Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#3351 2015-01-25 14:53

Re: Pagaliau

Estranged rašė:

natural, sakyk jei galetum atsukt laika ar prasidetum vel su chemija ar naturaliai varytum?

naturaliai gyvuliu nebusi, su sterais mazai kam pavyksta, o be ju tai sansas isviso, maziau klausinek susiimk uz kiausu ir ta bica is 36 cm bent i 41 naturaliai paversk

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3352 2015-01-26 02:08

Re: Pagaliau

Estranged rašė:

natural, sakyk jei galetum atsukt laika ar prasidetum vel su chemija ar naturaliai varytum?

Jei galeciau atsukt laika.visi mes kazka kitaip padarytume.siaip tai tokia viena gera 18 m merga neatpi.es paleidau po metu draugystes,va tai cia reiktu dirbt ta tema.hahaha.o del sportu tai tikrai nebebandyciau vel tapti stambesniu nei esu dabar,ir tikrai neprasideciau su metanu ir tt,nes is to neliko nieko teigiamo, budamas 17m buvau pradejes zengt kovotojo keliu,nekazin kokiam lygyje,bet tai buvo pradzia,sudalyvavau varzybose,sekesi gerai,bet norejau kazkodel spausti ta magiska 150kg,o kasdien boksuojantis tai neimanoma mano sudejimui.na tai visiskai kvaila mintis buvo,tada sveriau 85 kazkur,90 kg stanga spaudziau 8 kart,tiek jegos kovotojui per akis,bet taip jau gavosi kad i kikbokso varzybas daugiau nesiruosiau ir lygi nekazin ka bepakeliau tehniniam lygmenyje nuo to pradinuko lygio.tiesa nuo kikbokso perejau ant bokso,tai rankos gal kiek greitesnes nei tada,bet bendra istverme kurkas prastesne deja.

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-01-26 02:09)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3353 2015-01-26 02:13

Re: Pagaliau

Domantas rašė:

Gerai gerai naturale pajudi. as bent kazkiek noriu vel pajudet.. nes pora m atgal gavau dienos metu siauliuose nuo kazkokio latro i ausi ir net nebuvo jokiu bandymusi gynt:D

Galejai tada vasara uzsukt,buciau kelis esminius dalykus parodes kaip must,bent tiesius kaire desine.na gal sia vasara busi,uzsuk, sone monstro nusifotkinsiu

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#3354 2015-01-26 07:25

Re: Pagaliau

Hm kur logika - metano nebevartočiau, bet susta kali big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3355 2015-01-26 07:55

Re: Pagaliau

Advoco rašė:

Hm kur logika - metano nebevartočiau, bet susta kali big_smile

Tu adaptuotas esi. Tu bent seki loga? Tu bent zinai kiek ir kodel ta susta varo? Tu eini per temas ir svaigsti kaip koks retardas o realiam gyvenime esi kausas is mokykloj jau laiku prisimenu tokie vaiksciodavo kampais

Paskutinį kartą taisė Domantas (2015-01-26 07:57)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3356 2015-01-26 07:58

Re: Pagaliau

NATURAL1978 rašė:

Domantas rašė:

Gerai gerai naturale pajudi. as bent kazkiek noriu vel pajudet.. nes pora m atgal gavau dienos metu siauliuose nuo kazkokio latro i ausi ir net nebuvo jokiu bandymusi gynt:D

Galejai tada vasara uzsukt,buciau kelis esminius dalykus parodes kaip must,bent tiesius kaire desine.na gal sia vasara busi,uzsuk, sone monstro nusifotkinsiu

Toks ir tas monstras. Tai daug as ka planavau ta ir ta veiksiu.. o kai reikejo tai pas daktarus apsilankiau tik

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#3357 2015-01-26 08:05

Re: Pagaliau

smile na pakampiais kaip matau tu vaikščiojai ir tebevaikščioji smile gavai į dūdą ir tepei slides big_smile
dabar manai, kad pasimokysi kovos su šešėliu ir visus daužysi? big_smileD tu bent žinai kiek laiko reikia, kad išmoktum kovoti?
galiu tave nuliūdinti, technikos įgūdžių lavinimas drąsos nepridės, o tai, kad tu bailys, pats pripažinai savo temoje.
jei nemoki muštis, tai užgulk savo svoriu ir dusink, bet tam reikia drąsos, tam reikia pulti, o ne gūžtis gavus į snukį.
nors ką čia tau aiškinti, tu save realizuoji per selfius ančiuko lūpomis big_smileD
kitas dalykas - jei pradėsi judėti (kuo aš labai abejoju) tai susitrauksi kaip vytinta dešra, tada pradėsi kūkčioti, kad esi mažas, kad pečių nebėra, kad bankė mažėja ir kad iš vis gyvenimo nėra, nes tu kūdas, o dar tas tavo ūgis... vien žo pasiruošk nosinių nosiai valyti big_smileD

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3358 2015-01-26 08:17

Re: Pagaliau

Advoco rašė:

smile na pakampiais kaip matau tu vaikščiojai ir tebevaikščioji smile gavai į dūdą ir tepei slides big_smile
dabar manai, kad pasimokysi kovos su šešėliu ir visus daužysi? big_smileD tu bent žinai kiek laiko reikia, kad išmoktum kovoti?
galiu tave nuliūdinti, technikos įgūdžių lavinimas drąsos nepridės, o tai, kad tu bailys, pats pripažinai savo temoje.
jei nemoki muštis, tai užgulk savo svoriu ir dusink, bet tam reikia drąsos, tam reikia pulti, o ne gūžtis gavus į snukį.
nors ką čia tau aiškinti, tu save realizuoji per selfius ančiuko lūpomis big_smileD
kitas dalykas - jei pradėsi judėti (kuo aš labai abejoju) tai susitrauksi kaip vytinta dešra, tada pradėsi kūkčioti, kad esi mažas, kad pečių nebėra, kad bankė mažėja ir kad iš vis gyvenimo nėra, nes tu kūdas, o dar tas tavo ūgis... vien žo pasiruošk nosinių nosiai valyti big_smileD

big_smile nu nu tesk kur ir nuo ko esu gaves ?big_smile kad rasiau kad esu gaves i ausi?   reakcija  yra pas mane .  JUDRUMAS TIK SUMAZEJAS BET 10m kase loses tai jo niekad netruko.Boksa lankes pries4m bet cia no nera galimybes:D  O del drasos visi mane zn as nk neslepiu:) o tu jei esi nemyznius tai davai per nacionalini rl cempa atlek i klpd cia uz gero men ir galesi man viska pasakyt ka nori:) galesim ft pasidaryt .
Tai tik neapsimyzk dabar:) tiek cia tokiu kaip tu loja  tik zn koks skirtumas esminis tarp musu AS TAU IR I AKIS PASAKYCIAU KAD TU utiutiu O TU NE.  JEI TAIP lauksiu kietuoli;)

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#3359 2015-01-26 08:30

Re: Pagaliau

Domantas rašė:

Advoco rašė:

smile na pakampiais kaip matau tu vaikščiojai ir tebevaikščioji smile gavai į dūdą ir tepei slides big_smile
dabar manai, kad pasimokysi kovos su šešėliu ir visus daužysi? big_smileD tu bent žinai kiek laiko reikia, kad išmoktum kovoti?
galiu tave nuliūdinti, technikos įgūdžių lavinimas drąsos nepridės, o tai, kad tu bailys, pats pripažinai savo temoje.
jei nemoki muštis, tai užgulk savo svoriu ir dusink, bet tam reikia drąsos, tam reikia pulti, o ne gūžtis gavus į snukį.
nors ką čia tau aiškinti, tu save realizuoji per selfius ančiuko lūpomis big_smileD
kitas dalykas - jei pradėsi judėti (kuo aš labai abejoju) tai susitrauksi kaip vytinta dešra, tada pradėsi kūkčioti, kad esi mažas, kad pečių nebėra, kad bankė mažėja ir kad iš vis gyvenimo nėra, nes tu kūdas, o dar tas tavo ūgis... vien žo pasiruošk nosinių nosiai valyti big_smileD

big_smile nu nu tesk kur ir nuo ko esu gaves ?big_smile kad rasiau kad esu gaves i ausi?   reakcija  yra pas mane .  JUDRUMAS TIK SUMAZEJAS BET 10m kase loses tai jo niekad netruko.Boksa lankes pries4m bet cia no nera galimybes:D  O del drasos visi mane zn as nk neslepiu:) o tu jei esi nemyznius tai davai per nacionalini rl cempa atlek i klpd cia uz gero men ir galesi man viska pasakyt ka nori:) galesim ft pasidaryt .
Tai tik neapsimyzk dabar:) tiek cia tokiu kaip tu loja  tik zn koks skirtumas esminis tarp musu AS TAU IR I AKIS PASAKYCIAU KAD TU utiutiu O TU NE.  JEI TAIP lauksiu kietuoli;)

Domke laukiam foto big_smile

http://i61.tinypic.com/2j5zy43.jpg

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#3360 2015-01-26 08:36

Re: Pagaliau

che che big_smile
o gyvenime dažniausiai būna taip - https://www.facebook.com/video.php?v=43 … mp;theater

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3361 2015-01-26 09:40

Re: Pagaliau

Advoco rašė:

che che big_smile
o gyvenime dažniausiai būna taip - https://www.facebook.com/video.php?v=43 … mp;theater

Stobal pagal proTa tau nedaugiau 15:)

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#3362 2015-01-26 10:02

Re: Pagaliau

Advoco, tau tikrai 35? Blin, nedaug man liko, jei smegenų ląstelių degeneracija tokiam amžiuje taip stipriai apsireiškia...

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#3363 2015-01-26 11:44

Re: Pagaliau

Aš tiesiog nusileidžiu iki jūsų lygio, kitaip bijau būti nesuprastas big_smile
keturis metus bičas lankė boksą o gavęs pliuchą prieš porą metų susigūžė į kamuoliuką.
tai tik patvirtina mano teiginius, kad net keturių metų nepakanka, kad būtum bent vidutiniu kovotoju. o tu čia gyveni iliuzijomis, kad pasimosavęs prieš šešėlį visus kirsi iš eilės big_smile
nebejuokint big_smile
nu neik tu ten kur tau neskirta, kilnok štangas, lankstyk rankas, tik neik ten kur renkasi kitokie vyrai, nes ten nepakaks vien tik raumenį įtraukti smile)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#3364 2015-01-26 11:48

Re: Pagaliau

Pries 4 metus,o ne 4 metus...

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3365 2015-01-26 12:44

Re: Pagaliau

Advoco rašė:

Aš tiesiog nusileidžiu iki jūsų lygio, kitaip bijau būti nesuprastas big_smile
keturis metus bičas lankė boksą o gavęs pliuchą prieš porą metų susigūžė į kamuoliuką.
tai tik patvirtina mano teiginius, kad net keturių metų nepakanka, kad būtum bent vidutiniu kovotoju. o tu čia gyveni iliuzijomis, kad pasimosavęs prieš šešėlį visus kirsi iš eilės big_smile
nebejuokint big_smile
nu neik tu ten kur tau neskirta, kilnok štangas, lankstyk rankas, tik neik ten kur renkasi kitokie vyrai, nes ten nepakaks vien tik raumenį įtraukti smile)

Kur tu matei kad as gavau nuo ko???big_smile utiutiu tu laip kliedi vaikas pirma sakiau esu prasilwides i ausi tiesiog ejom su chebra ir kazkoks pijokas  is salies dave praeinant o atsisukes  plojau atgal  ir soninius dantis isspjove iskart. SIAULIU KRASTE dar susirask yra straipsnis  kad iesko   su melynu megstiniu auksto stipriai suzalojusio kita zmogu.   
Bet tu adaptas esi:D tu kalben aiskiai  jei pasakiau kad prasiledau tai tirlipirli jau?big_smile tu eitum gatve su pana minioj ir kazkas plotu i ausi ir tipo jau cia lb gedinga?big_smile
RL LENKIMAS TAIP PAT YRA SUSIJAS SU REKCIJA. LAIMI TAS KAS GREITESNIS. O pas mus gyme yra kriause yra boksi treneriai tiesiog naturalas daug metu tuo uzsima td klausiu. big_smile  tai jei tu toks kietuolis tai susitinkam ir galesi pamokint ir bokso ir ko noresi:D
IR PRIES ka teigdamas ar komentuodamas  perskaityk kas rasoma.

Neprisijungęs

 
21.30 PM
Piktas
Vietovė: London
Registravosi: 2012-01-18
Žinutės: 1562
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3366 2015-01-26 13:30

Re: Pagaliau

Domantas rašė:

Advoco rašė:

Aš tiesiog nusileidžiu iki jūsų lygio, kitaip bijau būti nesuprastas big_smile
keturis metus bičas lankė boksą o gavęs pliuchą prieš porą metų susigūžė į kamuoliuką.
tai tik patvirtina mano teiginius, kad net keturių metų nepakanka, kad būtum bent vidutiniu kovotoju. o tu čia gyveni iliuzijomis, kad pasimosavęs prieš šešėlį visus kirsi iš eilės big_smile
nebejuokint big_smile
nu neik tu ten kur tau neskirta, kilnok štangas, lankstyk rankas, tik neik ten kur renkasi kitokie vyrai, nes ten nepakaks vien tik raumenį įtraukti smile)

Kur tu matei kad as gavau nuo ko???big_smile utiutiu tu laip kliedi vaikas pirma sakiau esu prasilwides i ausi tiesiog ejom su chebra ir kazkoks pijokas  is salies dave praeinant o atsisukes  plojau atgal  ir soninius dantis isspjove iskart. SIAULIU KRASTE dar susirask yra straipsnis  kad iesko   su melynu megstiniu auksto stipriai suzalojusio kita zmogu.   
Bet tu adaptas esi:D tu kalben aiskiai  jei pasakiau kad prasiledau tai tirlipirli jau?big_smile tu eitum gatve su pana minioj ir kazkas plotu i ausi ir tipo jau cia lb gedinga?big_smile
RL LENKIMAS TAIP PAT YRA SUSIJAS SU REKCIJA. LAIMI TAS KAS GREITESNIS. O pas mus gyme yra kriause yra boksi treneriai tiesiog naturalas daug metu tuo uzsima td klausiu. big_smile  tai jei tu toks kietuolis tai susitinkam ir galesi pamokint ir bokso ir ko noresi:D
IR PRIES ka teigdamas ar komentuodamas  perskaityk kas rasoma.

As apakes kaip tu turi tiek kantrybes, taip mandagiai bandyti paaiskinti sudvabaliams, kurie vis tiek niekad nesupras.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3367 2015-01-26 14:32

Re: Pagaliau

21.30 PM rašė:

Domantas rašė:

Advoco rašė:

Aš tiesiog nusileidžiu iki jūsų lygio, kitaip bijau būti nesuprastas big_smile
keturis metus bičas lankė boksą o gavęs pliuchą prieš porą metų susigūžė į kamuoliuką.
tai tik patvirtina mano teiginius, kad net keturių metų nepakanka, kad būtum bent vidutiniu kovotoju. o tu čia gyveni iliuzijomis, kad pasimosavęs prieš šešėlį visus kirsi iš eilės big_smile
nebejuokint big_smile
nu neik tu ten kur tau neskirta, kilnok štangas, lankstyk rankas, tik neik ten kur renkasi kitokie vyrai, nes ten nepakaks vien tik raumenį įtraukti smile)

Kur tu matei kad as gavau nuo ko???big_smile utiutiu tu laip kliedi vaikas pirma sakiau esu prasilwides i ausi tiesiog ejom su chebra ir kazkoks pijokas  is salies dave praeinant o atsisukes  plojau atgal  ir soninius dantis isspjove iskart. SIAULIU KRASTE dar susirask yra straipsnis  kad iesko   su melynu megstiniu auksto stipriai suzalojusio kita zmogu.   
Bet tu adaptas esi:D tu kalben aiskiai  jei pasakiau kad prasiledau tai tirlipirli jau?big_smile tu eitum gatve su pana minioj ir kazkas plotu i ausi ir tipo jau cia lb gedinga?big_smile
RL LENKIMAS TAIP PAT YRA SUSIJAS SU REKCIJA. LAIMI TAS KAS GREITESNIS. O pas mus gyme yra kriause yra boksi treneriai tiesiog naturalas daug metu tuo uzsima td klausiu. big_smile  tai jei tu toks kietuolis tai susitinkam ir galesi pamokint ir bokso ir ko noresi:D
IR PRIES ka teigdamas ar komentuodamas  perskaityk kas rasoma.

As apakes kaip tu turi tiek kantrybes, taip mandagiai bandyti paaiskinti sudvabaliams, kurie vis tiek niekad nesupras.

Seniuk nu man juokinga atein kuria istorijas:D tai as visiem siulau kai bunu lt ar pasportuot ar kitokiais tikslais:D tik as nesuprantu koks tikslas slept kas esi ant visu stumt:D

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3368 2015-01-26 14:34

Re: Pagaliau

21.30 PM rašė:

Domantas rašė:

Advoco rašė:

Aš tiesiog nusileidžiu iki jūsų lygio, kitaip bijau būti nesuprastas big_smile
keturis metus bičas lankė boksą o gavęs pliuchą prieš porą metų susigūžė į kamuoliuką.
tai tik patvirtina mano teiginius, kad net keturių metų nepakanka, kad būtum bent vidutiniu kovotoju. o tu čia gyveni iliuzijomis, kad pasimosavęs prieš šešėlį visus kirsi iš eilės big_smile
nebejuokint big_smile
nu neik tu ten kur tau neskirta, kilnok štangas, lankstyk rankas, tik neik ten kur renkasi kitokie vyrai, nes ten nepakaks vien tik raumenį įtraukti smile)

Kur tu matei kad as gavau nuo ko???big_smile utiutiu tu laip kliedi vaikas pirma sakiau esu prasilwides i ausi tiesiog ejom su chebra ir kazkoks pijokas  is salies dave praeinant o atsisukes  plojau atgal  ir soninius dantis isspjove iskart. SIAULIU KRASTE dar susirask yra straipsnis  kad iesko   su melynu megstiniu auksto stipriai suzalojusio kita zmogu.   
Bet tu adaptas esi:D tu kalben aiskiai  jei pasakiau kad prasiledau tai tirlipirli jau?big_smile tu eitum gatve su pana minioj ir kazkas plotu i ausi ir tipo jau cia lb gedinga?big_smile
RL LENKIMAS TAIP PAT YRA SUSIJAS SU REKCIJA. LAIMI TAS KAS GREITESNIS. O pas mus gyme yra kriause yra boksi treneriai tiesiog naturalas daug metu tuo uzsima td klausiu. big_smile  tai jei tu toks kietuolis tai susitinkam ir galesi pamokint ir bokso ir ko noresi:D
IR PRIES ka teigdamas ar komentuodamas  perskaityk kas rasoma.

As apakes kaip tu turi tiek kantrybes, taip mandagiai bandyti paaiskinti sudvabaliams, kurie vis tiek niekad nesupras.

Seniuk nu man juokinga atein kuria istorijas:D tai as visiem siulau kai bunu lt ar pasportuot ar kitokiais tikslais:D tik as nesuprantu koks tikslas slept kas esi ant visu stumt:D

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#3369 2015-01-26 19:14

Re: Pagaliau

naturalai, o kokia tau diagnoze?

primary ar secondary hypo? ir nuo ko?

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3370 2015-01-26 19:35

Re: Pagaliau

Advoco rašė:

che che big_smile
o gyvenime dažniausiai būna taip - https://www.facebook.com/video.php?v=43 … mp;theater

Tai ar sutiksi susitikt su juo ir jam viska i akis pasakyt ? big_smile Manau ats. jau zinom big_smile Asmeniskai Domanta labai gerbiu kaip sportininka, nepazistu kaip zmogaus, nezinau koks jis, taciau tureti tiek ryzto, toki atsidavima, pasisventima sportui.. Gerbtina tikrai. Domantas minejes jog jei ne viperis, natural, azuolas, winstrolis ir dar keli jo ir cia nebutu, taciau jis ir pats ieina i sia kategorija, taip ir toliau ! nykstys

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#3371 2015-01-26 20:20

Re: Pagaliau

krachas rašė:

Advoco rašė:

che che big_smile
o gyvenime dažniausiai būna taip - https://www.facebook.com/video.php?v=43 … mp;theater

Tai ar sutiksi susitikt su juo ir jam viska i akis pasakyt ? big_smile Manau ats. jau zinom big_smile Asmeniskai Domanta labai gerbiu kaip sportininka, nepazistu kaip zmogaus, nezinau koks jis, taciau tureti tiek ryzto, toki atsidavima, pasisventima sportui.. Gerbtina tikrai. Domantas minejes jog jei ne viperis, natural, azuolas, winstrolis ir dar keli jo ir cia nebutu, taciau jis ir pats ieina i sia kategorija, taip ir toliau ! nykstys

Dejo i krumus

Neprisijungęs

 
kudo1stas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-03-04
Žinutės: 94
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3372 2015-01-26 20:47

Re: Pagaliau

Natural, gal esi judejes kada su Ramunu, kaip sekesi? maciau tavo fb yra nuotrauka ikelta su juo, panemunes sile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3373 2015-01-26 22:10

Re: Pagaliau

eQuity rašė:

krachas rašė:

Advoco rašė:

che che big_smile
o gyvenime dažniausiai būna taip - https://www.facebook.com/video.php?v=43 … mp;theater

Tai ar sutiksi susitikt su juo ir jam viska i akis pasakyt ? big_smile Manau ats. jau zinom big_smile Asmeniskai Domanta labai gerbiu kaip sportininka, nepazistu kaip zmogaus, nezinau koks jis, taciau tureti tiek ryzto, toki atsidavima, pasisventima sportui.. Gerbtina tikrai. Domantas minejes jog jei ne viperis, natural, azuolas, winstrolis ir dar keli jo ir cia nebutu, taciau jis ir pats ieina i sia kategorija, taip ir toliau ! nykstys

Dejo i krumus

Nu chebra ne piemenys esam ten kad parasyt kokua nesamone ar nusert per neta. smile TIK zinai jei turi drasos maigyt klaviatura turek pasakyt drasos i akis. as nesuprantu tikslo ateit ir stumt.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3374 2015-01-27 03:59

Re: Pagaliau

Advoco rašė:

Hm kur logika - metano nebevartočiau, bet susta kali big_smile

o ka cia matai bendro tarp ju.apast to kad abu AS.vienas oral,labai toksiskas,kitas injekc,nei istolo kepenim tiek zalos nedaro.beja susta varau kaip vaistus,o metana valgiau nes norejau buti stipresnis nei galiu.

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-01-27 04:01)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3375 2015-01-27 04:11

Re: Pagaliau

kudo1stas rašė:

Natural,
gal esi
judejes kada su Ramunu, kaip sekesi? maciau tavo fb yra nuotrauka ikelta
su juo, panemunes sile

taip.su ramu vis i metus po raundu keleta vasara padarydavom.tai ka
ten.pora min dar laikausi paskui jau dustu ir gaunu kaip vaikas.juk muai
tai buves cempas lt uz 85kg ramas.mes nuo 2003 bendraujam.RAMAS ZVERIS tikru tikriausias.nera labai agresyvus sparinge bet manau jei noretu tai mane per minute nukirstu.o taip duoda pasirodyt,padirba ant gynybos ,neveltui 10m ruoses ir dalyvavo muai tai cempuose.

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-01-27 04:14)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net