Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#2801 2022-10-25 04:19

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

bakas rašė:

Anapa rašė:

3 eca kaps kas 6 val sweet spot man

Kaip su miegu reikalai?As asmeniskai netikiu kad tiek eca suvartojus,galima dar ir uzmigti,nu aisku yra tam priemoniu,bet tada klausimas kam toks kiekis?Dar kazkaip suprasciau 3 eca caps ryte,bet tikrai ne kas 6val.Ka tu nori pasiekti tuom?

Pasiekti noriu bf 6-10 su mityba pameciau 13kg ir stovi svoris. Kcal suvartoju 2000-1800,pastoviai alkanas,net geruosiuos riebalus isemiau is raciono. Numetus reikiama kieki lasiniu bus blast 40+ sav ir augs,kas turi augti,o ne lasekas,kaip seniau. Aisku,mityba bus on point ideali,ko seniau nebuvo.
Del miego,jautriau,bet issimiegu. Kadangi keliuosi 2nakties ,tai paskutinis caps eina 2dienos ir all good.
Galiu patikinti,jog nera tokios nemigos,kaip nuo tren,kada visa kursa pries miega turiu dumus palinti.

Paskutinį kartą taisė Anapa (2022-10-25 04:28)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#2802 2022-10-25 07:57

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Anapa rašė:

bakas rašė:

Anapa rašė:

3 eca kaps kas 6 val sweet spot man

Kaip su miegu reikalai?As asmeniskai netikiu kad tiek eca suvartojus,galima dar ir uzmigti,nu aisku yra tam priemoniu,bet tada klausimas kam toks kiekis?Dar kazkaip suprasciau 3 eca caps ryte,bet tikrai ne kas 6val.Ka tu nori pasiekti tuom?

Pasiekti noriu bf 6-10 su mityba pameciau 13kg ir stovi svoris. Kcal suvartoju 2000-1800,pastoviai alkanas,net geruosiuos riebalus isemiau is raciono. Numetus reikiama kieki lasiniu bus blast 40+ sav ir augs,kas turi augti,o ne lasekas,kaip seniau. Aisku,mityba bus on point ideali,ko seniau nebuvo.
Del miego,jautriau,bet issimiegu. Kadangi keliuosi 2nakties ,tai paskutinis caps eina 2dienos ir all good.
Galiu patikinti,jog nera tokios nemigos,kaip nuo tren,kada visa kursa pries miega turiu dumus palinti.

Tarp 10% ir 6% labai didelis skirtumas ir dar didesnis vargas ir kancia pasiekti toki bodyfata. Net nesiulyciau tokio siekti, jei po to iskart auginsi raumeni, ant scenos nelipsi. Jei ir pasieksi single digit procenta, auginant raumeni vistiek teks iskart vos ne atsiauginti iki 10-12proc.

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#2803 2022-10-25 08:30

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

bender rašė:

Anapa rašė:

bakas rašė:


Kaip su miegu reikalai?As asmeniskai netikiu kad tiek eca suvartojus,galima dar ir uzmigti,nu aisku yra tam priemoniu,bet tada klausimas kam toks kiekis?Dar kazkaip suprasciau 3 eca caps ryte,bet tikrai ne kas 6val.Ka tu nori pasiekti tuom?

Pasiekti noriu bf 6-10 su mityba pameciau 13kg ir stovi svoris. Kcal suvartoju 2000-1800,pastoviai alkanas,net geruosiuos riebalus isemiau is raciono. Numetus reikiama kieki lasiniu bus blast 40+ sav ir augs,kas turi augti,o ne lasekas,kaip seniau. Aisku,mityba bus on point ideali,ko seniau nebuvo.
Del miego,jautriau,bet issimiegu. Kadangi keliuosi 2nakties ,tai paskutinis caps eina 2dienos ir all good.
Galiu patikinti,jog nera tokios nemigos,kaip nuo tren,kada visa kursa pries miega turiu dumus palinti.

Tarp 10% ir 6% labai didelis skirtumas ir dar didesnis vargas ir kancia pasiekti toki bodyfata. Net nesiulyciau tokio siekti, jei po to iskart auginsi raumeni, ant scenos nelipsi. Jei ir pasieksi single digit procenta, auginant raumeni vistiek teks iskart vos ne atsiauginti iki 10-12proc.

Supratau,bender. Pasirasysime mes. Bet pamaciau daugybe pliusu bunant kudesniam,nei kai buni stambus: energinesnis,zvalesnus,lankstesnis,pilvo nepucia,sirdziai,faktas geriau.

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 305
Atsiliepimai: 0

#2804 2022-10-25 13:45

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Anapa rašė:

Klausiu kas zino. Pereisiu prie 3 caps eca,kas butu e90mg
C600, a450mg nebus per daug aspirino?

Daugiausia e200mg bandes, taškė juodai, bet miegas tai buvo šikna 😁 aš budavo kaldavau paprasta be stims pwo, 1-2 kapsul ECA, arba 1-2kapsul Black Mamba, ir kartais dar + Riperr kapsul ..taškydavo nerealiai..o jei cardio daugiau tai prie eca black mambos Riperr tai 5-10-15mg yohimbino… + 3 g L carnitino

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#2805 2022-11-02 07:42

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Tai gi,praejo daugiau nei sav. Eca sukelta 4caps per diena plius pwo su fat burner priedais.
Viso intake'as
Eph 120
Coffeine 1gr
Aspirin 600 renku 2.6gr balt ir 1.5gr angliu ,riebalu nera. Tilto doze testo ir hcg isdalinta i 2 suvius per sav,tai sumazunant tikimybe kilti e2.
Del ecos apklaustu zmones,kurie eme ta pati brand is tos pacios vietos. Tai jiem 2 kaps per diena,daugiau nei reikia.
Zodziu,mano isvada,asmeniskai man eca yra meslas

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 668
Atsiliepimai: 0

#2806 2022-11-02 11:02

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Anapa rašė:

Tai gi,praejo daugiau nei sav. Eca sukelta 4caps per diena plius pwo su fat burner priedais.
Viso intake'as
Eph 120
Coffeine 1gr
Aspirin 600 renku 2.6gr balt ir 1.5gr angliu ,riebalu nera. Tilto doze testo ir hcg isdalinta i 2 suvius per sav,tai sumazunant tikimybe kilti e2.
Del ecos apklaustu zmones,kurie eme ta pati brand is tos pacios vietos. Tai jiem 2 kaps per diena,daugiau nei reikia.
Zodziu,mano isvada,asmeniskai man eca yra meslas

Riebalu isvis mityboj nera?

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#2807 2022-11-02 12:09

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

nagas rašė:

Anapa rašė:

Tai gi,praejo daugiau nei sav. Eca sukelta 4caps per diena plius pwo su fat burner priedais.
Viso intake'as
Eph 120
Coffeine 1gr
Aspirin 600 renku 2.6gr balt ir 1.5gr angliu ,riebalu nera. Tilto doze testo ir hcg isdalinta i 2 suvius per sav,tai sumazunant tikimybe kilti e2.
Del ecos apklaustu zmones,kurie eme ta pati brand is tos pacios vietos. Tai jiem 2 kaps per diena,daugiau nei reikia.
Zodziu,mano isvada,asmeniskai man eca yra meslas

Riebalu isvis mityboj nera?

Nera,bent pokolkas,kad sukelti kuo didesni kcal deficita. Nors ir sveikatos saskaita.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#2808 2022-11-02 14:33

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Anapa rašė:

nagas rašė:

Anapa rašė:

Tai gi,praejo daugiau nei sav. Eca sukelta 4caps per diena plius pwo su fat burner priedais.
Viso intake'as
Eph 120
Coffeine 1gr
Aspirin 600 renku 2.6gr balt ir 1.5gr angliu ,riebalu nera. Tilto doze testo ir hcg isdalinta i 2 suvius per sav,tai sumazunant tikimybe kilti e2.
Del ecos apklaustu zmones,kurie eme ta pati brand is tos pacios vietos. Tai jiem 2 kaps per diena,daugiau nei reikia.
Zodziu,mano isvada,asmeniskai man eca yra meslas

Riebalu isvis mityboj nera?

Nera,bent pokolkas,kad sukelti kuo didesni kcal deficita. Nors ir sveikatos saskaita.

Riebalu visiskai nevartoti 1-2sav max, daugiau nekvailiok neduoti riebalu.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2809 2022-11-24 14:09

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Yra eph bomb pwo(su dmaa ir t.t.), plius afigenas burneris(clen, t3,yohimbe mix)

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2023-02-21 15:46)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net