Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#1 2011-06-16 15:29

Sporto klubai Kaune

Esu buves ir sportaves ilgai ir nuobodziai ar kelis kartus apsilankes siuose sporto klubuose kaune:
Antika (kalnieciu)
Kalnieciu sveikatingumo centras
Siaures sporto klubas
SK LOKIAI
Pasimatymas GYM
VDU sporto centro sale
situose teko pasportuot ne karta smile

ikises nosi ir apsidaires buvau:
Baltuose
Iso Sport
LKKA sporto sale
Extra tonuse (netgi sportavau viena karta yikes big_smile )
"64"
Metalic Gym
rusys kalnieciu gatvej big_smile

o bent prie iejimo pastovet, turbut teko visuose kauno klubuose big_smile

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2011-06-16 15:31)

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#2 2011-06-16 16:02

Re: Sporto klubai Kaune

Esu jaunas ir grazus sportaves Inkare (kur buvo Titanas), jo jau nebera.
Dar esu buves pabuves maziau ar daugiau:
Kaspinas rusy, Herakleja rusy, Geleziniai Zmones (kur kondicionierius?)big_smile, Fankas (sita rekomenduociau merginoms arba tiems, kam reikalinga istverme, svorio metimas ar intensyvus kardio smile )

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#3 2011-06-16 17:16

Re: Sporto klubai Kaune

Lankiau sporto klubą(pavadinimas toks ir yra big_smile )  Šilainiuose 4. Adresas  Baltijos g.30 tai Milikoniu vid.m-klos klubas, kaip ir rusys ten, tokia salike paprasta, Kaina nuo 16m 50lt iki 16m 40lt. Sale kaip sale, treniruokliai yra, vesu tas gerai, bet  del higienos tai atsirpasau..Yra kam si sale patogi del vietos ar pns, tas ir lanko. is 10 balu duociau 6 big_smile
Toliau neblogas klubas Taipogi silainiuose BALTAI, viskas tvarkinga, pakankamai treniruokliu ir pns, smile Sitam duociau 8balus wink Sitas neblogas merginos istiesu,labai draugiski treneriai joms big_smile, pastoviai  beveik salia buna,priziuri ypac naujokes smile Tai tiek smile

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#4 2011-06-16 18:31

Re: Sporto klubai Kaune

Lankau sporto kluba - Orionas , kaina 70lt, studentams 65 , visko pakankamai yra zmoniu vidutiniskai , ziema tik buna gan daug ir rudeni, o va vasara gerai sportuot, kadangi toks pusrusis tai nekarsta

Paskutinį kartą taisė Miracle (2011-06-16 18:31)

Neprisijungęs

 
storafanda
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#5 2011-06-17 16:58

Re: Sporto klubai Kaune

Metallic gym - forumieciams nuolaidos big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#6 2011-06-17 17:07

Re: Sporto klubai Kaune

storafanda rašė:

Metallic gym - forumieciams nuolaidos big_smile

Fanke taip pat fuckyou

Neprisijungęs

 
girenas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-02-09
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#7 2011-06-17 18:43

Re: Sporto klubai Kaune

.

Paskutinį kartą taisė girenas (2011-07-19 20:15)

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#8 2011-06-17 19:14

Re: Sporto klubai Kaune

Esu mates nemazai varyzbose is Pasimatymas Gym atletu smile

Neprisijungęs

 
rimviux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-11
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 0

#9 2011-06-17 19:19

Re: Sporto klubai Kaune

nu taigi aisku ten musu gerbiamas Kepalas dirba treneriu, garantuotai nuo jo papildu visi issipucia ir tampa graziu formu savininkais ;DDDDD

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#10 2011-06-20 10:17

Re: Sporto klubai Kaune

Bardo rašė:

storafanda rašė:

Metallic gym - forumieciams nuolaidos big_smile

Fanke taip pat fuckyou

kokia nuolaida ir per kur ja gaut, jei bus reikalas?

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#11 2011-06-20 11:11

Re: Sporto klubai Kaune

Tylus rašė:

Bardo rašė:

storafanda rašė:

Metallic gym - forumieciams nuolaidos big_smile

Fanke taip pat fuckyou

kokia nuolaida ir per kur ja gaut, jei bus reikalas?

http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 9&p=54
priešpaskutinė žinutė

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#12 2011-06-20 11:20

Re: Sporto klubai Kaune

dėkui, bandysim, o sporto klubo treneris Simonas čia kartais ne Pužas?

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#13 2011-06-20 11:29

Re: Sporto klubai Kaune

tas pats kitaip tariant Alibras

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#14 2011-06-20 13:58

Re: Sporto klubai Kaune

Tylus rašė:

dėkui, bandysim, o sporto klubo treneris Simonas čia kartais ne Pužas?

Galėsi ir ranką paspaust wink

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#15 2011-06-20 14:37

Re: Sporto klubai Kaune

Tvarka, o nulaužt galėsiu big_smile? beje, jis čia su visam, ar tik vasarai, nes tai gali įtakoti mano klubo pasirinkimą.

Neprisijungęs

 
RBMK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 0

#16 2011-06-20 16:34

Re: Sporto klubai Kaune

Miracle rašė:

Lankau sporto kluba - Orionas , kaina 70lt, studentams 65 , visko pakankamai yra zmoniu vidutiniskai , ziema tik buna gan daug ir rudeni, o va vasara gerai sportuot, kadangi toks pusrusis tai nekarsta

"Orionas"? Ar čia šitas kur išdidžiai vadinasi SPORTO KLUBU???yikes Juk tai žiaurinė skylė. Klube baisiai priprakaituota, nėra vėdinimo, SMIRDA TEN butter sporto inventorius verkdamas reikalauja atnaujinimo, bet savininkam utiutiu. Čia galima treniruotis tik su respiratorium, dujokauke ar papildomais deguonies balionais. Bandžiau žiemą nueit ir ištvėriau porą savaičių, o kas ten darosi vasarą net bijau pagalvot. Daugiau mano kojos ten nebebus, nes nesu mazochistas. Be to pradedantiesiems trenerio ten nėra. Vienu žodžiu skylė kokių reta...
Greta šio klubo yra "Pasimatymas GYM". Čia viskas atvirkščiai, puiki salė, geri treneriai, su kuriais galima ir papizdelint ir gerų patarimų gaut. Čia tikrai gera atmosfera ir didelis malonumas sportuot, čia tikrai nesmirda kaip barake (Orione) ir yra kondicionieriai. Kaina didesnė, bet yra už ką mokėt.

P.S. Pagarba Vytui ir Mariui už šių metų rezultatus nykstys

Paskutinį kartą taisė RBMK (2011-06-20 17:56)

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#17 2011-06-20 17:00

Re: Sporto klubai Kaune

Apšvieskit tamsuolį smile Nėra taisyklių  ar šitose temose rašoma klubas/salygos/kaina/patiko/nepatiko/kodėl ir pan.? Ar bet kas, kaip "ėjau pro šalį ir prakaitu pro langą smirda"?

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#18 2011-06-20 17:31

Re: Sporto klubai Kaune

tuoj kasnors parasys, kad ten ir ten i dusa myza big_smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#19 2011-06-20 18:06

Re: Sporto klubai Kaune

gazuotas rašė:

Apšvieskit tamsuolį smile Nėra taisyklių  ar šitose temose rašoma klubas/salygos/kaina/patiko/nepatiko/kodėl ir pan.? Ar bet kas, kaip "ėjau pro šalį ir prakaitu pro langą smirda"?

Komentarai, atsiliepimai, rekomendacijos, informacija apie klubus - viskas laisva forma, nėra reikalavimų ar šablonų. Žinoma, kuo detalesnė ir konkretesnė informacija, tuo naudingiau nykstys Šioje skiltyje, kaip kitose, galioja bendros diskusijų forumo taisyklės.

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#20 2011-06-20 19:17

Re: Sporto klubai Kaune

RBMK rašė:

Miracle rašė:

Lankau sporto kluba - Orionas , kaina 70lt, studentams 65 , visko pakankamai yra zmoniu vidutiniskai , ziema tik buna gan daug ir rudeni, o va vasara gerai sportuot, kadangi toks pusrusis tai nekarsta

"Orionas"? Ar čia šitas kur išdidžiai vadinasi SPORTO KLUBU???yikes Juk tai žiaurinė skylė. Klube baisiai priprakaituota, nėra vėdinimo, SMIRDA TEN butter sporto inventorius verkdamas reikalauja atnaujinimo, bet savininkam utiutiu. Čia galima treniruotis tik su respiratorium, dujokauke ar papildomais deguonies balionais. Bandžiau žiemą nueit ir ištvėriau porą savaičių, o kas ten darosi vasarą net bijau pagalvot. Daugiau mano kojos ten nebebus, nes nesu mazochistas. Be to pradedantiesiems trenerio ten nėra. Vienu žodžiu skylė kokių reta...
Greta šio klubo yra "Pasimatymas GYM". Čia viskas atvirkščiai, puiki salė, geri treneriai, su kuriais galima ir papizdelint ir gerų patarimų gaut. Čia tikrai gera atmosfera ir didelis malonumas sportuot, čia tikrai nesmirda kaip barake (Orione) ir yra kondicionieriai. Kaina didesnė, bet yra už ką mokėt.

P.S. Pagarba Vytui ir Mariui už šių metų rezultatus nykstys

rubineje gal ir nepergeriausias kvapas, bet saleje nieko neuzuodziu gal del prastos uosles, man siaip patinka ten. Treneriu nereikia, nors ten yra treneres, geriausias treneris yra sis tinklapis visko is jo suzinojau.

Paskutinį kartą taisė Miracle (2011-06-20 19:19)

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#21 2011-06-20 21:22

Re: Sporto klubai Kaune

RBMK rašė:

Miracle rašė:

Lankau sporto kluba - Orionas , kaina 70lt, studentams 65 , visko pakankamai yra zmoniu vidutiniskai , ziema tik buna gan daug ir rudeni, o va vasara gerai sportuot, kadangi toks pusrusis tai nekarsta

"Orionas"? Ar čia šitas kur išdidžiai vadinasi SPORTO KLUBU???yikes Juk tai žiaurinė skylė. Klube baisiai priprakaituota, nėra vėdinimo, SMIRDA TEN butter sporto inventorius verkdamas reikalauja atnaujinimo, bet savininkam utiutiu. Čia galima treniruotis tik su respiratorium, dujokauke ar papildomais deguonies balionais. Bandžiau žiemą nueit ir ištvėriau porą savaičių, o kas ten darosi vasarą net bijau pagalvot. Daugiau mano kojos ten nebebus, nes nesu mazochistas. Be to pradedantiesiems trenerio ten nėra. Vienu žodžiu skylė kokių reta...
Greta šio klubo yra "Pasimatymas GYM". Čia viskas atvirkščiai, puiki salė, geri treneriai, su kuriais galima ir papizdelint ir gerų patarimų gaut. Čia tikrai gera atmosfera ir didelis malonumas sportuot, čia tikrai nesmirda kaip barake (Orione) ir yra kondicionieriai. Kaina didesnė, bet yra už ką mokėt.

P.S. Pagarba Vytui ir Mariui už šių metų rezultatus nykstys

nykstys

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#22 2011-06-20 22:25

Re: Sporto klubai Kaune

SenasSportas rašė:

Esu buves ir sportaves ilgai ir nuobodziai ar kelis kartus apsilankes siuose sporto klubuose kaune:
Antika (kalnieciu)
Kalnieciu sveikatingumo centras
Siaures sporto klubas
SK LOKIAI
Pasimatymas GYM
VDU sporto centro sale
situose teko pasportuot ne karta smile

ikises nosi ir apsidaires buvau:
Baltuose
Iso Sport
LKKA sporto sale
Extra tonuse (netgi sportavau viena karta yikes big_smile )
"64"
Metalic Gym
rusys kalnieciu gatvej big_smile

o bent prie iejimo pastovet, turbut teko visuose kauno klubuose big_smile

http://i404.photobucket.com/albums/pp126/Catbird7073/Cool%20Story%20Bro/Cool_story_bro.jpg
O dabar gal naudos truputi inesk, apibudines kiekviena, o ne isvardines be jokios prasmes?

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#23 2011-06-20 22:29

Re: Sporto klubai Kaune

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

Esu buves ir sportaves ilgai ir nuobodziai ar kelis kartus apsilankes siuose sporto klubuose kaune:
Antika (kalnieciu)
Kalnieciu sveikatingumo centras
Siaures sporto klubas
SK LOKIAI
Pasimatymas GYM
VDU sporto centro sale
situose teko pasportuot ne karta smile

ikises nosi ir apsidaires buvau:
Baltuose
Iso Sport
LKKA sporto sale
Extra tonuse (netgi sportavau viena karta yikes big_smile )
"64"
Metalic Gym
rusys kalnieciu gatvej big_smile

o bent prie iejimo pastovet, turbut teko visuose kauno klubuose big_smile

http://i404.photobucket.com/albums/pp12 … ry_bro.jpg
O dabar gal naudos truputi inesk, apibudines kiekviena, o ne isvardines be jokios prasmes?

cia tris dienas rasyt galeciau ir pasakot, nes sportuoju beveik 10 metu jau, todel nors ir daug klubu prirasyta, bet visuose ir sportuota ne po menesi. jei bus kam nors klausimu, galesiu pasakot apie dominanti kluba.

Neprisijungęs

 
Turbin
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-02
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#24 2011-06-20 23:23

Re: Sporto klubai Kaune

Sportavęs tik vienam klube, Heraklėja savanoriuose, visai arti namų, kaina nesikandžioja (moku 50lt), normalūs žmonės (tik rečiau merginų pamatysi, visgi - rusys big_smile) sportuoja, tokia hardcore biški salitė, ir yra viskas ko reikia, bent man asmeniškai.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#25 2011-07-07 17:35

Re: Sporto klubai Kaune

Kai tik pradejau sporta su svoriais,tai ejau i Gelezinius Zmones ten prie pilies tilto(tas naujesnis), tai viena vasara atsportavau,tai kaip ir nieko ispudingo man pacukui pasirode,viskas kaip ir gerai, yra ko reikia. Paskui sportavau pora metu Geleziniu Zmoniu senoje saleje(prie SVAROS), tai ten man tikrai patiko,viskas tapo sava ir nors treniruokliai ir senoki,nera normaliu rubiniu,daiktus tenka kabint ten kur ir visi ant kabliu,yra tik du dusai(vienas moteru, kitas vyru) ir siaip pati aplinka truputi SSRS dvelkia(gal dabar jau pasikeite),bet man patiko ir tiko.Na zinoma 100lt tikrai kiek per daug tokiom salygom wink Esu buves Antikoj, man ten isvis nepatiko.Mazas rusys ir tiek. O dabar sportuoju sporto klube SIAURE,moku 100lt ir esu visiskai patenkintas,jauki atmosfera,gan erdvu palyginus su kai kuriais kitais klubais ir siaip malonu sportuot vienam is naujesniu klubu,yra viskas ko reikia(man asmeniskai). Kol kas SIAURE yra mano favoritas is tu kur esu buves smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net