Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#76 2008-04-13 20:23

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

auksas rašė:

Na as dabar noriu efektyviai treniruotis ir iki vasaros kiek pavyks issiryskint. Paskaites galvoju apie Animal pak+ animal cuts ar fat burner, bet yra ir nuomoniu, kad nieko gero is animal cuts tai galvoju gal L-carnitino.
Patarkit smile

man l-carntinas stebuklu nedaro..animal cuts patiko wink

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#77 2008-04-14 00:28

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Ar apsimoka ta Animal Cuts isbandyti, turi jis bent kiek poveikio?

Neprisijungęs

 
auksas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#78 2008-04-14 13:59

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Kaip jus manot ar teisingu keliu einu?

Animal Pal+Animal Cuts+Amino rugstys (tarkim BCAA 2000)

Gera mityba

5 treniruotes i savaite, 3 stangu+2 kardio.

Noreciau isgirsti jusu nuomone.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#79 2008-04-14 18:09

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

auksas rašė:

Kaip jus manot ar teisingu keliu einu?

Animal Pal+Animal Cuts+Amino rugstys (tarkim BCAA 2000)

Gera mityba

5 treniruotes i savaite, 3 stangu+2 kardio.

Noreciau isgirsti jusu nuomone.

manau, kad neblogai, tik jau kaina nebloga gaunasi menesiui, ane? smile
..gaila man butu papildams tiek isleist..bet cia kiekvieno pasirinkimas wink

Neprisijungęs

 
NONE
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Trakai
Registravosi: 2006-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 0

#80 2008-04-14 20:31

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

O Proteino prijungti nereiketu? smile Ar is dietos tiek baltymu gauni daug?

Neprisijungęs

 
kempo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-12
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#81 2008-04-14 21:09

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

emexas rašė:

kempo rašė:

Kada ir kaip reikia gerti Fat burnerius? ;]

Ar reikia gerti ant tuščio skrandžio ar ne? smile
Ar gerti kasdien ar tik prieš treniruotę? ir po kiek? ;]

skaityk ka raso ant pakuotes wink

Skaitau, bet jei klausiu, tai vadinasi nesuprantu, nemanai? wink

Vartoti po 1-2 tabletes su 300 ml vandens. Po 1-2 tabletes galima papildomai gerti prieš treniruotę, intensyvių treniruočių metu ar ruošiantis varžyboms.
Derinti su mitybos dieta. Neviršyti 4 tablečių per dieną.

Kad vartoti reikia, tai aš suprantu, bet kokiu metu? ir kaip?
Papildomai prieš treniruotę.. tai vadinasi reikia gerti kažkaip kitaip smile
Man, tas ir neaišku smile
Jei tu žinai, tai nereiškia, kad visi žino smile Jei sunku paaiškinti, tai geriau
iš vis nerašyti ;] Na, mano nuomonė, bet būtų malonu, kad pasidalintum
savo žiniom

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#82 2008-04-14 21:21

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

kempo rašė:

emexas rašė:

kempo rašė:

Kada ir kaip reikia gerti Fat burnerius? ;]

Ar reikia gerti ant tuščio skrandžio ar ne? smile
Ar gerti kasdien ar tik prieš treniruotę? ir po kiek? ;]

skaityk ka raso ant pakuotes wink

Skaitau, bet jei klausiu, tai vadinasi nesuprantu, nemanai? wink

Vartoti po 1-2 tabletes su 300 ml vandens. Po 1-2 tabletes galima papildomai gerti prieš treniruotę, intensyvių treniruočių metu ar ruošiantis varžyboms.
Derinti su mitybos dieta. Neviršyti 4 tablečių per dieną.

Kad vartoti reikia, tai aš suprantu, bet kokiu metu? ir kaip?
Papildomai prieš treniruotę.. tai vadinasi reikia gerti kažkaip kitaip smile
Man, tas ir neaišku smile
Jei tu žinai, tai nereiškia, kad visi žino smile Jei sunku paaiškinti, tai geriau
iš vis nerašyti ;] Na, mano nuomonė, bet būtų malonu, kad pasidalintum
savo žiniom

gert reikia ant tuscio skrandzio. vartoti kasdien. veliau negu 5 val nevartok, nes gali sutrigdyti miega..
o siaip, jei gamintojas raso tik tiek info, tai apskritai to papildo nepirkciau.

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#83 2008-04-18 19:15

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Yra geras derinukas issiryskinti ir priaugti sausa liesa raumeni. tai butu animal pak + animal m-stak + animal cuts. Pats isbandes tj isties weikia.

Neprisijungęs

 
auksas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#84 2008-04-18 23:43

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

CLuB rašė:

Yra geras derinukas issiryskinti ir priaugti sausa liesa raumeni. tai butu animal pak + animal m-stak + animal cuts. Pats isbandes tj isties weikia.

Na as dabar paemes animal cuts+animal pak  ir planuoju vietoj m-stak paimt gal amynkiu kokiu, ziuresim kiek iki vasaros issiryskinsiu smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#85 2008-04-19 07:59

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

nenormalus rašė:

auksas rašė:

Na as dabar noriu efektyviai treniruotis ir iki vasaros kiek pavyks issiryskint. Paskaites galvoju apie Animal pak+ animal cuts ar fat burner, bet yra ir nuomoniu, kad nieko gero is animal cuts tai galvoju gal L-carnitino.
Patarkit smile

man l-carntinas stebuklu nedaro..animal cuts patiko wink

ne stebuklu, bet veiksmingas.. kiek l-carnitino gr vartojai?

Neprisijungęs

 
res5ect
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-01
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#86 2008-04-25 23:31

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Sveiki pasiemiau L-karnitina skysta sakau reik biski pabadaut i parisket ant vasaros =] ziuriu ant instrukcijos parasyta ne sporto dienom gert pres miega o sitam puslapi ape papildus parasyta kad L-karnitinas cituoju L-karnitino rekomenduojama vartoti po 300-1000 mg per dieną. Dėl didesnio jo poreikio (sportininkams, norintiems atsikratyti viršsvorio) galima vartoti ir daugiau. Nepatartina vartoti vakare, nes gali būti sunkiau užmigti, todėl, kad L-karnitinas pasižymi poveikiu, didinančiu žmogaus aktyvumą. TAI KAIP CE ISISUK IS PADETIES =]]]]]]]]]dekui uz atsakymus

Paskutinį kartą taisė res5ect (2008-04-25 23:32)

Neprisijungęs

 
res5ect
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-01
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#87 2008-04-25 23:36

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Da seip wisiem patariu nueit karta ar pora kartu i baseiniuka saut l-karnitina i nuplaukt pora kylu tai sudeginsit dauk kaloriju bet poto kai zweris walgit nori =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#88 2008-04-26 11:40

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

res5ect rašė:

Sveiki pasiemiau L-karnitina skysta sakau reik biski pabadaut i parisket ant vasaros =] ziuriu ant instrukcijos parasyta ne sporto dienom gert pres miega o sitam puslapi ape papildus parasyta kad L-karnitinas cituoju L-karnitino rekomenduojama vartoti po 300-1000 mg per dieną. Dėl didesnio jo poreikio (sportininkams, norintiems atsikratyti viršsvorio) galima vartoti ir daugiau. Nepatartina vartoti vakare, nes gali būti sunkiau užmigti, todėl, kad L-karnitinas pasižymi poveikiu, didinančiu žmogaus aktyvumą. TAI KAIP CE ISISUK IS PADETIES =]]]]]]]]]dekui uz atsakymus

Vieną kartą pabandyk prieš miegą išgerti ir pažiūrėk kaip tau suveiks. Aš tai gerių prieš miegą ir miegu be problemu.

Neprisijungęs

 
Mantysas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#89 2008-04-26 12:11

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

norejau paklaust koki papilda patartumet,laikausi dietos ty svory metu ir manau kad su maistu negaunu reikemo baltymu kiekio,tai ka geriau rinktis amino ar proteina ir butent kokios firmos smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#90 2008-04-26 12:50

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Kartojaus,kartojuos ir kartosiu - On gold whey standart 100% big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#91 2008-04-26 13:15

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Alibras rašė:

Kartojaus,kartojuos ir kartosiu - On gold whey standart 100% big_smile

ir besikartodamas pridurk, kad pas sena sporta sito gerio pigiausiai galima gaut big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#92 2008-04-26 16:26

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Mantysas rašė:

norejau paklaust koki papilda patartumet,laikausi dietos ty svory metu ir manau kad su maistu negaunu reikemo baltymu kiekio,tai ka geriau rinktis amino ar proteina ir butent kokios firmos smile

Jei laikaisi dietos geriau imk ne proteiną, o aminkes. Pvz. Best Body Amino 5000 ar Optimum Amino 2222 Tabs. http://www.proteinas.lt/index.php?skid=19 Vartok prieš valgius, prieš ir po trenkės, bei einant miegoti. Ir dar papildomai siulyčiau pasiimti HMB, kad ir Activita HMB XXL 1250, su HMB kai ryškiniesi minimaliai prarasi raumenų.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#93 2008-05-05 02:02

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Noriu nusipirkti koki papilda, kad padetu riebalini sluoksni degint,maista susitvarkiau, nes zinau, kad be to nieko nebutu.Gal patartumet ka is pigesniu papildu deginimui, nelabai pinigu yra, kadangi ir taip beveik viskas papildams isleidziama pas mane neutral

Neprisijungęs

 
JustasR
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai +PVM
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 310
Atsiliepimai: 0

#94 2008-05-05 08:09

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

<3 fitness rašė:

Noriu nusipirkti koki papilda, kad padetu riebalini sluoksni degint,maista susitvarkiau, nes zinau, kad be to nieko nebutu.Gal patartumet ka is pigesniu papildu deginimui, nelabai pinigu yra, kadangi ir taip beveik viskas papildams isleidziama pas mane neutral

Na seip populiariausias ir nebrangus gan yra l-carnitino produktai,beto dauguma sako ir kad padeda jis,bet reikia ne vien jegos treniruotes atliki bet ir cardio,daug begioti,tada svoris tai tikrai labai greitai kris smile

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#95 2008-05-05 09:12

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

http://maistassportui.lt/index.php?cid=1589 Papildų svorio mažinimui TOP 5 smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#96 2008-05-05 18:56

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

JustasR rašė:

<3 fitness rašė:

Noriu nusipirkti koki papilda, kad padetu riebalini sluoksni degint,maista susitvarkiau, nes zinau, kad be to nieko nebutu.Gal patartumet ka is pigesniu papildu deginimui, nelabai pinigu yra, kadangi ir taip beveik viskas papildams isleidziama pas mane neutral

Na seip populiariausias ir nebrangus gan yra l-carnitino produktai,beto dauguma sako ir kad padeda jis,bet reikia ne vien jegos treniruotes atliki bet ir cardio,daug begioti,tada svoris tai tikrai labai greitai kris smile

20-30 min po treniruotes dvirati paminti manau uzteks ? i sale einu 5 kart i savaite tai ir gausis kad 5 kart po 20-30 min minsiu dvirati.Turejau trauma kojos tai man begiot biski sunku, pradeda skaudet kelius kai visas svoris ant ju.

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#97 2008-05-07 10:30

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

KLAUSIMAS.Zurnale-'MUSKLE&FITNES 2005nr7. perskaiciau,jog negalima vartoti kretino kartu su riebalu degintojais.(tipo vienas kita neutralizuoja)siai dienai man tai aktuali tema:D .sedziu ant''dijetos''.galvojau isigyt koki' burneri'.kretina vartoju praktiskai visada.klausiau 2 treneriu...nuomones tvirtos neisgirdau.Gal cia yra zmoniu zinanciu?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#98 2008-05-07 10:39

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

Povilas rašė:

KLAUSIMAS.Zurnale-'MUSKLE&FITNES 2005nr7. perskaiciau,jog negalima vartoti kretino kartu su riebalu degintojais.(tipo vienas kita neutralizuoja)siai dienai man tai aktuali tema:D .sedziu ant''dijetos''.galvojau isigyt koki' burneri'.kretina vartoju praktiskai visada.klausiau 2 treneriu...nuomones tvirtos neisgirdau.Gal cia yra zmoniu zinanciu?

na tuose burneriuose yra kofeino, o kofeinas kazkiek neutralizuoja kreatina..
cia mano tokia prielaida..
siaip jei isties sitie papildai kartu neina, tai imk burneri, o kreatina dek i sona smile

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#99 2008-05-07 10:41

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

emexas rašė:

Povilas rašė:

KLAUSIMAS.Zurnale-'MUSKLE&FITNES 2005nr7. perskaiciau,jog negalima vartoti kretino kartu su riebalu degintojais.(tipo vienas kita neutralizuoja)siai dienai man tai aktuali tema:D .sedziu ant''dijetos''.galvojau isigyt koki' burneri'.kretina vartoju praktiskai visada.klausiau 2 treneriu...nuomones tvirtos neisgirdau.Gal cia yra zmoniu zinanciu?

na tuose burneriuose yra kofeino, o kofeinas kazkiek neutralizuoja kreatina..
cia mano tokia prielaida..
siaip jei isties sitie papildai kartu neina, tai imk burneri, o kreatina dek i sona smile

jo, nes ir kavos negalima gert vartojant kreatina

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#100 2008-05-07 10:51

Re: Riebalų deginimui, raumenų masės ryškinimui

emexas rašė:

Povilas rašė:

KLAUSIMAS.Zurnale-'MUSKLE&FITNES 2005nr7. perskaiciau,jog negalima vartoti kretino kartu su riebalu degintojais.(tipo vienas kita neutralizuoja)siai dienai man tai aktuali tema:D .sedziu ant''dijetos''.galvojau isigyt koki' burneri'.kretina vartoju praktiskai visada.klausiau 2 treneriu...nuomones tvirtos neisgirdau.Gal cia yra zmoniu zinanciu?

na tuose burneriuose yra kofeino, o kofeinas kazkiek neutralizuoja kreatina..
cia mano tokia prielaida..
siaip jei isties sitie papildai kartu neina, tai imk burneri, o kreatina dek i sona smile

kofeinas neutralizuoja ''''visiskai'''.(cia pagal ta pati zurnala).

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net