Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#326 2015-01-04 14:20

Re: Sportas Klaipėdoje

ramas rašė:

Akro eola,H.manto apelsinas ar K-Gym? Kuriame maziausiai zmoniu pirm-ketv. Nuo 6-7 vakaro?

kodel butent situos 3 issirinkai?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#327 2015-01-04 14:25

Re: Sportas Klaipėdoje

Nenoriu trenktis toli nuo chatos,nes darba baigiu 6-7 val.+ pavalgyt ir pan. kgym butu idealiausiai,bet kazkaip ir galvojau,kad is siu 3 bus lieviausias,o seip tai kazkaip nezinau nieko daugiau aplink.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#328 2015-01-04 14:27

Re: Sportas Klaipėdoje

kurioj vietoj gyveni ?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#329 2015-01-04 14:36

Re: Sportas Klaipėdoje

Dar negyvenu ir tikslios vietos nzn,sake prie senosios perkylos kazkuriam viesbuty.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#330 2015-01-04 14:38

Re: Sportas Klaipėdoje

nu tai realiai netoli bus tiek k-gym, eola, kapitolijus gana naujas sporto klubas kitoj gatves puseje herkus
apie kapitoliju neblogai kalba zmones

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#331 2015-01-04 14:42

Re: Sportas Klaipėdoje

Tai tu varyk i Kapitoliju, ten man labiausiai patiko is visu ka esu isbandes ir nuo senosios perkelos tik 2 autobusu stoteles iki jo. Yra atskirai power rackai 3, gumuota danga, galima dedliftint, geri treniruokliai, dusai, pirtis, erdvios rubines, hanteliai iki 50kg. Zodziu cia vieni pliusai, kai kitu nebuvo taip wink pasiziurek internete. Dar Herkaus yra netoli, Pas Areta, Apelsinas didelis studlende, bet nesu buves juose. Ir impulsas siaip gana netoli irgi nebuvau dar.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#332 2015-01-04 14:42

Re: Sportas Klaipėdoje

Jo paziurejau kapitolijaus adresa,zjb,salia darbo smile dekui,turbut cia ir reikes uzeit paziuret smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#333 2015-01-04 14:45

Re: Sportas Klaipėdoje

Katukas rašė:

Tai tu varyk i Kapitoliju, ten man labiausiai patiko is visu ka esu isbandes ir nuo senosios perkelos tik 2 autobusu stoteles iki jo. Yra atskirai power rackai 3, gumuota danga, galima dedliftint, geri treniruokliai, dusai, pirtis, erdvios rubines, hanteliai iki 50kg. Zodziu cia vieni pliusai, kai kitu nebuvo taip wink pasiziurek internete. Dar Herkaus yra netoli, Pas Areta, Apelsinas didelis studlende, bet nesu buves juose. Ir impulsas siaip gana netoli irgi nebuvau dar.

Nu dar 50 kg hanteliu nereikia man big_smile
Dekui uz info,puiku,kad dl daryt galima ir aisku svarbu,kad dusuose ir prie stakliu ar stangu nereiketu laukt,kol atsalsiu smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#334 2015-01-04 14:48

Re: Sportas Klaipėdoje

ramas rašė:

Katukas rašė:

Tai tu varyk i Kapitoliju, ten man labiausiai patiko is visu ka esu isbandes ir nuo senosios perkelos tik 2 autobusu stoteles iki jo. Yra atskirai power rackai 3, gumuota danga, galima dedliftint, geri treniruokliai, dusai, pirtis, erdvios rubines, hanteliai iki 50kg. Zodziu cia vieni pliusai, kai kitu nebuvo taip wink pasiziurek internete. Dar Herkaus yra netoli, Pas Areta, Apelsinas didelis studlende, bet nesu buves juose. Ir impulsas siaip gana netoli irgi nebuvau dar.

Nu dar 50 kg hanteliu nereikia man big_smile
Dekui uz info,puiku,kad dl daryt galima ir aisku svarbu,kad dusuose ir prie stakliu ar stangu nereiketu laukt,kol atsalsiu smile

Dusu nepamenu kiek, bet niekad nereikejo laukti, nemazai ten ju. O prie racku gali tekt palaukt kartais, ziurint kada ten ateisi, treniruokliu nemazai... 50kg hanteliais galima daryt gusciojimus, pasilenkimus i sonus big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#335 2015-01-04 14:54

Re: Sportas Klaipėdoje

Ai jo big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#336 2015-01-04 15:38

Re: Sportas Klaipėdoje

Katukas rašė:

ramas rašė:

Katukas rašė:

Tai tu varyk i Kapitoliju, ten man labiausiai patiko is visu ka esu isbandes ir nuo senosios perkelos tik 2 autobusu stoteles iki jo. Yra atskirai power rackai 3, gumuota danga, galima dedliftint, geri treniruokliai, dusai, pirtis, erdvios rubines, hanteliai iki 50kg. Zodziu cia vieni pliusai, kai kitu nebuvo taip wink pasiziurek internete. Dar Herkaus yra netoli, Pas Areta, Apelsinas didelis studlende, bet nesu buves juose. Ir impulsas siaip gana netoli irgi nebuvau dar.

Nu dar 50 kg hanteliu nereikia man big_smile
Dekui uz info,puiku,kad dl daryt galima ir aisku svarbu,kad dusuose ir prie stakliu ar stangu nereiketu laukt,kol atsalsiu smile

Dusu nepamenu kiek, bet niekad nereikejo laukti, nemazai ten ju. O prie racku gali tekt palaukt kartais, ziurint kada ten ateisi, treniruokliu nemazai... 50kg hanteliais galima daryt gusciojimus, pasilenkimus i sonus big_smile

abu pratimai nereikalingi big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#337 2015-01-04 16:33

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

Katukas rašė:

ramas rašė:


Nu dar 50 kg hanteliu nereikia man big_smile
Dekui uz info,puiku,kad dl daryt galima ir aisku svarbu,kad dusuose ir prie stakliu ar stangu nereiketu laukt,kol atsalsiu smile

Dusu nepamenu kiek, bet niekad nereikejo laukti, nemazai ten ju. O prie racku gali tekt palaukt kartais, ziurint kada ten ateisi, treniruokliu nemazai... 50kg hanteliais galima daryt gusciojimus, pasilenkimus i sonus big_smile

abu pratimai nereikalingi big_smile

pasilenkimai i sonus labai gerai kabina sonus, core stiprint smile trapecija irgi gerai uzsivaro

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#338 2015-01-04 22:30

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

h.manto nepatiko man, nes labai suspausta mazai vietos. dar pries 2m berods dusai labai nekokie buvo, gal db patvarke nezinau
k-gym tai nzn kazkaip labai daug kam nepatynka, ne vienas sake kad nekazka ten
pats einu i eola, man patynka kad daug erdves, nera treniruoklis prie treniruoklio. 2 power rack, 2 smith stakles, 2 spaudimui kampai, 2 tiesus. nera nugarai geru treniruokliu. Siuo metu vyru dusai veikia 4 is 6 (tvarko... jau kokius 4men), tai piko metu gali tekti pastovet eiluteje...m-trauka darydamas stangos nepametysi, neleidzia. kalbejau kad nupirktu kokias gumas, kolkas nieko... Malonios administratores, simpatiskos big_smile big_smile

normalus tie dusai, eilej stovet nereikia, niekas nepriekabiauja big_smile siaip is 7 kabinu tik kokios 3 su normalia vandens srove, kitur tai kaip stovetum po masinos langu purkstukais big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#339 2015-01-04 22:36

Re: Sportas Klaipėdoje

zvalgas rašė:

zaliasss rašė:

h.manto nepatiko man, nes labai suspausta mazai vietos. dar pries 2m berods dusai labai nekokie buvo, gal db patvarke nezinau
k-gym tai nzn kazkaip labai daug kam nepatynka, ne vienas sake kad nekazka ten
pats einu i eola, man patynka kad daug erdves, nera treniruoklis prie treniruoklio. 2 power rack, 2 smith stakles, 2 spaudimui kampai, 2 tiesus. nera nugarai geru treniruokliu. Siuo metu vyru dusai veikia 4 is 6 (tvarko... jau kokius 4men), tai piko metu gali tekti pastovet eiluteje...m-trauka darydamas stangos nepametysi, neleidzia. kalbejau kad nupirktu kokias gumas, kolkas nieko... Malonios administratores, simpatiskos big_smile big_smile

normalus tie dusai, eilej stovet nereikia, niekas nepriekabiauja big_smile siaip is 7 kabinu tik kokios 3 su normalia vandens srove, kitur tai kaip stovetum po masinos langu purkstukais big_smile

mane kas uzknisdavo kad ten budavo su tais davikliais kurie ale i zmogu reguoja, ir ni.xuja neveikia normaliai...

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#340 2015-01-04 22:40

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

zvalgas rašė:

zaliasss rašė:

h.manto nepatiko man, nes labai suspausta mazai vietos. dar pries 2m berods dusai labai nekokie buvo, gal db patvarke nezinau
k-gym tai nzn kazkaip labai daug kam nepatynka, ne vienas sake kad nekazka ten
pats einu i eola, man patynka kad daug erdves, nera treniruoklis prie treniruoklio. 2 power rack, 2 smith stakles, 2 spaudimui kampai, 2 tiesus. nera nugarai geru treniruokliu. Siuo metu vyru dusai veikia 4 is 6 (tvarko... jau kokius 4men), tai piko metu gali tekti pastovet eiluteje...m-trauka darydamas stangos nepametysi, neleidzia. kalbejau kad nupirktu kokias gumas, kolkas nieko... Malonios administratores, simpatiskos big_smile big_smile

normalus tie dusai, eilej stovet nereikia, niekas nepriekabiauja big_smile siaip is 7 kabinu tik kokios 3 su normalia vandens srove, kitur tai kaip stovetum po masinos langu purkstukais big_smile

mane kas uzknisdavo kad ten budavo su tais davikliais kurie ale i zmogu reguoja, ir ni.xuja neveikia normaliai...

tai pakeite, nes pats sukineji dabar smile

Neprisijungęs

 
Gwailo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-11
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#341 2015-01-11 00:12

Re: Sportas Klaipėdoje

Sveiki vyrai, kur geriau, Šanse ar Eola? Noriu pradėt lankyt sporto salę, tik neapsisprendžiu kurią.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#342 2015-01-11 15:34

Re: Sportas Klaipėdoje

Gwailo rašė:

Sveiki vyrai, kur geriau, Šanse ar Eola? Noriu pradėt lankyt sporto salę, tik neapsisprendžiu kurią.

ziurint ko tau reikia toje saleje, isbandyk abi, pirmi apsilankymai nemokami.

Neprisijungęs

 
imixas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-06-21
Žinutės: 131
Atsiliepimai: 0

#343 2015-01-22 00:20

Re: Sportas Klaipėdoje

Pagalbos vyrai, atsikrausciau i Vilniaus rajona, didziaja riese, kur artimiausias koks sporto klubas ar sklepas, belekas kur galeciau pasportuot? Del laiko stygiaus domina kuo artimesnes vietos. Kaina, sales bukle nera svarbi, svarbu butu salia.

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#344 2015-01-25 21:15

Re: Sportas Klaipėdoje

Yra čia žmogeliukų sportuojančių sporto klube INPULS-Klaipėdoj???

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#345 2015-02-23 17:15

Re: Sportas Klaipėdoje

gal kas pasiulytu koki sporto kluba klaipedoje kad dirbtu anksti rytais ? busiu pora savaiciu..

Neprisijungęs

 
PRINCAS
Poetas
Vietovė: Renaissance
Registravosi: 2011-02-21
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 1

#346 2015-02-23 18:48

Re: Sportas Klaipėdoje

Aplankyk tu ryto veja..
Atsisesk jam..ant sparnu:))
Ir keliauk..su sypsenele:))
I KAPITOLIJU...pamazu:))

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#347 2015-02-23 19:25

Re: Sportas Klaipėdoje

PRINCAS rašė:

Aplankyk tu ryto veja..
Atsisesk jam..ant sparnu:))
Ir keliauk..su sypsenele:))
I KAPITOLIJU...pamazu:))

dekui smile

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#348 2015-03-23 20:43

Re: Sportas Klaipėdoje

Kas Kapitolijuj sportuojat? smile pasisveikint kurią dieną galim wink

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#349 2015-03-23 20:49

Re: Sportas Klaipėdoje

sakai imanoma is sito avataro atpazinti? big_smile

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#350 2015-03-23 20:51

Re: Sportas Klaipėdoje

pirmadieniais/ketvirtadieniais dažniausiai po 5 tūpiu kokią valandą, penktadieniais traukiu big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net