Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#351 2011-07-01 10:03

Re: Pagaliau

oho kokie debatai.ryskus ar neryskus  buvau 1 psl paskutine foto ten svoris gal 92-93 kg ranka 43 ,o kursas baigtas pries naujus metus ziema.daugiau ant sauso neturejau:|

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#352 2011-07-01 10:04

Re: Pagaliau

Tylus rašė:

šiaip esu matęs pilvūzą su ryškia kakta, net gysla iššokus buvo. Nu jei tau geriau, tai tu pats ryškiausias, bet jei salėj dažnai būni tai matomai ir tikrai ryškių esi mates. O kad aš ryškus tai šmeižtas:) ir tokiu kolkas neturiu noro būt, nes nėra ką ryškint, matomai stažas menkas. Tai nesupratau kam man sakyt kad dangus raudonas, jei taip nėra?

nes PJAUNI, zmogau smile tu pasakei, kad tau iki ryskios rankos 3cm? Ateivi, pasidaryk ryskia ranka ir turesi 37, tada pagalvok, kiek dar reikia tau damest smile
apie mane cia kalba neina, bet pamates tavo foto nesuprantu, kodel tu apie save kalbant vartoji zodi "ryskus" yikes

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#353 2011-07-01 10:10

Re: Pagaliau

PJAUNI cia tu jaunuoli, nes as niekur apie ryskuma nekalbejau, juokais kalbejom aplamai apie apimtis, apie kokybe ne, tai jau neisizeisk, kad man tamsta nesi ryskus. Del manes, tegul ir 33 buna, jei tau nuo to geriau smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#354 2011-07-01 10:14

Re: Pagaliau

Tylus rašė:

PJAUNI cia tu jaunuoli, nes as niekur apie ryskuma nekalbejau, juokais kalbejom aplamai apie apimtis, apie kokybe ne, tai jau neisizeisk, kad man tamsta nesi ryskus. Del manes, tegul ir 33 buna, jei tau nuo to geriau smile

dar karta sakau, apie mane cia kalba neina, tik kai rasai, pamastyk, ka rasai smile tik tiek

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#355 2011-07-01 10:15

Re: Pagaliau

Tylus rašė:

PJAUNI cia tu jaunuoli, nes as niekur apie ryskuma nekalbejau, juokais kalbejom aplamai apie apimtis, apie kokybe ne, tai jau neisizeisk, kad man tamsta nesi ryskus. Del manes, tegul ir 33 buna, jei tau nuo to geriau smile

Nesugriauk tu jo iliuzijos, kad jo bicas didžiausias ir ryškiausias.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#356 2011-07-01 10:20

Re: Pagaliau

gazuotas rašė:

Tylus rašė:

PJAUNI cia tu jaunuoli, nes as niekur apie ryskuma nekalbejau, juokais kalbejom aplamai apie apimtis, apie kokybe ne, tai jau neisizeisk, kad man tamsta nesi ryskus. Del manes, tegul ir 33 buna, jei tau nuo to geriau smile

Nesugriauk tu jo iliuzijos, kad jo bicas didžiausias ir ryškiausias.

dar vienas molis big_smile ar as sakiau, kad mano IAUSIAS? smile atsigauk, nebuk piktas, su tavim as isvis jokiu reikalu neturiu smile tema buvo ta, kad jis palygino savo su mano, kai lyginti, mano nuomone, nera ka smile jei lygintu naturalas, winstrolis ir DAUG kitu, nebutu bedu smile isigilinkit biski ir nereikia cia kliedet. Norit pabuti mandri, bukit ne uz klaviaturos su kavos puodeliu big_smile

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#357 2011-07-01 10:26

Re: Pagaliau

nenormalus rašė:

gazuotas rašė:

Tylus rašė:

PJAUNI cia tu jaunuoli, nes as niekur apie ryskuma nekalbejau, juokais kalbejom aplamai apie apimtis, apie kokybe ne, tai jau neisizeisk, kad man tamsta nesi ryskus. Del manes, tegul ir 33 buna, jei tau nuo to geriau smile

Nesugriauk tu jo iliuzijos, kad jo bicas didžiausias ir ryškiausias.

dar vienas molis big_smile ar as sakiau, kad mano IAUSIAS? smile atsigauk, nebuk piktas, su tavim as isvis jokiu reikalu neturiu smile tema buvo ta, kad jis palygino savo su mano, kai lyginti, mano nuomone, nera ka smile jei lygintu naturalas, winstrolis ir DAUG kitu, nebutu bedu smile isigilinkit biski ir nereikia cia kliedet. Norit pabuti mandri, bukit ne uz klaviaturos su kavos puodeliu big_smile

Deja, ne su kava, o su arbata ir paties keptais avižiniais sausainiais big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#358 2011-07-01 10:28

Re: Pagaliau

gazuotas rašė:

nenormalus rašė:

gazuotas rašė:


Nesugriauk tu jo iliuzijos, kad jo bicas didžiausias ir ryškiausias.

dar vienas molis big_smile ar as sakiau, kad mano IAUSIAS? smile atsigauk, nebuk piktas, su tavim as isvis jokiu reikalu neturiu smile tema buvo ta, kad jis palygino savo su mano, kai lyginti, mano nuomone, nera ka smile jei lygintu naturalas, winstrolis ir DAUG kitu, nebutu bedu smile isigilinkit biski ir nereikia cia kliedet. Norit pabuti mandri, bukit ne uz klaviaturos su kavos puodeliu big_smile

Deja, ne su kava, o su arbata ir paties keptais avižiniais sausainiais big_smile

maximoj akcija buvo pries 2sav, tai kila suedziau per 2d sad

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#359 2011-07-01 10:29

Re: Pagaliau

NATURAL1978 rašė:

oho kokie debatai.ryskus ar neryskus  buvau 1 psl paskutine foto ten svoris gal 92-93 kg ranka 43 ,o kursas baigtas pries naujus metus ziema.daugiau ant sauso neturejau:|

sorry big_smile turiu savybe pamokint nemokanti, apgint nuskriausta, pagaut BAXURA su mociutes rankinuku beganti big_smile
o del rankos, tai tik patvirtini mano zodzius smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#360 2011-07-01 10:30

Re: Pagaliau

Su mandrumu pas mane viskas proto ribose tiek gyvai, tiek su arbata, tiek su alum prie klaves, bendravimo sutrikimo neturiu - galim bendraut bet kurioj galaktikoj wink , tokia mano nuomone ir as su ja sutinku. Va su jumoro jausmu pas kazka problemos prasidejo, tai gal uzrisam sitas tanku lenktynes, nes tankus stumiam i kalniuka. smile

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#361 2011-07-01 10:33

Re: Pagaliau

nenormalus rašė:

gazuotas rašė:

nenormalus rašė:


dar vienas molis big_smile ar as sakiau, kad mano IAUSIAS? smile atsigauk, nebuk piktas, su tavim as isvis jokiu reikalu neturiu smile tema buvo ta, kad jis palygino savo su mano, kai lyginti, mano nuomone, nera ka smile jei lygintu naturalas, winstrolis ir DAUG kitu, nebutu bedu smile isigilinkit biski ir nereikia cia kliedet. Norit pabuti mandri, bukit ne uz klaviaturos su kavos puodeliu big_smile

Deja, ne su kava, o su arbata ir paties keptais avižiniais sausainiais big_smile

maximoj akcija buvo pries 2sav, tai kila suedziau per 2d sad

Aš tai vakar iš neturėjimo kas veikt susiradau receptą ir pats kepiau big_smile Bet gavosi lb gerai big_smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#362 2011-07-01 10:36

Re: Pagaliau

gazuotas rašė:

nenormalus rašė:

gazuotas rašė:


Deja, ne su kava, o su arbata ir paties keptais avižiniais sausainiais big_smile

maximoj akcija buvo pries 2sav, tai kila suedziau per 2d sad

Aš tai vakar iš neturėjimo kas veikt susiradau receptą ir pats kepiau big_smile Bet gavosi lb gerai big_smile

Geris yra lydekos mesyte, ypac kai pats pagauni, kaulu nedaug, baltymas neblogas ir omega3 gal dar koks slakas yra big_smile - va per kazkoki gripa kad valgyt nelenda, tai 2300 maximum susirenku o bicas traukiasi ant akiu, manau, jau apie 30 teliko, pilvas iki keliu - sportuot noriu - negaliu sad

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#363 2011-07-01 10:49

Re: Pagaliau

Tylus rašė:

gazuotas rašė:

nenormalus rašė:


maximoj akcija buvo pries 2sav, tai kila suedziau per 2d sad

Aš tai vakar iš neturėjimo kas veikt susiradau receptą ir pats kepiau big_smile Bet gavosi lb gerai big_smile

Geris yra lydekos mesyte, ypac kai pats pagauni, kaulu nedaug, baltymas neblogas ir omega3 gal dar koks slakas yra big_smile - va per kazkoki gripa kad valgyt nelenda, tai 2300 maximum susirenku o bicas traukiasi ant akiu, manau, jau apie 30 teliko, pilvas iki keliu - sportuot noriu - negaliu sad

tai kaip cia tave ligos puola ,per ts dietas ziurek ,kad imunine nebutu pasedus,kokio c sussileisti pora deziu gal nepamaisytu.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#364 2011-07-01 10:52

Re: Pagaliau

Zvejo likimas - jei gerai kimba ir salta - namo neisi big_smile
p.s. galvoju ryt poryt uzsukt i kaspina paziuret kas is jo like, o RAIMIS tai ir nesupratau ar Dainavos klube dirba ar uzsieny sad

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#365 2011-07-01 10:54

Re: Pagaliau

Tylus rašė:

Zvejo likimas - jei gerai kimba ir salta - namo neisi big_smile
p.s. galvoju ryt poryt uzsukt i kaspina paziuret kas is jo like, o RAIMIS tai ir nesupratau ar Dainavos klube dirba ar uzsieny sad

dar visai neseniai ,pries menesi DAINAVOI bobas kirkino,ta jis moka geriausiai:nykstys:

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#366 2011-07-01 10:57

Re: Pagaliau

Galvoju pas ji rtudeni nueit pasitart del sporto.Man tai jis is senoviniu pats rimciausias. Niekada nebuvo problemu su bajeriais ir siaip... rajone gerbiamas buvo big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#367 2011-07-01 13:31

Re: Pagaliau

Raimis jau nebedirba kaspine liko tik Mariukas.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#368 2011-07-01 13:36

Re: Pagaliau

Sportuoji gal ten?

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#369 2011-07-01 13:37

Re: Pagaliau

Tylus rašė:

Sportuoji gal ten?

Jo sportuojam smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#370 2011-07-01 13:48

Re: Pagaliau

geras. O arūncė toks dar sportuoja? Esu užsukęs gal prieš 5metus. Mariukas kaip tik koja nejuokingai buvo sumušęs... Štanga krito atrodo sakė

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#371 2011-07-01 13:53

Re: Pagaliau

As pats apie 2 metus sportuoju cia , matydavau dar, jeigu apie tapaty Aruna kalbam , drutas toks smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#372 2011-07-01 18:22

Re: Pagaliau

nenormalus rašė:

Tylus rašė:

yra 41 tokio ryskumo nelabai - kaip pas tave. Tai bus gana dar 3cm su ta pacia kokybe? big_smile

tu manai, kad turi ranka ryskumo, kaip pas mane? tau viskas gerai su galva? big_smile nes paskutiniai postai kazko ziuriu man itarima kelia jau big_smile
1. riebalai nuo viso kuno dega tolygiai, todel negali buti, kad ryski ranka,  o neryskus pilvas ar pirstai smile
2. tavo foto maciau ir...kazko nesimato, kad ryskumo butu pas tave kazkur big_smile
3. logiskas klausimas - isvada "kur tas ryskumas tavo?"

Mano ranka vistiek geresne nei jusu abieju big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Jigis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-31
Žinutės: 328
Atsiliepimai: 0

#373 2011-07-01 20:12

Re: Pagaliau

rolka78 rašė:

nenormalus rašė:

Tylus rašė:

yra 41 tokio ryskumo nelabai - kaip pas tave. Tai bus gana dar 3cm su ta pacia kokybe? big_smile

tu manai, kad turi ranka ryskumo, kaip pas mane? tau viskas gerai su galva? big_smile nes paskutiniai postai kazko ziuriu man itarima kelia jau big_smile
1. riebalai nuo viso kuno dega tolygiai, todel negali buti, kad ryski ranka,  o neryskus pilvas ar pirstai smile
2. tavo foto maciau ir...kazko nesimato, kad ryskumo butu pas tave kazkur big_smile
3. logiskas klausimas - isvada "kur tas ryskumas tavo?"

Mano ranka vistiek geresne nei jusu abieju big_smile big_smile big_smile

ne, mano geresnė. tongue

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#374 2011-07-01 20:13

Re: Pagaliau

Jigis rašė:

rolka78 rašė:

nenormalus rašė:


tu manai, kad turi ranka ryskumo, kaip pas mane? tau viskas gerai su galva? big_smile nes paskutiniai postai kazko ziuriu man itarima kelia jau big_smile
1. riebalai nuo viso kuno dega tolygiai, todel negali buti, kad ryski ranka,  o neryskus pilvas ar pirstai smile
2. tavo foto maciau ir...kazko nesimato, kad ryskumo butu pas tave kazkur big_smile
3. logiskas klausimas - isvada "kur tas ryskumas tavo?"

Mano ranka vistiek geresne nei jusu abieju big_smile big_smile big_smile

ne, mano geresnė. tongue

34cm? big_smile

Neprisijungęs

 
Jigis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-31
Žinutės: 328
Atsiliepimai: 0

#375 2011-07-01 20:23

Re: Pagaliau

gedemas rašė:

Jigis rašė:

rolka78 rašė:


Mano ranka vistiek geresne nei jusu abieju big_smile big_smile big_smile

ne, mano geresnė. tongue

34cm? big_smile

Šiltai šiltai pataikei. bet ne į dešimtuką. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net