgyti miegoti ir sportuoti tad galimybės augimui super smile realiai noriu kažkiek paaugt nepriaugant cm ant pilvo

su tokia mityba ir normalia chemija, manau, kad priaugsi smile aisku, tik 6sav..

tai 4sav poilsio ir vėl kursiuas tai realiai iki vasaros turėtų būti normaliai wink

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#6 2011-02-02 10:17

Re: elislaimis kursų LOGAS

kiek laiko praejus po paskutines enth injekcijos pradesi PCT?

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#7 2011-02-02 10:19

Re: elislaimis kursų LOGAS

ATP rašė:

kiek laiko praejus po paskutines enth injekcijos pradesi PCT?

po sav manau

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#8 2011-02-02 10:23

Re: elislaimis kursų LOGAS

nu tikrai keista enanthata 6 savaites laikyt, bet kas as toks kad kam nors ka nors aiskinciau smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#9 2011-02-02 10:27

Re: elislaimis kursų LOGAS

ATP rašė:

nu tikrai keista enanthata 6 savaites laikyt, bet kas as toks kad kam nors ka nors aiskinciau smile

ir tuo labiau, kad PCT darys po savaites ir tada po 3sav vel saus, kai realiai enth dar vaikscios kraujy..nelabai protingai cia

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#10 2011-02-02 10:29

Re: elislaimis kursų LOGAS

nenormalus rašė:

ATP rašė:

nu tikrai keista enanthata 6 savaites laikyt, bet kas as toks kad kam nors ka nors aiskinciau smile

ir tuo labiau, kad PCT darys po savaites ir tada po 3sav vel saus, kai realiai enth dar vaikscios kraujy..nelabai protingai cia

ta pati manau tik nenoriu nieko blogo pasakyt kad zmogus neisizeistu smile ir is vis nesusirisa kazkaip laikas, 1sav i po kurso praejus prades PCT tada PCT 5 sav o sako bus 4sav pertrauka. nu zodziu yra spragu smile

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#11 2011-02-02 10:31

Re: elislaimis kursų LOGAS

gal geriau tada nedaryt PCT o daryt tilta?

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#12 2011-02-02 10:48

Re: elislaimis kursų LOGAS

geriausia buvo imt test prop ir tada kursas 6sav, 6sav off, 6sav on - viskas ok
kai jau paimtas test enth, tai..as asmeniskai daryciau taip:

1-12sav testenth
1-6sav tren ace
7-12sav winstrol

jei kepenys isnes smile

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#13 2011-02-02 10:51

Re: elislaimis kursų LOGAS

va cia tai varijantas nykstys smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#14 2011-02-02 10:54

Re: elislaimis kursų LOGAS

ATP rašė:

va cia tai varijantas nykstys smile

aas atsimenu, kai draugas airijoj taip kursavo (ir isnese nesveikai ji)

1-5sav dbol
1-12sav test enth
1-12sav nandrolone deca
9-12sav anadrol

uuu, patikek, jega soko nuo 140 spaudimo iki 165 berods smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#15 2011-02-02 11:06

Re: elislaimis kursų LOGAS

nenormalus rašė:

ATP rašė:

va cia tai varijantas nykstys smile

aas atsimenu, kai draugas airijoj taip kursavo (ir isnese nesveikai ji)

1-5sav dbol
1-12sav test enth
1-12sav nandrolone deca
9-12sav anadrol

uuu, patikek, jega soko nuo 140 spaudimo iki 165 berods smile

jega soko anadrolo deka smile Geras dalykelis kai istvermes nera. Bet man tai ragas skrandziui big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#16 2011-02-02 11:13

Re: elislaimis kursų LOGAS

TNT rašė:

nenormalus rašė:

ATP rašė:

va cia tai varijantas nykstys smile

aas atsimenu, kai draugas airijoj taip kursavo (ir isnese nesveikai ji)

1-5sav dbol
1-12sav test enth
1-12sav nandrolone deca
9-12sav anadrol

uuu, patikek, jega soko nuo 140 spaudimo iki 165 berods smile

jega soko anadrolo deka smile Geras dalykelis kai istvermes nera. Bet man tai ragas skrandziui big_smile

tai kad cia visi jegai big_smile
be to, del oxio, tai..jis man irgi ziauriai patiko, kai bandziau pirmakart, bet deja nebeteks greiciausiai smile gaila ir man skrandzio smile

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#17 2011-02-02 11:48

Re: elislaimis kursų LOGAS

nenormalus rašė:

ATP rašė:

nu tikrai keista enanthata 6 savaites laikyt, bet kas as toks kad kam nors ka nors aiskinciau smile

ir tuo labiau, kad PCT darys po savaites ir tada po 3sav vel saus, kai realiai enth dar vaikscios kraujy..nelabai protingai cia

nu tai gerai po paskutines testo inj pct radėsiu po poros sav ir darysiu kokias 5sav tada kursa dėsiu. trenas geriau augina su test enth patikėk smile o 6sav su test ent jo gal ir atrodo keistai ta suprantu bet patikėkit test ent +trenas 6sav išneš geriau negu propas ir trenas 6sav +ta kursa galima ir pakoreguot eigoje bus jei reiks pratesiu iki 8sav čia gi neproblema eigoje bus galima viska koreguoti smile anadrolo ar metano niekada nebus mano kursuose jėgos užteks ir nuo šito kurso išvis man jėga nulis emocijų gali nei vieno kg neuzsimest nors tai neįmanoma man dzin gana jėgos kiek turiu, neturiu jso daug bet daug ir nesiekiu smile

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-02 12:02)

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#18 2011-02-02 11:52

Re: elislaimis kursų LOGAS

ATP rašė:

nenormalus rašė:

ATP rašė:

nu tikrai keista enanthata 6 savaites laikyt, bet kas as toks kad kam nors ka nors aiskinciau smile

ir tuo labiau, kad PCT darys po savaites ir tada po 3sav vel saus, kai realiai enth dar vaikscios kraujy..nelabai protingai cia

ta pati manau tik nenoriu nieko blogo pasakyt kad zmogus neisizeistu smile ir is vis nesusirisa kazkaip laikas, 1sav i po kurso praejus prades PCT tada PCT 5 sav o sako bus 4sav pertrauka. nu zodziu yra spragu smile

neveltui šitas forumas vadinamas paguodos big_smile ne boba esu kad myščiau del to kas ka pasakė turit ka pasakyt tai prašau wink + čia ne tau konkrečiai bet apskritai parašysiu, kad nevarykim čia pletkų kai pas kitų desimtim puslapių smile tegul tema eiga grynai apie kursa,treniruotes mityba. smile

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-02 12:04)

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#19 2011-02-02 12:36

Re: elislaimis kursų LOGAS

Mano nuomone zinai imk Propa vietoj enanthato ir mazesni kieki treno. Ziurek mityba, nes pas tave situacija su riebalu panasi i mano. Tau degint degint ir dar karta degint viska. Saleje tikriausiai yra spragu ir mityboj. Nes augti nesunku viska teisingai darant. Skaiciau mityba. jeigu tu tiek baltymu islaikysi kiekviena diena tai augsi sparciai, o anglius imk tik is ryziu...

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#20 2011-02-02 12:42

Re: elislaimis kursų LOGAS

TNT rašė:

Mano nuomone zinai imk Propa vietoj enanthato ir mazesni kieki treno. Ziurek mityba, nes pas tave situacija su riebalu panasi i mano. Tau degint degint ir dar karta degint viska. Saleje tikriausiai yra spragu ir mityboj. Nes augti nesunku viska teisingai darant. Skaiciau mityba. jeigu tu tiek baltymu islaikysi kiekviena diena tai augsi sparciai, o anglius imk tik is ryziu...

o mityboi anglis matai kad eitų ne iš ryžių? vien tik iš ryžių,  pas mane visada anglių šaltinis ryžiai keli metai jau man jei patinka, propo neimsiu smile treno kiekis nu ok galiu bandyt pradėt nuo 50mg kas antra ir žiurėt kaip bus bet leist žemiau nematau kur smile salėje nu kazn nu normaliai, mityboje tikrai taip paskutiniu metu saldumynai eina belekaip, tai užneše riebalu normaliai, bet db atsisakysiu jų aisku, mityba visada eis tokia kokai surasiau jokių nukrypimų nebus, nebent nenumatyti atvejai. P.S mityboje parasyta kad anglių 360gr tai nėra taip jau ir daug kad dėtūsi riebalas manau wink o del deginimo pasideginsiu vėliau kai eis propas trenas ir vinis smile P.S neesu as toks ir storas ryte nieko nevalgius 88-89cm talija tik wink nu aišku kitiem cia gali būti daug. o norit ryskint reikia kažka turėt esu prie tokio svorio jau ryskines karta tai isbėgo vanduo, nukritp riebalas ir pamačiau kad nieko neturiu tai va, reikia biski pasiaugint, aišku pasiaugint kokybiškai bent jau kiek ymanoma kokybiškiau

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-02 12:52)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#21 2011-02-02 13:40

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

TNT rašė:

Mano nuomone zinai imk Propa vietoj enanthato ir mazesni kieki treno. Ziurek mityba, nes pas tave situacija su riebalu panasi i mano. Tau degint degint ir dar karta degint viska. Saleje tikriausiai yra spragu ir mityboj. Nes augti nesunku viska teisingai darant. Skaiciau mityba. jeigu tu tiek baltymu islaikysi kiekviena diena tai augsi sparciai, o anglius imk tik is ryziu...

o mityboi anglis matai kad eitų ne iš ryžių? vien tik iš ryžių,  pas mane visada anglių šaltinis ryžiai keli metai jau man jei patinka, propo neimsiu smile treno kiekis nu ok galiu bandyt pradėt nuo 50mg kas antra ir žiurėt kaip bus bet leist žemiau nematau kur smile salėje nu kazn nu normaliai, mityboje tikrai taip paskutiniu metu saldumynai eina belekaip, tai užneše riebalu normaliai, bet db atsisakysiu jų aisku, mityba visada eis tokia kokai surasiau jokių nukrypimų nebus, nebent nenumatyti atvejai. P.S mityboje parasyta kad anglių 360gr tai nėra taip jau ir daug kad dėtūsi riebalas manau wink o del deginimo pasideginsiu vėliau kai eis propas trenas ir vinis smile P.S neesu as toks ir storas ryte nieko nevalgius 88-89cm talija tik wink nu aišku kitiem cia gali būti daug. o norit ryskint reikia kažka turėt esu prie tokio svorio jau ryskines karta tai isbėgo vanduo, nukritp riebalas ir pamačiau kad nieko neturiu tai va, reikia biski pasiaugint, aišku pasiaugint kokybiškai bent jau kiek ymanoma kokybiškiau

protingi patarimai kaip i ora big_smile aisku, sprendi tu smile

del talijos..ne cm esme, o kaip atrodo smile pas viena gali buti siaip platus klubai (pas moteris gi irgi tas pats, genetika, kaulu sandara, stambumas) - cia ziureti vaida reikia smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#22 2011-02-02 13:46

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

TNT rašė:

Mano nuomone zinai imk Propa vietoj enanthato ir mazesni kieki treno. Ziurek mityba, nes pas tave situacija su riebalu panasi i mano. Tau degint degint ir dar karta degint viska. Saleje tikriausiai yra spragu ir mityboj. Nes augti nesunku viska teisingai darant. Skaiciau mityba. jeigu tu tiek baltymu islaikysi kiekviena diena tai augsi sparciai, o anglius imk tik is ryziu...

o mityboi anglis matai kad eitų ne iš ryžių? vien tik iš ryžių,  pas mane visada anglių šaltinis ryžiai keli metai jau man jei patinka, propo neimsiu smile treno kiekis nu ok galiu bandyt pradėt nuo 50mg kas antra ir žiurėt kaip bus bet leist žemiau nematau kur smile salėje nu kazn nu normaliai, mityboje tikrai taip paskutiniu metu saldumynai eina belekaip, tai užneše riebalu normaliai, bet db atsisakysiu jų aisku, mityba visada eis tokia kokai surasiau jokių nukrypimų nebus, nebent nenumatyti atvejai. P.S mityboje parasyta kad anglių 360gr tai nėra taip jau ir daug kad dėtūsi riebalas manau wink o del deginimo pasideginsiu vėliau kai eis propas trenas ir vinis smile P.S neesu as toks ir storas ryte nieko nevalgius 88-89cm talija tik wink nu aišku kitiem cia gali būti daug. o norit ryskint reikia kažka turėt esu prie tokio svorio jau ryskines karta tai isbėgo vanduo, nukritp riebalas ir pamačiau kad nieko neturiu tai va, reikia biski pasiaugint, aišku pasiaugint kokybiškai bent jau kiek ymanoma kokybiškiau

Aisku supratau tave. Cardio tau ziauriai padetu nors 20min pries ir 10min po trenkes. Na jeigu issilaikysi tai turetum normaliai uzsimesti raumens smile

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#23 2011-02-02 13:55

Re: elislaimis kursų LOGAS

kodel manai kad enanthatas geriau uz propika eina su trenu? kiek teko skaityt tai testosteronas veikia lygiai taip pat kaip testosteronas, su salyga kad vienoda kieki gauni.

Neprisijungęs

 
ermusj
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norge-Alytus-Кaliningrad
Registravosi: 2008-04-24
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 0

#24 2011-02-02 14:29

Re: elislaimis kursų LOGAS

ATP rašė:

kodel manai kad enanthatas geriau uz propika eina su trenu? kiek teko skaityt tai testosteronas veikia lygiai taip pat kaip testosteronas, su salyga kad vienoda kieki gauni.

esme vandens uzlaikyme...

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#25 2011-02-02 14:56

Re: elislaimis kursų LOGAS

ermusj rašė:

ATP rašė:

kodel manai kad enanthatas geriau uz propika eina su trenu? kiek teko skaityt tai testosteronas veikia lygiai taip pat kaip testosteronas, su salyga kad vienoda kieki gauni.

esme vandens uzlaikyme...

taip, estrogenai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net