Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#601 2013-11-19 11:52

Re: Sporto klubai Kaune

marius79 rašė:

Landsbergis rašė:

smekla rašė:

savas klubas 10 balu

Jo dėl savas tai žinau kad ten gerai, jis man gaunasi trigubai toliau bet jei skirtumas nemažas tarp šių klubų tai pasirengęs važinėti ir toliau bet kad sportuoti galėčiau kokybiškai ir grįžti geros nuotaikos.
Nu gi chebra kas buvę tam fitness factory gym (Garliavoje). Parašykite kaip ten kas? Treniruokliai, kokybė jų, patys treneriai ar nėra tinginiai. Kokia ten situacija? Nes pats kiek žinau tai ten vienu metu dirba vienas treneris, tai ar jis spėja vienas o gal tik prie savo stalo sėdi, padėkit gi kas naujokui smile

nuvaziuoji i viena pasportuoji, pasiziuri, tada i kita, ir matai kur labiau patinka. nebent planuoji sportoti tik menesi, tada reikia jau atsakingai rinktis, arba abonementa pirktis kokiem 5 metams i prieki.

Matai seniau nesu sportavęs tai jei ir įleistų vienai dienai tai nemanau kad kas norėtų su tokiu kas prasidėt.
Bo aš jau matau vaizdą, ateini į sporto klubą ir sakai nu chebra atėjau aš čia vienai dienai pasportuot, davai sudarykit man programą, aprodykit kaip čia kokius pratimus daryt ir t.t. tai nemanau kad jie tokiu norės apsiimt galvodami jog rytoj tai jis neateis nėra tikslo jam ir skirt dėmesį.

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#602 2013-11-19 11:56

Re: Sporto klubai Kaune

Zinok manau visa kompetencija ir visa virtuve butent geriausiai ir pamatytum. Ateitum pasakytum niekad nesportavau, ieskau sporto klubo, noreciau isbandyti free day arba kad ir su mokesciu viena diena, aprodyti ar apsiimtumet, jei apsiima tada eini paziuri kaip kas, jei matai kad treneris rupinasi ka darai ir panasiai liuks, sekanciam klube irgi pasiziuri, veliau kas labiau patiks ta ir issirinksi.

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#603 2013-11-19 12:03

Re: Sporto klubai Kaune

Human rašė:

Zinok manau visa kompetencija ir visa virtuve butent geriausiai ir pamatytum. Ateitum pasakytum niekad nesportavau, ieskau sporto klubo, noreciau isbandyti free day arba kad ir su mokesciu viena diena, aprodyti ar apsiimtumet, jei apsiima tada eini paziuri kaip kas, jei matai kad treneris rupinasi ka darai ir panasiai liuks, sekanciam klube irgi pasiziuri, veliau kas labiau patiks ta ir issirinksi.

Jei atvirai šnekant aš pas juos buvau užėjęs šiaip pasišnekėt tipo alia noriu sportuot pradėt kaip ir kas čia pas jus... Tai paliko įspūdį nelabai kokį, jokio bandymo sudomint ar kažkaip kitaip pritraukt žmogų, sako  va kaininkas visa informacija internete rasi. Bet pamaniau jog pirmas įspūdis gali būti ir klaidingas tai sakau pabandysiu kokių atsiliepimų paieškot internete apie šį klubą bet kad nelabai ką ir randu... sad

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#604 2013-11-19 12:20

Re: Sporto klubai Kaune

Tai nueik ten kur priims kaip naujoka tinkamai, veliau galesi su igudziais pereiti jei noresi smile Juk cia ne visam gyvenimui.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#605 2013-11-19 12:46

Re: Sporto klubai Kaune

paeik mėnesį, tai tikrai jau matysi kas ir kaip ten. nepatiks, kitą mėnesį į kitą nueisi. matysi, kad lieviau eisi kitur arba vėl gryši į seną. arba po 2 sav abonentą pirk. radai problemą... nieks tavęs už rankutės nevedžios, turi pats išsirinkt. gal vienam vienur geriau, kitam kitur.. skirtinga atmosfera, su kolektyvu labiau susibendrausi ir tai gal tavo atveju bus lemiamas veiksnys. kas tau gali tokius dalykus pasakyt? niekas...

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#606 2013-11-19 13:09

Re: Sporto klubai Kaune

rubizzz rašė:

paeik mėnesį, tai tikrai jau matysi kas ir kaip ten. nepatiks, kitą mėnesį į kitą nueisi. matysi, kad lieviau eisi kitur arba vėl gryši į seną. arba po 2 sav abonentą pirk. radai problemą... nieks tavęs už rankutės nevedžios, turi pats išsirinkt. gal vienam vienur geriau, kitam kitur.. skirtinga atmosfera, su kolektyvu labiau susibendrausi ir tai gal tavo atveju bus lemiamas veiksnys. kas tau gali tokius dalykus pasakyt? niekas...

Nu kaip ir taip, visiškai su tavim sutinku tik tiek kad man tai yra pati pradžia svarmenų praktiškai gyvenime nelaikęs ir nesinori kad ta pradžia būtų bloga, nepradėčiau netaisyklingai pratimus daryt juolab kad aš net nežinau ką tarkim normalus sporto klubas turi man suteikt. ir kaip turi atrodyti tas startas smile Gal ten kokia programa net nepriklauso atėjus pirmą dieną... Ateisiu sakys imk geležį ir daryk su juo ką tik nori, nu velnias žino galvosiu kad taip ir turi būti big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#607 2013-11-19 13:14

Re: Sporto klubai Kaune

tau turi nemokamai arba uz pinigus paziuret ar teisingai darai kiekviena pratima. programa ir cia gali susirast. daugiau kaip ir nieko nereikia.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#608 2013-11-19 13:17

Re: Sporto klubai Kaune

bazinę prasdinuko programą duoda ko gero visuose klubuose ir parodo kaip atlikinėt pratimus. toliau jei nori dėmesio turi pirkt iš jų programas dažniausiai, bo kitaip beveik nekreips į tave dėmesio. bet toliau programas jei galvą turėsi tai iš čia susirinksi

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2013-11-19 13:18)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#609 2013-11-19 13:21

Re: Sporto klubai Kaune

Nepirkau programu niekad big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#610 2013-11-19 13:23

Re: Sporto klubai Kaune

aš irgi big_smile

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#611 2013-11-19 13:26

Re: Sporto klubai Kaune

uzsivedes rašė:

tau turi nemokamai arba uz pinigus paziuret ar teisingai darai kiekviena pratima. programa ir cia gali susirast. daugiau kaip ir nieko nereikia.

Nenoriu užsiimt reklama tai neskelbsiu pavadinimo bet tarkim vienas pažįstamas kur sportuoja tai jam sakė yra taip: jam duotas planas kurio jis laikosi ir tie treneriai kurie dirba tam klube jį stebi ir panašiai kas mėnesį jam vis koreguoja tą planą ir duoda naują. Tipo mato ko jam trūksta ir pagal tai sudaro planus... ir kas svarbiausia visa tai nemokamai į mėnesi sumoka apie 150lt. už viską. Tai į tokį sporto klubą lėkčiau užsimerkęs jei būtų mano mieste...

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#612 2013-11-19 13:32

Re: Sporto klubai Kaune

rubizzz rašė:

aš irgi big_smile

Pripazinsiu viena programa buvo sudares vienas zmogus, kuri tikrai man patiko cardio su super serijom, efektas tikrai buvo geras, bet pirkt nepirkau tiesiog pagelbejo.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#613 2013-11-19 13:32

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

uzsivedes rašė:

tau turi nemokamai arba uz pinigus paziuret ar teisingai darai kiekviena pratima. programa ir cia gali susirast. daugiau kaip ir nieko nereikia.

Nenoriu užsiimt reklama tai neskelbsiu pavadinimo bet tarkim vienas pažįstamas kur sportuoja tai jam sakė yra taip: jam duotas planas kurio jis laikosi ir tie treneriai kurie dirba tam klube jį stebi ir panašiai kas mėnesį jam vis koreguoja tą planą ir duoda naują. Tipo mato ko jam trūksta ir pagal tai sudaro planus... ir kas svarbiausia visa tai nemokamai į mėnesi sumoka apie 150lt. už viską. Tai į tokį sporto klubą lėkčiau užsimerkęs jei būtų mano mieste...

tai eik į klubą ~100 lt mokėk už programą ~30 lt ir sudarys pagal tave, ir prižiūrės, ir pigiau dar bus

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#614 2013-11-19 13:34

Re: Sporto klubai Kaune

Human rašė:

rubizzz rašė:

aš irgi big_smile

Pripazinsiu viena programa buvo sudares vienas zmogus, kuri tikrai man patiko cardio su super serijom, efektas tikrai buvo geras, bet pirkt nepirkau tiesiog pagelbejo.

tai aš irgi esu sportavęs pagal trenerio programą, bet pinigų už tai nemokėjau. irgi superserijų nemažai buvo ir pan

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#615 2013-11-19 13:35

Re: Sporto klubai Kaune

dar pagalvojau, jei kokius papildus pas juos pirksi, tai čiuju išvis svarbi persona būsi big_smile viskas remiasi į bapkes wink

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2013-11-19 13:36)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#616 2013-11-19 13:41

Re: Sporto klubai Kaune

Butent.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#617 2013-11-19 13:47

Re: Sporto klubai Kaune

tarkim man salę renkantis sanitarinė dalis ne paskutinėj vietoj. salė dar kaip salė, pasportuosi joje kad ir kokios spalvos ten sienos būtų, ar ten per langą puikus vaizdas, ar štanga biški senesnė... bet kai rūbinėse nėr vietos, ar duše vanduo per visus galus purškia, pelėsiu kokiu dvokia, spintelės tokios kad nieks netelpa, tai nafing tada....

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#618 2013-11-19 13:50

Re: Sporto klubai Kaune

Dabar žiūriu kas treneriais dirba tam klube ogi:
Kauno fitneso ir kultūrizmo federacija (prezidentas Karolis Žilinskas),
vyriausias teisėjas Vytautas Brazdauskas (Kauno fitneso ir kutūrizmo federacijos sekretorius).
Tai čia kaip suprantu geresnių trenerių net negali būt? smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#619 2013-11-19 13:52

Re: Sporto klubai Kaune

rubizzz rašė:

tarkim man salę renkantis sanitarinė dalis ne paskutinėj vietoj. salė dar kaip salė, pasportuosi joje kad ir kokios spalvos ten sienos būtų, ar ten per langą puikus vaizdas, ar štanga biški senesnė... bet kai rūbinėse nėr vietos, ar duše vanduo per visus galus purškia, pelėsiu kokiu dvokia, spintelės tokios kad nieks netelpa, tai nafing tada....

Pas mus kazko ziuriu nusivazevo, pradejo elementariai neplauti saliu, kai seniau budavo viskas normoj, nezinau reiks mergom pasakyt kad papizdavotu, nes i taip ten i mus kreivai ziuri big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#620 2013-11-19 13:55

Re: Sporto klubai Kaune

rubizzz rašė:

tarkim man salę renkantis sanitarinė dalis ne paskutinėj vietoj. salė dar kaip salė, pasportuosi joje kad ir kokios spalvos ten sienos būtų, ar ten per langą puikus vaizdas, ar štanga biški senesnė... bet kai rūbinėse nėr vietos, ar duše vanduo per visus galus purškia, pelėsiu kokiu dvokia, spintelės tokios kad nieks netelpa, tai nafing tada....

pas mus kitokiu ir ner big_smile pastaruoju metu vapse dziaugiames kad pirmadieniais tu spinteliu vapse gaunam big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#621 2013-11-19 14:11

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

Dabar žiūriu kas treneriais dirba tam klube ogi:
Kauno fitneso ir kultūrizmo federacija (prezidentas Karolis Žilinskas),
vyriausias teisėjas Vytautas Brazdauskas (Kauno fitneso ir kutūrizmo federacijos sekretorius).
Tai čia kaip suprantu geresnių trenerių net negali būt? smile

nežiūrėk tu tų titulų. kas tau iš jų, jei užlenkę bus big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#622 2013-11-19 14:14

Re: Sporto klubai Kaune

Pelesis rašė:

rubizzz rašė:

tarkim man salę renkantis sanitarinė dalis ne paskutinėj vietoj. salė dar kaip salė, pasportuosi joje kad ir kokios spalvos ten sienos būtų, ar ten per langą puikus vaizdas, ar štanga biški senesnė... bet kai rūbinėse nėr vietos, ar duše vanduo per visus galus purškia, pelėsiu kokiu dvokia, spintelės tokios kad nieks netelpa, tai nafing tada....

pas mus kitokiu ir ner big_smile pastaruoju metu vapse dziaugiames kad pirmadieniais tu spinteliu vapse gaunam big_smile

big_smile čia sporto rytais privalumai. 8 val dabar į salę varau, tai atsipūtęs big_smile kokie 4-5 slankioja po salę (kokie 2 iš jų sportuoja lol) žodžiu lafa nykstys

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#623 2013-11-19 14:33

Re: Sporto klubai Kaune

nesuprantu ko tie slankiojantys varo? kad pliusa uzsidet?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#624 2013-11-19 14:36

Re: Sporto klubai Kaune

uzsivedes rašė:

nesuprantu ko tie slankiojantys varo? kad pliusa uzsidet?

nu tai ne visi gi eina i sale kaip jus kieti sporcmenai traukt spaust tupt smile kitiem laisvalaikio praleidimo budas toks ir t.t. pas mus girdejau ne vienas ateina kad stalo tenisas yra smile)) pakelnoja priejima, nueina pamusineja, vel pareina big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#625 2013-11-19 14:44

Re: Sporto klubai Kaune

uzsivedes rašė:

nesuprantu ko tie slankiojantys varo? kad pliusa uzsidet?

ateina a la sportuot, sutinka kokį kurio jau senai (nuo vakar) nematę ir tada reik daug temų aptart, pablevyzgot. tipo sportuoja, bet taip atsargiai, kad nesuprakaituot, bo po to į dušą reiks eit, o tai jau laiko švaistymas big_smile big_smile big_smile ir šiaip nepervargt, nesidrąskyt bo gi "tik dėl savęs" ateina...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net