Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tomex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-14
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1 2011-06-14 20:51

winstrol+deca reikia pagalbos

Sveiki, saudausi Deca po 2ml i savaite ir winstroli (pirmadieni,treciadieni,penktadieni) po 1ml , geriu tribestana po 6 tab i diena ,vitamina c, zuvu taukus kapsulem, ir svarbiausia mityba esu sureguliaves valgau kas 3h (vistos krutineles , jautien ,kruopos, darzoves, ir visa kita kas yra reikalinga) , geriu proteina bet visus kitus papildus (amino, kretina) padejes esu i sali . Man 25 sportuoju gal daugiau nei metus , o dabar prie klausimo prieisiu saudausi kazkur jau beveik 4sav beto cia mano pirmas kursas ir rezultatu jokiu nejauciu gal nezymus jegos papidejimas o jei apimtis tai jos net pamazeje gerokai . Gal man pradeti amina kretina gerti ir mesti tribestana nes jauciu kad jis is manes vandenis isvaro todel gal ir apimtys apmazejo.Gal kas galit pasidalinti informacija gal ka netaip darau  . Beto nepradekit smarkiai kritikuoti nesu profas .

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#2 2011-06-14 20:57

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

tomex rašė:

Sveiki, saudausi Deca po 2ml i savaite ir winstroli (pirmadieni,treciadieni,penktadieni) po 1ml , geriu tribestana po 6 tab i diena ,vitamina c, zuvu taukus kapsulem, ir svarbiausia mityba esu sureguliaves valgau kas 3h (vistos krutineles , jautien ,kruopos, darzoves, ir visa kita kas yra reikalinga) , geriu proteina bet visus kitus papildus (amino, kretina) padejes esu i sali . Man 25 sportuoju gal daugiau nei metus , o dabar prie klausimo prieisiu saudausi kazkur jau beveik 4sav beto cia mano pirmas kursas ir rezultatu jokiu nejauciu gal nezymus jegos papidejimas o jei apimtis tai jos net pamazeje gerokai . Gal man pradeti amina kretina gerti ir mesti tribestana nes jauciu kad jis is manes vandenis isvaro todel gal ir apimtys apmazejo.Gal kas galit pasidalinti informacija gal ka netaip darau  . Beto nepradekit smarkiai kritikuoti nesu profas .

Kritikuoti ir ivertinti butina, be to, tam ir parasei cia. Visu pirma kur testosteronas ?? Jo nera. Labai blogai. Antra, pirmas kursas ir imi deka? Blogai. Trecia - deka pradeda isivaziuoti tik kazkur nuo 5 savaites, nes deka naudojama ilguose kursuose, nebent imtum fenila. Aplamai, pas tave cia viskas blogai..

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#3 2011-06-14 20:58

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

tomex rašė:

Sveiki, saudausi Deca po 2ml i savaite ir winstroli (pirmadieni,treciadieni,penktadieni) po 1ml , geriu tribestana po 6 tab i diena ,vitamina c, zuvu taukus kapsulem, ir svarbiausia mityba esu sureguliaves valgau kas 3h (vistos krutineles , jautien ,kruopos, darzoves, ir visa kita kas yra reikalinga) , geriu proteina bet visus kitus papildus (amino, kretina) padejes esu i sali . Man 25 sportuoju gal daugiau nei metus , o dabar prie klausimo prieisiu saudausi kazkur jau beveik 4sav beto cia mano pirmas kursas ir rezultatu jokiu nejauciu gal nezymus jegos papidejimas o jei apimtis tai jos net pamazeje gerokai . Gal man pradeti amina kretina gerti ir mesti tribestana nes jauciu kad jis is manes vandenis isvaro todel gal ir apimtys apmazejo.Gal kas galit pasidalinti informacija gal ka netaip darau  . Beto nepradekit smarkiai kritikuoti nesu profas .

vinis su deca man kazkaip nelimpa kartu,va jei testa koki su deca tai kitaip butu,arba vini su testu.tribestanas tai isvis tik skatintojas o nes steroidas tai jo nereikia isvis.cia mano nuomone

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#4 2011-06-14 20:59

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Tribestana reikia vartoti atsistatyme.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#5 2011-06-14 21:01

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Muscle Pump rašė:

Tribestana reikia vartoti atsistatyme.

tribestanas cia jau nepades,bet aiosku i9r nepakenks:)

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#6 2011-06-14 21:03

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

sporcmenas-2 rašė:

Muscle Pump rašė:

Tribestana reikia vartoti atsistatyme.

tribestanas cia jau nepades,bet aiosku i9r nepakenks:)

Kad nepakenks, tai faktas .. smile

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#7 2011-06-14 21:04

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

kodel jau ne viena tenka matyt kad ant kurso atsisako papildu, kame cia logika?

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#8 2011-06-14 21:05

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

robertass rašė:

kodel jau ne viena tenka matyt kad ant kurso atsisako papildu, kame cia logika?

Turi galvoje tribestana ?

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#9 2011-06-14 21:08

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

sportinis rašė:

tomex rašė:

Sveiki, saudausi Deca po 2ml i savaite ir winstroli (pirmadieni,treciadieni,penktadieni) po 1ml , geriu tribestana po 6 tab i diena ,vitamina c, zuvu taukus kapsulem, ir svarbiausia mityba esu sureguliaves valgau kas 3h (vistos krutineles , jautien ,kruopos, darzoves, ir visa kita kas yra reikalinga) , geriu proteina bet visus kitus papildus (amino, kretina) padejes esu i sali . Man 25 sportuoju gal daugiau nei metus , o dabar prie klausimo prieisiu saudausi kazkur jau beveik 4sav beto cia mano pirmas kursas ir rezultatu jokiu nejauciu gal nezymus jegos papidejimas o jei apimtis tai jos net pamazeje gerokai . Gal man pradeti amina kretina gerti ir mesti tribestana nes jauciu kad jis is manes vandenis isvaro todel gal ir apimtys apmazejo.Gal kas galit pasidalinti informacija gal ka netaip darau  . Beto nepradekit smarkiai kritikuoti nesu profas .

vinis su deca man kazkaip nelimpa kartu,va jei testa koki su deca tai kitaip butu,arba vini su testu.tribestanas tai isvis tik skatintojas o nes steroidas tai jo nereikia isvis.cia mano nuomone

man taip atrodo kad tapati deca ir vinis fuflo, kas kad ir be testo vistiek turejo pasijausti tuolabiau kai pirmas kursas. bet cia kursas  -sudomalimas, kitaip nepavadinsi, nesamone.

Neprisijungęs

 
tomex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-06-14
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#10 2011-06-14 21:09

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Muscle Pump rašė:

Tribestana reikia vartoti atsistatyme.

Atsistatymui turiu clomipheno o testo kiek zinau tokiam nedideliam kursiukui nelabai ir reikia kursas 7sav o decos tik po 2ml i savaite.
siaip testo dar galeciau dajungti jei butina nes sita dar tik 4sav eina ar pagerintu situacija?

Paskutinį kartą taisė tomex (2011-06-14 21:14)

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#11 2011-06-14 21:17

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:

kodel jau ne viena tenka matyt kad ant kurso atsisako papildu, kame cia logika?

Turi galvoje tribestana ?

ne amino ir kitus

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#12 2011-06-14 21:17

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

tomex rašė:

Muscle Pump rašė:

Tribestana reikia vartoti atsistatyme.

Atsistatymui turiu clomipheno o testo kiek zinau tokiam nedideliam kursiukui nelabai ir reikia kursas 7sav o decos tik po 2ml i savaite.
siaip testo dar galeciau dajungti jei butina nes sita dar tik 4sav eina ar pagerintu situacija?

Priverte nusisysoti .. smile Siaip kurso pagrindas yra testosteronas .. Kadangi dekos kaip sakant is subines nebeistrauksi, tai dajunk bent jau propionata kuo greiciau ...

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#13 2011-06-14 21:19

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

robertass rašė:

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:

kodel jau ne viena tenka matyt kad ant kurso atsisako papildu, kame cia logika?

Turi galvoje tribestana ?

ne amino ir kitus

Ai tu del to .. Nu vat ir man idomu pasidare dabar ..smile

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#14 2011-06-14 21:42

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:

Muscle Pump rašė:


Turi galvoje tribestana ?

ne amino ir kitus

Ai tu del to .. Nu vat ir man idomu pasidare dabar ..smile

bent as aminus ir vitaminus sukeliu o neatsisakau,taip pat stengiuos baltyma uzkelt.atsisakau tik pumpu ir testo skatintoju

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#15 2011-06-14 22:08

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:

Muscle Pump rašė:


Turi galvoje tribestana ?

ne amino ir kitus

Ai tu del to .. Nu vat ir man idomu pasidare dabar ..smile

cia priklauso, kokie AS smile jei, pvz, kazka azotinio imi (bolda, deca..), tai azoto papildai tik i nauda kartu smile
visi kiti papildai dazniau vartojami po kurso, kad islaikyti kuo labiau raumeni ir sumazinti kritima, kadangi vartojimas ju kurso metu nebus toks naudingas, kaip po kurso, t.y. tau jie neprides didelio pliuso, kai jau vartoji AS smile

utiutiu bandziau paaiskint, bet neaisku, ar supras kas nors yikes

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#16 2011-06-14 22:09

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

nenormalus rašė:

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:


ne amino ir kitus

Ai tu del to .. Nu vat ir man idomu pasidare dabar ..smile

cia priklauso, kokie AS smile jei, pvz, kazka azotinio imi (bolda, deca..), tai azoto papildai tik i nauda kartu smile
visi kiti papildai dazniau vartojami po kurso, kad islaikyti kuo labiau raumeni ir sumazinti kritima, kadangi vartojimas ju kurso metu nebus toks naudingas, kaip po kurso, t.y. tau jie neprides didelio pliuso, kai jau vartoji AS smile

utiutiu bandziau paaiskint, bet neaisku, ar supras kas nors yikes

Kam reikes, tas supras big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#17 2011-06-14 22:09

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

sportinis rašė:

Muscle Pump rašė:

robertass rašė:


ne amino ir kitus

Ai tu del to .. Nu vat ir man idomu pasidare dabar ..smile

bent as aminus ir vitaminus sukeliu o neatsisakau,taip pat stengiuos baltyma uzkelt.atsisakau tik pumpu ir testo skatintoju

tai baltymai faktas, kad turi buti sukelti, nes AS padidina sinteze baltymo, tai cia butina, bet as nelaikau to papildu smile
aminkes? isvis as pries aminkes
vitaminai taip pat faktas, kaip ir vandens didesnis kiekis bei silymarinas del kepenu, kaip papildomai KALIS ir MAGNIS sirdziai ir pan

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#18 2011-06-15 18:38

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

tomex rašė:

Muscle Pump rašė:

Tribestana reikia vartoti atsistatyme.

Atsistatymui turiu clomipheno o testo kiek zinau tokiam nedideliam kursiukui nelabai ir reikia kursas 7sav o decos tik po 2ml i savaite.
siaip testo dar galeciau dajungti jei butina nes sita dar tik 4sav eina ar pagerintu situacija?

tai plius dar kol deka nustos galiot praeis dar menesis ir jau turi 11savaiciu be testos (beveik 3men) va tau ir nedidelis kursiukas po kurio bus utiutiu kaip sunku...
pagerintu..

Paskutinį kartą taisė squat (2011-06-15 18:40)

Neprisijungęs

 
Kvaraciejus
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-04-15
Žinutės: 271
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#19 2011-06-15 22:39

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

nenormalus rašė:

sportinis rašė:

Muscle Pump rašė:


Ai tu del to .. Nu vat ir man idomu pasidare dabar ..smile

bent as aminus ir vitaminus sukeliu o neatsisakau,taip pat stengiuos baltyma uzkelt.atsisakau tik pumpu ir testo skatintoju

tai baltymai faktas, kad turi buti sukelti, nes AS padidina sinteze baltymo, tai cia butina, bet as nelaikau to papildu smile
aminkes? isvis as pries aminkes
vitaminai taip pat faktas, kaip ir vandens didesnis kiekis bei silymarinas del kepenu, kaip papildomai KALIS ir MAGNIS sirdziai ir pan

kodel cia taip? smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#20 2011-06-16 09:00

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

Kvaraciejus rašė:

nenormalus rašė:

sportinis rašė:


bent as aminus ir vitaminus sukeliu o neatsisakau,taip pat stengiuos baltyma uzkelt.atsisakau tik pumpu ir testo skatintoju

tai baltymai faktas, kad turi buti sukelti, nes AS padidina sinteze baltymo, tai cia butina, bet as nelaikau to papildu smile
aminkes? isvis as pries aminkes
vitaminai taip pat faktas, kaip ir vandens didesnis kiekis bei silymarinas del kepenu, kaip papildomai KALIS ir MAGNIS sirdziai ir pan

kodel cia taip? smile

nerandu privalumu, kuo aminkes geriau uz proteina, kad atitiktu ta kainu skirtuma smile
aisku, "aminkes" neturiu galvoje BCAA, kreatino, gliutamino, karnitino, arginino ir pan smile turiu galvoj bendrus aminus, kurie zmones ryja po 50 tab/d big_smile nematau prasmes visiskai

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#21 2011-06-16 14:33

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

jei litus su sakem vartai tai gal ir apsimoka big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#22 2011-06-16 16:09

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

o as manau kad aminkes gerai isimeti i kisene ir ikali su maistu,nors kaikam gal patogiau seikeri kisenei nesiotis big_smile

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#23 2011-06-16 16:42

Re: winstrol+deca reikia pagalbos

bcaa ir glutaminas jei jau det i kisene... o visa likusi grandine su maistu ir proteinu, net neapsimoka pinigu metyt smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net