Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#76 2011-12-23 23:10

Re: Ka manot? THC

robertass rašė:

RastaDay rašė:

I SAVAITE KARTA PARUKYTI YRA NET LAAABAAAI SVEIKA!!! nykstys
ir as zinau kodel si atsilikusi salis nelegalizuos zolytes..
TODEL KAD SUMAZES VAISTU PARDAVIMAI, ALKOHOLIO IR VISOKIO KITO SUDO!!! NIEKS NEBEMOKES BAUDU UZ AUGINIMA IR RUKYMA..
del to valsybe nebegaus tiek lesu ir del to jiems neapsimoka jos legalizuoti.. nu nu visai nu.. pizdets hamai ne? lol
BET MAN TAI PH big_smile KAIP RUKIAU SESTADIENI PO KASEKELI TAIP IR RUKYSIU SVEIKATAI PALAIKYTI.. alah

sveikatele big_smile tai tu is tos serijos: ai va rukau keturi metai diena dienon ir nepriprantu big_smile siaip kad legalizuotu tai is to nieko gero nebutu, nes salies padetis nuo to nepageres. salys kuriose priimta sitie dalykai yra geros ekonomines bukles. cia dar kazka rase kad senovej naudojo ir t.t tai senovej ko jie tik nenaudojo ir jiems atrode kad tai padeda nes buvo isitikine gal per daug.

matosi kad atsilikes big_smile nematai kad savaitgaliais tik rukau.. jai nemoki skaityti tai abejoju kad ir apie MJ zinosi kas kaip tad laisvas.. lol

Paskutinį kartą taisė RastaDay (2011-12-23 23:10)

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#77 2011-12-23 23:11

Re: Ka manot? THC

ODB rašė:

RastaDay rašė:

I SAVAITE KARTA PARUKYTI YRA NET LAAABAAAI SVEIKA!!! nykstys
ir as zinau kodel si atsilikusi salis nelegalizuos zolytes..
TODEL KAD SUMAZES VAISTU PARDAVIMAI, ALKOHOLIO IR VISOKIO KITO SUDO!!! NIEKS NEBEMOKES BAUDU UZ AUGINIMA IR RUKYMA..
del to valsybe nebegaus tiek lesu ir del to jiems neapsimoka jos legalizuoti.. nu nu visai nu.. pizdets hamai ne? lol
BET MAN TAI PH big_smile KAIP RUKIAU SESTADIENI PO KASEKELI TAIP IR RUKYSIU SVEIKATAI PALAIKYTI.. alah

Pasidomek apie priklausomybe, nustebsi. Ir zole estrogenus kelia, ziurek kad papukai neuzaugtu berukant. Svieto lygintojas hipis, kuris pakels Lietuvos ekonomika big_smile naivu ir graudu.

atsilikes ir tu taip pat laisvas hipiuk su papais lol

Neprisijungęs

 
try again
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-01
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 0

#78 2011-12-24 10:16

Re: Ka manot? THC

Ta žolė tai tikrai sportuojančiam kenkia ir biški kai kuriem žmonėm nuo jos protas pavažioja.
Mano pažistamas neseniai vasara pradėjo žole rūkit paskui po keliu savaičių visokius jau ratus,koksus ir kita mešlą pradejo vartot,viskas dažniausiai prasideda nuo tokiu paprastu daliku kaip žolės.
O tie kurie nusegeba pasilinksmint ar atsipalaiduot be žolės ir gėrimų tai reiškia kad linksmint visai nemoka...
Ir aplamai tokiem žmonėm kurie valios neturi,šis sportas ne jiem.
O kad žolę legalizuotu nenorėčiau nes ir taip durnių užtenka,tik padaugėtu nusikaltimų.

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#79 2011-12-24 12:42

Re: Ka manot? THC

try again rašė:

Ta žolė tai tikrai sportuojančiam kenkia ir biški kai kuriem žmonėm nuo jos protas pavažioja.
Mano pažistamas neseniai vasara pradėjo žole rūkit paskui po keliu savaičių visokius jau ratus,koksus ir kita mešlą pradejo vartot,viskas dažniausiai prasideda nuo tokiu paprastu daliku kaip žolės.
O tie kurie nusegeba pasilinksmint ar atsipalaiduot be žolės ir gėrimų tai reiškia kad linksmint visai nemoka...
Ir aplamai tokiem žmonėm kurie valios neturi,šis sportas ne jiem.
O kad žolę legalizuotu nenorėčiau nes ir taip durnių užtenka,tik padaugėtu nusikaltimų.

neydomi niekam tavo nuomone vaikiska.. big_smile sako netinka sportuojanciam.. lol tu bent skaitei ka rasiau, buvai i linka uzejas apsisviesti? ar tau sunkiai daeina viskas? big_smile olandijoi kikboksininkai po du kartus i diena sportuoja po tris valandas.. ir paruko savaitgali, tai ka tu cia pezi isvis, sis sportas ne jiem.. big_smile big_smile big_smile tu tokio kruvio nepatemtum net nerukydamas, iskart stacias apsisiktum.. lol

Neprisijungęs

 
DinoCris
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-06-18
Žinutės: 278
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#80 2011-12-24 14:36

Re: Ka manot? THC

RastaDay rašė:

try again rašė:

Ta žolė tai tikrai sportuojančiam kenkia ir biški kai kuriem žmonėm nuo jos protas pavažioja.
Mano pažistamas neseniai vasara pradėjo žole rūkit paskui po keliu savaičių visokius jau ratus,koksus ir kita mešlą pradejo vartot,viskas dažniausiai prasideda nuo tokiu paprastu daliku kaip žolės.
O tie kurie nusegeba pasilinksmint ar atsipalaiduot be žolės ir gėrimų tai reiškia kad linksmint visai nemoka...
Ir aplamai tokiem žmonėm kurie valios neturi,šis sportas ne jiem.
O kad žolę legalizuotu nenorėčiau nes ir taip durnių užtenka,tik padaugėtu nusikaltimų.

neydomi niekam tavo nuomone vaikiska.. big_smile sako netinka sportuojanciam.. lol tu bent skaitei ka rasiau, buvai i linka uzejas apsisviesti? ar tau sunkiai daeina viskas? big_smile olandijoi kikboksininkai po du kartus i diena sportuoja po tris valandas.. ir paruko savaitgali, tai ka tu cia pezi isvis, sis sportas ne jiem.. big_smile big_smile big_smile tu tokio kruvio nepatemtum net nerukydamas, iskart stacias apsisiktum.. lol

Gaila kad vaiku darzelius sventem uzdaro..:Dblin tu toks atsilupes atrodai kad ka zn...sako kad nuomone neydomi,bet kam tavo nuomone ydomi ir svarbi?aik pailsek gal..

Neprisijungęs

 
try again
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-01
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 0

#81 2011-12-24 15:32

Re: Ka manot? THC

Rastaday kai kuriem ir sterodai šitam forume nieko blogo.
Aš ir galiu pasakyt va ten anie geria kekviena diena ir vistiek gerus rezultatus sporte turi tai dabar kad jie geria ir as turėčiau gert pagal tave?
Tu man panašesnis i vaika nes neturi savo nuomonės,ir žiuri kaip kiti daro...
KAip galvoji kodėl žolė priskiriama prie narkotiku,kodėl ji lietuvoj uždrausta?

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#82 2011-12-24 16:26

Re: Ka manot? THC

matom poveiki jau dabar.

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#83 2011-12-25 01:38

Re: Ka manot? THC

try again rašė:

Rastaday kai kuriem ir sterodai šitam forume nieko blogo.
Aš ir galiu pasakyt va ten anie geria kekviena diena ir vistiek gerus rezultatus sporte turi tai dabar kad jie geria ir as turėčiau gert pagal tave?
Tu man panašesnis i vaika nes neturi savo nuomonės,ir žiuri kaip kiti daro...
KAip galvoji kodėl žolė priskiriama prie narkotiku,kodėl ji lietuvoj uždrausta?

nekalbu apie kiekviena diena.. uzdrausta nes atsilikus.. big_smile

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#84 2011-12-25 01:40

Re: Ka manot? THC

DinoCris rašė:

RastaDay rašė:

try again rašė:

Ta žolė tai tikrai sportuojančiam kenkia ir biški kai kuriem žmonėm nuo jos protas pavažioja.
Mano pažistamas neseniai vasara pradėjo žole rūkit paskui po keliu savaičių visokius jau ratus,koksus ir kita mešlą pradejo vartot,viskas dažniausiai prasideda nuo tokiu paprastu daliku kaip žolės.
O tie kurie nusegeba pasilinksmint ar atsipalaiduot be žolės ir gėrimų tai reiškia kad linksmint visai nemoka...
Ir aplamai tokiem žmonėm kurie valios neturi,šis sportas ne jiem.
O kad žolę legalizuotu nenorėčiau nes ir taip durnių užtenka,tik padaugėtu nusikaltimų.

neydomi niekam tavo nuomone vaikiska.. big_smile sako netinka sportuojanciam.. lol tu bent skaitei ka rasiau, buvai i linka uzejas apsisviesti? ar tau sunkiai daeina viskas? big_smile olandijoi kikboksininkai po du kartus i diena sportuoja po tris valandas.. ir paruko savaitgali, tai ka tu cia pezi isvis, sis sportas ne jiem.. big_smile big_smile big_smile tu tokio kruvio nepatemtum net nerukydamas, iskart stacias apsisiktum.. lol

Gaila kad vaiku darzelius sventem uzdaro..:Dblin tu toks atsilupes atrodai kad ka zn...sako kad nuomone neydomi,bet kam tavo nuomone ydomi ir svarbi?aik pailsek gal..

kvapas eik pailsek!  lol

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#85 2011-12-25 16:49

Re: Ka manot? THC

nu ka busi marsalas big_smile

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#86 2011-12-29 04:21

Re: Ka manot? THC

na ka dar neapsisvietet? lol

Neprisijungęs

 
Zaibiskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-28
Žinutės: 382
Atsiliepimai: 0

#87 2011-12-29 05:17

Re: Ka manot? THC

Jau pakirmijas stogas tau nuo tos zoles savo tiesas visiem persi,kad nk blogo tavo ta zole. cia turbut vienas is tu veikeju kurie treniruotes metu perekura pasiima i lauka iseina uztraukt dumelio

Neprisijungęs

 
Propka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-09
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 0

#88 2011-12-29 23:21

Re: Ka manot? THC

RastaDay rašė:

na ka dar neapsisvietet? lol

apsisvetem, eik parukyt, nes tau pirmieji apstinencijos pozymiai....

24 valandas po marihuanos vartojimo gali pasireikšti atminties pablogėjimas, sumažėti informacijos įsisavinimo efektyvumas, atsirasti sunkumai sukaupti dėmesį, pablogėti matematiniai bei kalbėjimo įgūdžiai. Kai kurių tyrimų duomenimis, marihuana gali sukelti negrįžtamą poveikį atminčiai, dėl struktūrinių atminties srities smegenyse pokyčių.

Pastoviai vartojant marihuaną sumažėja organizmo atsparumas kvėpavimo takų ligom: peršalimui, bronchitui, gali išsivystyti bronchinė astma. Pažeidžiamas kvėpavimo takų vientisumas, padidėja rizika susirgti plaučių vėžiu, susilpnėja imunitetas. Marihuanos kenksmingas poveikis organizmui yra 5 kartus stipresnis nei tabako.

Reguliarus marihuanos rūkymas paaugliams lėtina lytinį brendimą. Vyrams gali susilpnėti spermos gamyba, moterims gali sutrikti  menstruacijų ciklas. Vartojant marihuaną nėštumo metu padidėja apsigimimų tikimybė. Ilgai vartojant marihuaną įšsivysto pripratimas. Nustojus vartoti pasireiškia abstinencijos sindromas: dirglumas, nerimas, miego sutrikimai.

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#89 2011-12-30 06:12

Re: Ka manot? THC

nu utiutiu bet cia ir kiauru zguteliu susirenka, paskaityk linka kuri imeciau o ne savo motinos eiles cituok kaip kvapas.. juokas ima is tokios tuparilos isgalvotos silpnaprocio rasliavos lol

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#90 2011-12-30 14:58

Re: Ka manot? THC

Trumpalaikiai neigiami zoles padariniai:
Distorted perception (sights, sounds, time, touch)
Problems with memory and learning
Loss of coordination
Trouble with thinking and problem-solving
Increased heart rate, reduced blood pressure

Padariniai smegenim:
Hallucinations
Delusions
Impaired memory
Disorientation

Padariniai plauciam:
Daily cough and phlegm production
More frequent acute chest illnesses
Increased risk of lung infections
Obstructed airways


Taipogi: Because marijuana smoke contains three times the amount of tar found in tobacco smoke and 50 percent more carcinogens, there is an increased risk of lung cancer for marijuana smokers.


Mano nuomone, kad karta i menesi parukysi tai nieko blogo nenutiks. Taciau piktnaudziaut nereiketu.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#91 2011-12-30 15:02

Re: Ka manot? THC

RastaDay rašė:

va konstantinovo figurele nereli. pas pati panasi ir grudakas apzeles panasei ir ryskumo uztenka pilnai net is snukelio panasumu turim big_smile  krc solidziai atrodo, bent jau as niekada gyvenime nesportavau del ryskumo, nh man to reikia, kad poto atrodiciau kaip tas pidrila kvapas visas ryskus rimtai auskariuko ir skiauteres truksta lol o man patinka mano grudakas apzeles ir raumenys masyvus bet neryskus o ir panos alpsta del tokio grudako tai nh depiliuotis ir ryskintis jai va pvz konstantinovas atrodo ziauriai gerai, aisku ant scenos nelipsi su tokiu grudaku, bet jis ir nelipa, as ir nelipu, boksuojuos ir sportuoju tik del saves, va kokiai kriauklei nepatiks grudakas ar kas, pasiusiu n... ir taip tris turiu, tad neviskas tas ryskumas ir pediko stiliukas.. lol nu bet jai nori ryskink ta  savo stubra man tai ph isvis!

bet už šitą tai pagarba big_smile nykstys aš realybėj tokių iškalbingų žmonių nežinau, čia dar lankydavosi Marshalas, bet tas irgi berods žolę pūsdavo big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#92 2011-12-30 15:27

Re: Ka manot? THC

Per tokius balvonus ir atsiranda stereotipai apie rastaman'us ir panašiai.. Graudu skaityt net

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#93 2011-12-30 15:41

Re: Ka manot? THC

159159 rašė:

RastaDay rašė:

va konstantinovo figurele nereli. pas pati panasi ir grudakas apzeles panasei ir ryskumo uztenka pilnai net is snukelio panasumu turim big_smile  krc solidziai atrodo, bent jau as niekada gyvenime nesportavau del ryskumo, nh man to reikia, kad poto atrodiciau kaip tas pidrila kvapas visas ryskus rimtai auskariuko ir skiauteres truksta lol o man patinka mano grudakas apzeles ir raumenys masyvus bet neryskus o ir panos alpsta del tokio grudako tai nh depiliuotis ir ryskintis jai va pvz konstantinovas atrodo ziauriai gerai, aisku ant scenos nelipsi su tokiu grudaku, bet jis ir nelipa, as ir nelipu, boksuojuos ir sportuoju tik del saves, va kokiai kriauklei nepatiks grudakas ar kas, pasiusiu n... ir taip tris turiu, tad neviskas tas ryskumas ir pediko stiliukas.. lol nu bet jai nori ryskink ta  savo stubra man tai ph isvis!

bet už šitą tai pagarba big_smile nykstys aš realybėj tokių iškalbingų žmonių nežinau, čia dar lankydavosi Marshalas, bet tas irgi berods žolę pūsdavo big_smile

Kur cia iskalba ? Eilinio zolyte traukancio marozelio kiemo bazaras. 3 shavalkas turi, o grudakas kaip pas nupesiota visciuka nebent.

Neprisijungęs

 
RastaDay
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda&Almaty
Registravosi: 2011-12-17
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#94 2011-12-30 15:53

Re: Ka manot? THC

hlibareske pridaryk degradaves zmogau big_smile utiutiu juk desim kartu kartojau rukau tik sestadieniais ir tai po viena kasiakeli, o jai kiauri tai nuo alkoholio, paziurekit nuo to sudo net vienas kita uzkapoja ir tt va alkoholis blogis o cia utiutiu dumai, nieko neuzkaposi ir tt krc vaikai kam nedaeina!!!

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#95 2011-12-30 15:57

Re: Ka manot? THC

jeigu dar garsiau pareksi tai patikesim smile

Neprisijungęs

 
Propka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-09
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 0

#96 2011-12-30 18:05

Re: Ka manot? THC

RastaDay rašė:

nu utiutiu bet cia ir kiauru zguteliu susirenka, paskaityk linka kuri imeciau o ne savo motinos eiles cituok kaip kvapas.. juokas ima is tokios tuparilos isgalvotos silpnaprocio rasliavos lol

Geriau jau tu nebesvaik daugiau. Visiem cia mum aisku kad jei parukysi kartais tai gal nieko blogo ir nenutiks, bet tavo teiginiai kad zoles rukimas netgi labai sveika va cia tai kaip tu megsti rasyt utiutiu... Imeti linka kazkoki, kur vien jau tas adresas tiesiogiai nurodo autoriu poziuri i zole.
Cia beveik tas pats kaip pvz. www.legalizuokimpedofilija.lt Teireikia keletos loheliu kuriem lengva primesti svetima nuomone, keletos skambiu fraziu ar faktu istrauktu is konteksto ir vuolia projektelis juda

Paskutinį kartą taisė Propka (2011-12-30 18:06)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#97 2011-12-30 20:44

Re: Ka manot? THC

RastaDay rašė:

hlibareske pridaryk degradaves zmogau big_smile utiutiu juk desim kartu kartojau rukau tik sestadieniais ir tai po viena kasiakeli, o jai kiauri tai nuo alkoholio, paziurekit nuo to sudo net vienas kita uzkapoja ir tt va alkoholis blogis o cia utiutiu dumai, nieko neuzkaposi ir tt krc vaikai kam nedaeina!!!

mano sesė taip bent anksčiau kalbėdavo. reikia išsiaiškint, neduok dievę traukia tai per kuprą duot big_smile

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#98 2011-12-30 21:11

Re: Ka manot? THC

159159 rašė:

RastaDay rašė:

hlibareske pridaryk degradaves zmogau big_smile utiutiu juk desim kartu kartojau rukau tik sestadieniais ir tai po viena kasiakeli, o jai kiauri tai nuo alkoholio, paziurekit nuo to sudo net vienas kita uzkapoja ir tt va alkoholis blogis o cia utiutiu dumai, nieko neuzkaposi ir tt krc vaikai kam nedaeina!!!

mano sesė taip bent anksčiau kalbėdavo. reikia išsiaiškint, neduok dievę traukia tai per kuprą duot big_smile

jo geriau del seses issiaiskink, nes pasidarys kaip tas rastaday, tai kas beliks tik i maisa ir i nemuna big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#99 2011-12-30 21:15

Re: Ka manot? THC

Gintaras21 rašė:

159159 rašė:

RastaDay rašė:

hlibareske pridaryk degradaves zmogau big_smile utiutiu juk desim kartu kartojau rukau tik sestadieniais ir tai po viena kasiakeli, o jai kiauri tai nuo alkoholio, paziurekit nuo to sudo net vienas kita uzkapoja ir tt va alkoholis blogis o cia utiutiu dumai, nieko neuzkaposi ir tt krc vaikai kam nedaeina!!!

mano sesė taip bent anksčiau kalbėdavo. reikia išsiaiškint, neduok dievę traukia tai per kuprą duot big_smile

jo geriau del seses issiaiskink, nes pasidarys kaip tas rastaday, tai kas beliks tik i maisa ir i nemuna big_smile

alah ne, kur ten pas studentę bus pinigų big_smile

Šaltą žiemos ryta universitete,studentas perka dešrelių.
-Duokite man dvi dešreles.
-Nieko sau kokia prabanga vienam studentui!-stebisi žmonės valgykloje.
-Ir šešiolika šakučių.-priduria studentas.

prie to pačio.

Paskutinį kartą taisė 159159 (2011-12-30 21:15)

Neprisijungęs

 
ex6
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-18
Žinutės: 173
Atsiliepimai: 1

#100 2012-01-18 19:19

Re: Ka manot? THC

po marihuanos pavartojimo testosterono lygis ženkliai sumazeja taciau po keliu valandų jis pradeda kilti , smegenų lasteliu zudo labai mazai ir ypač didele dali nuzudo senu nebenaudojamu smegenų lasteliu kurios yra virusines ( i metus pora kart apsipust patarčiau big_smile), taip kenkia plaučiams ir kraujagysles minimaliai susitraukia nuo  tu keliu dumu ir pablogėja naudingu medziagu pernesimas bet vel viskas tik max. kelioms valandoms,  o apie alkoholi nera net minties kiek jis blogo padaro organizmui viena kart pavartojus normalia doze, testosterono lygis ženkliai sumazeja  48 val. anabolizmas visiškai išsijungia irgi panasiam laikui , tuo paciu metu viksta katabolizmas ( alkoholis kaip steroido priesingybe vienu metu naikina raumeni ir augina lasini), zuna sveikos smegenu lasteles , kur zala kepenims ir inkstams, maistyngu medziagu visiskai nesisavina kai vartoji alkoholi, o tik ji, alkoholis yra toksinas , tai su juo jus visksikai apnuodijast visa organizma ir t.t.
Be abejones abu dalykai yra blogai taciau as kaip sportuonatis rynkciaus marihuana nei alkoholi - mano nuomone.
Ir dar is rajono kroniku,  big_smile gyvenau ir augo su manimi kelios gruples jaunuoliu mano amziaus,  budami paaugliai vieni pradejo vartoti zole kiti alkoholi , tie kurie alkoholi buvo keitesni ant tu stume narkomanai ir t.t. praejo daugiau nei 10 metu tei kurie vartojo zole ir dabar pakankamai daznai ruko ciut ne kasdiena sutinku juos  pasikalbu  nors ir apsipute viskteik blaivai masto jei taip galima sakyt ir paprikolina, turi seimas dirba paprastus darbus ir gyvena toj putimo rutinoj,  matau ir tuos kurie gere , geria ir dabar ir visiki degradai bomziakai, bedarbiai,  kaip turi buti,  matau kaip praslenka dantis isbireje purvini suplise, o jiem dar 30 metu nera, kas toliau bus ?- nzn big_smile, tai va yra visuomenes poziuris suformuotas ir yra realybe.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net